Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
31. mar 2009

na mna ma kontakt Tvojka, tak Vam da vediet 😉

cherry01
31. mar 2009

okej sa tešííím juuuj a ty? ako sa cítiš? už takmer pukneš nie? ☹

mauzos
31. mar 2009

no veru, uz sa tam tlacia o miesto 😒 tak sa mi vyduva brucho, ze cakam, kedy vylezu cez pupok 😀 😀
musim este pretrpiet zajtrajsok a potom uz snad pojdu von. Uz sa ich neviem dockat 🙂

a ty ako? tiez tu uz velmi nechodis. Neni casu?

cherry01
31. mar 2009

sem-tam sa neviem zapojit do témy...tak len precítam..a padám 😀

mauzos
31. mar 2009

no a potom to tu tak vyzera, ze 3 prispevky za den 😠
a ti tvoji uz budu mat za chvilu 4 mesiace, to fakt neskutocne leti. Uz mate nejaky rezim, ci ako kedy?

cherry01
31. mar 2009

áno máme režim, len teraz dve dni sa mi nejako rúca 😠

mauzos
31. mar 2009

kto ho ruca? Tomi alebo Tinka?

cherry a kde chodis k pediatrovi?

cherry01
31. mar 2009

do Rv. No dnes obidvaja, nejako plačkali...ktovie kam ich svokra zakočíkovala dnes...som ich pripravila do kočíka a zavolala svokre, lebo som isla nieco vybavovat..a len ona je podnikatelka, tak moze kedykolvek vypadnut z roboty. Ta asi ich vela ľudí poobzeralo a prišlo im z očí.. ☹

mauzos
31. mar 2009

nezvyknes im robit ocistec? Ja sa to asi budem musiet naucit robit, lebo dvojicky asi kazdy obzera 😲
ja som myslela, ze chodis do Ke...

cherry01
31. mar 2009

do Ke chodím tiež ku primárke- ale to oni preto volajú, lebo som tam rodila, takže ich tam zavolali na prvý preventívku a teraz este idem raz s Kristínkou, lebo ona bola trochu potlačená, pokrivená 🙂 , ale už je to v poho, má len taký malý dumpel na pravej strane hlavičky..ale už je to lepšie..Tomi sa bars rozťahoval. 😀

nana77
31. mar 2009

katka blahozelam!!! prajem maminke a princeznickam 😵 😵 hlavne vela, vela zdravia!!!! krasne miery, super!!!!

mauziii, tak uz si jasna favoritka!!!!! ale to ubehlo, vsak? a zajtra budes vediet, kedy bude sekcia? ci ju uz mas na zajtra naplanovanu?

mauzos
31. mar 2009

nani nestras, zajtra nechcem, ved je 1.4. Musim to nejak zajtra vydrzat, to im nemozem urobit 😀 😀 Vo stvrtok sa mam ist ukazat do nemocnice a dohodneme termin. Veru, ubehlo to 😉 Uz aby som to mala za sebou 🙂

nana77
31. mar 2009

mauzi, no jasne...na den vtakov neeee!!!! 😀
neboj, urcite to bude nejaky super pekny datum - mozno 4.4.? to by bolo celkom dobre, nie? ale vlastne je to jedno, len nech je vsetko ok!!!! uz sa tesim na chlapcov!!!!

mauzos
31. mar 2009

len nech to nie je zajtra, potom to uz moze byt hocikedy, je mi to jedno 😀 😀
nani dakujem 🙂

nana77
31. mar 2009

jeeej cherry, mali su podareni!!! a to uz ich davas sediet? 😕

cherry01
31. mar 2009

nana, hej. ale len na minutku, dve...

mauzos
31. mar 2009

cherry uz som chcela reklamovat, ze si davno nepridala ziadne fotky. Citas mi myslienky 😉
rozkosni su a mamina aka fesanda 😝 😵

lumah
31. mar 2009

jeeej Katka gratulujeeeeeeeeeem! 😀 Krásne váhy-také akurát.🙂
janapo ja som si išla lahnuť po niekolkých upozorneniach dokiho od 33tt, vraj sa otváram, bola som tam tri týždne, potom ešte doma-som sa vypýtala a rodila som koncom 37tt a museli ma nasilu otvárať. 😝 Odtiekla mi plodová voda totiž.

dracik1
31. mar 2009

mauzos, neboj, krasne si to potiahla 🙂 a aj 1.4. moze byt zaujimavy datum 😀

a gratulky katke 🙂, nech su co najskor doma

mauzos
31. mar 2009

zaujimavy ano, ale byt dvojca a este narodene 1.4. to asi nie je nic moc 😀 😀 😝

nana77
31. mar 2009

mauzi, ale zase bola by sranda, ked budes posielat sms, ze uz sme na svete a ludia budu z toho zblbnuti, ze ci je to fakt, alebo 1. april??? 😀

no nic, idem haji. dobru nocku tehulky, maminky a vsetky dvojicky!!!

mauzos
31. mar 2009

a potom budem musiet kazdemu poslat este jednu sms, ze je to ozaj pravda 😀 radsej si pockam na 2.4. 😝

dobru noc Nani 🙂

martiina
31. mar 2009

katka, gratulujeeeeeeeeem! Danielke a Terezke prajem do života len to najlepšie 😵

mauzi, veď aj ja som akurát volala so sestrou, ona má termín 4.4, že nech ju nenapadne robiť si zajtra srandičky že rodí, lebo by som nevedela či je to 1. apríl alebo ozaj 😀

s rehabilitáciami pokračujeme ďalej, kontrola o ďalšie 3 mesiace ☹ ... chúďatko moje sa natrápi, až mi to koľkokrát srdce trhá... ale čo už, keď sa inak nedá

na to cvičenie som bola aspoň od začiatku pripravená, že to bude dlhodobá záležitosť, ale veľmi ma trápi to jej očko, stále sa to nezlepšuje ☹ neviem dokedy tam budeme chodiť na tie preplachy

zajtra mám troška voľnejší deň, nemusíme ísť behať po doktoroch, ale keďže som dnes kvôli návšteve nestihla žehliť, budem musieť zajtra

sonia29
1. apr 2009

katka, gratulujem k babulkám, super miery majú modelky .. 😵 😵

mauzi takže ešte ty nás budeš naťahovať 🙂

baby mne sa už zdá, že fazuľky kopú 😵 nejak skoro začínajú byť aktívne ... 😅

mauzos
1. apr 2009

dobre ranko 🙂
tak hlasim stav 3v1 a dufam, ze to tak ostane minimalne do zajtra 😀

martinka, takze predsa este musis Lauriku trapit s cvicenim? a s tym ockom uz by jej tiez mohli dat pokoj, chudatko male ☹ stale jej davaju to iste, ci skusaju ine preplachy?
ani ja som vcera nezehlila zo solidarity s tebou 😀 😀 ale dnes uz musim, nie je toho vela, tak sa snad do toho dokopem ... tak sa pridaj 😉

janapo
1. apr 2009

ahojte, vcera som nestihla odpisat...ozaj a tiez gratulujem vsetkym cerstvym maminkam a zelam im a ich detickam vela vela zdravicka 😵
mauzos, tvojka lekar mi vysetroval krcok a vraj je uz dost skrateny tak preto si ma tam chce uz nechat. Naposledy som mala CS 2, teraz mi tam nic nenapisal tak neviem do akej miery to je vazne...ale rozhodne chcem udrzat babatka v brusku co najdlhsie 🙂

mauzos
1. apr 2009

janapo tak nic sa neda robit, asi si to budes musiet odlezkat ☹ Predsalen pri dvoch babatkach je ta zataz na krcok vacsia. Uz mas pekne tyzdne, tak to vydrzis a verim ze potiahnes co najdlhsie. Nehovoril Ti kolko mm ho mas?

mauzos
1. apr 2009

Mati ja uz mam pozehlene. A Ty ako? 😉

Pipka asi este stale nema net, to uz musi mat riadny abstak 😝 Divim sa, ze este neisla niekde do inernetovej kaviarne 😀 😀

martiina
1. apr 2009

mauzi ja žehlím a mám akurát kojopauzu 😀 , tak som mrkla aj na MK ale mám to ešte na dlho 😝
no pipke sa aj ja čudujem 😀