Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

januskad78
9. aug 2011

@wera ahojky... no dufam,ze zajtra sa nic neskomplikuje a konecne sa vidime... 😉 😎

wera
9. aug 2011

@januskad78 určite sa nič neskomplikuje 😉 už sa moc teším na drobcov 🙂

mamoka4
9. aug 2011

Inak baby, ndes som sa poriadne rozčúlila... 😠 😠 😠 došiel mi dnes list so Sociálnej poisťovne, že dlhujem za posledné 3 mes. poistné na nemocenskom 147,16€! tak som tam rýchlo volala, že čo to má znamenať, ved ja som od januára poistenec štátu na materskej....a teta áno, ved mi to tu nemáme zaznačené!! A to mi každý mesiac prichádzajú peniaze....takže vrámci nudy pri 4 deťoch som mi poslala odvolanie a papulnatý list!!!! 😀 😝 🙂

jarula10
9. aug 2011

Ahojte maminy a budúce maminy. Píšem sem síce prvý krát, ale čítať som vás začala už v tehotenstve. Veľa som sa už od vás dozvedela aj keď som sem chodila "inkognito" a teraz som sa konečne oficiálne zaregistrovala a dúfam, že sa môžem s vami sem tam poradiť o nejakých veciach. 😉

jarula10
9. aug 2011

@mamoka4 V našom štáte nie je dobrý systém (alebo žiadny) a "jedna ruka nevie, čo robí druhá". A kto na to doplatí? .... 😢

mamoka4
9. aug 2011

@jarula10 Presne toto som im napísala! Pre príslušných pracovníkov som len „administratívna chyba“. Ale čo by sa stalo, keby som z rešpektu k štátnej inštitúcii zaslala požadovaných 143,16EUR? Kto by prišiel na prepoplatok, a prečo ja matka 4 detí sa mám povinnosť odvolávať a obhajovať a míňať kvôli administratívnej chybe svoj čas a poštovné?? 😠 😠
Fakt ma už rozčulujú....toto isté sa mi stalo i v poisť. Dôvera....aked som sa odvolala, že všetko mam zaplatené, tak len napísali, že anulujú požadovanú sumu. Akémilé! 😒

wera
10. aug 2011

@mamoka4 ahojky 🙂 no je to smutne ako sa spravaju k ludom, ktori si vsetko riadne platia...ja by som v tom liste normalne ziadala o vratenie postovneho, aspon z recesie 😀

chrobulka
10. aug 2011

@dana_l jasne,nemam problem, moj chlap meria 196cm a ja 175cm. Som celkovo velka,moletna... Ani moj chlap nie je tintitko... Aj nasi rodicia a surodenci su z tych vacsich. Osobne pripisujem velkost dievcat tejto predispozicii.

A baby, co sa dnes stretavate, poprosim veeela fotit 🙂 Pocasie vyzera zatial slubne 😉

lucia.kl
10. aug 2011

@wera nemám ani ja, ja som fúkala na pumpe 🙂 alebo v autoservise 😀

lucia.kl
10. aug 2011

@mamoka4 zo soc poisť. mám aj ja skúsenosti, som sa prišla pýtať na konci MD kôli DNP, že koľko mám platiť,a oni na mňa, ale veď vy nemáte nárok na MD ja vás tu nemám - oni ma vymazali keď sa predlžovala a dvíhala materská a keby som neprišla, tak dva mesiace nedostanem materskú...

wera
10. aug 2011

@lucia.kl že v autoservise 😀 to je milé 🙂 🙂 🙂 asi aj ja skúsim tú pumpu 😝

zuzika30
10. aug 2011

kocky, nasa mala zacala strajkovat z jedenim, proste mi jedava kazdych 6hod. 130ml a raz 170ml ,skusala som vsetko mozne - vymenila som cumle, ponukala som ju kazdu pol hod. ale nic , vsetko mi vypluva, inak je spokojna vesela ,zobudza sa s usmevom pohrame sa nakrmim Matka a ona si potom zaspi dalej ako by bola najedena
ma 6220g a 3 mes. -zda sa mi to strasne skoro takto papat, vsetci ma upokojuju, ze to je v poriadku pokial neplace a nakoniec sa napapa, ze som precitlivena , tak neviem ,mam s tym nieco robit ?

januskad78
10. aug 2011

@mamoka4 tak to je sila s tou sockou... musim si to aj ja skontrolovat ci ma tam vobec vedu 😠

modra
10. aug 2011

@wera ak pridem mozem priniest tu pumpu ale neslubujem ze pridem lebo sa tu nejako nevieme dohodnut zatial 🙂

modra
10. aug 2011

@zuzika30 no nase este nemaju ani celkom 5 kilo a to sme starsie od teba tak ja neviem a nenechavam ich hadovat myslite ze im davam malo? vypiju mi teraz tak 120-130 ml asi 7x denne...

wera
10. aug 2011

@modra moja aj naši drobci vypijú toľko... vždy je to okolo tých 120ml, iba ráno po dlhšom spánku vypijú okolo 140-160, máme okolo 5 kilo 🙂
super ak prídeš tak budem rada ak prinesieš aj pumpu 🙂 a dúfam teda že prídeš, aby sme sa spoznali 😉

lucia.kl
10. aug 2011

@zuzika30 nerieš, ono sa to zas upraví, aj moje mali jedno obdobie, že jedli cca každé 4-5hodín, ak neplače od hladu, tak jej to stačí... dieťa vie čo potrebuje,...

zuzana110
10. aug 2011

BOZE baby citam ako si tu pisete o papani a kilach a drzim sa za hlavu. My mame 2 mesiace a tyzden a maly mi vypije 150ml a ma 6 kilov. Malinka je drobnejsia.Ale on je riadny papac.

nattalia
10. aug 2011

@lucia.kl @linduska2 @vivian2 @andysok @wera @januskad78 @mamoka4 @modra @ika00 @tintin
Ahooj maminy, moc ma to mrzi, ale dnes sa odhlasujeme zo stretka ☹ zlyhal nam odvoz.... ☹ Dufam, ze si to uzijete, odfotte sa a hodte sem foto, prosim prosim, nech viem, co mam zavidiet a na buduce stretko sa uz zariadim lepsie!!!! papapaaaaaa

dana_l
10. aug 2011

@zuzika30 tes sa ze mas trosku oddychu "z jednej strany". deti si vypytaju ak su hladne. a ako pises ona je vesela spokojna. o chvilu si bude pytat znova castejsie a budes naspat "v kolotoci". 😉

zuzika30
10. aug 2011

dakujem za odpovede ,som uz kludnejsia, ano zrejme jej to staci 🙂

lucia.kl
10. aug 2011

dievčatá ďakujem vám všetkým za stretnutie a vidíme sa nabudúce, dúfam, že ešte vo väčšej zostave...
@linduska2 @andysok @wera @januskad78 @mamoka4 @ika00 @tintin @modra

dana_l
10. aug 2011

@lucia.kl aj fotky uvidim?

lucia.kl
10. aug 2011

@dana_l už sa na tom pracuje, spravím album 🙂

lucia.kl
10. aug 2011

jedna spoločná...

dana_l
10. aug 2011

@lucia.kl jeeeeeej, to je krasa. taketo stretnutie o 2-3 roky ked budu vsetky "tunajsie" deticky behat

chrobulka
10. aug 2011

@lucia.kl - DAKUJEME ZA FOTO 😉
uz sa tesim, ked sa pridam nabuduce, velmi som na vas myslela 😉
krasa!

juliagregor
10. aug 2011

@lucia.kl z akej dialky, ved aby ste sa tam všetky pomestili 😀 😎

lucia.kl
10. aug 2011

@juliagregor dala som ich už aj do albumu, tam je lepšie vidno... no bolo nás hodne, a to ani niesu na spoločnej všetky maminy, jedna odišla skôr ako sme sa fotili a dve prišli neskôr...

juliagregor
10. aug 2011

@lucia.kl super stretko, ale sa vás postretalo...🙂
je veľký rozdiel deliť sa so svojimi radosťami a starosťami s rovnako "postihnutými" maminami... je velký rozdiel medzi jedným a dvomi bábätkami....