Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
26. feb 2010

dá to zabrať len si nájdi svoj systém, teraz behám s malými po jednom a spievam alebo kričím, aby ma počul ten čo ma čaká pripútaný v kočíku, druhý je v postieľke a samozrejme plače...
muž bol 10 dní v nemocnici a ja som vtedy schudla 4 kilá 😝

janulqa07
26. feb 2010

juli moj maly sa zaujima aky ma mamka pipik a preco mam iny 😀 neriesili ste to???

juliagregor
26. feb 2010

ale riešili včera...maminka a ty kde máš cikáčik...ja nemám cikáčik ja mám cikulku...a veľkú? a môžem sa pozrieť?...

bola som ozaj bez slov....tak dievčatá majú cikulku a chlapci cikáčika... a zmenila som tému...

janulqa07
26. feb 2010

hmm no my sme zatial skoncili pri tom ze mam iny ako on 🙂

katrinb
26. feb 2010

Juli - ta hlaska dna je suprova 😀
Ja som zvedava, ako sa u nas bambulaky budu pytat tatina, co ma... 🙂

janulqa07
26. feb 2010

kati skoro rano vstavas??? 😀
a vobec to nie je jednoduche riesit

juliagregor
26. feb 2010

jani neboj v škôlke si obzerajú navzájom 😀

katka 😉

janulqa07
26. feb 2010

hehe no ved tesim sa potom na tie otazky ale mozno natrafi na mudre dieta ktore mu to vysvetli 😅

katrinb
26. feb 2010

juli - no chcela by som rano vstat...a dufam, ze nebudem velmi nervozna....aby som neporodila... 😉

janulqa07
26. feb 2010

kati ked vyhrame ta mozes 😀

katrinb
26. feb 2010

janulqa - 😀 no nie, lebo potom este finale v nedelu bude..no vyzera to tak, ze vyhrame, aby someste v nedelu vo´´bola doma a v pondelok uz spokojne mozem ist do nemocky 😝

janulqa07
26. feb 2010

jaaaaaaaaaj baby strasne s vami a my vsetci sme uz nazhaveny kedy to bude

juliagregor
26. feb 2010

katka a vieš žeby som bola rada, keby som našla ráno SMS 😉

janka neboj dočkáš sa... 😀

katrinb
26. feb 2010

baby - ved uz len dva dni a som v nemocke. Zajtra este chcem sterilizobvat odsavacku a ostatne veci pre babatka a v nedelu poslednykrat nic nerobit 🙂

Julka - ja viem 🙂 Ale bambulkam sa podla vsetkeho este nechce vonku...ved nemam ani kontrakcie, abni brucho mi netvrdne...a zdola bolesti trosku ustupili...hmmmm

julietka
26. feb 2010

kati ja som si tiez este uzivala sobotu vecer, ani ma nenapadlo ze o par hodin uz budu drobci na svete 😵 absolutne nic som necitila, praveze som sa citila dobre a rano o 4-tej som sa zobudila ze mam nejake pravidelne bolesti zrazu mi odtiekla zatka, aj plod.voda a o 8smej boli drobci na svete..nase nedelniatka 😉
napokon som bola stastna ze sa to tak rychlo zbehlo a nemusela som ratat tie dni do sekcie...

katrinb
26. feb 2010

juietka - mas uplnu pravdu...a ja velmi dobre pamatam, ze sme si este v sobotu pisal, ze vpiatok ides do nemocky a ze je to vas posledny viknedik..a v nedelu nam napisali, ze si porodila.....no uvidime...aj to moze byt...ja sa uz tiez nebudem hnevat...nechavam to fakt na prirodu. tak ci tak by smo to nezmenila

katrinb
26. feb 2010

a inak, mne zatka uz odisla pred par dnami...takze sa mi to isto krati 😉

juliagregor
26. feb 2010

julietka lepšie?

katrinb
26. feb 2010

Juli - 4 kg si schudla, kym bol mm prec? No aj mna to caka....

juliagregor
26. feb 2010

to boli tie schody a škôlka o 6.30 som vstávala a o 8.30 som bola narobená 😨

katrinb
26. feb 2010

no fasa....aspon kila isli dole....hihi

juliagregor
26. feb 2010

ale riťka zostala 😎

katrinb
26. feb 2010

No Matko by tipovedal, ze nie ritka, ale ...😀

juliagregor
26. feb 2010

😀
máš šťastie, že si tehotná a chránená zákonom.....

ja ozaj niekedy nechápem, čo vyvádza, je hrozne podarený ....a ukazuje tu mám rožky schované 😵

juliagregor
26. feb 2010

aj ty budeš mať dve princezničky ---
a budeš poooooooootom potrebovať veeeeeeeeeeeeelikánsku skriňu a ja zase väääääääääääääääääääčšie hrnce 😀

katrinb
26. feb 2010

Juli - zlatucky musi byt....ked ti tak vyvadza...ved on vyzera ako anjelik s tymi vlaskami...

no a s tou skrinou mas pravdu, podla mna ten byt bude mat sameee skrine. A ty hrnce,...to je fakt HiHI

juliagregor
26. feb 2010

a budeme sa tešiť ked sa osamostatnia...
a ja budem stará vetchá starena a mm bude vtipný ako vždy 😉

muži nestarnú, muži dozrievajú 😵

katrinb
26. feb 2010

zase muzi budu na tom lepsie...teda aj su

juliagregor
26. feb 2010

určite to majú jednoduchšie ....
nemajú krámy, to by som im ozaj priala 😅

rozmýšľajú inak a niekedy nie je na škodu prepnúť na ich zmýšľanie...
robila som so samými chlapmi a niekedy som ozaj žasla...akonáhle prekročia 40-ku hotovu "zachladená puberta"
😅 ale robilo sa mi s nimi lepšie ako so ženami, pohádali sme sa a za 5 minút akoby sa nič nestalo...

katrinb
26. feb 2010

to verim, ja tiez radsej s chlap,mi riesim veci....je to jednoducsie...ved v partii ma volaju ze "chalan-babaô, kedze som s nimi vystrajala a bavila sa otvorene