Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

jarka82
14. feb 2009

no uz v stredu zacinam 37tt

mauzos
14. feb 2009

tak potom sa minimalne do stredy drz po kope 😀 potom uz mozes kludne rodit ...
my sme mali najprv vybrate Tomas a David, ale kazdy do nas hucal, ze sa to k sebe nehodi, tak sme to zmenili a myslim, ze sme urobili dobre. A co by si chcela radsej dievcatka alebo chlapcekov? Aby som vedela na ake pohlavie Ti mam drzat palce 🙂

jarka82
14. feb 2009

dakujem si zlata no tym ze uz mame chlapca tak asi dievcatka 😵 ale hlavne nech su zdrave a v poriadku to bue jedno co to bude no dufajme ze vydrzim a ked nie tak to uz budem mat za sebou uvidime no ale nebude mi vsetko jedno tomu ver 😀 vsak je to vasa vec ake mena date nie?

zofa
14. feb 2009

Ahojte kocky,
tak mne prisiel papier a cisarsky mi urcili na 6. marca 😀 😖 Normalne mi az zle zostalo ked som si to precitala 😝 Tak teraz len dufat, ze vsetko bude OK do toho siesteho. Ja uz mam ale pocit, ze sa nezmestim do vlastnej koze a to si nerobim srandu 😠 Zasa ma zacalo svrbiet cele telo, no napudrovala som si ho cele Nivea pudrom a musim si zaklopat na tu moju tekvicu, ze mi to pomohlo. Nepreslo to svrbenie uplne ale zlepsilo sa to.
Babule mne sa tiez hrozne pacia mena Lukasko - Lucas a Tomasko - Thomas 😉 No ale kedze cakame dievcatka, tak im take mena asi nemozem dat, co?

jarka82
14. feb 2009

ahoj Zofka no asi nie a preco nie? mozno by si bola prva 😀 inak ja sa dnes tiez nejak nezmestim do koze mozno si to len namyslam pobolieva ma v podbrusku tak jemne a ked stojim tak mam take divne tlaky do brucha budem drzat palce aby bolo vsetko ok ja este nemozem ist aspon do pondelka v pondelok sa vracia susedka zo svk inak nemam kde dat maleho teda bol by s nim manzel ale ja by som chcela aby bol manzel somnou pri porode 🙂

mauzos
14. feb 2009

jarka tak Ti drzim palce, aby to bolo aspon jedno dievcatko, ale kedze su jednovajecne, tak budu dve 😀 Aky pondelok to tu spominas, pisala som Ti ze minimalne do stredy to musis vydrzat, tak sa nikam neponahlaj 😝
no s tymi menami boli take tlaky okolia, ze sme podlahli 😉 , ale nelutujeme. Dame im aj druhe mena Damian a David, takze aspon takto si to vykompenzujeme. Ked budu starsi, tak sa sami rozhodnu, ktore sa im paci viac....

Zofka, bud rada, aspon vies na kedy sa mas pripravit. Uz len to dovtedy vydrzat 🙂 drzim palce.

no a baby dnes tu ani nepiste rekordy v spani, jednoznacne vyhrava moj drahy - spal 12 hodin, pred chvilou vstal 😝 Kolegovia ho strasia, ze potom uz toho vela nenaspi, tak si to asi nadbieha 😀

zofa
14. feb 2009

Jarka tak este aspon do pondelka vydrz 😉 Ja som najskor nechcela mat muza pri cisarskom ale rozmyslela som si to. Len nech je tam pekne so mnou. Ked bol pri tom ked to slo dnu, nech je aj pri tom ked to pojde von 😀 😀 😀 Ale on je uz cely nazhaveny, on sa tesi ako maly chlapec a ja sa bojim 😖
Ja mam tiez tlaky z dola ked dlhsie ako 5 min. stojim a hlavne teraz ked som chora a kaslem. No dako to musime vydrzat, co nam ine zostava.

pipka
14. feb 2009

baby, vy sa tusim dohodnete a porodite vsetky naraz 😅 😀

mauzos
14. feb 2009

pipka mna si dufam do toho nezahrnula, ja sa este nechystam 😕

zofa
14. feb 2009

Kocky mam otazku. Kolko balikov plienok mate alebo ste mali pripravenych pre drobcov a kolko plienok asi tak za den miniete?

pipka
14. feb 2009

mauzos, ty si na čakačke 😀

zofa, my na jednu krpanu mame spotrebu 5-6ks denne 😉

mauzos
14. feb 2009

no ved zato pipka, uz som Ta chcela niekam poslat 😝

Aj Martinka pisala, ze tak okolo 5 ks na babo spotrebuje na den. Ja mam kupene na zaciatok 4 klasicke baliky 1 velkost a dva mega baliky 2 velkost, tak uvidime na kolko dni to bude 😀

zofa
14. feb 2009

Dakujem kocky. Specialne pre nas asi budu musiet pristavit smetiak na pouzite plienky 😖 😀
Mauzos moj brat ma narodky 20.aprila 😀 😀 😀

jarka82
14. feb 2009

baby ak ma to nejak dnes neprejde asi pojdem do porodnice aspon mi povedia ci je vsetko ok 😖 moj syn je uzastnyyyy kym som bola na wc pocmaral mi vsetko fixkou myslela som ze porodim ked som videla monitor ale nastastie to zislo dolu ufff 😕

mauzos
14. feb 2009

jarka 😀 esteze nepouzil centrofixku 😝

jarka82
14. feb 2009

bola to na cd a dvd fixka 😲

mauzos
14. feb 2009

waw, tak to si dobra, ze si to vycistila 😀

jarka82
14. feb 2009

mame lcd monitor tak mozno preto 😒 este stastie

cherry01
14. feb 2009

bože..tolko známych..samé návštevy 😖

cherry01
14. feb 2009

Kristínka mi znova nejako vracká... uz dve dni

catjob22
autor
14. feb 2009

Ahojte!

Jarka, este si cela? Si tu?? Boze. dufam, ze vsetko bude OK. Ale aj dnes je to uz v pohode, si v 36.tt, to sa zmakne 😉

Cherry, ako to - vracka? V kuse, malo, niekedy, nieco?? 😕

pipka
14. feb 2009

cherry...a odgrgla si poriadne? 😕 😒

a my mame novinkuuuuu: MAME PRVY ZUUUUUUUUUUUBOOOOOOOK 😵 😵 😵 😵 😵

dracik1
14. feb 2009

cherry , nieco je vo vzduchu, nasi nezvykli vracat a teraz vracaju cca tyzden 😕 , dnes poobede spali 30 min, chudatka...

pipi, este nevedia sediet, ale obyvacku preplazia rychlostou svetla....uz sme odstranili aj kvety, lebo Jurko ich furt trhal 😀 , teraz sa snazi otvarat sufliky....ale haha, je to pre neho tazke, otvara este dvere a taha prikrivku zo sedacky....tyzden robia taptaptapusky, su strasne zlatiiiii

a gratulujeeem k prvemu zuuubku 😵

jarka82
14. feb 2009

ahoj catjob este som tu 🙂 zatial kazde az mam take tvrdnutia tak snadto este potiahneme neviem 😅

jarka82
14. feb 2009

kazde 2 az 1.5
pipka gratulujem k zubku

jarka82
14. feb 2009

a uz aj cez den ma boli klb ale iba jeden doteraz ma boleli len v noci 😒

pipka
14. feb 2009

juuuj dracul, tesim sa na stretnutie, nech si ich zase vystiskam 😵 😵 stvrtok mozete? 😕

u nas sedenie zatial tiez este nehrozi, ale zato prevratit sa vie asi za stotinu sekundy 😀 a uz sa tiez snazi tymi nozickami sa odrazat, len na zemi sa nema o co zapriet, tak zostava na mieste 😀 😅 ale v postielke sa zaprie a hned je na druhej strane...len vacsinou sa pripletie medzi tie tycky a amen tma....rozculuje sa jak keby som ja za to mohla... 😅 😀 😀

pipka
14. feb 2009

jarka vydrrrrrz, sak vies, ze aspon do stredy musis ostat 2v1 😎

dracik1
14. feb 2009

pipi, ano, ak nas nepostihne nejaka pliaga chorobna 😀

neboj sa, o chvilu ju budes nahanat po byte, ja ked prebalujem jedneho oci mam na chrbte co robi druhy...vcera som isla po kocik, som ich dala do postielok a Jurko sa chytil hore postielky, dal sa na kolena a chcel to preskocit, ci co 😕 ...tak sa tahal hore 😨 , zajtra idu postielky na tu nizsiu priecku...normalne som sa bala 🤐

pipka
14. feb 2009

no jasne sak si este zavolame, to iste sa tyka aj nas...tak sa opatrujte,aby sme sa mohli stretnut 😉

booze, veru, ani sa nenazdam a aj my budeme znizovat dno postielky 😅 !

ja ju uz normalne ani neviem prebalit, len ked jej dam nieco do ruky, lebo je vytocena jak paragraf a najradsej by si asi nacpala tu ocuranu plienku do pusy...trubka 😀 😀 😀 furt sa za niecim natahuje...a pritom jej furt spievam , aby som ju zaujala...ale prd! ocurana plienka je asi zaujimavejsia 😀 😀 😀 a ja som uz s tym spevom a saskovanim asi trapna 😀 😅 😀