Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mamoka4
17. aug 2011

@slivocka Ahoj, gratulujem ku krásnemu týždnu,nic sa neboj máš krásny týž. a už aj keby suihned tento týž. porodila, detičky sú už donosené. 😉 Tešíme sa na info a prajem rýchly a bezproblémkový pôrod. 😉

dana_l
17. aug 2011

@juliagregor dakujem. ani ja som velmi nevnimala ako to rychlo ubehlo. v pondelok ideme na dalsie fotenie tak sa tesim. a hlavne budem vidiet tie rozdiely bruska. mne to pride stale to iste - z mojho pohladu zhora 😀

dana_l
17. aug 2011

@slivocka budem na teba mysliet. nech mas krasny zazitok. pride aj mm alebo niekto iny?
my mame dalsie sono buducu stredu. tak som zvedava na velkosti. este 3 tyzdne a pojdu "von".

pitipitipa
18. aug 2011

@zuzuliatko12 ahojky..co sa tyka toho tbc ockovania...nasmu dankovi to zahnisalo po 2 mesiacoch..potom to vyschlo a ma tam len cervenu bodku...samkovi to zahnisalo asi pred 3 tyzdnami, vyschlo a tiez ma len cervenu bodku...tu nam povedali, nic s tym nerobit, ono sa to samo... 😉

januskad78
18. aug 2011

ahojte baby, nevie ti mi poradit, kde by som mohla kupit nejake pekne oblecko na krst pre drobcov (chlapcekov) niekde v BA a okoli?

lucia.kl
18. aug 2011

@januskad78 ja som na krst nekupovala nič špeciálne, dostali tričko, pančušky a čaty a boli vybavené - a tie šaty ani neboli biele...

lucia.kl
18. aug 2011
bbtina
18. aug 2011

Dievcata,ja uz mam pocit,ze sa rozpadnem,ja sa uz ani hybat nevladzem,nastup do nemocnice za 3tyzdne,tak dufam,ze to dovtedy zvladneme

dibik
19. aug 2011

@bbtina uz o tri tyzdne? och, drzim paste. ja sa este gulam celkom v pohode, aj ked brucho je uz ako svet, ale uvidim, co mi povedia o tyzden a pol v nemocnici.

januskad78
19. aug 2011

@lucia.kl ako sa da hlasovat?

lucia.kl
19. aug 2011

@januskad78 ke´d klikneš na ten link - tak nad fotkou je späť na profil, tam dáš páči sa mi to najprv na stránku a potom si nájdeš fotku a dáš páči sa mi to aj na ňu...

andreaka11
19. aug 2011

ahojte baby. pripajam sa do "cakame dvojicky" teda ja iba cakam, kedy sa zobudia a neviem sa dockat, kedy pojdu spat 😀

ambenda
19. aug 2011

Děvčata, mám možná zvláštní dotaz, čekáme dvojčátka (po IVF), po transferu a dalších 14 dní nám sex zakázali. Máte některá zkušenost, jak je to potom? Jsem 7.týden...

lucia.kl
19. aug 2011

@ambenda my sme mali zakázané celé tehotenstvo... ono aj dr. zakázal ale hlavne môj mm sa bál aby sa niečo nepo.....

juliagregor
19. aug 2011

@ambenda my prirodzene a tiež sme mali zakazané, od začiatku pre istotu...a mm ani nechcel, on tak max. hladkal bruško, viac sa bál...

andysok
19. aug 2011

Dievčatá chrobulka dnes priviedla na svet Terezku a Lujzu ;)

lucia.kl
19. aug 2011

@chrobulka gratulujeme a prajeme všetko dobré a rýchle zotavenie, a tešíme sa na teba aj baby na stretnutí 🙂

dana_l
20. aug 2011

@ambenda tak u nas ziaden zakaz nebol a sme este stale aktivny 😀 . splodenie prirodzene.
pri prvom vraveli ze by sme nemali ale nejako sme to nedodrziavali - aj den pred porodom 😅

dana_l
20. aug 2011

@andreaka11 tak si tuna 😉 . sorry, nevyjadrila som sa zretelne

andreaka11
20. aug 2011

@dana_l nieee, vyjadrenie bolo 100 % ja som sa pokusila o zart 😀

dana_l
20. aug 2011
dana_l
20. aug 2011

no dnes nemam paru na nic. a to zajtra prileti mama a mala by som cely dom upratat - povysavat, umyt dlazku, pripravit postel pre nu. no uvidime kolko toho stihnem. mozno nic.

andreaka11
20. aug 2011

@dana_l ved nechaj to na zajtra, mama ti s tym urcite rada pomoze 😉 ja vzdy necham zehlenie pre nu 😀

dana_l
20. aug 2011

@andreaka11 to u nas ziadne zehlenie. susicka urobi za nas. a ked som teraz susila na snure vonku tak som len poskladala. ved deti oblecu na jeden den tak naco robit zbytocne veci.
urcite bude chciet pomoct ale ona nevie kde co mam a tak mi je to rychlejsie urobit samej ako jej ukazovat a ja budem vedla nej sediet.

dana_l
20. aug 2011

mam taku "hlupu" otazku. ked ste mali cisarsky ako je to potom s "umyvamim sa"?

ja som bola vzdy rada ked som sa po porode mohla osprchovat a citit sa cista - pre seba aj babatko.

juliagregor
20. aug 2011

@dana_l ahoj 😉 , po spinálke (epidurálke) musíš ležať, hlavne nedvíhaj hlavu, možeš sa otáčať zo strany na stranu, len hlavu nzdvíhať...ked som ležala,mna chodili umývať sestričky, boli uplne skvelé...ked ma postavili, tak som so mnou šli do sprchy, tam som sa aj vycikala a aj umyla, len sprchou zospodu, ranu som obchádzala, myslím po 2 dňoch mi to odlepili a som si to jemným prudom vody umyla...4 den dali von aj štichy...

dana_l
20. aug 2011

@juliagregor ja som pri oboch mala epiduralku a bola som v "celej sprche" hned po porode.
takze cisarsky len ciastocne umyvanie?

juliagregor
20. aug 2011

@dana_l ano, máš zalepené podbruško

dana_l
20. aug 2011

@juliagregor a kolko si musela cakat na "kompletnu sprchu"?

inak este stale pevne verim ze pojdu von normalne 🙂

diabliq6666
20. aug 2011

@cherry01 odsavacka na vysavac je super🙂))nie je take strasne,kedze si sama reguluje siu tahu...si neviem predstavit nos odsavat klasickou🙂))