Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

fefferonka
23. apr 2010

ahojte dievcata, co mate nove?

ja len k tym kocikom, s bumble spokojna, sikovny, da sa vsade. len neviem, ako to bude potom so sportiakom.

no, poviem vam, dni mi s tymi mojmi fesakmi mi ubiehaju velmi rychlo. co sa tyka toho nasho vecerneho placu, zistila som, ze to nema s kupanim nic spolocne, ide o to, ze sa nevedia ulozit na nocny spanok a potrebuju sa pred tym vyrevat. tak som to urobila tak, ze skorej kupem, aby som v dobe najvacsieho placu este vladala fungovat, ked to mam stereo... poculi ste o niekom, kto mal tiez takyto "problem" s detmi? lebo je nie... 😒 a to ich samozrejme nenechavam vyplakat niekde mimo, ale ich aj chovam, aj hladkam, aj sa im prihovaram a je to rovnake, ako ked ich polozim - na chvilu klud a potom na novo.

vsetkym dvojtehulkam prajem nech im to pekne uteka 🙂
juli - este k tomu kojeniu. som na vazkach a po veceroch ma napada, dat im flasu, ze by boli mozno kludnejsi. na druhu stranu sa bojim, ci potom neodmietnu prsnik.... 😝

fefferonka
23. apr 2010

juli, ja som videla aj take male nakupne kosiky, aj tie by mohli vozit

juliagregor
23. apr 2010

fefferonka to si musíš rozhodnúť sama...niektoré deti v pohode zvládajú aj aj (moje tam patrili) a potom druhá skupina, ktoré už prsník nechcú...

juliagregor
23. apr 2010

to mi tie golginy už neodvezú...
a tie večerné plače sú ozaj hrozné, ako rastú, tak budú plakať menej, ako začali, tak skončia... 😉

fefferonka
23. apr 2010

ved prave, este s tymi flaskami pockam, zvladame, mlieka mam dost aj vecer, dbam, aby som vela pila a jedla 🙂

to je super sprava, ze ako s placom zacali, tak aj skoncia, ja si to ani predstavit neviem ☹ raz neplakali, resp. plakali len dajakych 20min a mala som oslavovat, tak som si otvorila pivo 😀

jajka28
23. apr 2010

ahoj kočky len narýchlo

tak dnes som pila tu sladku vodu...
poradna dopadla dobre, vraj nález /krčok/ dobrý /tak som sa strachovala/, kukol sono a vraj pekne rastú a nekradnú si "obživu" 😅
tak vlastne fain, len nemám podnikat žiadne prechádzky, aby som sa moooc šetrila radšej...tak uvažujem, že manžel by chodil skor z práce a ten bude s malým chodit von /to dá zabrat za nim behat/...teraz zaspal tak aj ja idem vyložit nohy kým sa dá...

zatím a juli ta fotka na FB ako sa učíš nemá chybu teda...fuuuuha držím palce!

juliagregor
23. apr 2010

pre dvojtehuľky - maminky mať dvojčatá je úžasné, počúvať reči typu---ježišmária dvojčatá,asi by som si to hodila ...
nepočúvajte, z´to len závidia..jasne, že na začiatku je viac roboty ale všetko vám dvojnásobne vrátia, je úžasné ich pozorovať ako sa hrajú, klčkujú, ako sú na seba závislé, to pri jednom dieťati nezažijete...nebojte sa všetko zvládnete..

janka dakujem pekne a som rada, že poradňa je OK...daj sa doviesž k nám, ja dám pozor na deti a ty si môžeš sadkať na lavičku... 😉

pre tých, kt. nemám na fb

dior
23. apr 2010

juli -toto pocuvam stale 😅

ell
23. apr 2010

Dior ahoj, ako sa mas? 😉 inak aj ja som take reci pocula ale jednym uchom dnu a druhym von, nech si hovori kto chce co chce 😀

murkaa
23. apr 2010

juli - super uceni 😀
prave sa mi zmazal prispevok - fasa 😠

petrus29
23. apr 2010

Dior nie si sama aj ja to stale pocuvam,no snazim to vypustat jednym dnu a jednym von🙂)
Juli skusala som tie tvoje rezne s bryndzou,a cela rodina sa oblizovala az za usami🙂))
Juli super fotka 🙂)mala by si to dat do nejakej sutaze 🙂
fefferonka aj mne sa paci bumble kocik len neviem kde sa da zohnat a mas aj vanicky alebo autosedacky?
Pekny zbytok dna vam zelam 😀

lucia.kl
23. apr 2010

ahojte.
pre všetky holky čo ste z Bratislavy a nemate ešte podprsenku na kojenie, tak sa mi dnes podarilo kupiť na Interovej burze bavlnene za 1€ - su super, som doma skušala 🙂

zajkka
23. apr 2010

Ahojte maminky...to stale aj ja pocuvam a este sa aj napocuvam,napr.aj dnes sa pustili do mna tri zeny na lavicke,ze ma lutuju,chudatko som,tak som povedala,ze som bola na umelom a este som plakala,ze jedno sa vstrebalo(co vsak nieje pravda) 😀 ale nejako som ich zrusit musela,kozy jedny blbe 😒 No a nakoniec vravim,ze este nemam dievku,tak ze stale dufame,ze bude.Potom dalsie tetusky ma napalili...tak som im zase povedala,ze ten kto ma lutuje a vravi,ze by nechcel mat nikdy dvojicky nema absolutne ziadny vztah k detom,tak nech sa radsej nepozeraju ked sa ich boja.Ja som si uz tiez naozaj toho vypocula,ale niekedy mi je to len luto,ked mi nieco take povie ten od koho by som to necakala,no co uz narobime 🙂a ja to mam este o dost horsie,ked mam styroch chlapcekov.Ja ked som videla dvojkocik,vzdy som sa opytala,ze ci sa mozem pozriet a vidite,takto sa nam podarilo.Manzel vzdy povie,ze to z toho nakukania,lebo on ma vzdy musel cakat,no nieje to sranda? 🙂

alienka73
23. apr 2010

Zajkka, neviem, ja som sa o dvojicky nikdy nezaujimala, asi preto ze ziadne sme v okoli nemali a ked som nejake videla v meste tak tiez nezajem ani clanky som si nejak necitala, netusim preco a pozri aj nam sa pritrafili 😅 . Takze z nakukania to asi nebude. 🙂
Boze ale neznasam hlupe poznamky a najviac neznasam ked ma niekto lutuje 😖 .Ako niekedy sa polutujem sama ale teda skor preto aku mame rodinu ale lutovat nejaku mamicku lebo ma 4 zdrave deti to by mi ani nenapadlo 😲 .

luciaf13
23. apr 2010

pre maminky a tehulky z BA a okolia http://www.dietaarodina.sk/
a bude aj 4D ultrazvuk 🙂

jennys
23. apr 2010

Ahojte kočky, dlhšie som tu nebola, som tento týždeň chorá a mám doma ešte k tomu aj chorú Lucku, dnes našťastie lepšie, ale včera som už mala také nervy z toho všetkého...keby aspoň Lucka chodila do škôlky tak sa môžem aspoň normálne liečiť ale takto som ledva žila a ešte aj skákala okolo nej. Už by to ale malo byť lepšie, ja už fakt neviem čo robiť aby v tej škôlke vydržala zdravá viac ako týždeň.

jennys
23. apr 2010

JULI, bože to ako stíhaš ešte aj školu???? To ťa teda fakt obdivujem. Ja som pri Lucke podnikala celé tehu som pracovala aj celú materskú takže materskú som si vôbec neužila tak ako som chcela, teraz keď som zistila že dvojičky tak som to vzdala, to by som už nezvládla a školu už vôbec nie. Nechápem kedy sa učíš.

fefferonka
23. apr 2010

petrus - bumble mam od p. laurovej, je aj na mmb. mam ho komplet so vsetkym, vane, fusaky, autosedacky a som spokojna, lebo som nic nemala, emame male deti v rodine.

uspavam....

juli, krasne sa ucite 🙂

jennys
23. apr 2010

Ahojte kočky, tehulky, maminky s dvojičkami... založila som www stránku o dvojčatách.
🙂 http://dvojickovo.webnode.sk/
Tak si kuknite a verím, že bude pre mnohé užitočná keďže na slovenskom nete som nič podobné nenašla. Bude tam viac článkov ako je teraz, ešte to len pripravujem, takže stále pribudne čosi nové. Ak máte nejaké tipy, nápady, čo by tam ešte mohlo byť stačí mi napísať. Ak budete chcieť môžete mi posielať rôzne tipy, nápady, rady, čo sa vám osvedčilo pri dvojičkách, príbehy..., ja to potom uverejním na stránke. Potešia ma aj fotky na rôzne témy, ktoré budem môcť použiť ako ilustračné k textom na stránke. Všetko čo sa týka dvojčiat.

🙂 🙂 🙂

mirka.m
23. apr 2010

lucka, dik za info, aspon nemusim hladat presny datum kedy sa to bude konat. 😉

juliagregor
23. apr 2010

jennys som veľmi rada a veľmi ti držím pästičky 😉

dnes to mám za A 😀, veru jennys ešte chodím aj do školy, začala som ešte za slobodna, Bc som spravila pri Maťovi a Ing si robím pri dvojkách, som na seba veľmi hrdá a aj na svojho mm, ktorý zvláda 3 deti, ked ja som preč 😉, ešte jedna skúška a v oktobri mám štátnice 😝

mirka.m
23. apr 2010

juli gratulujem k peknemu A,

jennys
23. apr 2010

JULI tak to je super, že mm to tak zvláda a ty si riadne šikovná, že vraj za A, to gratulujem, takže do októbra máš veget?

andrea_b
23. apr 2010

petrus - ja som sa nakontaktovala priamo na dovozcu Bumbleridu, velmi mila pani Vasekova - predavala nove kociky, ale model 2008 za super cenu, ak chces napis IP a poslem ti na nu kontakt

mauzos
23. apr 2010

jennys velmi pekna stranka, konecne nieco aj na Slovensku, zelam vela navstevnikov 😵

ajka72
23. apr 2010

julka ten pocit hrdosti veľmi dobre poznám tiež som ho zažila keď som promovala s 9 mesačnými dvojkami a v rovnaký deň promoval aj muž ktorý si robil doktorát naozaj tie dni obety, driny, stresu potom za ten pocit že som to zvládla stoja držím prsty, aby si doštudovala do uspešného konca a potom na promociach si ten pocit vychutnala 😉

andrea_b
23. apr 2010

jennys - stranka je vyborna, urcite bude mat vela navstevnikov

juliagregor
23. apr 2010

jennys veget nemám, straší ma diplomka 😝

ajka Maťo bol taký zlatý na malých promociách, vykrikoval stále maminka, maminka...
a super pri takých malých deťoch, wau...gratulujem 🙂

juliagregor
24. apr 2010

Maťo bol týždeň v škôlke a znova soplí a kašle, asi ma fakt šlak trafí...

jennys
24. apr 2010

JULI aha, tak toto ešte no ale však onedlho už budeš mať za sebou, akú školu si robíš ak to nie je tajomstvo?
Kočky ďakujem za pochvalu stránky, budem sa snažiť aby tam bolo toho čo najviac, bola som chorá tak ma to trochu zdržalo ale inak budem teraz na nej pracovať každý deň 🙂