Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

cherry01
26. feb 2009

možno...pipka, ked sa tie dve stretnúú

cherry01
26. feb 2009

eviska..dakujeme.

nana77
26. feb 2009

ahojky 🙂
cherry, no veru, niekedy mam pocit, ze su tie ich telicka z gumy, ake polohy vedia spravit 😀

tomasko a kristinka su strasne zlati 😵 . velmi rychlo rastu, vsak 😕 ?

cherry01
26. feb 2009

velmi velmi rýchlo. Ale moje sú tu asi najrozdielnejšie..

nana77
26. feb 2009

oni su uuuplne odlisni, fakt. a este navyse parik 🙂 . moji su tiez uplne rozdielni, ale ti tvoji total, ako keby ich ani jedna mat nemala 😀 (aj ked ich mate pekne podelene - princezna tatova a chlapisko mamin)

eviska83
26. feb 2009

zofa -krasne princeznicky 🙂 🙂 🙂 .na fotkach vyzeraju take velke 😲

fedra
26. feb 2009

zofka ... jeeej ake su krasnucke 🙂

zofa
26. feb 2009

Ahojte kocky,
nemam sancu Vas docitat, mozno dnes v noci 😒
Ani neviem, ci su nejake nove babatka - ale ak hej tak blahozelam.
My sme este stale na nedonoseneckom, no uz sa mame dobre. Teda babulky sa maju fajn, co sa o mne povedat neda. Hlavne po psych. stranke. Uz je to 6 dni od porodu a ja stale nemam mliecko. Odsavam kazde 4 hod. este aj v noci a ani len kvapka. Som uz z toho zufala. Uz som skusila vsetky babske rady a nic. Sestry v nam. na mna hladia ako na neschopnu matku, lebo som jedina co nema mliecko. Chodia ma normalne kontrolovat, ze ci dobre odsavam 😠 No najdolezitejsie je, ze babulenky su uz na tom lepsie.
Pridala som foto.

eviska83
26. feb 2009

fedra- ty si stale medzi nami cakatelkami? Kedy mas termin nastupit do nemocky?

pipka
26. feb 2009

cherry no na zozratie su 🙂 veru veru, mali by sme stretko spravit...sa popučíme od smiechu aj my 😀

mauzos, no teraz jak som hanku krmila, veru sa mi zda, ze druha dolna jednotka sa derie, uz to tam ma take biele a tvrde...bude do dvoch dni šelma zubatá 😀 😅 😀

dnes v noci spanok o nicom, kazde dve hodiny sme boli hore 🙄 a teraz poobede zaspala jak keby ju do vody hodil... 🙄 😅 mala by som si ist aj ja nadspat...ale mam robotu...konikujem...nemozem 😀

pipka
26. feb 2009

nana po dnesnej noci asi aj ja tak zaspim...v sede 🙄 😀

pipka
26. feb 2009

zofka kraaasne su 😵

neboj, mliecko nabehne...po sekcii to ale trva dlhsie ako po klasickom porode. 😉 A keby nedajboh aj nenabehlo...no boooze, je tu viacej flaskovych babatiek a ake su krasne a zdrave 😵

pipka
26. feb 2009

My sme sa vcera fotili samospustou 😀 tak vam sem hodim nejake fotky tiez 😉

eviska83
26. feb 2009

pipka -uz sa tesime
zofa- aj ja si myslim ,ze aj keby nenabehlo tak sa nic nedeje ,hlavne sa ty neobvinuj,ked sa neda tak sa neda 😉
len mi je divne ze si jedina bez mlieka? v UK? ja ked som bola v porodnici s Andrejom bola som jedina na celom oddeleni ktora kojila.Ved tu to nieje take bezne.

janula13
26. feb 2009

pipka, uz viem po kom ma mala to sibalstvo v ociach, ona bude ine sidlo, strasne je zlata, paci sa mi ta foto na stole, to jej uplne kuka z oci, ze uz by nieco velke vyviedla, keby mohla...
Zofi, malinke su krasne, nedaj sa depkovat, ved este sa moze spustit, nedaj sa odradit a ked nie, tak malinke budu mat co papat, nechpem ze ta skor nepovzbudia nie deptaju tymi pohladmi, kasli na ne, ty si mamina a ty sa zariadis ako bude treba...

cherry, no fakt ty vedies, co sa rozdielnosti surodencov tyka, kazdy uplne ini, ale obaja zlati, fakt ti rychlo rastu...a na tom nakupe sa fakt tak oplati, my potrebujeme dost veci do bytu..akurat som citala, ze aj v Polsku su najazdy slovakov 😀

mauzos
26. feb 2009

Zofka krasne babulky, uz len aby boli cim skor domka pri mamine a ocinovi 🙂 a presne ako pise Janula kasli na nich, ved aj keby si nahodou nekojila, tak nebudes ani prva a ani posledna a babulky od hladu neumru ... ale samozrejme Ti prajem, aby sa Ti mliecko rozbehlo a aby si mohla Tvoje krasne babiky bez problemov kojit 🙂

Pipka nemam slov, fakt jedna vacsia sibalka ako druha 😀 dufam, ze jej ten zubok rychlo vyrastie, aby ste sa mohli v klude vyspinkat 😉

pipka
26. feb 2009

januli, no veru...o chvilku uz budem musiet mat oci aj na zadku 😀 lebo Hanulka akonahle sa nauci lozit... amen tma 😅 😀 ale uz som nakupila v IKEA rozne zabrany, na rohy, supliky, na chladnicku...tak uvidime, co nas caka... 😅 😝 😀

cherry veru, kazdy iny a predsa rovnaki...tvoji! 😵

janula13
26. feb 2009

pipka, myslim ze ani oci na zadku by ti nepomohli 😀 😀 😀 ale aj to lozenie a vytahovanie suflikov ma svoje caro...ktovie ci to budem tvrdit ked budem mat tych mojich na svete a zacnu mi upratovat byt 😀

pipka
26. feb 2009

mauzos, prave sa slecna zobudila...recni tu pri mne...no po kom to dítě je...nechapem 😀 😀 😀
a prave som jej smatrala po puse, tak uz ide aj ten druhy dolny, uz mu trci jeden roztek 😅 tak dufam, ze este tak max dva dni a bude zas na chvilku pokoj 😅 😎

dracik, ja ked vidim tvojho zubateho Kubka, mam dojem, ze uz ma aspon dva roky 😅 😀 booze ved tolko zubov nemaju ani niektori moji skolkari 😀 😀 A jurinko zubky nema este? 😕

pipka
26. feb 2009

janulik, porozpravame sa tak o rok 😅 😀

janula13
26. feb 2009

noo pipka to mi uz budes davat rady ako ich v tom zastavit, dufam ze take existuju 😀 takze zubadlo to ma na dosah?to zase budu fotky, mam strasne rada ked im idu tie prve zubky, to nema chybu..

mauzos
26. feb 2009

pipka a potieras jej to nejakym gelom?

pipka
26. feb 2009

jasne niekolkokrat denne jej to potieram baby dentom, taky roztok schladi a znecitlivie 😉

mauzos
26. feb 2009

no esteze tak 🙂

jarka82
26. feb 2009

Zofka deticky su krasne
co nove o Felon a Fedrus este si cela? no dufam ze ani ja neostanem bez mliecka...aj ked mne uz teraz vyteka niekedy priesvitne a niekedy uplne biela tekutina ale mam ich vtedy citlive 😠 mauzos kolac som este nezbastila a mate tam aj buchty na pare plnene broskynami na dnes rano som mala zase strasny sen snivalo sa mi ze som porodila chlapcou kazdy meral po 80cm a ze jeden bol strasne divny mal zuby a rozpraval a ja som o nechcela kojit lebo mal zuby 😀 uz by som asi mala porodit lebo scvoknem 😀 😀 😀 dnes som povysavala cely dom tak teraz cakam co bude 😝

jarka82
26. feb 2009

pipka Hanulka je strasne nadherna a tie ocka...

pipka
26. feb 2009

jarka klud, mne sa tyzden pred porodom snivalo, ze som porodila hanku a ked som ju isla kojit, tak ma odtlacila, a povedala mi celkom jasne, ze ona chce radsej mäsko 😅 😀 😀 😀 taketo sny su normalne...este nevies co ta caka... 😅

mauzos
26. feb 2009

no Jari, fakt super sen 😀 😀
a to akoze mi musis robit chutky s tymi buchtami na pare??

pipka, ale jarka to ma dvojmo este aj vo sne 😉

jarka82
26. feb 2009

pipka ako to myslis ze neviem co ma caka??? 😕 dala by si si? vcera som ich robila dojdi zohrejem ti s cokoladou alebo orechmi alebo cim budes chciet 😀