Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
9. máj 2010

dior dakujem, nie je tam môj, ten bol doma...mal robotu 😝

teraz 23.Mája bude u nás super akcia...Cesta rozprávkovým lesom, boli sme tam minulý rok a bolo to perfektné...

chodí sa asi hodku po lese a na stanovištiach hrajú deti a dospelí a pubertiaci divadlo, rozprávky...už sa teším...dúfam, že nebude pršať...

janulqa07
9. máj 2010

kazdy kto bude s malym to bude riesit dovolenkou, iba to si mozu dovolit 😒
mne utz nemerali a ja ani neviem komu verit, doktorke alebo v nemocke doktorovi

juliagregor
9. máj 2010

janka pri príjme ťa znovu vyšetria a hned budeš vedieť...
myslím na teba...neboj sa Matúško bude v poriadku...

janulqa07
9. máj 2010

tatino ide za primarom nech ma vysetri, lebo v snine kde som chcela rodit to robia bezne ze na par mesiacov posielaju do nemocky
uz som aj rozmyslala ze zajdem za niekym skusenejsim napr do kosic

ja uz teraz nezvladam ze budem bez neho

alienka73
9. máj 2010

Jani, ak mozes zbehni za niekym do Ke, viem si predstavit co prezivas. Pre mna je to nocna mora,modlim sa kazdy den aby som trebars aj lezala ale doma nie v nemocke. Neviem ako tvoja rodina ale nasa sa o maleho nedokaze postarat , jasne ak by museli tak maly by prezil ale neviem si to predstavit . A teda ak je to take ze mozno len preventivne tak by som sa dala prezriet este nejakym dr. Ak ide o zachranu tvojich babatiek tak nie je co diskutovat, vtedy sa musis spolahnut na rodinu ze sa o maleho postaraju a radsej ani nemysliet na to ako,ale ak tam mas lezat len tak preventivne lebo sa to tak robi tak to radsej byt doma. Drzim palce nech je to jednoznacne a nech sa netrapis .Verim,ze vydrzime este vela tyzdnov pokope a dohovor aj babatkam nech sa nikam neponahlaju, lebo maju este cas a Matusko vas chce mat este vsetkych doma.Ja som to tiez mojim slecnam dnes hovorila , tak snad ma pocuvnu 😕 .
Drzim palce a daj vediet ako si dopadla.

janulqa07
9. máj 2010

baby prosim poradte ako prelozim doktorovu diagnozu, napisal ju po latinsky 😒
zatial som si prelozila jeho skratky a cisla cize vysledky vysetreni a vsetko je v norme

adjka
9. máj 2010

ahojte a chcem sa este opytat, ci ste dakedy mavali take akokeby mi znutra kopali do krcka alebo co iba to tam tak zacitim zvlastne niekedy mi to az do stehna prejde, nie je to bolest iba taky impulz neprijemny akoby tam presiel ?a krize vas pobolievali? ci blba otazka?hi

alienka73
9. máj 2010

Adjika, ja som tiez vcera mala take pichanie uplne az dole, tak ku veceru a dnes uz zasa nie. Ale krize zatial neboleli...

katrinb
9. máj 2010

lucia - rodinna foto je uzasna....my este nemame...ja vlastne nemam ani fotku s oboma chrustikmi...v naruci 😢

julietka - ja som sama..no cez den, ked je manzel v praci...ale niekedy od rana do polnoci..ked ma manzel 12-stku.... Vtedy je to narocnejsie...ale da sa. Uz som schudla 20 kg....takze mam navyse uz len 3...ale verim, ze pojdem viac dole. Ale papam vela vela, kedze kojim..a ono to ide dole...ved sa ani necudujem. Pri mojich dvoch princeznach..niekedy sa zastavim vecer...teda skoro vzdy, az po kupkani...som mokra ako mys...ale to slecny uz sa ukladaju na nocny spanok a bez papania vydrzia 5 hodin..a potom opat kazde 3 su hore na papkanie. Ale sem-tam uz kojim aj kazde 4 hod. Ono sa to meni. A aj vonku sme skoro kazdy den....no ucim sa - tozvladat. Ale myslim si, ze je to tiez celkom v pohodicke...HIHI. A to je super, ze uz mate rezim....my sme na zaciatku budpovania...ale zatial sa nam dari..halvne tie vecery a noc sa zacinaju podobat 😉

medinila
9. máj 2010

Janulqa neboj to zvládneš.A ak máš možnosť dať sa vyšetriť niekde inde určite to sprav.Ja chodím do Ba do súkromného centra,ale už dva krát som navštívila iného lekára v Piešťanoch,lebo s tým prístupom v centre nie som vždy 100% spokojná.A že vraj kto si platí ten sa má.......... 😠 "figu borovú" 😀 😀

matelko1
9. máj 2010

ahojte.
pekny vecer 🙂
aj ja som s drobcami sama a vecer mi uz pomaha manzel.ide to a da sa to zvladnut.mame system a to je uzasne.myslim si,ze to zvladam 🙂 ..tuto noc mi vyspali az 8 hodin a potom kazde 3 hodinky sa budia na papanie.ked sme von,tak vydrzia aj 4-5 hodin.

adjka
9. máj 2010

dakujem za odpoved alienka, no vcera asi bolo dajakae osvietenie mesiacom alebo co, ze sme obe mali daco take podobne, ja to mavam niekedy tak raz za cas uz od zaciatku tehu a mam dve kamaratky co tiez to dakedy mali , tak ma ukludnili ze nemam bat, len som sa tak pytala ci aj dakto tu to mal, vidim ze si podobne ako ja, dnes som zacala 32tt, takze este pekne minimalne 7(to ani nedebatujem) a mozu aj osem tyzdnov tam mopje bambulky vydrrzat...a aj vydrzia, ja som sa tak uz na zaciatku tehu s nimi dohodla, tak dufam ze budu poslusne to deticky...hihi

katrinb
9. máj 2010

matelko - ja som vedela, ze ty to zvladnes...a zvladas.....super. Tesim sa...a ako ti vyspia...to je uuuzas

adjka . ked si sa dohdla..tak to vydrzite. Aj my sme mali dohodu..a vysla 😎

adjka
9. máj 2010

hm a zabudla som, je tu dakto kto mal cisarak pri spinale.?lebo dnes som si to ja odvazna pozrela na youtube a teda fu...tak ci ste to fakt neecitili co s vami robia?

adjka
9. máj 2010

a inac matelko to mas bombasticke, to ked moje prespia osem hodin,alebo ze len raz v noci na papanie hore v noci, tak budem uplne spokojna, ani si viac priat nebudem okrem toho aby boli zdravucke samozrejme a ze aj cez den ti pospia je super, lebo kamoska ma teraz dvojmesacnu a v noci sice pekne spinka ale zato cez den teda tak hodinku len a inac furt hore alebo len tak na chvilku, takze toho moc cez den nestihne...a este taka vec neviem ako ste ich mali alebo mate ulozene vy ale ja ma jednu nalavbo a druhu napravo a mne sa zda ze ta prava sa hybe viac nez ta lava?mali ste nejake take postrehy ze sa vam jedna zdala ze sa vam hybe viac?

jennys
9. máj 2010

Ahojte kočky,
KATRIN, MATELKO to je super, že to tak dobre zvládate, tak držím palce nech nie sú žiadne problémy. A s tým spánkom v noci tiež super.
ADJKA mne Lucka cez deň tiež slabo spávala, keď som bola doma tak maximálne hodinu, nestihla som nič urobiť a už bola hore, vonku spala dlhšie na prechádzke ale to sme zas doma neboli. Našťastie v noci spala dobre, ale mali sme aj také trojmesačné obdobie kedy sa nám v noci tak od pol noci do jednej pravidelne budila s takým revom že sa nedala utíšiť. Potom nás to prestalo baviť tak sme ju chvíľku nechali tak, teda bola prebalená napapaná, bruško pomasírované proste všetko a keď revala aj tak tak sme ju chvíľku nechali. Tri noci a spala znova dobre. A ja mám tiež jedného naľavo a jedného napravo a ten naľavo ma kope viac, ale mne sa niekedy zdá že aj ten na pravo dosť, na striedačku celý deň. A v noci keď si ľahnem na ľavý bok tak kope ten naľavo a ke´d si ľahnem na pravý tak kope ten napravo. Nieže by spali.

jennys
9. máj 2010

JULI vy ako? Už ste ako tak zdraví? A čo očká? Inak ma napadlo keď som kukala vaše fotky, ty chlapcom keď ste von nedávaš okuliare? Musia nosiť celý deň či ako to máte vy?

alienka73
9. máj 2010

Adjka aj toto mame spolocne 😀 . Presne ta napravo sa nejak viac hybala ale dnes sa rozsantila aj ta nalavo a take vystrkovanie niecoho uz davno nebolo. Skoda ze ich nevidno ako su tam ulozene, bolo by to zaujimave sledovat. ta nalavo bola posledne priecne.

juliagregor
9. máj 2010

ahojte,
len rýchlo....
adjka aj v brušku sú tie deti iné 😀 ,aj ja som ich mala vedľa seba a krútili sa a menili polohy až do konca...
matelko, katka ahojte... 😉
jennys okulky má zatiaľ iba adko, von ich dávam nie vždy, ale teraz ked im hnisali, tak som nedávala vôbec...rozbiť ich nemusia a potom sa im nevyvíja priestorové videnie, ked sú stále zalepení...
očká už dobre...tak začíname znovu lepiť ...

juliagregor
9. máj 2010

janulqa nestresuj sa, nemocka nie je taká strašná a ked budeš v kľude ty, budú aj deti... 😉
a preložiť ti neviem dg...a dám ti malú radu, nehľadaj si dg. na nete, lebo budeš veľmi nervozna a budeš sa stále pozorovať...
a nájdeš si aj to, čo nemáš 😎

juliagregor
9. máj 2010

julietka ahoj... 🙂
z dr. si nič nerob...niektoré sú mierne povedané švaclé 😝 😀

janulqa07
9. máj 2010

juli dakujem, zatial som nenatrafila na nic take
spravu som si prelozila 😝 a vybrala porodnika tak manzel bude cez tyzden vybavovat

drz sa s chalanmi

juliagregor
9. máj 2010

janka dik 😀
my sme už veľkí, ty sa držkaj...zober si zábavnú literatúru... 😉

jennys
9. máj 2010

JULI tak fajn, že očká už sú OK, my ideme v piatok na kontrolu na očné tak som zvedavá čo povie doktorka, Lucka moc tú lepku nechce ale okuliare bez nej nosí v pohode. Na vonok jej väčšinou nedávam ale minule zo škôlky napríklad keď sme išli tak ich chcela mať tak som jej ich nechala.
JANULQA drž sa v tej nemocke, už len pár týždňov a detičky budú na svete, zbehne to rýchlo. Tiež by som odporúčala nabrať si nejaké knihy, teda ak ich rada čítaš. Držím silno palce nech všetko dobre dopadne.

juliagregor
9. máj 2010

jennys tak daj potom vedieť...
Maťo v pohode nosí aj aj, ale vonku len okuliare, ale niekdy ked ideme len na bike, tak mu ich nedám a jemu von neprelepujem vôbec, to by sa mi prizabil...

ell
10. máj 2010

Jeeej Katrin, to co pises s tym schudnutim je super, si ma potesila 😉 ja mam +15kg a uz teraz des ze ako to dam dole 😕 😀

xluciannax
10. máj 2010

ahojte..chcela by som sa s vami poradit ohladom kociarov..ake kupujete,alebo mate vyhliadnute pre vase dvojky??ja by som chcela vedla seba..nemate niekto skusenost ake su dobre???? dakujem 🙂

jennys
10. máj 2010

Ahojte!!! 🙂
XLUCIA my budeme mať Spider Comfort, nekupovali sme nový ale použitý: http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
červenej farby. Len ho ešte nemáme doma, dnes alebo zajtra nám ho jeden dovezie aj to nie všetko lebo sa mu nezmestí všetko do auta, tak zvyšok príde budúci týždeň. Vraj je dobrý a je vedľa seba. Len ktovie či sa nám zmestí do výťahu. Mne sa potom páčili ešte Hartan ZX II a Herqules, ale to som pozerala použité kočík, keby som mala kupovať nový tak sa mi páčili Danny Sport Twin, Firstwheels City Twin, Easy walker duo. Ale v praxi neviem aké sú. Na niektoré som čítala aj recenzie.

jennys
10. máj 2010

ELL kukám, že tebe sa to teda riadne kráti a inak ja som pri kojení tiež riadne schudla
XLUCIA ty už si bola na glukóze? Ja som dnes volala o výsledky, mám si prísť pre recept na železo a inak len obmedziť sladké.

mima595
10. máj 2010

ja som mala cisarak pri spinale - pri oboch porodoch a v pohode - neboli to vobec - trosku citit taky tah, ked vytahuju babatka, ale nie je to nic strasne....pri oboch mi brali aj pupocnikovu krv, a tiež bolo citit len taky tlak, resp. tah.....

len sa mi zdalo, že ten druhy porod "trval" dlhsie - to zasivanie 😉