Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

deinad
27. jan 2011

@matelko1 ahojcek, dakujem pekne, budem sa snazit zo vsetkych sil, dali sme 2 😵

deinad
27. jan 2011

@janette77 skvele, tesim sa s tebou, citim sa vyborne, teda az na to, ze som cela nejaka sfuknuta 😀 a vsetko ma tlaci, som sa zasmiala, ked mi sestricka po vklade povedala - "no a teraz ste v tretom tyzdni", krasna predstava....urcite si precitam tvoje zazitky z dneska ked napises 🙂

deinad
27. jan 2011

@lucia.kl dakujem pekne moja, ja ale testovat nebudem, necham to az na krvne testy o 14 dni, vydrzim ako som vydrzala doteraz a budem stastna ak to vyjde 🙂

juliagregor
27. jan 2011

@deinad veľmi ti držím palčeky 🙂

janette77
27. jan 2011

Ahojte, kocky, konecne sa dostavam k pc. Takze moj dnesok - super, super a este raz super. Monitor dopadol na vybornu, babatka vykazali priaznive hodnoty. Ani to lezanie na chrbte nakoniec nebolo take tazke, asi aj preto, ze to nebola cela polhodina, ale len nejakych 20 minut. Lekar nasledne skontroloval krcok - drzime sa vraj statocne. Rozmyslal, co so mnou, pretoze tehu ohodnotil ako velmi ukazkove a nechce zasahovat do takeho zdarneho vyvoja. Tak najprv mi navrhol, ze 3.2. ma da opat na monitor a uvidi sa, co dalej... Ak by mi medzicasom tvrdlo brusko, mam sa vraj ukazat aj skor. Potom sa zamyslel a vravi, ze zase ma strach, aby mi neodtiekla plodova voda a nechce mi dopriat nejaku "nocnu dramu", kde by ma odchytila sluzba, ktora o mne nic nevie... tak dookola zvazoval, hodnotil a nakoniec vyslovil verdikt, ze v pondelok 31.1. nastup do nemocky (predoperacne vysetrenia), v utorok velka vizita a predstavenie ma porodnemu timu a v stredu rano by bola hodina H.🙂) Takze nam vysiel krasny datum, typicky dvojickovsky - 2.2.2011. Navyse ma drahy v ten den meniny...No, som happy. Velmi prevelmi.
A tiez sa pan docent sam navrhol, ze by ma rad rodil on. Som velmi vdacna, lebo je to fakt uzasny clovek, ktory siri neuveritelny pokoj. Ja verim, ze pri nom zo mna opadne strach aj na sale. 🙂

zuzbel1
27. jan 2011

@juliagregor ahoj julka, viem ze si pisala pred casom, ze kamoska predava kocik, tusim to bol bumbleride v ciernej farbe,je to este aktualne?

zuzika30
27. jan 2011

@janette77 neskutocne ti drzim vsetky palce, nech ti to pekne hladko prejde a nech ste vsetci v zdravi skoro doma 🙂

zuzika30
27. jan 2011

@janette77 a hned ti navrhli cisarsky ,mali dovod ,nerozmyslali ani nad prirodzenym porodom, vies ja uz len co mozem cakat pre nas

zuzbel1
27. jan 2011

@janette77 ahoj, super ze ti to tak vsetko dopadlo, tu mam tiez kamosku co rodi 2.2 😉 pekny datum,
inak net tu nemam to len sestricku som ukecala na nadstandarnej izbe, takze to skor len vynimocne 🙂

janette77
27. jan 2011

@zuzika30 Ahojko, dakujem pekne, palceky sa vzdy zidu. 🙂 Mna obvodny lekar dost dlho drzal v sachu, akym sposobom budem rodit, aj ked sa vzdy nechal pocut, ze pravdepodobne cisarskym. No a kedze spodne babo je rituldou dolu, bolo rozhodnute.
Prajem Ti zdarne tehulkovanie a gratulujem k pariku. Ja neviem, co v brusku skryvam, takze bude prekvapko. Aj ked, pri jednom babatku sa moj rajonny lekar uz prekecol (chlapcek), bolo to vo vcasnom stadiu a na mini UZV, takze mam v sebe minimalne 50%-ne prekvapko.🙂)

juliagregor
27. jan 2011

@zuzbel1 Zuzka hned sa predal

janette77
27. jan 2011

@zuzbel1 🙂) aj mne sa velmi rata tento datum 🙂 Nooo, tak vidim, ze mas uz so sestrickami dobre vztahy, to je len na osoh.🙂 Myslievam na Teba a drzim palceky, velmi, velmi, velmi. A teda prajem, nech Ti klapne ten krasny valentinsky termin.🙂

cherryl
27. jan 2011

zlate prispievatelky tejto temy , citam vas uz nejaky mesiac pozeram ze ste tu pekne casom zohrane tak som nevstupovala , mate dosiahnute krasne tt dufam ze to budem nasledovat , niektore ste v cieli niektore to caka kazdu chvilu drzim vam a babatkam palce a ked to budete mat v cerstvej pamati a budete zvladat lavou zadnou deti , domacnost a este aj MK rada s vami podiskutujem 🙂

zuzbel1
27. jan 2011

@juliagregor no nevadi, tuto kamoska v nemocke ho chcela ... dakujem za info ... 🙂

juliagregor
27. jan 2011

@janette77 tak tvoja dnešná poradňa je snom asi každej tehuľky 🙂 gratulujem a teším sa s tebou 😉

juliagregor
27. jan 2011

@zuzbel1 a dobrá sestrička 😉
mna dokonca jedna v nemocka aj farbila, bola super 🙂

zuzbel1
27. jan 2011

@janette77 ano, skoro vsetky sestricky su v pohode, mile a ochotne a na novorodeneckom je to vraj este lespie ... 😉
na 14.2 budem musiet prehovorit svoju dr. uvdime ci sa podari, lebo ta by chcela robit cisarsky v ukonceny 38tt, co je o dva dni neskor, ale zase datum nie je az tak dolezity, kludne to moze byt este o tyzden skor ... uvidime, ja som uz vdacna za kazde rano co sa zobudim bez bolesti 🙂
Ty uz o tyzden budes babatkami 🙂 , neuveritelne co? 🙂

tulina77
27. jan 2011

@janette77 som Ti hovorila... 😉

janette77
27. jan 2011

@juliagregor ...kujem, kujeeem, aj ja som happy🙂

janette77
27. jan 2011

@zuzbel1 ved uvidis, nic nesil...my sme si tiez potajomky priali tento datumik kvoli mm meninam, ale nemienila som lekara do nicoho tlacit a pozri, vyslo. Ty mozes byt rovnaky pripad, ze to okolnosti zariadia. Ale ako pises, prezili by sme akykolvek datum, len nech dostaneme do narucia zdrave drobceky.
Veru, aj mne to znie neuveritelne, ze uz takto tyzden budem druhy den maminou.🙂 Musim tu myslienku este spracovat, dnes lietam ako balonik.🙂
A ake bolesti mas? Ty si sa vlastne sama pytala do nemocky, vsak? Pamatam si den, ked si si stazovala a potom si uz dala vediet, ze ostavas v nemocke.

janette77
27. jan 2011

@tulina77 Ty vestica jedna! 😀 😀 😀 Ale najprv to vyzeralo vselijako, ako som pisala, lekar sa len tazko rozhodoval, co so mnou...🙂)

mamoka4
27. jan 2011

@janette77 Super, sa čítalo, to čo si písala...držím Ti veľmi veľmi palce a krajší dátum Ti už nemohli ani ponúknuť!!! 🙂 To už budeš v 38 týž.? A aké váhy odhadujú?

janette77
27. jan 2011

@mamoka4 Sekcia bude 5. den 38tt. Vahy tentokrat nekomentoval lekar konkretne, iba ze su to mackovia a zreli na porod.

tulina77
27. jan 2011

@janette77 som velmi zvedava na tych tvojich mackov... snad budem mat sancu ich vidiet aj nazivo, ak sa nam prekryje hospitalizacia 😉

janette77
27. jan 2011

@tulina77 🙂 🙂 🙂

lucia.kl
27. jan 2011

@janette77 tak to už je len 6 dní a budeš mamina, tak držím pästičky a teším sa s tebou, že ti ten dátum tak pekne vyšiel, manžel dostane krásny darček 🙂

xxxjanetaxxx
27. jan 2011

Ahojte, tak my už sme na svete. Dnes nás čaká prvá noc doma 😉 Dievčence sa nakoniec narodili v 35tt ukončený. Danielka mala 2050g a 45 cm, Peťka 1900g a 44 cm. Koniec prázdnin, začína realita 😅 neviem kedy sa zasa ozvem, ako budem stíhať. Maminám čakateľkám držíme palčeky, nech to všetko dobre dopadne 😉

janette77
27. jan 2011

@lucia.kl 🙂) dakujem za pasticky, dufam, ze vsetko dobre dopadne a aj finale bude take stastne, ako doterajsi priebeh. Manzelovi to zase raz vyslo!🙂 Ved som aj podakovala lekarovi za termin, ze mi usetril nahananie darceka s takym velkym bruskom.🙂

juliagregor
27. jan 2011

@xxxjanetaxxx srdečne gratulujem k dcérkam a prajem hlavne veľa zdravia 🙂

xxxjanetaxxx
27. jan 2011

@juliagregor ďakujeme veľmi pekne 🙂