Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

macilaci
5. jún 2009

ahoj, nám to povedali na sone v 20 tt, ale najistejšie to bude asi iba po pôrode 😉
ja by som sa chcela spýtať už mamičiek, či má niektorá skúsenosť s kočíkom RING DUO. je to celkom lacný kočík ale neviem či je aj dobrý, ostatné sa mi zdajú prehnane drahé. Aké máte skúsenosti? Díky za rady.

kuspitka
5. jún 2009

Ahojte.tak jedno babo je v poriadku dari sa mu velmi pekne sme na neho hrdi apson jedno.
pekne uz aj narastlo

macilaci
5. jún 2009

tešíme sa s tebou 😀

kuspitka
5. jún 2009

tak konecne mam pokoj na dusi....
aspon jedno stastie...

felon
5. jún 2009

minkak-ahoj! Dakujem za odpoved. Pozrela som si aj fotky zo stretka- fakt super. Mne povedali pohlavie detičiek v 24 tt. Som rada, že si mala u dr. všetko v poriadku, poznám to, niet väčšej radosti. Držím ti palce, aby všetko dobre dopadlo. Pa 🙂 😵

minkak
5. jún 2009

ahojky 😉
felon dakujeeeem moc,moc,moc 😵
macilaci veru 😀 po porode uz to bude na 100% 😉
ja len ,ze aka je sanca pri dvoch,ci sa da este aj neskor....alebo uz ani nie,ked su tam dve,predsa len....
kuspitka no super,drzkam palceky ,uz bude vsetko len v poriadku 😉 😉 😉

eviska83
5. jún 2009

ahojte,
tak nas Andrej mal dalsiu al.reakciu - na MAK ☹ ☹ ,stipal ho jazyk a pluzgiriky mal okolo pusy a na perach ,ale chvalabohu preslo mu to po 15 min.(pre mna to bolo viac ako hodina)
Kuspitka- je mi velmi luto co sa Ti stalo,ale musis ist dalej a tesit sa na ten malicky uzlicek
Martinka- neviem akou spolocnostou letite ze mate platit za kociar? 😲 My sme nikdy problem s kociarom nemali,stale sa spytali z kolkych casti sa sklada a bolo
cherry- aj ja sa pripajam k velkym blahozelaniam
minkak- pekne fotecky 🙂
mauzi- vasi stacaju hlavicky na jednu strranu? aj nasa evicka to robi- co to znamena? ja ju stale otacam na druhu stranu a podkladam ju zrolovanym rucnikom aby sa nemohla otocit.
tak my sa stahujeme 20.06 do noveho ,uz sa neviem dockat 😝 😝 😝 aj ked to bude riadna makacka

pipka
5. jún 2009

kuspit, drzim palce, nech je druhy bojovnik/čka silny ako nasa Hanula 😵

felonka, boli sme na vylete tu nedaleko, len ked ideme aj s tatinom, tak tomu hovorime vylet 😀 lebo on s nami chodieva vacsinou cez vikend a teraz bol s nami aj v tyzdni 😉
kocik este nepotrebujem...leda pre hanulu 🙂 ale niky nezaskodi poznat dvojickovske ponuky, mozno sa raz zide 😀

evi, uz sa u nas vycasilo, tak uz ma nemusis cakat 😀

my sme dnes boli na nakupoch v Madarsku, tak sme tam zase vykupili Milumil 😀 😀 😅 a kupili sme hanule nove sortky a tricka...boze ta uz ma garderobu jak anglicka kralovna 😀 som zvedava, ci to vobec vynosi 😅

ajka72
5. jún 2009

ahoj mauzos tak už mám konečne svoj albumček robila som ho v priebehu dňa s prestávkami...

fedra
5. jún 2009

Ahojte maminy,
chcem vas poprosit o radu. Dnes som Dorotke namerala teplotku 37,4 C.
Je to este OK ? Odpocitava sa aj u tak malych deticiek 0.5C pri merani v konecniku. Dnes sme boli na vakcine proti rotavirusom, moze to byt z toho ?

pipka
5. jún 2009

fedri , jasne ze to moze byt z ockovania 😉 ano babatkam sa odpocitava 0.5, tak pripadne ak das cipok, tak bude vsetko ok 😉

pipka
5. jún 2009

ja som minuly tyzden v pondelok rano o siestej namerala hanke 38,4, dala som jej cipok a po hodine sa blaznila jak sialena...asi zuby 😅

eviska83
5. jún 2009

pipka- u nas uz su aj mraky ,tak letim ja k vam 😀
fedry - urcite to bude z ockovania,ano ak si merala v konecniku odpocitava sa 0.5.Ja si myslim ,ze je to ok.Ja som dost proti liekom,ale aj ja som dala nasim po ockovani preventivne paralenovy sirup a hlavne obklady a boli v pohode.
Mauzi - kde sa flakas?

mauzos
5. jún 2009

ahojte 🙂
evi ☹ chudak Andrejko. Teraz aby si sa bala, co mu mozes dat. Vcera som citala v casopise, ze arasidy sa maju davat detom az od troch rokov, lebo je to velmi silny alergen. Ale mak? To som este ani nepocula, zeby na neho mohla byt alergia...
To stahovanie ti teda nezavidim, ale urcite idete do lepsieho, tak to bude stat za tu fusku. Budete uz sami?

Pipi vy zase po Madarsku behate? Zase si vykupila vsetky Milumily? A mne si nevedela kupit? 😠

Ajka krasny albumcek, musela si si na nom dobre maknut. Male su strasne zlate, take kukucky okate ... uz sa tesim ked ich uvidim na zivo 🙂 Vidim, ze ti zachutilo konikovanie, rozrastaju sa ti prispevky 😉 Ja som ti hovorila, ze je to droga 😀 😀

Ja uz mam kocik, zatial len v Blave u brachu, ale vraj je super, uz sa neviem dockat 😝 Mati a ty ako? Doniesli ti ho?

mauzos
5. jún 2009

To uz vsetky hajusate? Mati a ty hackujes? Zase zanedavas kona? 😠

.... tak idem aj ja do hajan, dobru noc

martiina
5. jún 2009

mauzi, veru háčkujem 😅 😀
dnes mala Laurika meniny, tak som jej zháňala nejakú bábiku od 0 rokov, len nemali žiadnu takú čo by bola pre také malé dietky, všelijakých mackov a zvieratká áno ale bábiku nie, tak som sa naštvala a začala som ju háčkovať 😀 , teraz som akurát začala robiť šatky, telo a hlavu už má, nebude to asi nič moc, ale sa z nej teším tušim viac jak Laurika 😀 😀 😀 , donútra do telíčka som jej všila zo starej hračky také pískatko, čiže bude aj pískať 😵 ... potom hodím foto 😉
kočík som dnes prevzala a zaplatila, je uplne suprový, normálne nechápem že ho tak lacno predali 😕 .... zadné kolesá má nové a na prednom bol ten plášť už dosť zodratý, tak som dnes hneď pri skúšobnej jazde chytila defekt 😀 , ale koliesko je klasické ako na detský bicyklík, tak zoženiem v bežnom bike obchode 😝

martiina
5. jún 2009

inak ste mali vidieť chúdence tých chlapcov ako za tým kočíkom plakali ☹ ... boli ešte posledný krát dnes na ňom na výlete, po zoo behali a tak a potom mi ho odovzdali.... chalani už mali 3 roky, tak sa teda dosť dlho vyvážali, ale museli ho mať obľúbený, lebo rev neskutočný že prečo im ho tá teta berie 😀 😀 😀

martiina
5. jún 2009

eviska ja letím ryanairom, tiež som doteraz s Ninkom pri žiadnej spoločnosti takýto problém nemala, lenže aj kočík som mala celoskladateľný, čiže Ninka som si zobrala do lietadla na rukách a kočík šupli do batožiny, ale až v našom lietadle..... a pri tomto kočíku, keby ho chcem zložiť musím dať dole sedačky a tie už do lietadla vzať s deťmi nemôžem a do batožiny musí ísť ako 1kus 😒

jarka82
6. jún 2009

ahojte vsetky konecbne nam je lepsie mali sme virus teda baby ale uz nehnackuju a uz su kludnejsie ale pred vcerom to bol des revali od 15.00 do 20.30 v kuse malo jedli ale uz je to ok uz pekne papaju. A myslim ze uz aj amelke sa tlaci zubok strasne vsetko hryzie. Inak asi to je vo vzduchu nejaky virus.
Evi no mas to tiez vesele to som ani nevedela ze z maku je alergia 😲
My sme tiez nikdy neplatili za kocik ale teraz uz spoplatnuju vsetko xo sa da da takze niet sa co cudovat.

martiina
6. jún 2009

dobré ranko, tak tu je ta bábika 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jarka, tak super že už sú drobuľky v poriadku 😵 .... ten vírus bol aj tu prednedávnom, tak sme boli celá rodina okrem Marka chorí a tiež dr. hovorila že to je vo vzduchu, tak to asi prišlo k vám 😖

eviska a doteraz Andrejko ešte nejedol nikdy mak, či sa mu až teraz prejavila ta alergia 😕 .... vôbec ti to nezávidím, ja by som asi zošalela keby Ninka niečo také chytilo, to ti verím že minúta vtedy trvá aj hodinu 😔

eviska83
6. jún 2009

dobre rano.
Martinka- kraaaaasna babika,je neuveritelne ze len nedavno si sa naucila hackovat 😲 .My letime teraz easyjetom,tak tam musim zavolat-lebo my jednoznacne autosedacky brat musime.cize kociar sa bude skladat z 3 casti.My sme s Andrejom isli tak ze kociar+autosedacku nam bez problemov supli do velkej batoziny a jeho sme mali v klokanke.planujeme to urobit aj teraz takto.
Mauzi- nas Andrej bude mat 3 v juni a arasidy by som mu nedala ,lebo viem ze je to alergen,ale kesu? 😲 😲 😲
A niesom si ista ci jedol mak ,ale myslim si ze predtym ano.Neviem on ma totiz aj sennu nadchu a zda sa mi ze alergia sa mu zhorsuje v letnom obdobi.Ale rozmyslame ze pojdeme k alergologovi na svk- (ved vieme ake je tu zdravotnictvo)
A ano konecne budeme sami- ideme do 3 izboveho bungalowa -na samote u lesa 😀 😀 😀 s velkou zahradou

jarka82
6. jún 2009

no martinka my sme neboli len 3 deti najprv maly a potom baby dala som im smectu,infant a ar mliecko ryzove 😀 a preslo to ale 6 dni to trvalo asi ano vela znamich mi hovori ze to chytili tu babiku si robila ty? si sikulka
ked sa nase baby dusili tiez to trvalo par minut a pre mna sa zdalo ze je to cela vecnost

jarka82
6. jún 2009

preco mne neukazuje tyzdne iba mesiace? 😒

martiina
6. jún 2009

jarka, ukazuje ti 3 mesiace, lebo majú akurát 3 mesiace,o pár dní ti bude ukazovať 3 mes a 1 týžden 😉

mauzos
6. jún 2009

ahojte 🙂
Martinka, Laurike k jej prvym meninam zelam vsetko dobre, hlavne vela zdravicka a rodicovskej lasky 🙂 Krasnu babiku si jej uhackovala ... ja nechapem kam chodis na tie napady 😉 Dufam, ze Markovi uhackujes auticko 😅
Takze suprovy kocik? Ja som zvedava na ten nas ...

Evi, ze na samote u lesa 😲 nebojiiis? 😝

mauzos
6. jún 2009

joooj a este som zabudla, ze my mame dnes 2 mesiace 🙂 fakt to sialene leti...

eviska83
6. jún 2009

mauzi- gratulujeme 😀 😀 😀 a nie nebojim,ja som vzdy tak chcela byvat 😵 😵 😵

eviska83
6. jún 2009

Ajka- nadherne mas dievcence,je super pozerat sa ako postupne rastli.Su uzasneeee 😀
Jarka- aj tebe gratulujeme 🙂

jarka82
6. jún 2009

ale my mame uz viac 😀 aj na maleho my ukazuje ze 3 roky a on ma 3 roky a 8mesiacou

ajka72
6. jún 2009

ďakujem eviska, tiež máš krásnu rodinku, rozkošné detičky, tam kde su 4 kusky myslím tá návšteva je podarená fotečka, tiež môžem len pochváliť Martinku za krásne uhačkovanú bábiku