Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

matelko1
21. jan 2010

zajtra mi bude robit aj utz,tak pevne verim,ze bude vsetko ok.

juliagregor
21. jan 2010

určite bude 😉

cmuk05
21. jan 2010

Ahoj matelko,musim ti napisat neda mi to ze mas krasne tt na to ze cakas dvojicky....Ja som uz akurat vtedy rodila.. 🙂 🙂 🙂 dufam ze ti ten ultrazvuk dopadne dobre 🙂

julietka
21. jan 2010

matelko to si mala naozaj zahadne s tou bielkovinou 😕 no dolezite ze ju uz nemas, to je super v takomto tt 😵

mauzi no to ste mali krasne apgar skore, ale vahy boli krasnucke 🙂

babeny a kolko musia vazit babatka aby nesli do inkubatora, neviete nahodou?

cmuk05
21. jan 2010

julietka musia vazit nad 2 kg.. 😉

julietka
21. jan 2010

cmuk ale potom preco davaju aj dvojkilove babatka do inkubatora?

julietka
21. jan 2010

chcem vydrzat co najdlhsie kvoli drobcom, aj ked ja uz by som to mala najradsej za sebou..ale kvoli detickam pokial vydrzim to musim potiahnut..ale ked vravite ze vahy su iba orientacne....

cmuk05
21. jan 2010

to je sice inkubator ale to je na udrzanie tepla lebo si este nevedia udrzat mi sme mali 2,2 kg ked sme sa narodili a boli sme tam 1 tt.

cmuk05
21. jan 2010

a kolko vazia tvoje? 😉

mauzos
21. jan 2010

cmuk boli ste v inkubatoroch, ale v nemocke tyzden?
Taella spominala, ze sa chystas do Ke. Rada by som aj ja videla tvoje princeznicky 😵

cmuk05
21. jan 2010

Ahoj mauzos mozeme sa svetky tri stretnut

mauzos
21. jan 2010

malo byt alebo 😉

cmuk05
21. jan 2010

nie v nemocke ale v inkubatore boli 1 tt lebo brali antibiotika

matelko1
21. jan 2010

cmuk dakujem.....jej a vy uz budete o chvilku rocik oslavovat 🙂
mne dokina povedala,ze ked este tyzden vydrzim,tak to mam vyhrate.vtedy sa uz babatka povazuju za donosene.

cmuk05
21. jan 2010

ano su donosene na 38 tt ale aj tak su mensie ako tie co maju 1 dieta 😉

cmuk05
21. jan 2010

ano bedeme oslavovat vo velkom budeme mat objednanu salu pre nase kocky bude oslava 27.2. 😀

julietka
21. jan 2010

cmuk ja som bola pred 2tt v poradni a to vazili iba 1900g. Teraz idem v pondelok tak som zvedava kolko pribrali, dufam ze aspon 2kg uz maju..

cmuk05
21. jan 2010

krasna vaha podla mna urcite budu cez 2 kg predpokladam ze take 2,2 budu mat urcite.... 😉

julietka
21. jan 2010

cmuk aj vy mate krasne kočky, z ociek im ciha take huncunstvo 😉

julietka
21. jan 2010

baby vy ste tu tusim vsetky z vychodu, tak sa asi pravidelne stretavate ako dvojkove mamimy, to je super 🙂

cmuk05
21. jan 2010

ani by si neverila co ja mam snimi doma zazitok velky ,akurat spinkaju tak mam trosku volno 😉

cmuk05
21. jan 2010

ja osobne ani nie nestihla som este nie som priamo z KE ale z okolia....z Taelou som bola vtedy ked sme mali bambulky v brusku

julietka
21. jan 2010

cmuk no verim ti ze baby su niekedy vacsie nezbednice ako chalani 😉

matelko1
21. jan 2010

cmuk krasne bambulky.z ociek sa im da vycitat ake su to male nezbednice 🙂 ...zlate 🙂

xxxmimaxxx
21. jan 2010

cmuk - kedy sa ti detičky narodili...pozerám že by sme mohli byť takmer rovnaký termín 🙂

katrinb
21. jan 2010

😀 mima - pohoda, pohoda 😵 😵 😵 😵 si ma pobavila....a rychlo sa vyzdrav...A inak s chalanmi malinkymi si si tiez odzila svoje....ale uz je dobreeee 😉

deny - ta zltacka je neprijemna...ale je to normalne....hlavne je, ze chalanom sa dari...a Tomasko...no klobuk dole...bojovnik jeden. Stale sa tesim, ked nam o vas napises...

loginka - dik...no krati sa nam to viacerym.....hihi

matelko - no som tu. Konecne. Takze moc a tlak OK. A vlastne aj zo spodu ma pozeral...a nic sa nezmenilo...cize sa neotvaram, ani krcok nemekne...cize vsetko OK. Ale neposlal ma UTG...ze vraj kedze som bola minuly tyzden, tak potom pojdem nabuduce. A idem k nemu o 10 dni...cize 1.2. No a pytala som sa ho na ten porod...tak mi hovoril, ze vsetko zavisi od prietokov ...ale vraj mam cca ratat koniec febr. - zac. marca. Cize vo februari ma posle na predoperacne a potom este budeme upresnovat. Cize ak vydrzime - co vydrzime, lebo verime 😎 😎 😎 ....tak porod cca 37-38 tt...ale to sa bude upresnovat. Zatial to vyzera super. Len skoda, ze som nevidela dievcata...ale no co uz, nemozem ich stale vyrusovat tym UTG...no nie? Hlavne je, ze sa hybu...statocne okopavaju maminu 😀 😀 Matelko..no uvidirme ako ty zajtra ...sa tesimmmmmm na tvoje spravicky

katrinb
21. jan 2010

Julietka -podla mna maju uz peknu vahu....ale ako mi povedala deny...dolezitejsie je predsa len to, aby mali organy dotiahnute...vyvinute......a trosku tepla z inkubatora im len dobre padne 😉 Vraj dnes sa uz bezne davaju aj babtka do ink. - ked sa jedno narodi ......aj ked len na den ci dva..... Bude to dobre....ty ides tusim v pondelok na kontrolu...tak to sa tesim tiez na novinky...a na tvoj termin

matelko1
21. jan 2010

katrin super,ze mas take dobre vysledky...ked to tak dalej pojde,tak to tiez pekne potiahnes 🙂 .
ja som tiez zvedava na ten zajtrajsok 🙂 ..som obj.rano na 7:00.

nana77
21. jan 2010

ahojte tehulky a maminky🙂
tie vahy podla utz su naozaj len orientacne. moji dva tyzdne pred porodom mali podla uzt jeden 2800 a druhy 2500 a o dva tyzdne, ked sa narodili mali 2900 a 2500...

vraj sa babatka povazuju za donosene po ukoncenom 37tt. takze to bola nasa meta, aby bol 37 ukonceny 🙂. my sme mali tiez apgar skore 10/10 obaja. a neboli v inkubatore. ale niektore deticky, aj ked maju nad dve kg maju tendenciu sa rychlejsie podchaldit, resp nemaju dobru termolregulaciu a nevedia sa udrzat teplo. mozno preto aj viac ako 2kg babatka daju do inkubatora len na take prehriatie...

mauzi, my mame hojdacieho konika a uz by som ho nekupovala... len nam doma zabera miesto a sada nan prach. malych vobec nebavi, sami sa na konika vobec nepytaju, jedine ked ich tam ja da, vydrzia par minut... a rovnaku skusenost maju aj dalsie dve moje kamosky... to len tak na porovnanie 🙂

julietka, nic sa neboj, aj v ba je nas dost, co mame dvojicky a pravidelne sa stretavame. takze sa tesime, ked budu babatka na svete a pridas sa k nam do dvojickova 😉 , a aj na tie nase stretnutia 🙂 .

julietka
21. jan 2010

kati nakukam tu na tvoje spravicky a ine ako skvele som ani necakala 🙂 pekne sa drzis aj ty. Ale ten termin porodu nie je akosi neskoro? Aj matelko sa mi zda uz neskoro na jednovajecne dvojky 😕 ale tak lekari asi vedia co robia

nana 😉