Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
14. feb 2010

ahojte,
ako sa dnes máte?
katka už sa nevieš dočkať zajtraška 😉 😉 😉

bibianka 🙂 🙂

luciaf13
14. feb 2010

Mamulky tehulky krasneho valentina vsetkym 😎 😎

anarida vitam ta tu a gratulujem k dvojtehu 😀 budete mat doma veselooooo

katrin krasne tyzdne uz mas a zajtra drzime palceky 🙂 🙂

nana - ten clanok je super ...naozaj realita a potom ti este niekto povie, ze a co si nervozna 😠 😠 ........

tintin
14. feb 2010

ahojte, vsetkym pekneho valentina 😵

Katrin drzim palce a tesim na news 😉

vcera som bola na antolskej v porodnici, pozret naj kamosku, narodila sa jej dcerka, pytala som sa ci nevidela babu s dvojickami - teda Julietku, ale nevidela. mozno je na inom oddeleni. neviete ako sa ma?

Vitam vsetky nove dvoj tehulky.

Julia dakujem za info k tym plienkam.

Alienka skus Kubkovi uvarit slaby zazvorovy cajik s medom a citronom. je to dobre na nadchu. Aj ja by som uz kadeco kupovala, su tu same vypredaje. Ale tiez az po morfologii. Ja ho mam vo stvrtok. Tak si vsetky drzme palce, aby sme mali zdrave deticky 😉 a ako citis pohyby? niektore dni je to u mna hotovy futbalovy zapas. Velmi to zalezi od pocasia/tlaku.

anarida
14. feb 2010

luciaf13 ďakujem 😵 teba tuším poznám z videnia z MMB 😵 😵 alebo sa mýlim? 🙂
tintin ďakujeeeeem 🙂

loginka
14. feb 2010

cafte kocky, vsetkym pekneho Valentina!

tak spaniu, dnesna noc pre mna dost dost zla, od polnoci stale hore az do rana 😠 😝 , lebo aj ked sa cca spolu napapali raz bola Laurinka hore po papani, potom som jej dala o 2, potom o 3 Dominikovi, potom zase on nespal, potom zase sa zobudila Laurinka, no nonstop
MM je chory takze to bolo na mne... akurat mama ich strazila do tej polnoci, co ja som spala tie 2 hodky dovtedy

cez den papaju kazde 3 - 3 apol hodky za sebou (alebo spolu tak raz denne - ako vyjde), v noci som ich nechavala ako kto chce, lebo napr. Laurinka niekedy vydrzala aj dlhsie, ale asi ich tiez budem rezimovat spolu, lebo potom je to hruza, akurat mi je to luto, ked tak pekne spinka (ona sa velmi tazko budi), horsie ze aj po papani ich nemozem len tak polozit do postielky, musim ich drzat vo zvysenej polohe, lebo potom grckaju

kedy bude lepsie????

juliagregor
14. feb 2010

loginka, pamätáš si na tú reklamu, ked sa chalan odsťahoval z domu a všetci sa tešili, on na chodbe a rodičia v byte ...tak vtedy... 😎

loginka
14. feb 2010

juli 😀 😀
tak to saa tesim 🙂

katrinb
14. feb 2010

juli - trefne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bibianka
14. feb 2010

loginka, ešte stále kladiem tú otázku 😉

loginka
14. feb 2010

babyyyyy, ved poteste trosku 😉

juliagregor
14. feb 2010

viditeľná zmena nastáva okolo 3, 6 mesiacov , potom okolo roka v 3 rokoch je to už dobré. 😀

asi som ti nepomohla

mauzos
14. feb 2010

baby ved ich tolko nestraste 😀

Logi ja by som ti radila ich v noci krmit naraz, lebo sa fakt vobec nevyspis. My sme to tak robili, ak sa zobudil jeden, nakrmili sme oboch. Cez den akokedy.
Mne prespali celu noc v 10 tyzdnoch, takze zalezi na tom, ake budes mat stastie 😉

jandura
14. feb 2010

mauzi aj my sme nasim dievcatam kupili tie sedaky do vane.si s nimi spokojna?od kolkych mesiacov si ich zacala v nich kupat?

mauzos
14. feb 2010

Ano som s nimi spokojna, aj malym sa v nich paci. Kupeme ich v nich az odkedy vedia pekne sami sediet, dovtedy sa im v tom nepacilo, smykalo sa im. A kedze nasi boli lenivci, tak cca od 8 mesiacov 😉

jandura
14. feb 2010

Hm a ja sa vytesujem ze na mesiac budu mat pol roka tak uz snad budu sediet a zacneme ich kupat vo velkej vani,lebo velmi z malej vanicky spliechaju vodu.Chalani ti uz lezu aj po styroch?

alienka73
14. feb 2010

Tintin, vdaka za radu, no nemam doma zazvorovy caj. Mame toolko kadejakych cajov ale tento nie 😒 .Ale uvidime ako na tom budeme zajtra. Ja dufam, ze lepsie. 😨
A inac, zatial Kubka nemame, iba Matuska 😉 .

Katrin, drzim palce na zajtrajsok 🙂 .

mauzos
14. feb 2010

Ved ti mozno uz budu sediet, baby zvyknu byt sikovnejsie 🙂
Ano stvorkuju uz davno, uz sa stavaju a Luki chodi popri nabytku, Tomi sa zatial neodvazil.

jandura
14. feb 2010

no takto je super ked uz chodi popri nabitku,sikovny bude

bibianka
14. feb 2010

mauzos,
tak to máš doma rýchlikov 🙂
Rodičia sú aj teraz na chalupe?

mauzos
14. feb 2010

no oni dlho dlho nic a nedavno sa rozhybali 😀
Ano Bibi su na chalupe, ale chodia casto do Ke.

bibianka
14. feb 2010

Boli ste tam aj teraz v zime?

mauzos
14. feb 2010

nie, od leta sme tam neboli. A ty?

bibianka
14. feb 2010

Ani my...
Aj keď mám v poslednom čase nutkanie, lebo táto košická zima je otras otrasovitý, aspoň by sa vybláznili. Hoci aj na 2-3 dni. Len u nás sú fakt bojové podmienky, je vypustená voda, prietokový ohrievač je v KE, alebo aj ten nám už v zime roztrhlo. Museli by sme brať vodu vedrom zo studne a pokakané zadky umývať vlhkými utierkami 😖 (moje deti kakajú 3-4x denne a robia strašný cirkus pri prebaľovaní, čaro nočníkov stále neobjavili 😝 )

dracik1
14. feb 2010

caute, Biba, riadne ti v novom kociku pospali 😉 dufam, ze si spokojna a nenadavas na nas 😀

baby, my sme vcera trhli rekord v zobudzani sa v noci...neviem, kolko x to bolo , ale strasne vela 😝 , muz bol rano taky hotovy, ze zaspal, potom sme sa boli bobovat, zaspali deti posediacky na boboch, poobede sme spali vsetci...ale ti mali nezmarkovia sa po 2 h zobudili plni energie, tak sme sa museli ist bobovat s nimi 😀

logi, mauzi ma pravdu, aspon v noci ich krm spolu, lebo za 2-3 mesiace budes hotova -nevyspata, ja som nasich krmila stale rovnako...tiez mi bolo luto ako niektory z nich spi.....

mauzi, inak nam sa posledne tyzdne budu prave ten, ktory doteraz super super spaval 😲

mauzos
14. feb 2010

Dracik nestras, uz len to by mi chybalo, aby moj spachtosko Luki sa budil v noci 😒

Bibi, ja som nad tym tiez uvazovala, ze by sme tam skocili, ale nakoniec som to zavrhla, ved tam je este vacsia zima ako tu, tak naco. Snehu mame aj tu dost 😀

bibianka
14. feb 2010

No mne sa tento tu sneh nepáči. Najprv dlho nič, potom kalamita, vietor, niekde obrovské snehové záveje, inde pomaly holá zem, špinavé je to, očúrané od tej hromady psov, čo tu máme. Toto, čo dnes napadlo, bolo mokré, pod tým je ten sneh stvrdnutý. Bobovať sme boli všeho všudy raz 😒

Dráčik, zatiaľ v poho 😉

mauzos
14. feb 2010

Ja nehovorim, ze sa mi paci, ale ked si predstavim to balenie, radsej ostavam doma 😀
Buduci rok pojdeme, kde uz sa budu mali sankovat.

juliagregor
14. feb 2010

ahojte
aj u vás je žltý sneh... 😠 u nás je hádam tolko psov čo dôchodcov...
mauzi a to balenie je fakt hrozné, vždy niečo zabudnem 😝

alienka73
14. feb 2010

Tintin zabudla som k tym pohybom. Zatial citim tak pomenej, teda ziadne futbalove kopance ale to aj maly tak kopkal dokopy nic moc, v noci vobec. Ine tehulky vypisovali ze ich v noci budia kopance mna nikdy v noci nekopal. A aj teraz babatka kopkaju, respektive citim ich ked zjem nieco fajne 🙂 .
A ja idem tiez na morfologicky vo stvrtok ale az ten dalsi, nie buduci tyzden, tak ti budem drzat palce nech dopadne vyborne. 😉

Ta zima by uz fakt mohla skoncit, ja viem ze je este len februar a ma pravo byt tak ako je ale uz by som prijala sucho , teplo a slnko 🙂

mauzos
14. feb 2010

Alienka a potom v juli povies, ako bolo fajne vo februari chladno 😀
Ale dnes bolo fakt hnusne, normalne som sa musela ist pocas kocikovania prezut, mala som mokre az ponozky, vsade sama voda 😒