Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

84matulik
28. nov 2011

@betina1984 fúúúúúú, že 38 tt....sranda....ešte zvládaš?????

84matulik
28. nov 2011

@dzu ahoj, chcela by som sa spýtať, ako zvládaš???? čakám dvojičky, som 10 tt.... 😉 A aký kočík ste kúpili???? ďakujem

zuzuliatko12
28. nov 2011

@84matulik ahoj, tak na mňa to sadlo pri prvom mi bolo strašne zle a bol to chlapec a teraz som nevedela ani že som tehotná a sú to baby, tak mne to vyšlo ale myslím že je to len o šťastí 😀

petra93
28. nov 2011

@84matulik ja by som mala ist tento tyzden na sono, zajtra idem do poradne tak uvidim. Ja mam uz 2 rocneho chlapceka. Zato mne byva neskutocne zle, vraciam kazdy den, neviem sa najest, stale mi je tazko, uz som s toho unavena a vycerpana 😒

84matulik
28. nov 2011

@zuzuliatko12 no mne v podstate nič neni, myslím žiadna nevolnosť...tak sa pýtam..hih....som veľmi zvedavá.... 😀 😀 😀 😀

84matulik
28. nov 2011

@petra93 a chodíš do práce, alebo si doma??? ja som našťastie doma, tak možno preto to je všetko OK, že sa cítim celkom fajn...Lebo ked ma bolí brucho, alebo som unavená tak si hned laškám.....a oddychujem...hih

petra93
28. nov 2011

doma som len mam syna nezbednika a ked som si teraz konecne lahla tak on uz sa zobudil, este som aj nejaka nachladnuta a tusim to uz chyta aj on ☹

dzu
28. nov 2011

@nattalia
@juliagregor ahojte, ste zlate. No dnes sme zvysili davku na 70. Aj si odgrgnu, ale aj tak mi placu. Mam pocit, ze Hanku boli brusko, puci sa az je cervena. Kazdu chvilku sa budia, su take nekludne. Nezmenila stravu, praveze jem podla zoznamu, co mozem a co nie, davam si velky pozor. Mam doma baby calm, to jej davam do mliecka, ale neviem ci uz jej to neprestalo pomahat. Asi skusime ten espumisan. Teraz si odsajem na jeden krat 110-120 a to uz im stacit nebude. Chcem aby mi preto pili aj z prsa, ale moc toho nevysaju lebo mi zaspia. Tak musi prist na rad flaska. No uvidime ako bude tato noc, lebo dnesny den je zatial taky isty ako minula noc, iba placu a su nekludne. Dakujeme baby, ja uz ani snad neviem co je to spanok...

jancamad
28. nov 2011

baby chcem sa vás opýtať, v ktorom týždni ste pociťovali že vam začíne rasť bruško? ja tam mam tiež dve žabky a stale som rovna jak lata.

dzu
28. nov 2011

@juliagregor a aky caj im mozem skusit dat prosim?

betina1984
28. nov 2011

@84matulik ale áno. Ešte sa to dá vydržať, ale nerada by som Vianoce trávila v pôrodnici...

betina1984
28. nov 2011

@jancamad neviem, asi tak okolo 12 tt., ale ja som inej postavy ako ty...🙂

betina1984
28. nov 2011

@dzu kľudne feniklový. Ten je od 1. týždňa bábätka.

petra93
28. nov 2011

@jancamad mne tiez este moc nenaskocilo brusko lebo mi byva zle

84matulik
28. nov 2011

@jancamad ahoj, ty si v 10 tt??? aj ja🙂))) ja som pribrala na začiatku tak 2,5 kg ale to skôr z liekov a to mám stále, ale spodné bruško už mám, ale len veľmi máličko.... 😀 😀 😀

jancamad
28. nov 2011

@petra93
@84matulik no mne je tiež zle, už som kvoli tomu aj skončila v nemocnici na 9 dní, no myslela som si že vykukne tak či tak🙂)

84matulik
28. nov 2011

@jancamad no tak toto je nepoznám, mne bolo pár krát nechutne, ale to asi jeden týždeň bolo a raz som vracala, ale nechutí mi tak jesť ako som si myslela ked som nebola tehu......

jancamad
28. nov 2011

@84matulik no tak nechuti ani mne, len musim stale niečo do sseba dať, lebo som zistila že mi nie je zle ked som najedena, nesmiem vyhladnuť, vtedy sa zhovaram s misou🙂 🤐 najhoršie je to rano, ale da sa to prežiť, už som si zvykla, vyzvraciam sa a som ok. inač mam hrozne veľku chuť na ryby, každy den by som ich jedla, na všelijaký spôsob

84matulik
28. nov 2011

@jancamad tak rybu nemôžem, bléééééééééééé Ja tiež som na tom rovnako, je mi zle ked som hladná, tak máličko jem a často....teraz akurát jablčko...hih...A ješ nejaké vitamíny??? lebo mne povedal gyndo že nech nejem, že nech vyvážanú stravu a bude to OK...ale ktovie či tak jem???? ja neviem..zo začiatku som mala len kyselinu listovú a to je všetko....to bolo asi skoro dva mesiace....

jancamad
28. nov 2011

@84matulik jem a aj moj gyndoš mi povedal aby som si kupila, jem femibion 800

84matulik
28. nov 2011

@jancamad mám si to kúpiť aj ja??? mne povedal môj že práveže ženám býva z toho zle....

nattalia
28. nov 2011

@dzu ahoj, nam espumisan zabral.Sab simplex sme mali ale to nebolo take ok. Nam na brusko pomahal harmancekovy caj. A este masirovat brusko, je na to aj dobry kremik- Pupik sa vola. Mozes skusit aj feniklovy cajik, ale ten niekedy zvykne este aj zhorsit-ale aj nemusi 🙂 treba vyskusat. Nam napr. dobre nerobil...

nattalia
28. nov 2011

@jancamad
@84matulik caute tehulinky, ja som vitaminy brala odkedy som zistila, ze som tehotna, a aj asi 4 mesiace po porode. Mne ale byvalo dost zle a vela veci som jest nemohla - uz len pohlad na ne mi nerobil dobre 😉 a kedze dve babatka su predsa len dost zataz, vela veeela vam uberaju, tak niekedy pestra strava nemusi stacit...🙂 Mna moji krpci vycucali hodne, bola som aj dost chudokrvna a po porode total. Je to na vas, ale ja osobne som sa na stravu vobec nespoliehala... nikdy som nevedela po najedeni, ci si z toho telo stihne aj cosi zobrat... 😎 Tak vam drzim palceky a pekne si to uzivajte. 😎

petra93
28. nov 2011

@jancamad a preco si bola v nemoznici?

84matulik
28. nov 2011

@nattalia Tak čo by ste mi poradili, čo si mám kúpiť????dakujem 😉

ssonusa
28. nov 2011

@mamoka4 vdaka 🙂 a ked sa mozem spytat, kojis obe naraz? ci ako ked pises, ze si ich nikdy nebudila..lebo mne sa vacsinou zobudi len jeden a ten druhy by este spinkal...len sa snazim kojit oboch naraz, aby som nekojila cely den 😉

ssonusa
28. nov 2011

@dzu vdaka 🙂
@parvitas tiez dakujem 🙂 no poviem ti, ze manzel si to uvedomoval naplno hned, mne to vsetko doslo az druhy den po porode a riadne som si poplakala.... ale nastastie je vsetko ok 🙂
@matelko1 🙂 dakujeme...

ssonusa
28. nov 2011

@84matulik tiez som si to nevedela predstavit, mat dve deticky naraz a to uz mam doma dve velke baby - teraz budu mat 14 a 19 rokov... ale da sa to - teraz tu mam sestru na vypomoc, takze je to ovela lahsie 🙂 to kojenie je super, to ti povie kazda, ktora koji - naucia ta to v nemocnici.. a kocik mat peg perego duette - je to kocik za sebou, zatial som s nim bola vonku len par krat ale som spokojna a citala som nan len dobre referencie.. a paci sa mi, ze to je asi jediny kocik, kde ma kazde miminko svojich 60cm priestoru (lebo ked mas kocik vedla seba napr. 80cm siroky tak si ten priestor delia na polovicku). Kedze sme zatial v rodinnom dome tak vytah riesit nemusim a co sa tyka obchodov alebo uradov tam su zvacsa velke vytahy takze ani tam by problem nemal byt (zijem mimo SR). Nam by sa prave siroky /ani ten najuzsi/ do dveri nezmestil.
@juliagregor - dakujem Julka... 🙂

nana80
28. nov 2011

@84matulik ja čakam dve baby ale vracala som teda riadne do 13.tt a pri chlapcoch nič 🙂

84matulik
28. nov 2011

@ssonusa jasné, tak to je super, ja tiež spravím maximum preto aby som kojila....je to veľmi dôležité a v podstate tá najlacnejšia varianta...heh..Ak mám byť úprimná... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A aké plienky používate????
No aj ten sa mi páči, a povedali mi že sa nedajú dať dve vaničky od narodenia...tak to čo mi povedali☹(((((((( hmmmm