Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lulu14
29. mar 2010

Dobre ranko prajem dievcata a prosim vas ja potrebujem surne poradit a sama sa neviem rozhodnut. Ideme teraz v aprili kupovat kocik a mala som vybraty ten ABC desingh Zoom 2010 ma ho aj Katrin ale skoro vsetci ma od neho odhovaraju ze radsej by volili vedla seba tak som pozerala aj ten Bumbleride Indie Twin a fakt neviem co mam spravit. Videla som ze nejake mamicky ho uz maju tak my prosim poradte kto uz mate skusenosti s tymito dvoma kocarmi ktory je lepsi a hlavne praktickejsi. Dakujem za odpoved.

juliagregor
29. mar 2010

lulu ty si musíš vybrať: ak vedla seba volila by som bumbrle alebo TFK, ak za sebou, tak neviem, záleží aké máš možnosti doma, ako vojdeš do vchodu, kde chodíš nakupovať, aké máte chodníky a tak...
osobne mne sa viac páčia kočíky vedľa seba ale to je tvoja voľba 😉
všetky majú svoje pre a proti a ABC som naživo nevidela, len Jané powertwin a peg perego, je pravda, že sú dlhšie ale užšie a deti majú viac miesta na sedenie...
ja mám kočíky vedľa seba, teraz momentálne používam golfky Nurse pareo a deti sa furt rozprávajú, kecajú spolu a sú strašne zlatí ako spolu komunikujú..
a aj peniaze hrajú svoju rolu,

janulqa07
29. mar 2010

dobre ranko....
dnes ma zmohla jarna unava 😒 nevladzem a ani kavu som nestihla vypit, maly ju hned prevratil na zem 😠 teraz mi doma robi bordel a vadi mu ze mi to nevadi 🙂
juli ako chalani?

juliagregor
29. mar 2010

a ešte jedna vec...
rozmýšľaj nad zimou, deti do korbičiek nenapcháš, už budú veľké, tak si vyber kočík, ktorý má dobrú športovú verziu,...väčšie striešky a tak..

juliagregor
29. mar 2010

janka ahoj 🙂

mne je nejako blbo od piatku, mám splín ako hovoria bratia češi...
chlapci sa hrajú , trošku soplia...ale inak v pohode...

dior
29. mar 2010

na tom kociku casuaplay sa sportova cast da sklopit do 3 poloh a strieska sa uplne zaklopi,ze dieta je uplne schovane a je sice zasebou,ale zase sa casti daju rozne otacat,mozu bat napr. oproti sebe

dior
29. mar 2010

ozaj kolko ks body,dupaciek a pyzamiek potrebujem na zaciatok? take realne cislo 😕

janulqa07
29. mar 2010

Matko v skolke?
Ja sa tesim na Velku noc, ideme k starym rodicom, ked im maly tak chyba nech sa venuju 😝 ja idem oddychovat

po velkej noci ma hned caka poradna tak som zvedava ci tam aj lekarka uvidi take pohlavie

janulqa07
29. mar 2010

dior a videla si ho uz niekde??

juliagregor
29. mar 2010

po 10 nech nemusíš furt prať, ja som neriešila pyžamka...až neskôr...Tesco je dobré 😉
dior ale tá cena je fakt strašná na casualplay...

dior
29. mar 2010

juli dakujem 😉

juliagregor
29. mar 2010

Maťko je v škôlke, dnes maľujú vajíčka...

janulqa07
29. mar 2010

tak to ma aspon zabavu, sice urcite aj ty doma 🙂
ja by som potrebovala dom s velkou zahradou a vypustit tam maleho, zblaznil sa 😀 mat tak jeho energiu

juliagregor
29. mar 2010

janka aj ja...
ale musí mi stačiť aj máš nalý bytík....

alienka73
29. mar 2010

Julka a tych 10ks oblecka si myslela na jedno dieta alebo na obidve?

Lulu my mame bumbler. ale zatial babatka v brusku tak ti neviem poradit. Mne sa zdal lepsie ovladatelny ako kociky za sebou ale kazdy moze mat ine naroky a ine podmienky a ine veci zvladne. Treba asi vyskusat.Som rada ze ten nas vojde aj do dveri dokonca aj cez obyvackove dvere co sme ani necakali takze zatial spokojnost. A sadol si do nho aj nas skoro 2 a pol rocny maly a v pohode sa tam vrtel takze myslim ze bude dobry aj dvojickam.

juliagregor
29. mar 2010

spolu bodyná, košielky, dupačky, overalíky, svetríky vrchné stačia dva, alebo na teraz flisové overalky teplé stačí jeden, čapičky treba aj na doma aj na von, čísla som mala od 56, boli síce na začiatku utopení ale rýchlo vyrástli..

janulqa07
29. mar 2010

juli ale teraz som napriklad rada aj za ten maly bytik, lebo tu ho nemusim nahanat ako vonku 🙂
ked som cakala maleho stresovala som co kupit a kedy zacat kupovat a teraz nic 😲

dior
29. mar 2010

janulka teraz to prezivam ja ze co a kolko kupit-esteze poradite 😉 a este k tomu dvojmo 😀

janulqa07
29. mar 2010

ja som sa poucila pri prvom, nakupili sme kopec veci a kopec sme ich dostali, takze niektore mal oblecene len aby sa nepovedalo, ze dostal a nechcem mu ich davat, teraz si asi pockam a pojdeme na nakup podla toho co nam bude treba, ved v dnesnej dobe staci plna penazenka 😀
ale uzivajte si to, aspon pre mna to vtedy bol prijemny stres 😉

lusinkaj
29. mar 2010

ahojte,mozem sa spytat?nemali ste take pobolievanie akokeby zospodu?od vcera ma to tak sem-tam trapi...ale da sa to zvladnut,ale je to neprijemne...je to tym ze predsa su tam dvaja a deju sa tam velke zmeny?dakujem

juliagregor
29. mar 2010

lusinka rozťahuje sa ti maternica , bolesť by mala byť po stranách a smerom hore

lusinkaj
29. mar 2010

juli,ono je to len tak dole...vies ak mas menzes a vtedy ta tak pobolieva tak aj toto tak citim....

juliagregor
29. mar 2010

ešte si malý týždeň, ja viem, že nervy pracujú a nie je to príjemné...
neboj, ja som aj krvacala a všetko dopadlo dobre...len klud ...telo sa pripravuje, maternice sa zväčšuje...

juliagregor
29. mar 2010

a neodpovedala som dobre...aj mňa tak bolievalo brucho...prešlo to

lusinkaj
29. mar 2010

dakujem juli,presne aj ja si vravim predsa som len maly tyzden...a matrenica sa zväcsuje,robi si svoje a dve deticky su dve...musia si robit miesta.... 😉
musim byt len kludna...ja som len spinila trosku minule...tak hadam uz nebudem... 😉

katrinb
29. mar 2010

Ahojte, nebola som tu dva dni..normalne nezvyk...

Lucka sa mi stale neozvala a nechcem ja ju otravovat sms....dufam, ze je vsetko OK

Tintin a lulu - vcera som koooonecne bola vonku s kociarikom...a je uzasny!!!!! Perfektny! Sama ho viem velmi lahko zodvihnut na obrubnik...otocenie je velmi lahke. A jes nim manipulacia ako s mono kociarikom. Aspon mne sa to tak zda. Aj manzel bol vyteseny, ze ako sa s nim manipuluje. Takze vrelo odporucam 😉

adjka
29. mar 2010

ahojte, mate niekto skusenosti s easy walker duo kocarom?

loginka
29. mar 2010

caves, adjka tusim deny ma taky.
No u nas novina taka, ze vcera sme sa vratili z nemocnice a v piatok operovali pruh Dominikovi. Vo stvrtok v noci bol bol velmi uplakany a grckal, a ta hernia bola tvrda tak sme mastili na pohotovost a hned ho aj operovali. Pekne to zniesol po operacii. Bola som tam aj s Laurinkou, tak to bolo dost perne potom, ked boli obidvaja nepokojni. Nastasie nas na treti den pustili, uz som sa aj bala ze tam nieco chytime, predsa len nemocnica a deti.

juliagregor
29. mar 2010

loginka ☹

katrinb
29. mar 2010

adjka - gratulujem ku dvom klbkom stastia. JA som rodila na ukonceny 38 tt, cize den pred 39 tt. Planovanou sekciou. Ja som cakala 2 dievcatka jednovajecne.

matelko - to je uzasne, ako to zvladas...klobuk dole.

dior - ja mam bodynka s kreatkym rukavom 10, s dlhym 6, dupacky 6, overaliky - pyzamka (kazdy to vola inak ako som si vsimla) 8, svdetriky 2,ciapocky - tych mam hrozne vela, lebo som aj dostala...ale stale pouzivam max 4 ks. Plienok mam 30 - obycajnych, ale to len pod hlavku, na odgrcnutie a pod. No keby som mala z kazdeho po 10, menej by sa pralo. S tymito kusami perieme detkse veci s plienkami cca kazdy 3 -4 den. Neviem, ci je to casto ci nie....ale kazdemu vyhovuje urcite nieco ine. Tot moja skusenost 😎

loginka - no moja, hrozne...ja som ani nevedela, ze ste v nemocke. Hlavne je, ze uz ste OKI....drzkajte sa