Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

vampgirl
2. dec 2012

@dadkal
@timmka
@andasla
Hehe, pre nas je 12.12. este trochu skoro asi, ale pokukujem po 20.12. (2012), to by tiez nebolo zle 😀 sice by som nestihala stedry vecer doma, ale to uz nejak neriesim 😎

tri
2. dec 2012

@vampgirl jasné, že budú super kamoši - a tiež sa budú aj super škriepiť 😀 😀 😀 baby tak by som si to s vami rada vymenila..... fakt tešte sa, všetko bude fajn.

parvitas
3. dec 2012

@vampgirl to je krasne... ten film akoby bol akasi predzvest, ze? a ozaj, aky film to bol? 🙂)

griska11
3. dec 2012

@vampgirl @andasla @timmka @dadkal podľa mna hociaky dátum decembrový bude super lebo je tam 12-tka...ako v roku 2012.nie ?😉 moj muž si robí srandy aby som nebola prva 1.1.2013 s dvojičkami.... No to by som musela asi prespať to obdobie dovtedy, lebo tie bolesti nie sú sranda.... Dúfam ze to bude max do 2-och týždňov aj to si myslim ze sme to vsetky krásne potiahli 😉

timmka
3. dec 2012

mne dal dr. termin sekcie na koniec sveta 😀 😀 😀 😀 , tak to urcte zmenim, bud skor, alebo aspon na 20.12
magnezium som vysadila tak, ze beriem uz len vecer jednu tabletku a vobec nevidim rozdiel, od piatku ho vysadzujem uplne, bo neporodim 😠
sam dr. mi povedal, ze ked sa dobre citim, tak si ho mam znizit, tak som to urobila
zacala som sa hybat, tak som zvedava do kedy potiahnem, uz cele dni nelezim,ala rajzujem i ked nevladzem, vcera som sa vybrala na pesi len par metrov ku mamke a nemohla som prejst,ako keby mi mali babatka vyletit zo spodu, take pichanie a bolest som citila,uz su asi tazke a mam co nosit 😉 😉 brusko mi pride , ze rastie kazdym dnom, uz mam 110 a den predtym som mala 109 a na vahu radsej navstavam 😀 , bo ozaj skoncim na 30kg
stale pozeram fotky ako som vyzerala v 9 tt a 32tt, to je neuveritelny rozdiel 😀 ukazem vam

griska11
3. dec 2012

@timmka krásne bruško.... Človek si povie ze nechápe ako sa tam tie dva. Pokladíky zmestia, nie....🙂 mne sa zda ze uz nerastie:( uz 2 týždne mam 116 cm ale ja som širšia v bokoch ako ty...asi aj sa začnete viac bybať aby som im pomohla 😎 hmmm a hlavne sebe 😖

vampgirl
3. dec 2012

@griska11 hehe mne zase moja mama vyhlasuje, ze budem mat novorocne deti, no ale to si neviem predstavit, ako by som este mesiac vydrzala 😝 a s tymi decembrovymi terminmi mas pravdu, hocico bude dobre 🙂 Mne by sa aj ten "koniec sveta" pacil 😀

vampgirl
3. dec 2012

@parvitas uz si nepamatam co to bol za film 🙂 bola to nejaka blbost, ale pamatam si, ze som si hovorila, ake je "zlate" mat dvojicky 😀

suinka211
3. dec 2012

@jeemima jeeej to naozaj? 🙂 tak to je fajn ze vsetko ok dopadlo a ze sa vsetko vydarilo, no ja mam tie statnice mesiac pred terminom, pri dvojickach uz budem isto lezat ale mam super Dr. a ta povedala ze sa pokusi urobit vsetko pre to aby som tie statnice stihla este s bruskom, uvidime co na to miminka,ale ked nie nevadi mam este august 😉 a dalo sa to zvladnut potom s dvoma miminami? ucit sa a tak? ja si to zatial neviem ani predstavit 😅

timmka
3. dec 2012

@griska11 vsak mne neide do hlavy, ze z takej postavy moze narast take nieco a dokonca dve babatka, stale na tuto fotku pozeram a zda sa mi to neuveritelne, ale hadam sa dopracujem ku takej spat 😀 😀 😀 😀 😀
mne sa teraz zda, ze mam kazdym dnom vacsie, skoncim na 120 cm a na 30 kg navyse, kym sa babatka vypytaju na svet, o tyzden skoncim 8 mesiac a zacnem 9 a mozeme ist na to 😉 skonceny 36 a zacaty 37 si myslim je krasny tyzden a viac uz netreba sa trapit.... . len ci lekari to pochopia 😠 😠 😠 😠 oni chcu cim dlhsie 😠 😠 😠 😠 lebo ich nemaju v brusku

timmka
3. dec 2012

@vampgirl mozno sa stretnem vsetke v nemocnici 21 na koniec sveta 😀 😀 😀 😀 , alebo sa dohodneme a rodime 20.12 to je taky magicky datum, len im treba dohovorit aby skor alebo neskor nechceli ist 😀

vampgirl
3. dec 2012

@timmka ja uz si tiez viac zacinam dovolovat odkedy som ukoncila 34.tt 🙂 Cez vikend som sa celkom vela hybala, aj keduz po par krokoch mam vzdy pocit, ze mi vypadnu nejake organy z tela ako tam drobci tlacia 😉

Inak mne sa uz ani nezda, ze by brusko nejak rastlo, skor ma stale iny tvar, raz je hranate, raz mi trci cele vlavo, raz vpravo 😀 ale asi fakt aj rastie lebo v sobotu som uz ledva zapla bundu co mi doteraz bola ako-tak dobra... O par dni ju uz asi nezapnem vobec a som zvedava, v com potom budem chodit von , toto bols moja posledna zachrana...

timmka
3. dec 2012

@vampgirl moja budes chodti rozopnuta ako ja 😀 a hruby sal 😀 , neoplati sa ti uz kupovat, po porode sa zmestime do tej co sme nosili ked sme neboli tehotne 😀 😀 😀 , vies co... treba sa rusat lebo cim dlhsie budeme lezat, tym dlhsie si to pretahnieme a ozaj porodime 1.1 a budeme v telke hviezdy, ze o pol noci sa narodili 3 dvojcata 😀 😀 😀 , kazde na inom konci sveta SK 😀 😀 😀 😀 😀 a my tam budeme lezat vyblute a kamera nas bude brat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vampgirl
3. dec 2012

@timmka Mne lekar minule dokonca sam povedsl, ze po ukoncenom 36.tt nema cenu to s dvojickami nejak este natahovat, ale potom vzapati povedal, ze ved uvidime, dokedy vydrzime a ze zatial nic nebudeme planovat 😠

vampgirl
3. dec 2012

@timmka no mne moja mama este stale nuti taky jej kabat, co by mi bol dobry, ale vyzeram v nom ako batman tak asi radsej fakt rozopnuta so salom 😀 😀 Ale preco sa zrovna teraz muselo tak ochladit 😠
A s tym novym rokom nestras 😀

griska11
3. dec 2012

@vampgirl to som aj ja zvedava co mi zajtra povie lekárka, ako krčok.... Dúfam len ze nepovie aby som ostala v nemocnici a po pár dňoch ma pustila domov... Lebo sa mi to bude zdať úplne zbytočne....

jeemima
3. dec 2012

@suinka211 no naucena som uz bola na prvy termin kedze som si bola ista ze to stiham hoci uz dva tyzne som lezala (od29tt) ale pustili ma z nemocnice na dva dni na statnice ze vsetko vyzera ok no ale o 12 hodin som bola spat z uz rozbehnutym porodom. potom sme boli 2 mesiace na nedonoseneckom tam sa ucit nedalo a ked som prisla domov tak som mala necelytyzden na zopakovanie ale dalo sa. hlavne pri kojeni som sa ucila to bol klud a ticho 😀

suinka211
3. dec 2012

@jeemima 😉 tak to si mala veseleeee, ja tiez myslim, ze budem lezat uz vtedy, ale snad ma pustia, nemam to od nemocnice daleko nastasie a dufam ze to zvladnem ako ty!!!! klobuk dole inak! pre mna je to zatial nepredstavitelne 😉

vampgirl
3. dec 2012

@griska11 to ti snad v tomto stadiu uz nehrozi, ked nemocnica tak uz aj s porodom 😉 Aky by malo zmysel na par dni ta tam tahat, ved uz si v dobrom tyzdni, nie? Ale ja mam pocit, ze ked teraz zacneme chodit do poradne ako na klavir, plus ctg... A ak je to fakt tak, ze sa robi ctg pre kazde babo zvlast... Tak aj tak budeme kopu casu travit v nemocnici 😠

dadkal
3. dec 2012

@vampgirl hej, ctg sa robi pre kazde babo zvlast. ja mavam dva pasy. zajtra idem druhy krat, som zvedava, ci ma tam uz nenachaju. ale dva dni uz hore dole. rano idem na poradnu, potom na monitor. ale este mam v plane s malym stihnut mikulasa. tak dufam, ze ostanem do toho stvrtku. ale poviem Vam, minule mi tam bolo normlane zle, lebo som musela 30 minut lezat na chrbate a to bolo hrozne. a potom som musela este raz. dajte si radsej nieco sladke, kavu, aby sa deturence rozhybali. ja sa najem riadne cokolady, dam si kolu. som bola na predoperacnych a som zostala v soku, ze mam nizky cukor, normalne pod normu, a to ja sladkeho teraz pojem na kila.

vampgirl
3. dec 2012

@dadkal Diky za tip s tym sladkym. Na chrbte ja nevydrzim ani 5 minut, hadam sa bude dat pri tom sediet. Ako casto chodis na ctg, raz tyzdenne?

andasla
3. dec 2012

@sonia1501 to si viem predstavit ake to je byt na ne sama ...susedka ma dvoch chlapcov s rozdielom 10 mesiacov a ma veru co robit... asi aj mna to caka, manzel chodi do roboty denne 2x, rano od 7,00 do 14,00 a potom od 17,00 do 23,00, takze on pomahat nema kedy...pride moja mama, ale niekedy si myslim, ze jej mozno lepsie byt sama ako brat ohlad este na niekoho ineho...

andasla
3. dec 2012

@timmka xixixi....mne len brusko narastlo, zozadu ani nevidiet, ze by som pribrala, no ked sa otocim z profilu, tak mi poriadne daleko dopredu trci 😀 ...ale ja som nebola stihla ani pred otehotnenim 😅

andasla
3. dec 2012

@dadkal ostatnym sa to lahko hovori, ze nerev....ked mna rozplacu aj televizne noviny 😀 ...a ty mas este maleho, takze sa necudujem, ked niekedy na teba vsetko dolahne 😉 ...nastastie uz len chvilu a bude lepsie 🙂

andasla
3. dec 2012

@vampgirl @griska11 @timmka dnes v noci sme mali falosny poplach 😀 ....straaaaaaaasne ma bolelo brucho, akoby som mala mat hnacku a krize k tomu....uz som mala nachystanu tasku a manzel sa obliekal, ze ideme , ale ja som sa este isla osprchnut a preslo mi to 😀 ...asi v tej teplej vode sa to ukludnilo...zajtra mam poradnu na porodnici, tak som zvedava, ci este domov pridem alebo tam uz zostaneme 😉

timmka
3. dec 2012

@andasla moja take stavy mam aj ja, to su falosne kontrakcie, odporuca sa dat sprchu a ked prejde tak su to falosne 😉 , ale ste si to nacvicili 😀 myslim stres 😀 😀 😀 😀
mna ked to chyti, tak nebudem vediet kde co vsetko mam 😀 a musim sa stihnut oholit 😀 lebo kazdy druhy den sa mi nechce holit 😀

andasla
3. dec 2012

@timmka to je fakt, boli sme pripraveni za par minut... sprchovala som sa okolo polnoci a toto bolo o 3,30 😀 😀 😀 ....manzel uz nervozny, ze podme, ale ja som to este vyskusala s teplou vodou a celkom to preslo 😀 ...inak to holenie je pre mna utrpenie, uz som to takmer vzdala, ved nic cez brucho nevidim a v zrkadle mi to nejak nejde ☹ ...naposledy som si kus koze odrezala, tak som si povedala, ze to necham tak 😀....ved kolko sa ich neholi vobec 😅

timmka
3. dec 2012

@andasla ty kus koze a ja z nechta 😀 , mne sa rosi zrkadlo, tak nemam nervy 😠 a manzel ked holy, tak ma znervoznuje bo tak holi opatrne, ze trva nam to aj pol hodinky a mna vsatko boli kym ma doholi 😀 😀 😀 , tak sa trapim sama , len odhadom, tak mozno niekde mam dlhsie a niekde kratsie 😀 , seriem na to 😉

griska11
3. dec 2012

@andasla @timmka @vampgirl @dadkal moj muž si dnes urobil sám falošný poplach 😎 po obede som si išla ľahnúť vypla som si zvuk na telefone nech ma nik neruší a on sa mi nevedel dovolať, spanikoval švagrinú kt. s mužom doleteli ze co sa deje a ja ležím v kľude v posteli 😎 smiali sa ze ich moj muž trénuje ze koľko im to bude trvať prísť ku mne hihi. Pritom som mu 100 krát hovorila, ze ked nezdvihnem tak spím a keby bolo niečo tak si volam záchranku.... On je asi chudáčik v horšom stave ako ja!?

K tomu mne ctg nerobili ani raz?! To sa mám opýtať doktorke ze prečo, či ako?

andasla
3. dec 2012

@timmka len raz to moj muz skusal ma oholit, ale fakt hroza 😀 uz som nevladala stat ani sediet 😀 ...tak tiez len tak po pamati, aspon trosku prebehnem a dost 😅