Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
20. mar 2009

ajoj cherrynka, hmm to plavanie je super, skoda, ze nemate moznost ☹ ale zase mate krasnu prirodu okolo a to nam tu chyba...tak kazda mame nieco 😅 a ty budes mat domcek a ja sa otravujem v bytovke so susedmi 😠 🙄 ale my v maji vyrazame na dovcu, tak sa uz vytesujem 😎 😎 😎

januli, sak ak si z BA, kludne dobehni kedykolvek 😉 byvam hned pri GF 😉 akurat dnes sa tam chystam...

lumi, a ako vedia, kedy pojdu pod vodu, aby zadrzali dych? 😕 nie , ze si ich pritopis 😅 😀

pipka
20. mar 2009

lumi, odrobila som v minulom roku par dni v januari, marec, april, maj a jun a dostala som preplatok dane 140 € celkom potesilo, lebo som s tym neratala 😎 tak ma aspon hanula dalsi kurz 😉 inak by sme museli skoncit pri prvom 😅

martiina
20. mar 2009

lumi, ja som musela trochu odsávať keď som chcela prestať, postupne menej a menej a s väčšími odstupmi a vypil to vždy svokrov pes 😀 😀 😀 sa môžem pochváliť že som aj psa kojila 😀 😀

martiina
20. mar 2009

pipka, Hanulke všetko najlepšie k 7. mesiačikom 😵

pipka
20. mar 2009

mati dakujemeeeeee 😵 😵 😵

booze, a koho si ty nekojila? 😀 😀 ty by si aj celu ulicu nakrmila tusim...tooolko mlieka...zavidim 😅 😉

martiina
20. mar 2009

posledné dni to tu všetky nejak zanedbávate 😠
pipka, však ja som to chcela vyliať a svokrovci že však Nero/pes/ vypije 😀

kada
20. mar 2009

cafte babule
pipka kam sa chystate ahoj lumi
bonuso uz chodi za jednu ruku chvalim sa a pisa a kaka do serblu ked sa mu podari 😀 😀 😀

nana77
20. mar 2009

pipka, gratulky hanke k vymesaciu!!! 😵 😵 😵 uz ste velkaci 🙂

eviska83
20. mar 2009

ahojte!!!!!!!!
konecne som sa dostala k pc.som este cela,len pc sme mali pokazeny.Bol tu chlapik v stredu opravit a este viac ho pokazil.(zalozil zle ventilator) a tvrdil ze musia este vymenit maticnu dosku,dnes tu bol iny len pozrel a hned zistil ze to netreba menit len poriadne zalozit ventilator.Konecne to ide
Vcera dorazili svokrovci tak uz mozem ist rodit 😀 😀 😀 .V noci som zasa mala bolesti krizov ale zasa presli.Vcera som bola na kontrole ,vraj vsetko je ok a kontrola o tyzden kde sa uz dohodneme presne na vyvolavanie.najneskor 27.03 ak ma to nepochyti skor.
Lumah- to to su naaaadherne fotecky z toho plavania,sme sa tu vsetci rozpivali 😵 😵 😵
Pipka- pekna nova fotka na pase 🙂 🙂 ,Hanulka si to teda pekne uziva 🙂 🙂 🙂
Kati,Mauzos- este ste cele?

lumah
20. mar 2009

pipka najkor sa učia na povel a potom je to už reflex, aj hanulka to bude vedieť. Pipi všetko naj hanulke aj my prajeme. Hlavne zdravíčko a radosť z vodičky. 😀
martiinka 😀 😀 😀 som sa teraz riadne zasmiala nad tým kojeným psom. Moji by to odsaté vypili, dokonca Filipko aj priamo z prsa, ale len chviľu. Potom chce ešte fľašu.
kada ahooooj, no teda, ty už máš šikuliačika doma! 🙂
eviska veru sú, a najviac ma prekvapilo, že maju otvorené oči pod vodou ako keby nič. 😀

jarka82
20. mar 2009

ahojte uz som tu aj ja 😀

katka.ott
20. mar 2009

ahojte 🙂
hlasim sa este 3v1.
ale naozaj uz odratavam. uz ma to prestava bavit - chodit s takym furikom vpredu 😒
dnes ma nas..l moj svokor: objednali sme latkove plienky k nemu do prahy (vyjde to lacnejsie). dosli asi 5.3. samozrejme, ze chcel ich vybrat DNES a posta poslala plienky spat 😠 .
takze teraz mozem morit objednavku odznova, pripadne mi ich kupi v nejakom obchode, ale za plnu cenu 😠

katka.ott
20. mar 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, a krasne fotky ste popridavali, uz aby tie moje fesandy boli vonku a bola by s nimi zabava 😉

lumah
20. mar 2009

katka jeeejda, ty si ešte v celku??? 😀 Pekne to naťahuješ. 🙂 😉

katka.ott
20. mar 2009

lumi, este tyzden by som chcela, ale uz nevladzem. som zo seba zufala.
vcera som mal take zvlastne pocity - hrozne ma pichalo tam dole a kramovo ma boleli krize. teda obcas bolia aj teraz 😕

nana77
20. mar 2009

katka, no neviem, neviem, ci to nahodou neprepuklo... 😕

katka.ott
20. mar 2009

😕 😕 😕 nana, nestras. este nechceeeeeeeeeeeem. az o tyzden
stale sa pozorujem, ale nic badatelne nevidim.
v utorok mam poradnu, tak dovtedy to hadam vydrzim. ak nie, v tom pripade ma tasku pobalenu, len tie bavlnene plienky mi chybaju. uz som ich mohla mat oprate a vyzehlene 😠

lumah
20. mar 2009

katka nenaťahuj to moc, už kludne možeš ísť, nech sa tam netlačia chudatka. 😝
Ja si myslím, že už pojdeš tento víkend. 😀

nana77
20. mar 2009

katka, drzim palce 🙂 ! ja som take priznaky nemala, ale vela kociek hovori, ze to zacinam pichanim v krizoch, tvrdnutim brucha, pripadne behanim na wc (prehananim)... ale ako pise lumi, aj keby, uz si v poho 😉 . a za plienky sa nestresuj, viem, nastve to, ale co uz. kasli na to... nech mas pohodicku 🙂

mauzos
20. mar 2009

ahojte dievcata, aj ja hlasim 3v1 😝
evi takze pokazene PC? a my ze uz rodis 😀 😀 sa tu neukazeme jeden den a taketo pletky su z toho 😀 😀
kati to s tymi plienkami fakt nastve 😠 a inak ste si vybrali rovnaky termin 27. s Evkou? Ze by som sa pridala a bude sranda?

martinka, ze kojenie psa 😀 😀 😀 zase si nesklamala ... Drzim prsty na krstiny, nech vsetko dopadne na jednotku. Asi mas plne ruky prace. Dufam, ze nebudes zase piect tri torty do rana 😉

katka.ott
20. mar 2009

no prehanat ma neprehana, len male tlacia na mechur, tak furt cikam. a brusko tiez netvrdne. len ho citim strasne tazke.

mauzi, tak ako bola virtualna poradna, tak by sme mohli aj rodit 😀 . budeme sa spolu virtualne podporovat . a to by bola sranda, keby v jednu hodinu 😎 😀

nana77
20. mar 2009

baby, ak naozaj porodite 27.3., tak to budem kazdy rok oslavovat s vasimi dvojickami!!! 😵 😵

mauzos, aj tebe tyzdne pekne pribudaju 😎 . ako sa citis?

mauzos
20. mar 2009

nani co mas vtedy narodky?
akurat dnes nic moc, skoro cely den som prelezala v posteli. Mali ma okopavaju dovnutra, tak ma bolia vnutornosti a pipina a tiez uz nevladzem vlacit to banderko 😒 ale bolo aj hrozne pocasie, take na spanie ...

kati tak rovnaka hodina to urcite nebude, ale den by mohol byt 😉 Ja si mam ist 25.3. dohodnut termin, tak uvidime ...

katka.ott
20. mar 2009

v BA bolo cely den pekne - slniecko svietilo, len taky hnusny studeny vietor fukal.
bola som s mojim ocom na kontrole a potom sme sli do ikei. MM nas pozval na obed. takze dnes som sa fajne nachodila a pred chvilou zas rozculila.
clovek chce pomoct a nic 😠

eviska83
20. mar 2009

takze 27.03? ja sice neviem ci dovtedy vydrzim,ale budem sa snazit 🙂 🙂
To by bola fakt sranda 😀 😀 😀
martinka- takze pripravy v plnom prude?

mauzos
20. mar 2009

nechapem ako nam tu ukazuje tyzdne, kazda mame iny a v albume mame rozdiely po dvoch dnoch. Teraz ktore Vam plati?

eviska83
20. mar 2009

mauzi- ani ja to nechapem 😲 😲 😲 ja uz som nad tym rozmyslala skor
katka- ty este vladzes chodit po obchodoch? 🙂 🙂

mauzos
20. mar 2009

katka ma vrtulku v ritke 😀 😀
evi a tebe sedi ten termin porodu 10.4.?

katka.ott
20. mar 2009

ja mam TP 8.4. len konik to akosi inak vyratal

katka.ott
20. mar 2009

evi, ja uz po obchodoch nechodim, to len dnes ma zobrali vyvencit 😎
po obchodoch chodi MM a pred chvilou som ho zjazdila, ci ide vojna, lebo nakupil masa do bludu. uz to nemam kde davat - mraznicka plna 😠