Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
6. feb 2009

inak ja som minule kupila penu Batole a kraaaaasne voni, tak babatkovsky dokonale 🙂

martiina
6. feb 2009

dobre ranko,
ja som tiež stále hovorila že pampersky sú zbytočne drahé, veď pri Ninkovi sme len Tesco plienky kupovali a boli super, ale keď teraz tie pampersky MM zoženie skoro za polovičnú cenu tých Tesco plienok, tak mi vyhovujú aj tie 🙂
cherry, to že ťa skoro ocikal je ešte fajn 🙂 Ja som raz Ninka prebaľovala, pritlačila som mu nožičky k bruškú a si mala vidieť ako vyprskol gejzír hovienka ..... a mne rovno do tváre 😲 😀 a teraz Marko zas , už 2x mi to spravil, som mu dávala pusinku a on grc a mne rovno do úst 😀 .... zakysanku pijem denne ale takúto z materského mlieka 😝 brrrrrrr to veru nemusím 😀 😀 😀 ... teraz už si dávam pozror, lapaj jeden 🙂

ja som si nakúpila kozmetiku Hipp ale len olejček a sprchové mydlo, lebo to používali aj v nemocnici. Telové mliečko a krémik na riťku mám Niveu , niekoľko balení, čo som podostávala od návštev ... ale doktorka na poradni povedala že na telíčko len modrú indulonu 😔 , tak používame iba tú a je ozaj super. A na riťku som zohnala novinku špeciálnu detskú indulonu na riťku, taká menšie balenie a celá červená s obrázkom bábätka a je tiež perfektná. Inak moja svokra používa x rokov na tvár iba indulonu, lebo má citlivú pleť a z iných krémov sa vyhádže a aj cena je super a by ste mali vidieť akú má pleť, minimum vrások 🙂 Veď ozaj sa vyrába už milion rokov 😀 tak je odskúšaná. A inak krásne vonia aj tá 😉

cherry, skús sa opýtať na olejovanie tej hlavičky, minule v telke bola téma hygiena bábätka a jedna dr. hovorila že mamičky robia chybu, keď mastia aj vlasatú časť hlavičky, že to upcháva póry.......ja len čo som počula
a tiež hovorila aj o tom kúpaníi, že stačí každýdruhý-tretí deň.......... no ja sa priznávam, dúfam že ma nebudete pokladať za nejakú humusáčku, že kúpem každý druhý deň, samozrejme riťku denne umyjem nad umývadlom 🙂 ..... aj Ninka som tak už kúpavala 🙂 ... ja zas zastávam názor že sa zbytočne u takýchto bábätiek narušuje povrchová vrstva kože a zbytočne sa vysušuje a potom sa musí natierať. Ale samozrejme každý má svoj názor a nikomu ho neberiem 😉

bea11
6. feb 2009

pipka ja tiež používam seba med Simonka mala vyrážky po tvári a po seba mede jej to úplne ustúpilo čo sa týka kúpania je tiež kúpem každý druhý deň hoci mi lekárka povedala že mám kúpať dvakrát do týždňa ale mne sa to zdá málo lebo oni sa dosť potia a tak ich kúpem častejšie samozrejme že po kakaní umývame ritku pod tečúcou vodou.

pipka
6. feb 2009

mati s tou indulonou si mi pripomenula...mam jednu kolegynu a ta pouziva na vsetko len indulonu...doslova...na ksicht aj na topanky 😀 😀 😀 ked vrzgaju dvere, napacka indulonou a je po probleme... 😀 😀 😀

pipka
6. feb 2009

inak ono je asi uplne jedno aku kto pouziva kozmetiku...hlavne aby babatkam robila dobre a nam nasledne tie babatka vonali 😵

a mna hanka okakala preeesne tak isto...nestihla som sa uhnut a hovienko mi tieklo z tvare po tricku, az na ponozky, papuce..a este aj koberec som tepovala 😅 😀 😀 to mala asi 5 tyzdnov...odvtedy som si davala jo pozor, ked som ju prebalovala 😀

pipka
6. feb 2009

vcera sa mi nasi priznali, ked tu boli, ze "musime ti nieco povedat...ked si bola v nemocnici, tak sme jeden vecer zabudli hanulku ucesat, ale neboj, hned na druhy den sme s nou utekali k Rochnyakovi 😀 😀 😀 skoro som to neprezila....jak ma stichy boleli 😀 😀 😀 😀 ze cherry 😀 😀

mauzos
6. feb 2009

Pipka, Vy ste cela rodina taki srandisti? 😀 Uz viem preco sa Ti ta Hanula stale rehoce....

Ja by som indulonu nemohla pouzivat. Ked som bola mala, nosila som strojcek na zuby a pan doktor si pred kazdou kontrolou umyl ruky, namastil indulonou a nasledne mi ich strcil do papulky. Od vtedy mi je z tej vone na zvracanie ☹ Ale nezavrhujem ju, ze by bola zla, len mne by po nej babatko urcite nevonalo 😒

katka.ott
6. feb 2009

pipka, tak vy to mate v rodine - to srandovanie a potom sa cuduj svete, ze Hanka ma furt usmev na tvari 🙂

inak, nejaka studia dokazala, ze stare overene znacky su najlepsie 😉 . takze hor´sa na indulonu, aviril a ine znacky odskusane na nasich zadockoch 😎 😀

eviska83
6. feb 2009

Tak uz vieme po kom je Hanulka 😀 😀 😀

pipka
6. feb 2009

no preeesne...uz viete preco sa hanula ani na jednej fotke nemračí 😀 😀 😀 tak takto to chodi v nasej rodinke... 😀

inak moj tata trpi na hemoroidy a jedine co mu robi dobre je puder Batole 😅 😉

pipka
6. feb 2009

mauzos...no tak to chapem 😝 jest by som ju nemohla ani ja 😅 aj ked mne celkom voni a na ruky pouzivam jedine indulonu...a aj na topanky, sak na Mikulasa sa musia lesknut jak psie g... 😀 😀 😀

martiina
6. feb 2009

inak pipka, keď si spomenula tie hemoroidy, baby nemáte s ními niektorá problém? Ja som pred pôrodom mala trošku, ale pôrodom sa to zhoršilo ☹ ukrutná boesť niekedy 😲 Za akým dr. sa s tým chodí, prípadne nejaké rady čo na to zaberá, čím mastiť a tak ........... skrátka nejaké babské rady 😀 v nemocnici mi kázali kúpiť si faktu masť a čapíky, ale akosi nezaberajú 😒

martiina
6. feb 2009

mauzos, v tvojom prípade teda rozhodne indulonu nieéé 😀

pipka
6. feb 2009

ja som mala malinko po porode, ale kupila som si taku masticku FAKTU a po kazdej stolici umyla a zatlacila a teraz uz po nich nie je ani stopy...ale boli naozaj malilinke ako hrasok len, tak nic strasne. A myslim, ze sa s tym chodi aj na chirurgiu, aspon teraz so mnou v nemocke lezali baby, co im ich operovali... 😉
ale skus sa spytat aj na gynde, mozno ti aj oni poradia.

annamary
6. feb 2009

staci ist do lekarne a vypytat volaco, tak to ja zvyknem, ne? A ked nahodou nezabera alebo volaco tak riesim dalej cez doktorov už...pekny dnik babenky...

nana77
6. feb 2009

martiinka, vobec si nemyslim, ze si humusacka, co sa tyka kupanie kazdy druhy den. ja to robim tak isto, ritky a ruky mydlom (sydent od sebamed) kazdy den, ale kupanie kazdy druhy a hlavicky raz, max. dva krat za tyzden (detom sa vlasky nemastia, tak je zbytocne castejsie). a to o tej pokozke co pises, mi presne tak isto povedali aj na antolskej v porodnici a aj moj koziar - stary lekar, ktory tvrdi, ze sa dennym kupanim nici pokozka, vysusuje sa a vznikaju alergie 😉

a s tym okoakanim, ked boli moji mali, okakal ma kazdy aspon 5x 😀 . aj som podala loto a nist 😀 😀 😀

janula13
6. feb 2009

jezis baby, tak som sa tak nasmiala, co ste tu popisali, hlavne tie akcie s kakanim, tak budem v strehu a prebalovat z dialky, alebo vzdy poslem manzela 😀 😀 😀
inak indulonu aj nam kazali pouzivat, sice nie na babatka, ale na manzela, ked bol v nemocke a komplet mu zliezala koza, kedze bol 8tyzdnoz zafacovany a fakt bola naj z toho co som na nom skusala...asi fakt tie stare overene veci funguju, aj ked niekedy si clovek mysli, ze vyssia cena zaruci ovela väcsiu kvalitu, ale niekedy tie najdrahsie vyrobky su tak prespikovane vselicim, ze este vyvolaju alergiu..
martinka, na hemoroidy pomahaju sedave kupele v dubovej kore..ja som mala a dnes som si vsimla, ze asi zase mam ten problem, ale malicky, a tiez mi vtedy lekar dal len to faktu a MM zase aj tabletky..ale skus aspon tu dubovu, mozno pomoze, teda ak budes mat na to cas..ale zase ty si taka sikula, ze stihas aj nemozne mam pocit niekedy... 😀
pipka aj ty vies pobavit s tou tvojou rodinkou, este ked si predstavim, aka katastrofa to len musela byt, ze hanulku neucesali, chapala by som to pri cherrinej kristinke, ale u Hanulky.. 😀

cherry01
6. feb 2009

pipka, mauzos, martinka,nana ta neviem na ktorom príspevku som sa viac rehlila....aspon ze ma to už nebolí. Aj stehy mi vybrali 😀 😀 😀 😀 😀

janula..no veru, moju krásavicu treba česať... 😉

cherry01
6. feb 2009

ináč, dnes sme boli u ortopéda- bola som objednaná a tam vyložené DOVOLENKA - som myslela že ma švihne. A kým som sa vytrepala s mojím ľahším dieťaťom 😀 s Kristínkou, v autosedačke - tam a naspäť do auta, som myslela že mi ruka odpadne...ty kokso...to bol ťažký náklad. A to má len necelých 5 kíl + autosedačka. Som bola spotená jak pes. Ako ich budem vládať potom?????? 😕 😕 😕 😕

mauzos
6. feb 2009

Cherry, uz Ti stihli vybrat aj stehy? Si to zmakla rychlo s tym zlcnikom od prvych bolesti az po vybratie stehov....

Martiina ja som tiez kedysi davno mala problem s hemoroidmi a pomohli mi presne tie faktu cipky.

Teeda ked citam tie vase prihody, tak normalne uvazujem, ze si kupim nejaky chranic na tvar... napr. zvaracsku kuklu? O tom, ze chlapci radi cikaju prave, ked ich prebalujete, som uz pocula, ale o tom druhom hustejsom teda este nie..... 😝

Baby co idete varit na vikend? Mne uz dochadza fantazia za toho pol roka co som doma 😕 Inspirujte ma niecim

eviska83
6. feb 2009

😀 😀 😀 noooo to som sa pobavila,Andrej ma sice par krat ocikal ale vacsie nestastie(teda stastie) nas nepostretlo.Ja som sportku radsej nepodavala 😉 😉

pipka
6. feb 2009

januli sak to...dva chlpy na hlave...jeden vpredu...druhy vzadu...by sa ten Rochnyak namakal 😀 😅 😀

pipka
6. feb 2009

mauzos my dojedame zajtra zemiakovy privarok s fasirkou vcelku a v nedelu robim Čínu s ryzou 😵

eviska83
6. feb 2009

noo,my si ideme zajtra uvarit francuzske zemiaky 😵
nie som v obraze Rochnyak je ten Paviel z ukrajiny?

pipka
6. feb 2009

ano ano evi. paviel buzerantik kadernik... 😅 😵

eviska83
6. feb 2009

diky

mauzos
6. feb 2009

ale no baby, snad by ste ho nediskriminovali, ze buzerantik 😀 😀 😀 ved je to pekna blondinka 😀

uz ma napadlo, ze urobim kotlikovy gulas taky fajny husty, aspon na tri dni budem mat pokoj 😉

pipka
6. feb 2009

ze pekna blondinka 😀 😀 😀

mauzos, jednohrncove jedla su najlepsie, to milujem aj ja...a minimalne dva dni pokoj 😵

dracik1
6. feb 2009

caute kocky 🙂 , my kupeme kazdy den, ale pouzivame len detske mydlo, poumyvam ritky, ruky, krk - tam je strasne vela zmolkov 😀 a pod pazuchou a koniec...uz to mame ako taky vecerny ritual 🙂 a indulonou ich obcas natriem ak maju nejaku vysusenu pokozku na tvari

a k tym plienkam, tie fialove Tesco my nepouzivame, lebo nasi chalani ich nejako furt precikali, ja som tiez spokojna s Babylove - maju taky siroky pasik a ten zabranuje aby boli furt precikany, ale inak medzi nami Pampersky su Pampersky - kupujem ich aj s Huggies Premium v Cechach al. ked su v akcii

dracik1
6. feb 2009

pridala som nejako nove foto- citame casopisy a Jurko DJom 😀