Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
10. mar 2010

hi skoro...

moja mama sa vždy diví ako môžem telefonovať, ked malí robia taký rachot, ja som si zvykla a lepšie rachot ako ticho, vtedy spozorniem....
ale ozaj som už niekedy dosť nervozna ...

janulqa07
10. mar 2010

no to ticho nevesti nic dobreho to pozname 😀

takze si uz vycvicena, mas dobry sluch a pocujes aj to co by si nemala 🙂

juliagregor
10. mar 2010

😀
vieš ktorá hračka ma najviac irituje:
taká flauta, vedia do nej fúkať a pískajú vždy ked ma bolí hlava...

idem variť...ahoj priebežne sa ozvem

maartinkaa
10. mar 2010

jani, my sme nasich chalanov nikdy nevolali mato, a ani ich tak nikto nevola az na par vynimie 😉

starsi, od malicka inteligentny bol vzdy: martin, martinko, imro-tak ho vola ocko 😀
a maldsi, nepodareny a stale v pohybe 😀 😀 : matej, matejko, matejicek-certicek 😀

juli, naopak u nas mali kosacky az privelky uspech, velmi to rachotilo a mohli napodobnovat deda ako kosi-kosili s nim 😀

janulqa07
10. mar 2010

juli ale niekto musi byt dodavatel takych hraciek u vas tak sa potom nestazujte 😝
my radsej hned vyberame baterky zo vsetkeho co ma neprijemny zvuk, tak sa maly nestihol naucit robit strasny rachot, ale zato na nervy sa hrat naucil 😀

maartinkaa
10. mar 2010

u nas ticho nevesti nic dobre ani teraz ked je nas matejicek velky 😀 😀

janulqa07
10. mar 2010

ale vecer ked je cas spanku a nepocut zo spalne krik tak to vesti zase dobre spravy 😀

matelko1
10. mar 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

janulqa07
10. mar 2010

ahojky ako deticky?

matelko1
10. mar 2010

drobci su akysi uplakani.den ma 24 hod a moj spanok je 2x po 3 hod.potom sa nadranom drobci okolo 4-tej tobudia a placu a placu,takze nespime.aj teraz placu a su napapani,prebaleni....

maartinkaa
10. mar 2010

juj matelko, to je fakt velmi unavne, moji sice neplacu skoro vobec, ale aj tak som sa v noci skoro vobec nevyspala a ked som si mohla pospat poobede, tak prisiel vzdy niekto k nam ☹

juliagregor
10. mar 2010

matelko už si začínajú pýtať pozornosť ..

skús ich dať a chviľku do vajíčiek alebo ak máš do lehátiek...zmeniť im miesto ležkania, aby ťa počuli, videli...do kuchyne, pri okno...na bruško niečo na nich bude platiť len to zistiť ...

janulqa07
10. mar 2010

nezavidim len drzim palce nech to rychlo prejde 🙂
mozno len na zaciatku su take a neskor budu mat nejaky rezim

maartinkaa
10. mar 2010

no ano moze to byt aj vyzadovanie pozornosti, ja som ich cez den tiez mavala v jednej postielke v kuchyni a druhu som mala v spalni, vyskusaj 😉

luciaf13
10. mar 2010

Ahojte 🙂
janulqa zatial som pribrala cca16kg 😝 😝

brunom a brankom vsetko najlepsie k meninkam prajeme 🙂

a ozaj k MDZ som dostala krasnu ruzicku a od mojho ocina tiez jednu 😉

Julka no nezavidim ti tie bolesti ....ale na drujhej strane daj su ruzovu lentilku (ibalgin) a dobre bude 😎

babysatky - mne sa to strasne pacilo a bola som aj na prednaske v nasom materskom centre o nich a hovorila som si, ze ked budeme mat druhe babatko tak urcite take volaco chcem....no a kedze cakame dve babatka tak asi z toho nic nebude 😀 😀 daju sa nosit aj dve naraz ale co moje krize potom povedia?????

Mirinde drzime palce 😉

a co Katrin a feferonka?

matelko aj nas maly od narodenia strasne vyzadoval pozornost a tak bol vsade s nami...mali sme ho vo vajicku alebo len tak na deke na zemi a kukal a cudoval sa tomuto svetu a pozoroval vsetko co sa deje okolo 😀

a Jakubko uz trenuje s kocikom 😀 😀 hodim foto

maartinkaa
10. mar 2010

krasne fotky luci, ten kocik ani nevyzera byt velmi siroky 😉
maly, vidno, ze sa tesi..... 😀

janulqa07
10. mar 2010

lucia ved sa musi naucit ako starsi bracek bude mat istu zodpovednost 😀
16kil? ved to nie je vela pri dvojkach ja sa bojim co bude so mnou 😲

luciaf13
10. mar 2010

no prejdeme s nim do bytu cez zarubnu ktora ma 78,5cm 😎 😎 😎 😎
a Jakubko v nom teraz vozi medvedov plysovych 🙂 🙂

luciaf13
10. mar 2010

janulqa veru musi pochopit svoju ulohu co najskor 😀 aj ked teraz nam zacina obdobie vzdoru tak sa tesim co bude 😅 😅
a s tou vahou ...no na zaciatku som nic nepriberala stale som vracala a tak.....az potom okolo 20tt to zacalo a najviac som pribrala ten 6-7mesiac a teraz sa to chvalabohu ustalilo ale je pravda, ze si uz davam pozor aj keby som jedla stale a dokola vzdy si poviem, ze neni mi to treba a kto to potom zhodi dole???? 😀

janulqa07
10. mar 2010

lucia a ake velke su vanicky?

janulqa07
10. mar 2010

ja som pri prvom pribrala nieco cez 20 😲 ale potom to islo rychlo dolu kedze som nosila kocik s malym z druheho poschodia bez vytahu, pri dvojkach to ide asi tiez rychlo dolu nie? ved to je robota krat dva 😀
maly sa zmeni ked budu bracekovia

juliagregor
10. mar 2010

ahojte,

lucka Jakubko je zlatý, len nech sa učí, aspoň dvojky ľahšie strávi 😉

videli ste v správach tú maminu, čo doviezla deti do krčmy a chcela ich ísť zabiť?

pračka perie, umývačaka umýva, deti sa zatiaľ hrajú, (je doma aj maťo, tak zmena) a ešte ten obed !!!!!!!!!!
slnko mi svieti a rozmýšľam čo s oknami? kto mi ich umyje?...

luciaf13
10. mar 2010

vanicka ma 79 x 30 x 22 cm (d*š*v)
sportova cast 98 x 30 cm
vajicka su klasicke ako vsetky ostatne 🙂

maartinkaa
10. mar 2010

pračka perie, umývačaka umýva, deti sa zatiaľ hrajú, (je doma aj maťo, tak zmena) a ešte ten obed !!!!!!!!!!
slnko mi svieti a rozmýšľam čo s oknami? kto mi ich umyje?...

okrem toho mato je doma je to iste aj u nas 😀 😀 😀

katrinb
10. mar 2010

Ahojte maminky, aj tehulky

nemam teraz sancu vas precitat...gratulacie som si presla a vsetkym vam VELMI DAKUJEME

No ako viete, my sme domka od nedele...vsetko je OK...aj ja aj bambulky, tak nas pustili domkov. Vcera sme uz aj boli na ockovanie...sekcia prebehla uplne uzasne, na JISke som si polezala 24 hod. a hned ked ma pustili mi nosili kazde 3 hodiny dievcata na prisatie. A aj vdaka tomu som uz mala kolostrum den po sekcii a na dalsi den uz aj mliecko. Dievcatka nam schudli z porodnej vahy 250g a kym sme sli domkov tak sme pribrali 100g. Vcera sme mali uz aj navstevu pediatricky doma.

Aj Adelka aj Vivien su uzasne...fotky dam...neskor. Papaju velka radost. Mliecka mam dostatok vela KLOP KLOP. Cize sa cisto len kojime. Kazde 3 hodinky ich budem na papanie...aby sme priberali, teraz mame presne na gram 2200 g. Sama som neverila digi vahe...ale maju uplne presne. Sranda. A v noci som ich spociatku budili, no posledne 2 noci nie...doktorka povedala, ze nemusim. ze nech sa vyspim. A tuto noc spali vkuse od 23 do 5 rana. Az som sa bala, ci je vsetko ok....ale krasne spinkali, tak som ich nechala a aj ja som si konecne pospala. Ani nepamatam kedy naposledy tak dobre a dlhoooo. Inak, bambulky medzi papanim spinkaju...neplacu...sem-tam sa zlostia, to ano...ale dame mliecko a je OK.

Manzel je so mnou domka, zobral 2tt dovolenu, tak sa stara otecko. A musim ho pochvalit, prebaluje, dava ich odgrcnut...aby som si ja usetrila energiu...zlaty. ja sa citim vynikajuco, vcera mi uz aj stehy vybrali a som OK...tiez.

Ani neviem, co vsetko by som vam este napisala...tak sa kludne pytajte...

A este raz dakujem za gratulacie, ste zlate...idem ku bambulkam...a uz sa budem snazot tu byt opat castejsie.
PAPA

juliagregor
10. mar 2010

maťka 😀

luciaf13
10. mar 2010

Julka aj mne pracka doprala , umyvacka doumyvala polievka j epomaly dovarena 😀 ale bordel je vsade okolo trebalo by umyt podlahy, prch utriet, kupelku a wcko dat doporiadku a aj Jakubkove hracky ale neriesim 😎 😎 😎 vegetime 😎 😎 😎 pri telke
a ak chces super rychlo umyt okna tak zatiahnii zaluzie a lebo zastri zavesy 😀 😀 😀 alebo pockaj do vecera ked bude tma a potom to nevidno

a veru vcera som bola v soku z tej maminky v spravach ale pripisala by som to mozno poporodnej depresii

a ozaj Julka ako sa volaju tie homeopatiika na podporu tvorby mliecka ň????? Nevies nahodou spamati? Tie na zastavenie som si uz napisala ...

janulqa07
10. mar 2010

hmmm tak to by mali byt dost velke, ja len premeriavam 😀
juli sikulka 🙂 my sme pri vyrobe

maartinkaa
10. mar 2010

juj baby ja sa chystam urobit, len obycajny granatyr, alebo granadyr? nikdy neviem ako sa to povie 😀

maartinkaa
10. mar 2010

jejej katka 😉 😉 😉