Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

kat4
9. jan 2010

Ahoje,
prepacte, mozno ste to uz rozoberali, ale je tu toho hrozne vela, tak sa radsej opytam - dnes sme s manzelom chodili cely den po obchodoch a nevieme sa rozhodnut, ci kupit kocarik pre dvojicky vedla seba, alebo za sebou. Mam pocit, ze v tom vedla seba maju deti viac miesta (napr. na nozicky) a lepsie by som na deti videla, ale zase sa bojim, ze sa s tym kocarikom nikam nedostanem. Ake mate kocariky Vy?
Moc Vám dakujem za rady.

lucia.kl
9. jan 2010

ja som počlua, že kočík vedľa seba je lepší, len treba dať pozor aby bol dosť dlhý sedák v športovej úprave, aby sa v zime deti zmestili aj s fusakom. kočík za sebou sa zle ovláda pri dvíhaní na obrubník a tak, a pri niektorých kočíkoch sa nedá dať obe deti do lahu, najlepšie je ísť do obchodu a skúsiť manipuláciu s oboma kočíkmi a čo ti bude vyhovovať. ja kupujem kočík vedľa seba

lucia.kl
9. jan 2010

a dokonca si neviem predstaviť cestovanie a nastupovanie do MHD s kočíkom za sebou ak máš dve vaničky

fefferonka
9. jan 2010

dakujem za podporu, fakt by som do tej nemocky nechcela ist.... budem robit vsetko pre to, aby som sa tomu vyhla.
fuuuha dia, ze 37tt!!!

fefferonka
9. jan 2010

no ja mam vyhliadnuty vedla seba, kedze som malicka, tak by sa mi s tym zle karovalo...
ale myslim, ze je to vec vkusu. jedine, co sa mi na kocikoch za sebou vadi je to, ze to zadne dieta toho vidi ovela. menej.

lucia.kl
9. jan 2010

ja som sa dokonca stretla s kočikom, čo bolo jedno dieťa hore a druhé v preistore kde býva košík pod kočíkom, no to malo už úplne žiadny výhlad...

miracko
9. jan 2010

Ahojte,
vidim ze riesite kocik, ja sice nemam dvojičky ale mam len 12 mesačny rozdiel tak sme nejaku dobu vyuzivali aj dvojičkovyský kočík, ja som mala vedla seba a bola som spokojna maximalne, na sirku mal len 70 cm, ale vyzreral mohutne, ale vosli sme všade, čo bola nevyhoda mala som trojkolku a tym padom deti otocene od seba ako pri buginach, ale hlavne ked budete vyberat kocik pozrite kolesa, cim vacsie tym lepsie, lebo dve deti su tazsie ako jedno a budu rast a priberat a s malymi koleckami je to o nicom, ja som mala ABC Design, ten mal velke kolesa a bolo super 😀

matelko1
9. jan 2010

dobry vecer.
tak dnes som mala poplach.rano mi zacalo tvrdnut brucho,zlakla som sa a hned som volala mojmu znamemu dr a hned mi kazal prist,mal sluzbu.napojili ma na pasy a sledovali 40 min.vsetko ok.predpisal mi diazepan a magne B dokupit.normalne som sa zlakla.ale radsej plany poplach,ako keby som si mala nieco vycitat.

vranka4
9. jan 2010

ahojte 🙂 ,matelko,radšej ísť raz zbytočne ako niečo zanedbať 😉 ,hlavne ,že ste v pohode 🙂
dia,krásne týždne máš 😕 😕 ,o chvíľu si medzi nami 🙂
fefferonka,mne sa páčia všetky mená,ale najviac kombinácia Peter a Patrik 🙂 ,ale ani Marek nie je zlý 😀 😀 (však máme v rodine 5-ich Marekov+ dvaja susedovci 😀 😀 )
miracko,ABCdesign za sebou sme aj my mali,bola som s ním veľmi spokojná...tieto moderné kočíky sú všetky pekné,normálne by som si nevedela teraz vybrať...
juliagregor,gratulujem k skúške -šikuľka 🙂

katrinb
9. jan 2010

tintin - bozinku, to je super cena. Skusim zavoalt , lebo na nete nic take nie je..dikes

lucia.kl - vitaj medzi nami a dik za link

miracko
9. jan 2010

Ahojte , Vranka ja som mala Abc vedla seba 😀

katrinb
9. jan 2010

kat4 - ja si kupujem kociarik ABCDEsign zoom za sebou .... a velmi sa na neho tesim a pocula som na neho aj vela pozitiv. Nie vsetky kociariky za sebou su zle...ale viacero maminiek ma kociariky vedla seba. Ono mozno aj preto, lebo kedysi nebol taky velky vyber kociarikov za sebou. Ale kazdy ma na to svoj nazor.....asi bude lepsie, ak si vyberies podla toho, co sa ti viac paci...

matelko - super, ze ste OK....aj ked uz mas krasne tyzdne....ale drzkajte sa

juliagregor
9. jan 2010

ahojte tehuľky aj maminky, dakujem za gratulácie 🙂

matelko, som rad,a že ste v poriadku 😉
katka teraz sa bude dať určite kúpiť lacnejšie lebo je už nový model tak asi vypredávajú starší, kto neváha nemá 😉
ja som takto kúpila monokočík šporťáčik pre Maťka, bol úplne super Nurse Look - 5,50kg, odniesla som ho na prste, bol zlacnený z 7700 na 2800, a musela som ho predať 😒
teraz sa dajú dobre kúpiť aj autosedačky

mne sa páčia slovenské mená a moc záleží aj aké je priezvisko, mm chcel richard a gabriel ale to sú same "r" tak mu to neprešlo
http://www.mutsy.nl/products/urban_rider/specia...
pozrite toto ma fakt zaujalo 😉

bobooo
9. jan 2010

kat4 no ja mám Jané Twin Two-je to sedenie za sebou a som maximálne spokojná, čo sa týka manipulácie do zákruty tak to zvladneš super s jednou rukou....a pri dvíhaní na chodník má svoj systém ktorý je tiež ľahký...
matelko len nestraš...som rada že všetko o.k....ktorý vlastne si už tt?vidím že sa ti to poriadne kráti... 😀

xxxmimaxxx
10. jan 2010

ahojte maminy, ja som tu nová...troška sa rozkukávam, je to tu pre mňa španielska dedina, keďže nemám veľa času sem chodiť, ale dlho som hľadala nejakú stránku, kde by som si mohla povymienať info, skúsenosti a zážitky s mamičkami, ktoré majú tiež dvojičky. V tejto dobe to zrejme nie je až taká rarita mať DUO, ale aj tak je tých ľudí pomerne málo na to aby to bolo až také bežné. Vidím že tu teraz rozoberáte kočíky, ja som mala kočík vedľa seba RING DUO, ale je to síce trojkombinácia, ale drobci mali 8 mesiacov a už som ho radšej predala, lebo nebolo medzi nimi delenie a krpci sú dosť aktíívny a hlavne riešia vždy toho druhého, takže nemali pokoj a robili si ZLE 😀 . Teraz mám kočík od pegperega Aria TWIN vedľa seba anedám ho zanič, lebo je nesmierne lahký, lahko sa skladá a ani neviem že ho tlačím a to majú krpci po desať kíl. My máme 1O mesiacov. Mám jednovaječných chlapcov. Je tu niekto s jednovaječnými? 😀

juliagregor
10. jan 2010

ahoj mima aj ja mám jednovaječné 🙂

xxxmimaxxx
10. jan 2010

ahoj "juliagregor" 🙂 neviem ako ti mám hovoriť v skrate, žeby julia? 🙂 A tiež máš chlapcov? A koľko majú? Ja viem že by som to tu možno niekde na fore našla, ale je tu 345 stránok a pravdupovediac nechce sa mi to hľadať, lebo tých príspevkov je kvantum 🙂 a ako sa volajú? My mame Mateja a Dominika 🙂 sú to riadne žihadlá

juliagregor
10. jan 2010

stačí ked si dáš mišku na fotku a ukáže sa ti profil, vedľa mena na čiare je obrázok foťáku, tam sú fotky a krátky pokec, potom je tam obálka tam môžeš maminkám napísať IP, internú poštu ak chceš ničo súkromne alebo to nechceš zverejniť na fóre,
uprav si profil aby aj ostatné maminy videli aké máš detičky 😉
kľudne júlia 🙂

juliagregor
10. jan 2010

a teraz som v rozpakoch pc miška je s i alebo y ako živá potvorka? 😲

mauzos
10. jan 2010

julia ako ziva potvorka 😀 😀

mima ja mam tiez chalanov, teraz mali 9 mesiacov, ale dvojvajecnych 😉

juliagregor
10. jan 2010

mauzi dik 🙂

matelko1
10. jan 2010

ahojte.
mima ja tiez cakam jednovajecnych chlapcov.
katy ja si idem kupit kocik casualplya,je podobny ako ja ne twin,takze je za sebou.tak uvidime ako budem s nim spokojna,ale co som sa bavila s babami co maju jane,tak si ho pochvalovali,lahka obsluha......

lucia.kl
10. jan 2010

baby kedy sa dá zistiť na UTZ čo čakám, ja už to chcem vedieť, ale kedže su dvojvaječne, tak som presvedčena, že to bude chalan a baba 🙂

matelko1
10. jan 2010

lucia mne zistili v 19tt pohlavie,aj to na 3D/4D utz.

alienka73
10. jan 2010

Lucia aj ja by som to uz chcela vediet,tak snad sa to coskoro dozvieme. 😉

Matelko a mas uz nejaku fotku alebo link na ten casualplay, lebo vtedy co si sem davala som ho nijak raz nenasla.

lucia.kl
10. jan 2010

ja idem na 3D teraz v stredu, tak snaď sa dozviem, detičky musite byť dobre natočene 🙂

matelko1
10. jan 2010

moje neboli dobre otocene,takze ani fotky z utz nemam,skoda.
alienka na dvojcatka.cz najdes ten kocik medzi pripravovanymi novinkami na rok 2010.

tintin
10. jan 2010

ahojte vitam, vsetky nove maminy 🙂 miracko, vazne si mala ABC design vedla seba? nemozes poslat link na jeho foto? ja som taky totiz nenasla. Lucia. kl ty ides v ktorom tyzdni na 3D? a kde? trochu sondujem, lebo sa potrebujem tiez objednat a som z BA.

lucia.kl
10. jan 2010

ja som v 15TT a idem do gynfivu 13.1., stoji 16€ maly 3D a 63€ velky 3D ak ideš na oba u nich tak platiš len tych 63€

julietka
10. jan 2010

lucka my sme platili v gynfive za 3D 74 €,ale aj spolu s objednanim, tak ak vas objednaju na konkretnu hodinu, mozno si zapytaju viac..

baby inak ani ja som nikde nenasla ABC design vedla seba 😕 ten kocik sa mi velmi paci, takze by som este nad nim uvazovala, len vadi mi prave to ze je za sebou..