Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

andysok
25. máj 2011

Dnešné Sono 2650g a 2700g ;-D váha zodpovedá tyzdnu, plodovej vody je dostatok, placenta dozreta,zajtra poradňa aj s kufrom davame tomu maximálne týždeň-dva podľa dr.zajtra by mi mala aj povedať kedy dáme dolu steh;) pozdravujeme mamusky aj cakatelky ;)

juliagregor
25. máj 2011

@janette77 všetko najlepšie k narodeninkám 🙂 🙂 🙂 nech si stále zdravá, šťastná a milovaná 🙂 🙂 🙂 🙂

janette77
25. máj 2011

@juliagregor juj ako krasne si mi, Julinka, dakujem pekne a prajem pekny dnik.🙂

janette77
25. máj 2011

@andysok husiu kozu mam! 🙂 🙂 🙂 Prekrasne vahy, radost citat aj zvysok. Budem drzat palce! 🙂

dusika11
25. máj 2011

@matelko1 jaj zuby chodim opravovat ...bola som na rengene nasli mi pod kazdou blombou kaz...mam jeden za sebou a cakaju ma este minimalne styri...tehotenstvo si vybralo dan a ja to ze mam biele blomby co sa rychlo kazia...........ja bez injekcie neidem a teraz naposledy dve injekcie..ja som zabbelec

dusika11
25. máj 2011

@janette77 vsetko naj k narodkam aj ja sa pridavam

dusika11
25. máj 2011

@andysok ahoj poznam to aj ja som ledva vydrzala do 38 tyzdna ..viem ze je to tazke a bola zima a nemala som co obut..nevedela som sa zohnut...ale akokolvek to vyznie klise...ak mozes vydrz kazdy den sa rata...

dusika11
25. máj 2011

@andysok drzim palce krasne vahy...

lauricka
25. máj 2011

ahojte, som v 9. tyzdni s dvojickami. Kedy asi Vam zacalo rast brusko? Som celkom zvedava, kedy to mam ocakavat, lebo vraj je to skor ako pri jednom...alebo je to uplne individualne? 🙂

poleva
25. máj 2011

juj moja le to ťa trápi? skoro aspon u mna,12 tt pekne bolo vidno
a ku koncu uvidíš aké brušisko bude 🙂 a ťažké

dusika11
25. máj 2011

@janette77 inac bojujeme so psom bol mm u lekarky..takze pes atb..daco chytil musim mu polievocky vyvarat..deticky nezda sa mi to na atb..zatial mame fenistil stoptusin a odsavam..troska teplotka..ja som stabilizovana..nebyvam casto chora tak neviem co ma zlozilo zeby zmrzlina uprostred horucav?moze byt..inac ja uz dokrmujem sme na mrkvicke a brokolicke mixovanej mrkvicku nemusia ale brokolicku zmixovanu to uz zbastili po tri lyzicky...

andysok
25. máj 2011

@janette77
@dusika11 ďakujem ďakujem zajtra začíname 37 týždeň ´ja vydrzim len aby placenta jedna aj druha ešte splnala svoj účel ;)

matelko1
25. máj 2011

@dusika11 inac ja som nepotrebovala nikdy injekcie,ale teraz ked mi bude opravovat kaz na stolicke,lebo mi plomba odpadla,to mi mali v januari opravit,ale nemala som kde nechat chlapcov,tak som sa preobjednala na april a ten mi vysumel z hlavy....tak dam si aj ja pichnut injekciu.neviem ci by som to zvladla.
mne nastastie tehotenstvo neublizilo.chodila som pravidelne na prehliadky...

matelko1
25. máj 2011

@lauricka aj mne bolo uz v 12tt vidiet brusko....ale netrap sa...a radsej nech ti postupne rastie ako by malo naraz....ku koncu bude uz riadne a tazke...

janette77
25. máj 2011

@dusika11 jeeej, gratulujem k prikrmom, velmi sa tesim, ked to aj u nas zacne, len som zvedava ako a co detvaky prijmu.🙂) Si ma normalne potesila. No zda sa, ze vam je vsetkym lepsie, som rada a havino chudacik, z coho to ma? Ja tiez nasim psikom vyvaram kuracinku s ryzkou, ked maju dietu. Neboj, rychlo sa Ti zotavi.
My zase mame problemy s vlciakom, sa mu usko zapalilo jedno, ale uz mu to poriesili na veterine v sobotu, tak teraz sme tiez na liekoch...

lauricka
25. máj 2011

@poleva
@matelko1 nie nie, netrapi, len som bola zvedava, kludne nech si rastu, len nech su zdrave bambulky 🙂

janette77
25. máj 2011

@dusika11 ja bez injekcie ani do ambulancie nevojdem, uz ma tak poznaju... 😀 😀

janette77
25. máj 2011

@dusika11 🙂) si mi pripomenula, v com som sla rodit - do porodky som sa trepala v balerinkaaach!!! 😀 😀 😀
...a kujem za gratulku.🙂

janette77
25. máj 2011

...teda sneh bol, aby som doplnila pointu...🙂

mamoka4
25. máj 2011

@smejko Bývam úplne na začiatku Petržalky, asi 7 min. peši od Auparku 🙂 ak budeš chciet rada sa prechádzam v Sade Janka Kráľa...mozeme sa stretnut. 😉

mamoka4
25. máj 2011

@lauricka Ahoj, ja som svoje nohavice neobliekla od 8 týž. 😒 a bruško mi bolo vidno od 10 tt. a to sme až v 12 tt. zistili že čakáme dvojičky. Ale to bolo už moje tretie tehu, takže neviem či som nemala bruško vačšie aj tým.

Inak baby aj vás občas bolí panva či rebrá? Ja som už 12 týždnov po pôrode, ale občas cítim bolesť v kostiach, citim že ich mám stále roztiahnuté. Postava sa mi rýchlo vratila do pôvodného stavu, aj brucho kleslo...ale kosti bolia... Dr. vravel ze po dvojickach je to normálne.

lucia.kl
25. máj 2011

@lauricka mne začalo bruško rásť až v 20tt môžeš aj v albume kuk, mám tam týždeň po týždni... ale to bruško je individuálne u každého ...

dusika11
25. máj 2011

@andysok urciteeeeeeeeeee..treba dufat..hlavne ak sa ti co len nieco nepaci utekaj na monitoring...ja som zacala rodit a nevedela som o tom...mala som len take malilicke tupe bolesti krizov..a boli to kontrakcie takze som isla o tyzden skor ako bol plan prace 🙂
@lauricka ahoj ja som taka cudna..mne sa to moje vystrcene moni brusko zdalo velke uz v 6 tyzdni to znamena dva tyzdne po meskani mi trcalo take malicke to som nevedela ze cakam dvojky...bolo mi to divne oproti kamoskam...vzdy lepsie postupne ako potom naraz ja aspon nemam strie...ale mi nespadlo naspet
@mamoka4 v dobrom ti zavidim ja som stale akokeby v druhom stave postave nie a nie sA vratit a to som rodila pred tebou...asi je to geneticke aj mama zostala rozitiahnuta pupkata..... 😖 a panva ma strsne bolele az som hladala informacie na internete a hlavne krize..joj..ale dako to preslo stale nosim pas na krize...
@janette77 to si musela krasne vyzerat v balerinkach hej bol sneh pametam kedy si rodila.... 😉 moji prijmaju broklólicku ale mrkvicku nemaju radi..co je dost cudne
@matelko1 to s tym hliadkovani deti poznam najviac je zabavne niekde sa dostavit na cas..pre cloveka bez deti je to cudne...ale pre mna dve hodky driny..deti nakrmit prebalit poobliekat pripravit termosku s vodou caje plienky rezervne saty milekoflasky....nezabudnut na nic vsetko to dotrepat do auta..a podho v svokre..vylozit a spotena behat nacas.a do toho srandista zuar mi vola pridte do desiatich minut ak mozete...srandista co nema deti....ja svokru ku mne nepustam radsej takze je to take krajne riesenie...hladam daku kamosku ktorej aj zaplatim...lebo tento dvojhodinovy maraton niekde sa dostat je sialenstvo...inac ja som tiez chodila na prehliadky ale nerobili mi rengen..dlho takze mna nic neboli len pod blombami az rengen ukazal ze to nie je koser...

margaretka3
25. máj 2011

@lauricka Ahoj, no mne skôr ako pri jednom babu, asi tak okolo 12., to bolo také, že keď sa dobre naješ, ale vtiahnuť už nešlo 🙂........

ivikli
26. máj 2011

@janette77 oneskorene ale o to srdecnejsie - vsetko naj zelam

matelko1
26. máj 2011

ahojte.prajem pekny den.
dnes len na skok.idem do mesta,prihlasit sa k novemu zubarovi.
@dusika11 tak to mi nieco hovor.mas pravdu,niekedy je problem sa dostavit na urcitu hodinu ak si obj.unavena,spotena....ale to poznas

andysok
26. máj 2011

Ach ach po dnešnej poradni opäť ešte doma... Vraj steh dolu az budúci štvrtok a potom do nemocnice na pozorovanie ...ach deti deti Vám sa u maminky akosi páči ale ´ja uz teraz nespavam som zvedava na tie porodne váhy 😉  A tie deti su take akčné v tom brušku vydrzte ešte v pohode srdiecka prosiiiim teda ;)ulezim sa k nepohyblivosti ;) ďakujem všetkým za podporu ozaj mi to pomáha ;)

janette77
26. máj 2011

Ahojte baby,

@ivikli dakujem krasne 🙂
@matelko1 tak stastny krok u noveho zubara 🙂
@andysok neboj, dockas sa...drobcekom je utulne, citia sa dobre v Tvojom brusku a hlavne, ze su v poriadku a maminka tiez 🙂

No nasi Misiaci prekvapili zase! Vcera sme mali navstevu a Misicka bola velmi nepokojna (aj zvysenu teplotku asi mala z ockovania, ale nedali sme ani Nurofen, lebo som sla na to akosi intuitivne, robila som vsetko preto, aby zabuvala a potom aj teplotka ustupila). Papali vynimocne uz o osmej vecer a buvali, baby drzte sa, do 6:30. Aj to ziaden plac...len hrkutanie z postielok, ale to ja vzdy aj tak vstanem z postele, ked si pomyslim, kedy naposledy papali - utekam im urobit mliecko...
No a dnes sa chystame pendlovat aj po dedinke, nejako sa mi ziada ludi. Dnes mam taky zvlastny splin.☹((((((((((

matelko1
26. máj 2011

@janette77 tak pevne verim,ze ho stihnem.
ano teplotka moze byt z ockovania.ja som tiez hned nedavala cipky di dupki a teplotka ustupila aj bez toho,ale tretie zaklad.ockovanie to som uz musela dat cipok hned po ockovani a aj na noc.boli vysoke teploty.

janette77
26. máj 2011

@matelko1 aha, takze na to tretie sa mam pripravit. To je bezna reakcia, alebo niektore detvaky aj obide? Chudence male...