Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
3. mar 2010

juli aj ja som tak chodila po ulici a ked som videla niekoho s viac detmi tak som len skonstatovala, jeeej ake mile, ale neviem si predstavit, ze by nas bolo tolko a je to tu 😀

ale tvoji chalani su fakt super ako anjeliky, sme skonstatovali ked sme kukali foto 😉

luciaf13
3. mar 2010

dobre ranko 🙂

Gajana no kym nieco nezacnem robit tak ani ja sa necitim tehotna 😀 😀 ..ale uz je to horsie a horsie a ked je manzelik v robote,tak to ani nehovorim, behat okolo toho nasho drobca je vycerpavajuce 😉 ale vsak uz to vydrzime

No dnes rano bol muzik v dalsich dvoch skolkach a nadej na prijatie Jakubka je mizerna respektive asi ziadna 😒 😒
no uvidime.....

julka tvoji drobci su krasnucki akoby ich jedna mater mala xixixi a ozaj kde ste kupili ten modry bicyklik? My teraz zhaname Jakubkovi ale najlepsie pouzivany vsak aj tak na nom vsetko zhori a vsetko hned znici.....ale nic moc som nenasla na nete 😒

pekny slnieckovy dnik prajem

a dnes je tatik doma tak uz s Kubka nalozil na bicykel do sedakcy a uz brazdia sidlisko 😎 no a ja pojdem varit rizoto mnam.

juliagregor
3. mar 2010

bicykel sme kupili v Cyklo 1 v Trenčíne, je to Merida, bol drahší, ale rátali sme, že ho doderú ešte aj malí...
bike treba vyskúšať a nekupovať tie lacné, veľmi zle sa na nich šlape, majú zle ťažisko a sú na ...
mm chcel ešte jednu značku a teraz ma to nenapadne...

ojazdený v pohode...
niečo nájdem a pošlem linky...

ideme von držkajte sa

juliagregor
3. mar 2010

a dakujem za anjeličkov 🙂

luciaf13
3. mar 2010

no Julka dakujem my sme zatial odpovedali na tento 🙂 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6620... tak uvidime......a 100€ teraz nemame na bicyklik 😖 v marci sa plati u nas smetie za cely kalendarny rok a este dan z nehnutelnosti a este sa urcite nieco vyskytne 😎 ako vzdy ale vdaka

juliagregor
3. mar 2010

vyzerá celkom dobre a hlavne, že nemá plastové kolesá 😉

janulqa07
3. mar 2010

Nas maly dostal bike, ale nemozem ho donutit normalne sa vozit, len chodi okolo neho alebo ma z neho odrazadlo, je lenivy. 😒
Skusime kupit asi iny a vyskusame, mozno sa mu zle vozi

juli po niekom tie deti musia byt 😀

jajka28
3. mar 2010

ahojte babenky! tak zasa na skok sem...

ako som naposledy písala, tak vyšli mi zlé výsledky /pozitívny screening/ no a po konzulte s dr. som sa rozhodla ist na konzultáciu na genetiku... /ja viem, že veľakrát sú skreslené výsledky, ale radšej si chcem všetko utvrdiť čo najskôr a užívať si tehotenstvo bez strachu.../
chcem sa spýtať korá ste boli na genetike a kde? a ako to prebiehalo??? ďakujeeeem

juliagregor
3. mar 2010

janka deti dokážu ťahať akolo 2 a pol roka, náš tiež nechcel a zrazu ťahal, nenúť ho...
počkaj, kamoškin syn v troch rokoch nechcel ťahať na 12 -ke plakal a nakoniec mu jeden chlapec požičal 16 a ťahal o život 😀

jajka IP

janulqa07
3. mar 2010

No uvidim mozno ked uvidi deti, ale ked on by chcel rovno velky 😀

prave som sa skoro naucila po francuzsky 🙂 hladam ten kocik casual co sa mi paci a v zahranici je ovela lacnejsi

juliagregor
3. mar 2010

ja som chcela tento...
http://babyjogger.com/city_elite_dbl_dtl.aspx

aj s poštovným z USA , clom a ostatnými nákladmi vychádzal do 15000 (pred dvomi rokmi), ale rozmyslela som si to, čo keby sa mi pokazil, čo potom kde ho dá opraviť?

janulqa07
3. mar 2010

fuu no paradny 😉
ja najprv zistim ceny a potom vyberiem krajinu kde niekoho mame kdyby neco 😀

juliagregor
3. mar 2010

kukni ebay.com

janulqa07
3. mar 2010

jooj vies co ma to stoji spominat si na skolu 😀 😀 😀
ale zistujem ze casual na uk asi nemaju

juliagregor
3. mar 2010

natiahni si nový internet a on ti ponúka automatický preklad stránky ...
super, často používama aj google translator, super vec ...zle prekladá nemčinu ☹

tintin
3. mar 2010

julia, ty mas o vsetkom prehlad 😉 vies mi napisat kto z bab ma bumbleide? chcela by som sa ich k tomu kociku nieco spytat..hlavne k sportovej verzii. v Dvojickove ho niekto ma?
a inac ten mountain buggy je ako sportak super, ale od narodenia je na prd 😝 ma straaasne male a dost tazke vanicky. mna z tych kocikov asi porazi 😠

jajka ja nemam priamu skusenost z genetiky, ale sesterka ma, bola v MT a teda jej vysli fakt hlupe vysledky. ma normalne zdraveho chlapceka. skus sa popytat v tejto teme: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Alienka uz mas termin na utz?

janulqa07
3. mar 2010

celkom mi to ide len zo zaciatku clovek kym sa rozbehne tak to trva, ale dik

alienka73
3. mar 2010

Janulqa ak chces mozes skocit do All toys v Optime v Ke , budu tam mat bumbleride na zivo. Len neviem ci ho uz maju , dnes zavolam a dam ti vediet, minuly tyzden este nemali.

janulqa07
3. mar 2010

diky alienka, sice som nad takym uvazovala len par minut, ale radsej chcem vidiet nazivo 🙂

chystame sa do polska okuknut ci budu mat nieco vylozene

juliagregor
3. mar 2010

má ho mauzi a taella, v dvojičkove prevláda Jane 😉

má ho aj moja kamoška a je ozaj veľmi pekný, má ešte ten starší typ s normálnymi kolesami, mne sa veľmi páči...
mountain tie vaničky sú pre bábiku a nie pre mimi, ale ked ho más v lete tak to je len na parádu, tájedna vanička je isto lepšia...

juliagregor
3. mar 2010

jajka a ešte som zabudla v BA je železničná nemocnica, kde robia amnio a výsledky sú za dva dni stojí to cca 300 eur.

juliagregor
3. mar 2010

tintin mala som skúšky zo španielčiny a keby neni google, tak ju nemám doteraz 😀 😝

janulqa07
3. mar 2010

tak sa ja asi vyberiem do francuzska 😀

ale abc maju na uk za dobre ceny tak si pockam na katku s babulkami ked vyrazia vonku 🙂 hlavne okuknem male a predstavim si ako o par mesiacov budem mat ja krat dva 😲

tintin
3. mar 2010

julia cize v dvojickove nema nikto bumble? ok napisem mauzi a tealle, ale tie este pouzivaju vanicky... nevies mi povedat, ked ho ma ta kamoska, ci vedia drobci do kocika nasadnut sami? zdal sa mi veeelmi vysoky.

juliagregor
3. mar 2010

čo viem, tak nemá...ale taella má už ročné deti..a mauzi má už asi tiež šporťák, ved chlapci sú veľkí 🙂
a kamoška má tiež 7 mesačné deti...
tintin a načo sa ty trápiš nad nasadaním do kočíka, ja dávam deti vždy s plačom a nasilu ...pravítko a lámem nožičky ...akože, to keby mi chcela znovu prísť "milá" IP

janulqa07
3. mar 2010

juli a chlapci uz pocitaju ovecky?

juliagregor
3. mar 2010

chlapci spia, mám navarené, pijem kávu a asi idem umyť kúpeľňu ...
hľadám na nete ešte materiály k diplomke...

janulqa07
3. mar 2010

ty akoze este nieco studujes,??

juliagregor
3. mar 2010

6-ty rok chodím externe na vysokú, teraz mám posledný semester 😉