Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
26. feb 2010

waw tak to su bojovnici, mala si problemi?

katrinb
26. feb 2010

janulqa - takze mame spolocne viacero veci....aj ten zadok 😀 😝 😀 😝

juli - skoda, ze mi moja krsna minuly rok zomrela, lebi do Dubnici sme chdievvali minimalne rok...ale este tam mam babku....a mozno jej pojdeme bambulky ukazat - tak sa potom na milion% stretneme. no ktovie kedy....

Julietka - ved s matelkom si moj vzor aj ty...takze idem vo vasich slapajach
😉 S tvojimi babikami vydrz, aj ja verim, ze bude lepsie

martinka - dik...no zatial som tu 😉

ell - no ahoj...a aky kocik si kupila? Hod foto

janulqa07
26. feb 2010

kati tebe sa nechce rodit samej tak akas niektoru? 😀 😝

katrinb
26. feb 2010

janulqa - pockala by som aj teba....ale do jula to nepúotiahnem 😀 😀 😀 😀 A pre teba je teraz este skoro 😉

janulqa07
26. feb 2010

hahaha srandicky ta este beru 😀
ako sa mate baby?

katrinb
26. feb 2010

teraz neviem, ci sa pytas mna a princezien alebo ostatnych. Tak odpoviem aj ja.... 😉 Vdaka pocasiu som nejaka otravena- Nic sa mi nechce, mm spi este stale - on je spachtos a potom nocny vtak. Az mu zavidim, lebo ja sa neviem uz dlhooo vyspat. ale inak super - az na tie bezne bolesti....aj v PO je take hnusne pocko?

janulqa07
26. feb 2010

ano strasne, vcera slniecko a dnes nic ☹ maly mi spinka sniva o panelaku(tv joj) 😀
pytala som sa vas baby, kopkaju? manzel je zniceny z hokeja alebo z cakania? 😝

loginka
26. feb 2010

baby tak dnesna noc nic moc, to aby som si nezvykala, ze moze byt aj lepsie 🙂 no nic pospim si ked pojde mamina s nimi von
dik za nazory o rotavirusoch, ked pocujem tie baby co ich to postretlo, tak velmi neuvazujem ze nedam

julietka, nasi boli vycviceni z nemocnice na rezim 3 hod co stale dodrziavame a budime ich jeden po druhom na papanie, niekedy ich bolo tazsie zobudit (Larinku) ale oni papali aj po spiacky, ja by som teda budila a snazila sa ich to naucit, inak nebudes stihat absolutne nic, co sa tyka prikladania skusaj, ale fakt si z toho nerob ak to nepojde, ja som napr. povazovala za vyhodu v nevyhode to, ze som sa o nich od zaciatku nestarala, kedze boli v nemocnici a mala tym padom viac casu na zotavenie a oddych a stym suvisela aj tvorba mliecka si myslim, ked je clovek unaveny a nestiha je to urcite tazsie

katrinb
26. feb 2010

janulqa - on nie je zniceny...on je taky spaici princ moj....ale uz ho idem zobudit...lebo je doma a vlastne ani nie je.... A babule kopkaju jedna radost. Nedaju mi ani spinkat, lebo na pravom boku ma hned zacne jedna okopkavat a na lavom druha....a hlavne podvecer a potom vecer okolo 22 ZACNU NAJVIAC SANTIT. Dufam, ze ked uz nebudu v brusku, nebude to ich naj cas...ten o 22. 🙂

kablika
26. feb 2010

janulqa - normalne by som uz bola celkom rada na tvojom mieste - uz si tak blizko....ale co som chcela: moji tiez najviac kopu o 22hod. Nastastie v noci ma "neokopavaju" skoro vobec (alebo ja spim tak dobre, zatial 😀

alienka73
26. feb 2010

Janulqa ale to zvysenie rodicovskeho je iba pre deticky do 2rokov cize nasi Matuskovia uz nemaju narok na zvyseny RD len obycajny a snad nam to pri dvojickah nezrusia 🙂 .

janulqa07
26. feb 2010

kablika nejako som ta nepochopila

kati moj maly vtedy tiez po veceroch a nociach a aj tak bolo potom 😀
ale co bojis ked je muzicek nocny vtak tak sa postara 😀

loginka to by si od nich asi vela chcela keby spinkali celu noc 😉 ale dockate sa a plac ti bude chybat

janulqa07
26. feb 2010

alienka ja viem ze Matuskovi uz nevide ale pochybujem ze pri dvojkach bude no uvidim

kablika
26. feb 2010

janulqua - prepac 😲 poplietla som si ta s katrinb 😉

katrinb - tebe patril moj predosly prispevok

janulqa07
26. feb 2010

kablika v poho , ale ja si pockam a az po tebe 😝

katrinb
26. feb 2010

kablika - no asi nase babatka budu nocne vtaciky.....aspon ze ta spinat este nechaju.... 😉 A hlavne treba mysliet pozitivne, nbic neprehanat....a dotiahnes to tiez daleko..neboj
janulqa - no vidis, to ma nenapadlo...takze on po nociach.... 🙂 bude lietat HIHI

janulqa07
26. feb 2010

hehe kati ale aj tak to ma hacik 😝 nema to co budu chciet 😀

kablika
26. feb 2010

teraz som sa dobre zasmiala na poslednych prispevkoch 😀 No, co prehodime rytmus zivota, nie? Len, co na to povie pracujuci lud (manzel 😉

janulqa07
26. feb 2010

kablika nema sa co stazovat ved bol pri tom ..... 😀 tak nech pomaha

kablika
26. feb 2010

jasne, jasne, vsak on sa uz teraz dost snazi 😉 a ako ho poznam, tak mu to vydrzi. Teraz napr ako o zavod skrabe a omalovava detsku (to, co sme 5 rokov odkladali - vsak az teraz je dovod.... 😉

tintin
26. feb 2010

ta co, papali ste vtipnu kasu? 😉

baby ja stale riesim tie kociky, uz mi z toho sibka 😅 ja som vahy a ked mam na vyber 2 a vaic veci je to pre mna sodoma gomora..bude musiet asi rozhodnut so mnou aj manzel alebo mamina..vsak ako vzdy..ja ani do obchodu nemozem ist sama, lebo sa neviem rozhodnut ci taky alebo onaky sveter 😎

este som vam chcela napisat, ked sa uz rozpravate o tych prispevkoch a tak...bola som v DSS si menit trvaly pobyt a netreba zabudnut, ze ked ste v II piliery hned po narodeni dietata..tusim do 30 dni musite poziadat Soc.poist. aby vam prispievala do piliera..zamestnavatelia to nerobia. tak nezabudnite. a plati to aj pre nas druhomaminy..zase po narodeni treba podat ziadost do socialky.

kablika
26. feb 2010

tintin - ano, po porode treba sa ist zaregistrovat do Socialnej Poistovne, ako osoba starajuca sa o dieta a vtedy ti stat bude do druheho piliera prispievat. Takze oplati sa na to mysliet - ved podla mna my na nejaky statny dochodok mozeme zabudnut 😖
Co sa tyka kocikov, ja som pobehala nejake fora na nete, aj zahranicne, aj som si ho odskusla v jednom nakupnom centre a uz sme aj cez net aj objednali Bumleride. Zdal sa mi velmi lahucky, dost velke kolesa na manipulaciu, siroky do 80cm, deti v smere jazdy aj opacne....tak este uvidime v praxi

ell
26. feb 2010

Katrin kupili sme tento lebo nam ako jediny vojde cez dvere - jane powertwin pro😉 😉 http://www.babybyes.com/imagprod/JAN_5152X-S2-H...

juliagregor
26. feb 2010

ahojte,
tehuľky 🙂 super debata...

už sme po obede, dnes som mala úspech 😀 , všetci zjedli skoro dospelácke pporcie polievky a aj druhého 🙂 , dúfam, že dajú hodku pokoj 😀

mm bol na nákup, v Bille majú pančušky a 1 Eur, dobré, elastické, pekne držia "Bambino"

juliagregor
26. feb 2010

ell krásny kočárik 🙂 už len mimi ti chýba.. 🙂

katrinb
26. feb 2010

janulqa, kablika - no keby nas cital moj mm....asi by sa tolko nesmial. Ale je pravda, ze on nema to, co bambulky budu chicet....joooj. Aspon nieco by mohli mat navyse ako my 😝 😝 😝 ...aj ked tak nad tym rozmyslam maju - no to nam teraz nepomoze 😀 😀 😀 😀

kablika to mas super chlapa, ze sa dal do malovania...este ze amme tych nasich manzelikov. No ved keby sme nemali, tak by sme si tu nepisali 😎

tintin - ja som tiez vajhy. Takze veeelmi dobre viem, o com pises.

ell - ano poznam, to bol moj favorit 2....je to uzasny kociarik.

juliagregor
26. feb 2010

katka škoda...ale možno ťa niekedy uvidím aj v reále... 😉

katrinb
26. feb 2010

Juli - verim ze ano

alienka73
26. feb 2010

Tintin,ja uz kocik neriesim, bude to bumbleride, este ho pojdem omrknut do All toys ak sa podari tento vikend, dnes tam zavolam ci ho maju a mozno ked sa uz konecne dockam aj toho morfo ultrazvuku tak ho uz rovno objednam . Sice s nim nevojdem do ziadnych blizkych potravin, teda medzi pokladne ale tak co narobim. Kazdy z tych kocikov ma nejake minus 😒 .Inac ja ani zdaleka nie som znamenie vahy ale teda rozhodovanie mi tiez velmi nejde. 🙂
Inac ten ultrazvuk ma stve. Myslela som ze dnes uz sestricka zavola na kedy ma preobjedna ale nic, tak asi zavolam ja , najneskor v pondelok 😒 .

ell
26. feb 2010

Julia, katrin dakujem 🙂 hadam nam ten kocik urobi dobru sluzbu. No miminka k nemu snad tiez budu 🙂))