Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
21. máj 2010

@tintin presne tak....a ked si nepamätáš nick...tak na lište ako máš meno je na konci odpovedz môžeš aj tadiaľ....

fefferonka
21. máj 2010

fotoblog zmazany... to je des takyto ludia... krava jedna....

@macilaci - mala som uuuuplne vsetky priznaky... a priznam sa, ze ked som si este mesiac potom na to spomenula alebo pisala napr. tu o tom, revala som... dost ma to poznacilo, aj ked, uz som vlastne zabudla. ale bolo to naozaj zle... :-/
teraz uz som ok, brala dlho fraxiparin, teraz mam pozorovat nohy a uzivat anopyrin... este k tomu mi operovali 2x hematom (po cisarskom som mala vnutorne krvacanie a nezistili ti hned....), cize aj ten ma z casu na cas v bruchu pobolieva. a ty si uz ok???

to kojenie povazujem za zazrak, lebo ma furt rezali atd... jedine, co pomohlo, ze mi davali vela infuziek a mlieko mi zacalo striekat na strany.... aby nezatvrdlo, prikladali mi deti... chalani boli zazracni... malicki, ja slaba, ani som ich neudrzala a predsa sa zlatuskovia prisali.... zas sa mi chce revat 🙂 ....

@katrinb - ale ved krasne ste!!!

a bacha!!! dneska spime od 19.30 :-P 😀

sissik
21. máj 2010

kocky v ramci afery anarida som nazrela aj sem.
FB tiez nie je velmi bezpecny. oni obcas menia privacy policy a vtedy zmenia vsetkym uzivatelom nastavenia v profile tak, ze ho vidia vsetci. bez ohladu na to, co mali nastavene predtym.
a navyse FB zacal poskytovat udaje o uzivateloch dalsim webom. vo svojom profile to mozete vypnut, ale ak si to nevypnu vasi priatelia, tak tie info poskytnu oni.
takze pozor aj na FB

juliagregor
22. máj 2010

@sissik kontroluje si pravidelne zabezpečenie na FB a ešte sa mi to nestalo ale dakujem za upozornenie, budem si to všímať častejšie

juliagregor
22. máj 2010

ahojte,
u nás je konečne pekne...
prajem pekný a slnečný deň....

@jitkatatarova ahoj, no ja mám rovnaký problém...oni mi tam nebudú sedieť ani keby som sa rozkrájala... 😎
http://dvojickovo.webnode.sk/novinky/ je článok o nočníkoch, skús možno Ti pomôže 😉

murkaa
22. máj 2010

tak som album zmazala aj ja
a to som konečne začínala veriť netu, stále som sa bránila veľkym príspevkom, no čo už
☹ 😖 🤐

juliagregor
22. máj 2010

murkaa ale ved nemusíte mazať, stačí zabezpečiť...
pubišky blbé, taká som nasratá...

mauzos
22. máj 2010

baby ale ved to je stara znama vec, ze na nete sa moze vydavat hocikto za hocikoho, je to neskontrolovatelne ... az tak vas to prekvapilo, ze sa nieco take moze stat?
A mimochodom na FB staci ak ti priatel okomentuje fotku a uz je cely tvoj album viditelny pre vsetkych jeho priatelov, takze zabezpecenie je o nicom 😝

juliagregor
22. máj 2010

mauzi to ja viem, že každý sa môže vydávať za hocikoho ale mňa fakt najviac dojali, že si vymysleli smrť a tažké choroby detí a prosili maminky anjelikov a modlitbu a pomoc...to je úchylné a choré. ☹

mauzi ja mám všade na Fb, že ma môžu vidieť len priatelia...prosím ťa popros niekoho z tvojich, aby ma pozrel, či ma vidí...dakujem

mauzos
22. máj 2010

Akonahle okomentujem nejaku tvoju fotku, vidia ju vsetci moji priatelia, aj ked mas nastaveny album len na priatelov 😉 Zobrazi sa to totiz na nastenke a ked moj priatel klikne na to, tak mu to ukaze a moze sii prelistovat cely album. Mam to odskusane.

Je to smutne, ze ta dievcina sa zabavala akurat takto, ale je to net, nic sa neda robit ☹

juliagregor
22. máj 2010

čiže mazať nástenky..
dik, nevedela som

mauzos
22. máj 2010

Juli teraz to neukazuje, komentovala som tvoju fotku 🙂 Asi to obcas blbne ako vsetko na FB, mozno v tych momentoch ako spominala sissik 😠

macilaci
22. máj 2010

@fefferonka aj u mna to bol hematóm ktorý mi ešte dodatočne operovali, pustili ma na týžden domov s drobcami a o 5 dní som už kmitala naspäť s vysokými horúčkami, no teraz mám menšie urologické problémy ale už ma aj na to operovali asi to bude OK. aj ja som brala dlho fraxiparín, všelijaké tabletky, ktoré som si visadila sama 😉 , nakolko som si povedala, že už dosť bolo liekov , zatial to vyzerá dobre, len tie nekonečné kontroly všade mi lezú krkom.
nemám niekedy čas pozerať všetky príspevka takže sa spýtam, kedy si rodila? v ktorom tt? dostala si to pred alebo potom?
toto je zlé na nete, že ludia si tu môžu vymýšlať a popisovať čo len chcú, hlavne 15ky, ktoré o živote vedia velké hvno, ale ved jej sa to vráti, každému sa to raz vráti.

gajana1
22. máj 2010

Ahojte baby
poradte čo kupiť švagrine k narodkam

katrinb
22. máj 2010

@gajana1 - ja som mojej milnuly tyzden kupila top - taky , co teraz sa nosi...na leto....a k tomu som prihodila bizu. A minuly rok sme jej kupili hrinakovac.....zavisi hlavne od toho, kolko chces minut

gajana1
22. máj 2010

@katrinb diky skusim skočiť do tesca lebo sme včera zabudli 😀

jennys
22. máj 2010

Ahojte kočky, skoro týždeň som sa neozvala, som totiž v nemocnici. Ale dnes mi mm doniesol notebook a dokonca som tu chytila nejaký net tak sa vytešievam. Keby som to vedela skôr tak sa ozvem skôr. V pondelok sme boli na gastre, mla som desaťnásobne horšie výsledky takže ma poslal doktor rovno do nemocnice. Dali ma aj na pásy a mala som dokonca kontrakcie takže infúzka a nejaké lieky, potom to bolo OK. Inak zatiaľ všetko v pohode ale vôbec netuším dokedy tu budem. Stále beriem lieky proti predčasnému pôrodu a magnézium a denne chodím na záznam. Takže to len tak v skratke, ešte prečítam čo ste popísali. Zatiaľ papa

mima595
22. máj 2010

jenny - držím prsty, nech sa to ukludni...

gajana1
22. máj 2010

tak pridam nejake aktualne fotky

alienka73
22. máj 2010

Gajana , krasni ste 😉 .

Jennys, drzim palce nech sa ti to ukludni a nech ides este domov.
Dior ako sa mas, stale v nemocke?

Ja si to svoje tazke brusisko prevalujem na gauci zo strasny na stranu , snad vydrzim co najdlhsie.Majte sa vsetky a pekny vikend.

juliagregor
22. máj 2010

ahojte
@jennys zrovna som dnes na teba myslela, že čo je s tebou ? len pekne ležkaj a nech sa bruško ukľudní a testy zlepšia 😉

gajana malí su perfektní 🙂

alienka vôbec ti nezávidím .....

mirka.m
22. máj 2010

julka vsetko dobre k dnesnym meminkam, vela zdravicka, stasticka

juliagregor
22. máj 2010

mirka dakujem pekne 🙂

juliagregor
22. máj 2010

@julietka všetko najlepšie k meninkám 🙂

katrinb
22. máj 2010

@jennys - drzkaj sa.......bude dobre, uvidvis

@gajana1 - chutnucke babiky mas domka

@juliagregor - cmuky, cmuky, cmuky k meninkam prajeme: nase bambulky, a ja s manzelikom

@julietka - aj tebe vsetko naj naj naj k meninkam

alienka73
22. máj 2010

Julke aj Julietke aj my prajeme vsetko najlepsie 🙂 .

juliagregor
22. máj 2010

@katrinb a @alienka73 dakujem Vám veľmi pekne...

julietka
23. máj 2010

dakujem 🙂 a tiez zelam vsetko naj naj k meninkam juli 😵

tintin
23. máj 2010

ahojte, posielam link na jeden clanok 🙂 http://www.topky.sk/cl/15/730462/VIDEO-Dvojicky...
@juliagregor a @julietka - vsetkym juliam aj ja prajem vsetko naj k vcerajsim meninam
@jennys prajem ti, aby si nemusela v nemocke ostat dlho, a to ta bolel zaludok alebo preco si ta nechali? kontrakcie si citila, alebo az ked ta dali na monitor sa zistili?
@gajana1 krasne deticky mas, najstarsi ako zvladol/ zvlada prichod surodencov?

ja som dnes mala strasnu noc, baby sa v brusku tak usalasili, ze ma strasne tlacia, cize mi nie je dobre ani na jednom boku ani na druhom...navyse jedna ma straaaasne tlaci do zaludka a som sa o 3h zobudila bolest....druha by nezaostavala mi sem tam zasadi supu do moc. mechura...uf, tento posledny mesiac bude asi zaberak.
majte sa krasne, dnes je konecne pekne !

miskad
23. máj 2010

Ahojte mamičky mám na Vás prosbu mám dvojičky dve baby teraz mali mesiac a ešte trojročného syna. Môžte mi napísať ako to zvládate s režimom detí . Malé mám choré syn priniesol vírus zo škôlky lekárka nám dala zákaz chodenia do škôlky až do septembra lebo syn je často chorý aby stále nenosil choroby. Lenže mám problém ako to zvládnuť sama ked je muž v práci malé majú koliky a vrieskajú ráno aj večer a obidve ich nedokážem mať na rukách ako ste to prosím riešili
Ďakujem za pomoc 🙂