Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

slivocka
3. máj 2011

ahojte baby, prepacte ze Vam sem vtrhnem uprostred debaty 🙂 chcela by som sa len opytať na kočik...ja ma z toho uz nervy, neviem aky mame kupiť. na vyber toho vela nieje...a tie rozmery su strasne. Chceme kocik vedla seba , nie tandem. Mala by som moznost kupiť z bazaru za priatelnu cenu Adbor Ring Duo, ale neviem či je dobry. Nemate niektora skusenosť? pripadne ake kociky mate vy pre deti od narodenia? dakujem za kazdu radu .

margaretka3
3. máj 2011

@veronika1982 Tak to blahoželáme a nech sú zdraví, pekné váhy mali na to, že boli v brušku dvaja. A v ktorom týždni sestra porodila?

margaretka3
3. máj 2011

@slivocka Slivočka no my sme si vybrali casualplay S twinner pre dvojičky, je to sedenie za sebou, z toho dôvodu, že nás bude veľa 🙂 a autovaničky môžeš použiť aj do auta, lebo by sme sa nepomestili hoci máme 7miestne. Jedna mamička odtiaľ ho má tiež a detičky v nom v pohode vydržali cez zimu...

matelko1
3. máj 2011

@veronika1982 blahozelam sestre a krasne vahy,super..... 🙂

matelko1
3. máj 2011

@slivocka tak to neviem aky je ten kocik,ale ja mam jane twin two,je to tandem a som s nim spokojna,vanicky su matrix,sluzi to ako autosedacka,da sa dat az do 4 poloh,je to vyhoda,lebo som nemusela podkladat vankusami...vsade sa s nim vmestim....

janette77
3. máj 2011

@slivocka Ahoj, my mame TFK Twinner Twist Duo, aj v tejto farbe, ktora je na prezentacnom videu

https://www.youtube.com/watch?v=rDRQ2g9ofuc


Ak mas zaujem, mrkni. Sme s nim velmi spokojni, ako sa vravi, otocime sa aj na desathalierniku a manevrovat sa da s jednou rukou vo vrecku.🙂) So sportovou verziou vsak este skusenost nemam, tu nasadime az v lete, ale dufam, ze budeme rovnako spoko. Drzim palce vo vybere kocika, aj k tehu. Mate vybrate pekne mena, mne sa velmi pacia take jednoduche slovenske, aj my sme take dali.🙂

zuzika30
3. máj 2011

@slivocka my mame tento ,len vo farbe 108, tiez sme chceli vedla seba a tento vysiel aj cenovo prijatelne ako kompletka
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
vo foto si pozri ine farby lebo tato cervena je hrozna

janette77
3. máj 2011

@margaretka3 hlavne by to mali ludia pochopit sami bez toho, aby si im cosi musela vobec vysvetlovat. K nam sa kazda navsteva nevedela dockat, ale vzdy padlo v telefone, ze az si my povieme kedy. Ale potom, co sme povedali, tak to bolo fofrom, lebo sa znami nevedeli babatiek "live" dockat.🙂) Zatial museli stacit fotky.🙂 No a co sa nas konkretne tyka, my sme prvu navstevu prijali az po 6 tyzdnoch. Vlastne, moja mamina bola uz po dvoch, aby som bola uprimna, ale ziadne "sklanacky" ani pestovanie som este nedovolila (ona je totiz fajciar), ale pochopila to a respektovala.
Co vsak bolo pre mna zarazajuce v porodke, sestricky na novorodeneckom bolo vyrazne citit fajcenim a parfemami. Som len cumela...

christie
3. máj 2011

@slivocka ja mam EW, ten je drahsi, ale viem, ze jedna kočka predava Bumbleride
https://www.modrykonik.sk/bazar/dvojicky/piod/b...

luciaf13
3. máj 2011

@slivocka my mame tiez Dorjan a sme s nim nadmieru spokojni :- mozem len odporucit

lucia.kl
3. máj 2011

@slivocka ja mám hauck - esprit je tiež to isté, je to šporťák z ktorého sa dá urobiť pridaním prenosných tašiek kočík od narodenia...
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

ten kočík na ktorý sa pýtaš nepoznám, inak pozor na kočíky cez inzerát, ak chceš tak kupovať tak len od niekoho koho poznáš, prípadne ak si môžeš kočík vyskúšať - kamarátka tak kúpila a kočík bol nepojazdný.. ☹

slivocka
3. máj 2011

ďakujem za rady, idem si všetky kočiky popozerať ... snad niečo najeme 🙂

veronika1982
3. máj 2011

@margaretka3 no bolo to tak na prelome 37 tt a 38 tt.

@matelko1 dakujeme takze dalsii spisskonovovesky dvojickari

matelko1
3. máj 2011

@veronika1982 ano segra je zo spisskej.kedy rodila a pri kom...

linduska2
3. máj 2011

@lucia.kl
@slivocka mi mame zajednany esprit ako pise lucka je to to iste ako hauck 🙂

veronika1982
3. máj 2011

@matelko1 uff neviem. mala cisarsky ale neviem pri kom.este sme sa na tu temu nebavili. doobedu som bola pri nej ale este bola taka nijaka.

matelko1
3. máj 2011

@veronika1982 ved jasne po cisaraku ani sa nedivim,ze bola taka....a nahodou z videnia sa nepozname...si priamo zo snv

ivikli
3. máj 2011

@slivocka
ahoj, my mame po porade s janette 🙂 tiez TFK duo a sme velmi spokojni. Takej malinovej - nie ruzovej - farby. Velmi lahko sa ovlada a daju sa nan dat aj autosedacky, co teraz pri chodeni po vysetreniach dost vyuzivame.

ivikli
3. máj 2011

@lucia.kl
ahoj lucia, mozem sa poradit, aky si mala know-how na to mliecko vonku? moje baby jedia kazde tri hodinky a mame problem, ked ideme k lekarovi, lebo nevieme, kolko tam budeme. a tak som naposledy mala zarobene UM v takych tych termotaskach. a uplne vychladlo ☹ nosis vodu v termoske a potom zarabas? 🙂 dakujem, ivana

matelko1
3. máj 2011

@slivocka vyberaj tak kociar,ze si povies vsetky za a proti.......ja mam okrem jane twin two aj golfac,ktory je lahko ovladatelny a teraz pouzivam len ten,je lahky,dobre ovladatelny atd.....musis vediet ci chces vedla seba,alebo za sebou....ale ani jeden kociar nieje tip top,ze by nemal nieco s cim nebudes spokojna...do 9mes som mala chlapcov v sedackach matrix a potom som chcela nieco lahsie,tak sme kupili cosatto golfac,

matelko1
3. máj 2011

@ivikli a preto som sa ja radsej obj.presne na cas,nechcelo sa mi v cakarni s chlapcami cakat....ano v termoskach dlho mlieko teple nevydrzi...sem-tam ked sme niekam sli,tak vodu som si nosila horucu v termoske,potom vo flaske studenu lucku a mlieko a ked trebalo,tak som si to iba rozrobila...

lucia.kl
3. máj 2011

@ivikli ahoj. nosila som vodu horúcu v termoske a vo flaške studenú ( drobček alebo lucka - čo nebolo treba prevárať) a vo via pohárikoch UM aj s odmerkou, a vždy som si zarábala čerstvé mlieko, tým že som miešala horúcu zo studenou vodou bolo mlieko vždy v správnej teplote...

zuzuliatko12
3. máj 2011

ahojte prajem Vám pekný dníček, ja som dnes bola v poradni a chcem sa vás spýtať koľko Vám važili detičky v okolo toho 32 týždňa. Ja som dnes 31+1 a naše baby majú 1950 a 1816 g a doktor povedal že sú o také dva týždne väčšie a že si idem ešte do konca poriadne užiť 🙂 tak som zvedavá ako ste boli na tom vy

ivikli
3. máj 2011

@matelko1
pokial sa da, dohadujem si presny cas, ale napr. ocne vysetrenia trvaju dlho, kym rozkvapkaju ocka na trikrat... a caka nas to znova, tak preto sa tam tolko zdrzime 🙂 a dakujem za navod k mliecku 🙂

ivikli
3. máj 2011

@lucia.kl dakujem 🙂

ivikli
3. máj 2011

@wera
moj manzel vyrobil taku rampu - dve dosky na sirku koliesok paralelne vedla seba a cele sa to opiera o stenu ked sa to nepouziva a ked potrebujeme, zlozime to dole. material kupil v hornbachu. u nas s tym domova dovernicka nemala problem, lebo to nikomu nezavadzia kedze je to oprete/zahaknute o stenu.

wera
3. máj 2011

ahojte 🙂

@zuzika30 jeeeej máte ten istý kočík ako my 🙂 🙂 🙂 len my máme čierny s kvetinkami 😀

schaja
3. máj 2011

@vivian2 a nie je taky kocik co je za sebou moc dlhy? citala som rezenzie ze sa s nimi zle manipuluje, hlavne ked chces ist na orubnik alebo tak- hm tak ja este pohladam

schaja
3. máj 2011

@lucia.kl '@juliagregor dakujem krasne za radu 🙂

vivian2
3. máj 2011

@schaja Mne sa nezda moc dlhy, aj ked asi je 🙂 Hlavne sa mi zda prakrakticke, ze sa da nam pripnut autosedaca a sportova cast v oboch smeroch jazdy. No sak uvidim, ked ho budem pouzivat. Ked to bude velmi zle, tak tento predam a skusim nejaky iny.