Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
29. jún 2009

pipka- martinka ma novu drogu- facebook.No tak dedka si mohla odfotit, 😉 😉

mauzos
29. jún 2009

evi 😀 presne to som chcela odpisat pipke, aj jedno aj druhe 😀 😀

mauzos
29. jún 2009

zukrik vitaj 🙂

cherry01
29. jún 2009

pipka, maartinka fičí na facebook-u 🙂

cherry01
29. jún 2009

mauzi, všetko poctivo zapisujem. V troch mesiacoch mali 5350 a 5900. a tvoji?

martiina
29. jún 2009

no čaute kočky, no až také zlé to so mnou nie je 😀 na facebooku síce fičím ale čistá závislosť to ešte nie je 😅
dnes som mala od rána robotu, som piekla slané na stretko z MK z nášho regiónu.... na obed začalo liať, tak sme to zrušili a o dve hodinky na to bolo krásne, tak sme to opäť obnovili, že však už hádam len niekto príde.... som myslela že tam budem sama aj s mojím slaným 😀 ale nakoniec sa nás tam zišlo 6, takže v poho

a cez víkend sme boli so svokrou u liečiteľa v Urminciach, ja som čakala v aute a svokra sa bola dať liečiť 😀 ... som myslela že ak jej pomôže pôjdem nabudúce aj ja s mojimi krížami a chrbticou... a ona mu to povedala a vraj pôsobil na mňa až do auta a malo by mi to pomôcť 😀 😀 😀 ... na druhý deň ma to bolelo ešte viac 😀
a keďže som už bola v urminciach a felonka je stadiaľ, samozrejme že mi to nedalo a bola som kuknuť ju aj jej krásnych drobcov 😵 .... fakt sú krásni a velikí, Natálka je väčší papkáč a je to taká buchtička ako môj Marko a Filipko to je tiež riadny fešačisko. Škoda že bolo počasie naprd, bola som kuknúť aj krásnu záhradu a predstavte si felonka stíha ešte aj psíkov, už ani neviem koľko ich tam mali 😅 .... jáj tak, sa teším že sme sa stretli 🙂

a mám odtiaľ 10 km babku a aj moji rodičia tam postavili dom, tak sme zostali na noc.... tak preto som sa tu neukázala...... žiadny facebook 😀

zukrik
30. jún 2009

Ahojte baby
Chruminka,aj som tu 😀 😀
Máme sa dobre a čo vy? Máme dobré výsledky tak som už kludnejšia 🙂

eviska83
30. jún 2009

Dobre rano,
Martinka- PREPAC !!!!!!!!! To stretko vyzeralo zaujimavo- same kociare. 😀 😀 😀
Aj ja chcem - nepridete ?
Mauzi- citas myslienky? 😵
Zukrik- vitaj, 😉

zukrik
30. jún 2009

Ďakujem eviska,aj všetkým ostatným.
Máte krásne babatka 🙂 Prajem vela zdravíčka.

martiina
30. jún 2009

eviska, ja idem do belgicka v sobotu a o dva týždne ti budem aspoň troška bližšie 😀 , idem za segrou do UK na víkend 😵

pipka
30. jún 2009

no musim si tu martinku aj ja na facebooku najst 😀 a budeme sa vykecavat na viacerych frontoch naraz 😀 😀 😅 aj na skype este mozeme 😀

pipka
30. jún 2009

mati na ako dlho idete do Belgicka?

pipka
30. jún 2009

ja buduci pondelok alebo utorok zase vyrazam k nasim, tak ak by prsalo, tak dedka zase vystrojime..a tentokrat uz ho odfotim 😀

pipka
30. jún 2009

inak Facebook je facebook, ale MK ma svoje caro 🙂 to sa neda porovnat 😵 😵 😵

martiina
30. jún 2009

pipka, ja že už si ma vyhľadala a teba nikde 😀
do belgicka idem na 19 dní, ale naši majú net, takže sa ozvem minimálne tak ako z domu, možno aj viac, lebo o deti bude postarené 😉
pipka a aj na skype, kľudne 😉

taella
30. jún 2009

sa mi nesmejte , ale pre mňa je facebook španielska dedina ☹ všetko čo viem urobiť , je pridať si fotky , resp. potvrdiť keď ma žiada niekto o priateľstvo .
Ja som celkovo počítačovi antitalent 😖 ale viem si upraviť fotky a pridať ich na MK 😀

eviska83
30. jún 2009

martinka- tak to si budem predstavovat ze si tu 😀 😀 😀 ved potom sa ozvi aj od segri
Ja na ten facebook nemam velmi cas- potrebujem tam dat albumy a pod.
Pipka- aj ja sa chcem pripojit a mozme aj cez icq 😀 😀 😀 Uz sa tesim na fotku dedka 😝

eviska83
30. jún 2009

NAS ANDREJ MA DNES 3 ROKY 🙂 🙂 🙂 🙂

mauzos
30. jún 2009

evi vsetko najlepsie Andrekovi, vela vela zdravicka, stasticka a lasky zelame 🙂 😵

minkak
30. jún 2009

Jeeeeeeeee Eviska no velke Gratulko Andrejkovi vsetko len a len to najlepsie 😵 😵 😵
sa Ti v pase same 3 vynimaju 🙂
Tak dnes oslavujete?

martiina
30. jún 2009

Evi, V😵Š😵E 😵T 😵K 😵O 😵N 😵A 😵J 😵L 😵E 😵P 😵Š 😵I 😵E ANDREJKOVI 😵 😵 😵 😵 ku krásnym trom rôčikom!!!!

jarka82
30. jún 2009

ahoj Eviska Andrejkovi len to vsetko najlepsie k narodeninkam hlavne zdravia a stastia to je najdolezitejsie 🙂 : 😵 my uz mame 5140 a 5340g 🙂 🙂 🙂

jarka82
30. jún 2009

dnes sme boi na ockovani ☹ 3 injekcie naraz zatial v pohode tak dufam ze aj bude 🙂 to bola posledna teda az v jednom roku zasa 😵

eviska83
30. jún 2009

dakujeme dievcata- my sme to trochu oslavili v nedelu a velky den ho caka v sobotu,MM mu na narodky dal vylet do londyna (kedze andrej zboznuje lietadla) tak budem v sobotu len s malymi ☹
jarka- pekne rastu 🙂

pipka
30. jún 2009

evi, icq nemam..neovladam 😅 mne uz staci, ze som furt nalepena niekde na nete a ked zacnem byt aj na icq, tak uz doma neurobim nist 😅 😀

mati, aj by som ta vyhladala na FB, ale sak neviem priezvisko 😅

pipka
30. jún 2009

evi Andrejkovi vsetko najlepsie!!! 😵 😵 😵 😵 😵

eviska83
1. júl 2009

dobre rano spachtosky,
u nas dnes prsi ale je hnusne sparno ☹ ale aspon Andrej nema opuchnute oci 😵
taele- aj ja som taky antitalent- mne vsetko musi MM ukazat ,ale ja sa potom rychlo ucim 😉

mauzos
1. júl 2009

ahojte 🙂

ze spachtosky 😀 ja som tu uz bola len, tu nikde nikto 😒
my mame vonku 28 a dnu 28 😀 😀 takze super tepluuucko, mali sa potia ako v saune ale napodiv hajusaju 😉

macilaci
1. júl 2009

ahoj dievčatá, teraz som sa vrátila z nemocinice, bola som na UTZ, malé sú v poriadku ale mne sa skrátil krčok na 37 mm a mám známky odlučujúceho funelingu, podľa jedného primára ktorý robil vaginálnu sondu je to zlé, podľa gynekologického vyšetrenia je to ešte v norme. neviem čo je teraz, o týžden mám ísť znovu, doteraz som mala ukážkový krčok, 47 mm. a teraz toto ☹

mauzos
1. júl 2009

macilaci, ja som mala krcok cele tehu 2,5 cm od zaciatku az dokonca, rodila som v 39 tt planovanou sekciou, vobec som sa neotvarala. Co to je funeling? prvy krat pocujem 😒
drzim palce, aby sa ti dalej neskracoval a vsetko bolo v poriadku 😵