Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

woodynka
26. feb 2009

ahoj holky, prosim vas, neviete mi poradit? chcem vedet kolko chrani zenu posledna antikoncepcna tabletka ktoru zena uzije pred zaciatkom menzesu? ako je dlho tou poslednou tabletkou zena chranena???? prosim o pomoooc

mauzos
27. feb 2009

dobre rano dievcata, este hajusate? 😉

woodynka dost dobre nechapem Tvoju otazku, ved ked pokracujes v antikoncepcii aj po menzese, tak by Ta mala chranit po cely cas. Ci chces vysadit?

jarka82
27. feb 2009

ahojte dobre ranko pipka dakujem 🙂 tak to asi ulava bude este som tu 😀 Fedra je este cela?
pipka a co pisu ak sa ti sniva s mrtvym? a este k tomu z byvalim? 😕

mauzos
27. feb 2009

preboha Jarka, to uz aj taketo morbidnosti sa Ti snivaju? 😒

jarka82
27. feb 2009

no vidis prosil ma ze hce somnou dieta 😀

jarka82
27. feb 2009

idem sa poprechadzat do kuchyne a spet nejak ma boli brusko 😅

mauzos
27. feb 2009

to ako daleko mas kuchynu, ze poprechadzat?? 😲

martiina
27. feb 2009

dobré ranko kočky! 😵
woodynka ani ja ti neporadím, ja som mala tabletky už dávno pradávno, ale mala som také čo sa berú stále aj počas menzesu
jarka, tak si tu, som zvedavá či to do tej stredy dotiahneš, si macherka 🙂

jarka82
27. feb 2009

dakujem martinka aj ja som zvedava 😕 dnes este chcem ist do tesca 😀
mauzi no musim prejst cez chodbu a tam 😀

mauzos
27. feb 2009

no jo, dalsia superzena to bude, davaj si pozor Martinka 😉
ale do stredy snad nemusi, ved staci aby tam bola svokra, ked sa vrati z porodnice.

jarka82
27. feb 2009

svokra prilieta v utorok o 19.30 a ja mam termin na uzv o 3.00 🙂

martiina
27. feb 2009

to akože ráno o tretej

martiina
27. feb 2009

či 15:00 😀

mauzos
27. feb 2009

😀 to snad nie

jarka82
27. feb 2009

inak akurat rano sme sa o tom z manzelom bavili ze ze sa vobec nejak nesetrim a este sme sa aj stahovali nedavno a ja som este stale tu darmo ked deti ist este nechcu ist von tak proste tam ostanu a ty mozes robit co chces a ked chcu tak proste pridu 😎

jarka82
27. feb 2009

nie martinka o 15.00

jarka82
27. feb 2009

tu sa to tak neberie tu je 3.00am alebo pm

mauzos
27. feb 2009

no to je nam jasne, ale jeden cas si napisala normalne 19,30 a druhy anglicky 🙂
takze by si to mohla teoreticky akurat stihnut. Ja odpadnem, ked to presne tak vypali, ze budes v utorok rodit 😉

pipka
27. feb 2009

jarka, ak sa ti o mrtvom sniva, to znamena, ze bude dlho zit, teda on...tak bacha aby ti neotravoval zivot 😅 😀

pipka
27. feb 2009

inak tiez som sa pozastavila nad tym, ze 19.30 a o 3.00 poradna...to by si inak stihala 😀 😀 😀

jarka82
27. feb 2009

to ako vstane z mrtvych ci ako??? pipka

mauzos
27. feb 2009

a on je ozaj mrtvy? ja som myslela ze len vo sne ...
pipka dobre ranko 🙂

pipka
27. feb 2009

a on je mrtvy? 😕 tak ja som pozerala, ze ked sa ti sniva ze umrie...tak musim kuk, co znamena, ked sa o mrtvom sniva... 😅

mauzos ajoooj 😵 co dnes papame? 😕 My buchtickyyyyy, uz kysnuuuu 😎 😀

pipka
27. feb 2009

jarka a co sa ti konkretne snivalo? Lebo tu je toho viac...

MRTVY
ak ta vola a ty za nim ides.....tvoja smrt
balzamovat ho......zla sprava
dat mu jest a pit...choroba
ulozit ho do hrobu...sobáš s bohatou osobou
mať ho doma....chystaj svadbu čoskoro
obliekať ho.....strata milej blízkej osoby
prijímať od neho dar......dobrá správa, bohatstvo
vítať ho.......dožiješ sa vysokého veku
vidieť ho smiať sa.....smútok, trápenie

tak si vyber 😅

mauzos
27. feb 2009

my mame paradajkovu polievku a rizotko od vcera a na buchticky sa chstam do obchodu ako zakusok 😀 ulahcim si pracu, nechce sa mi s tym babrat 😉 ale uz mam na nich chut odvcera ...

mauzos
27. feb 2009

jarka vyber si to Prijimat od neho dar, ved chcel s tebou dieta, tak Ti hcel dat spermie 😀 😀

jarka82
27. feb 2009

ano on je naozaj mrtvy nie prste sa mi snivalo ze som bola u nich doma a chcel somnou dieta a mne sa hnusil a utiekla som domou k nasim 😀 😀 😀 preco prave s nim neviem 😠

tinuska22
27. feb 2009

caute kocky... 🙂 chcem sa spytat na vas nazor... doktor ma chce poslat na rizikove tehotenstvo s dvojičkami... mam ist? o mesiac mi konci zmluva a zatial sa citim celkom fajn a deturence pocuvaju... 🙂

martiina
27. feb 2009

tinuska veď skús povedať doktorovi že ti o mesiac končí zmluva 😉 Ja myslím, že ak si v poriadku a cítiš sa dobre, tak ešte mesiac by si mohla vydržať v robote. Dosť často doktori zvyknú posielať na rizikové s dvojičkami preventívne, tak ak je toto aj tvoj prípad, tak by to bolo asi možné 😉 ale ak ťa posiela preto že sa otváraš alebo niečo podobné, tak radšej zostaň doma. No neviem či som poradila 😅

martiina
27. feb 2009

ja som dnes chcela robiť tie gule, lenže svokra nám poslala kurací paprikáš s haluškami, tak až zajtra 😒