Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

ajka72
4. jan 2010

a inak držím prsty na tých všetkých vyšetreniach uvidíte dopadnu super a ešte nejaký ten týždeň potiahnete 😉

katrinb
4. jan 2010

Ahojte babule...no ja som doma ...ziadne vysetrenia sa nakoniec dnes nekonali. Doki ma dovolenku cely tento tyzden. Len mi to zabudol povedat... no co uz. A kedze sa citim OK....ved som bola pred tyzdnom u mojej na poradnu a vysledeky som mala OK...tak som sla dom. Sice sestricka hovorila, ze moze niekoho zavolat, nech sa na mna pozrie, ale ze ak sa citim OK, mozem ist dom. Tak som sla. Tlak, predtym, nez som sla ku dokimu som si merala a mala som ho vysoky. Sakra. Ale uz ked som sa vratila domkov....znizil sa mi o hodne. Neviem, co amm so sebou robiut. Ja si ten tlak normalne sama pred poradnou alebo pred kiontrolou zvysim. Vnutrone sa tak strasne znervoznim. A potom cely cas mam super tlak. Neviem, co mam ptori tomu robit. Ale asi mi nic nepomoze.... Hlavne, ze doma ho mam medzi poradnami oki

deny32
4. jan 2010

Jeeeej, Ajka, si uzivate 😉 aky bol Avatar? Chceme ist s Lacom tiez.. 🙂
A masaz... wawww... na toto si este pockam... 🙂 ale potom pojdem na nejaky wellness.. tak o dva roky 😀
Kde ste boli? Skuste Rimske kupele na Werferovej... vraj perfektne, len musis na holaka 😉

deny32
4. jan 2010

Katrin, asi sa Ti zvysi zo stresu z lekara.. skus byt v pohode, ak sa da. Ved ked sa nieco zomelie, tak to aj tak nebudes vediet ovplyvnit. Alebo si daj stale predtym medovkovy caj, upokojuje... a odporuca sa tehotnym, aby sa lepsie spalo. Na mna zabera, teda na noc ..

juliagregor
4. jan 2010

ahojte dievčence 🙂
no hlásim môj počítač z nejakého neznámeho dôvodu vymazal cca 42600 súborov 😲 ,
môj geniálny sused mi stiahol nejaký program na obnovu vymazaných súborov a niečo sa mi podarilo zachrániť 🙂
síce diplomku nie (písšm v takej šablóne a to nevie otvoriť) ale všetky materiály a zdroje áno, 😀 tak to napíšem znova 😝
sedela som pri tom do rána

všetky vás pozdravujem a prajem pekný deň

katka napadlo ma - čo keby si si doktora zavolala domov na kávu 🙂

fefferonka
4. jan 2010

mauzos - velmi pekne dakujem za link na kocik, uz som tam aj napisala. A si s nim spokojna? Mna uplne ocaril, cize som takmer odpadla, ze v e-shope, kde som si ho vyhliadla ho prestali ponukat...
Na vlastne oci som ho vsak nevidela - je nieco, co by si mu vytkla? Tie autosedacky, ktore k nemu davaju - pasuju nan? dakujem.

som 29tt, viem, ze je s kocikom cas, ale rada by som to mala v priebehu januara z krku...

juliagregor - tak toto sa stalo aj mne, ked som pisala diplomovku... tak sa mi dobre doma starali o pocitac, ze som myslela, ze si to hodim...

ajka72
4. jan 2010

deny boli sme na cottbuskej ulici na KVP, je to fit club a bolo super ideme ešte v stredu muž mal lístky z práce tak sme ich využili a tie rimske kupele v čom spočívaju a kde su presne ulica mi nič nehovorí 😅

matelko1
4. jan 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
katrin musis ostat kludna,ja viem,mne sa to lahko hovori,ale povedz dokimu,ze trpis syndromom bieleho plasta,ze doma mas tlak dobry a u lekara na h.... 🙂 ...alebo si ho tolko nemeraj.
ja nemam tlakomer,takze mne len v poradni meraju.

julia tak tomu sa hovori smola.

mauzos
4. jan 2010

Fefeeronka odkial si? Maju ho uz vystaveny vo viacerych obchodoch. Aj ku tej babe co som ti hodila link sa da ist pozriet, len neviem ci to tam nemas daleko. Je fakt velmi mila, na vsetko ti odpovie, aj ona ma alebo mala taky, takze ho dobre pozna 🙂 My sme s nim velmi spokojini a aj malym sa v nom velmi paci, niekedy sme cele poobedie vonku a vobec neprotestuju 😉 My sme kupovali bez autosedaciek, vtedy ich este neponukala, ale urcite pasuju, ked to predavaju ako komplet.

Ajka oplati sa ist na Avatar?

mauzos
4. jan 2010

Ozaj Fefferonka a aka je cena, lepsia u tej baby ako bola v tom e-shope?

Ajka Werferova je na Moldavskej.

fefferonka
4. jan 2010

mauzos - velka vdaka! ta baba ma o 10,- € lepsiu cenu - co je fajn.
som zo skalice, ale nemam problem zajst hocikam, kedze manzel pracovne neustale cestuje... najlepsie by bolo zapadne slovensko alebo BA - vies prosim o dajakom obchode? a ta baba je odkial? (nepostrehla som) vdaka!

ajka72
4. jan 2010

mauzi, deny mne sa ten film páčil je taký zvláštny ale pekný, určite sa oplatí ísť 😉

ajka72
4. jan 2010

a bolo vypredané kino my sme boli o 17.OO h. a muž bol kupiť lístky v pokladni na obed a boli voľné len 9 ks takže treba ísť kupiť skor alebo kupiť cez net 😉

taella
4. jan 2010

fefferonka silvia je z Komjatíc a tu maš aj oficiálnu web stránku , kde predáva kočiare
http://bumbleride.mimishop.cz/

fefferonka
4. jan 2010

taella, dakujem!

fefferonka
4. jan 2010

no, tak som to poobjednavala, kocik vypredany, tak dufam, ze na prelome februar-marec bude dostupny 😒

katrinb
4. jan 2010

deny - medovkovy caj pijem aj ja..alew skusim si ho dat pred poradnou....dala by som si aj cesnak - ten papam kazdy den....aj kvoli chorobam. Ale doktor by asi omdlel, ak by som na neho dychla 😕 😅 😉

Juli - a tento napad sa mi hadam paci najviac. Ved mohol by dojst na kavicku...aj ranajky by som mu urobila 😀 😀 😀 😀 . A s tym pocitacom - no blba technikia....ale nemas na vyber, len to napisat opat...halvne ze zdroje mas...

Matelko - moj doki vie, ze mam len u nich vyssi tlak. To on mi kazal si ho merat 3xdenne...inak by mal uz davno poslali do nemocky. Vdaka mojim meraniam doma som stale doma....on si vzdy pozrie aj mojhe namerane tlaky a sam zohdnotil - doteraz - je to sa ho asi "bojim" 🙂 . Ved uvidim o tyzden ked pojdem k nemu.....uz teraz sa tesim na to cislo 😝

luciaf13
4. jan 2010

baby ani nestiham reagovat na vase prispevky, vikend bol nabity a tak teraz citam citam citam 😎 ....

Katrin ja som s tlakom na tom tak isto.....okdedy som zmenila obvodacku, tak mam u doktora tlak vysoky a doma OK, takze aj teraz pocas tehu si doma pisem tlak a potom to odovzdam na poradni 🙂 cize syndrom bieleho plasta ako vysity ale asi s tym nic nenarobim ,pretoze aj ked sa sama seba presvedcujem ze vsetko je OK a ak mi maju na nieco prist tak nech cim skor, aby sa to riesilo, aj tak mam u doktorov tlak vysoky. Ale hlavne ze doma je OK a dufam, ze to tak aj ostane. No a mna caka poradna zajtra tak som zvedava.....dufam, ze chalani su OK a som zvedava v akej su polohe pretoze na jednej strane ma kopu ako blazni a na druhej strane bruska len tak jemnucko.

Julka to s tym pocitacom je hrozne, mna by asi porazilo, tolko tvojej prace vyslo navnivoc 😖......ale aspon ze nieco sa podarilo zachranit, tak drzim palce .

A este vitam tu aj nove maminky cakatelky 😀

tintin
4. jan 2010

Baby este ma napadlo, ze ak mate poistovnu UNION tak poziciavaju na 6 mesiacov monitor dychu, viete o tom? ten kocik Bumbleride, vcera som si o nom pozerala info na nete, niekde bolo napisane aj ake autosedacky k nemu pasuju ked najdem napisem. Fefferonka ja som z BA a tusim najlacnejsi ho maju v Ivanke pri Dunaji: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6724921 pozri ich stranku, tam naju ponuky aj bez autosedaciek.

luciaf13
4. jan 2010

ja som tiez pocula o tom pozicani monitoru dychu..ale neviem to na 100% a jedna sa len o Union alebo aj o ine poistovne????

tintin
4. jan 2010

Neviem, mozno to maju aj ine, my mame Union a viem ze to funguje, pridu ti to namontovat domov. kazda poistovna by to mala mat na svojej stranke napisane. a nasla som tu linku, kde pisu ake autosedacky pasuju na Bumbleride: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5267334

juliagregor
4. jan 2010

ahojte, bumbleride majú vystavený aj v Alltoys-e v Trenčíne v OD Laugaricio, krásny oranžový......

😀 už som preč

tintin
4. jan 2010

Julia, Matko uz chodi do skolky? ci ich mas vsetkych doma?

juliagregor
4. jan 2010

Maťko chodí do škôlky ale až teraz od septembra.
inak odkedy je tam, sú stále všetci chorí ☹
včera som bola skoro po mesiaci vonku 😉 , už mi tu z nich niekedy hrabe 🙂

tintin
4. jan 2010

to fakt? a myslis, ze keby som malu dala do skolky len na pol dna, nebolo by to s tymi chorobami lepsie?

juliagregor
4. jan 2010

vieš to je na tebe,
môj názor : či dáš na pol dňa alebo na celý to máš jedno
pre mňa je teraz najhoršie keď ich musím ráno všetkých chystať a bežať do škôlky a zase naspäť a keby som mala leteť pre neho ešte na obed, tak ozaj nič nerobím len ich obliekam
pre mňa nemalo zmysel ho dávať na pol dňa, lebo mi to nič nepomohlo, poobede idem pre neho, keď sa malí zobudia

alienka73
4. jan 2010

Feferonka z ktorej stranky si ten kocik objednala?

tintin
4. jan 2010

ok, vsak uvidim, mne by ju do skolky davali aj brali svokrovci...proste uz na nej vidim, ze potrebuje kolektiv a myslim, ze na zaciatku budem mat dost problemov s malickymi. aspon to skusim a ked to bude zle tak potom budem riesit. ale dik za info

juliagregor
4. jan 2010

inak ked sú bábätká malé a kojené nemali by bežné infekcie chytiť, pokiaľ ich staršia nebude bozkávať 🙂
neviem ako je tvoja zvyknutá na deti, ale maťo odkedy je v škôlke je každý druhý týždeň chorý, nič strašné kašle, sople . malí to od neho chytia, ale oni sú už väčší a ked už deti sedia alebo chodia, už sa tak tými soplíkmi nedusia. no horšie to je v noci, odsávačka na vysávač funguje stále.

fefferonka
4. jan 2010

alienka, ja som si povodne kocik vyhliadla na www.prenasedeti.sk a teraz cez sviatky som s hrozou zistila, uz ho neponukaju, lebo je vypredany... a kedze mam termin v marci, nechcem to nechat na poslednu chvilu...
tu mi baby poradili dvoch dodavatelov na mimibazare:
http://bumbleride.mimishop.cz/
a
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6724921
v prvom linku pisu, ze je vypredany, mne by sa na konci februara uz zisiel, tak som napisala aj na link druhy. vsetko som to odoslala pred chvilou a este sa mi nik neozval, tak uvidim, kde budu prompnejsi...

btw, v ktorom tt ste si cca objednavali kocik?? nechcem to unahli, ale zasa s tymi dvojkami je to vselijake...