Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
10. mar 2010

také sedátko sa dá dať aj na bumbrle keby ste náhodou plánovali ešte jedno 😀

bobačik to je pre teba 😉

maartinkaa
10. mar 2010

dufam, ze sa vam to bude dat pustit,a mozno ste to aj videli, ale je to uzasne 😀

juliagregor
10. mar 2010

pri tých štvoričkách vždy plačem od smiechu, ale to by som nezvládla 😒

maartinkaa
10. mar 2010

no to ani ja nie,a este ake su rovnake 😀

maartinkaa
10. mar 2010

ta zena vyzera,akoby od unavy ani nevedela vstat z postele 😀 😀

maartinkaa
10. mar 2010

to je krasne, ale len pozriet a utekat 😀 😀 😀

juliagregor
10. mar 2010

poznám ju osobne

alienka73
10. mar 2010

4detí to je uz sila, aj na vynosenie aj celkovo 😨 .

alienka73
10. mar 2010

Juli, inac v lete sme skoro aj kupili lahky golfac ale nakoniec sme nesli na dovolenku len do Tatier takze nebolo treba, ak by sme sli podla planu do Turecka tak by sme kupili... Teraz netusim kedy na nejaku dovolenku pojdeme 😕 .

janulqa07
10. mar 2010

4 deti nadhera 😀 ale nie u nas doma 😝
ale ja obdivujem aj tie co maju tri deti 😀

juliagregor
10. mar 2010

chceli sme ísť minulý rok, kým ešte nechodili, ale nepodarilo sa ☹

pôjdeme do stanu pred barák 😎

adka neboj pôjdete 😎 ..

juliagregor
10. mar 2010

už sme hore ...ahojte

katrinb
10. mar 2010

janulqa - no je to uzasny pocit...a zaroven je to nove pre mna...onopodla mnai to este na 100% neviem uvedomit.... 😉

alienka - v Saci som mala nadstandard...som bola max. spokojna. sice to stalo dost - ale oplatlo sa kvoli kludu, co som tam mala. a boli sme 2 na izbe a tuiez mamina s dvojickami. HIHI A rodila som u prednostu - nemozem povedat ani jedno krive slovo...

janulqa07
10. mar 2010

kati pride to , urcite ste teraz navela 😀

luciaf13
10. mar 2010

katrin super ze dve dvojickove maminky na jednej izbe 😀 😀 a nevolala sa nahodou ta maminka Katka a nemala tiez dve dievcatka????? S jednou si pisem cez net a uz dlhsie sa neozvala tak ci nahodou to nie je ona???

katrinb
10. mar 2010

lucia - ano je to Katka a ma babiky dve tiez. A uz je tiez doma - od piatku. Ona porodila skor v 33 TT tusim. A v nemocke bola 12 dni, preto ti asi nepisala este

luciaf13
10. mar 2010

jeho to vyzera ze je ona 😀 😀 😀 super a ma syna Olivera???? Este taka podotazka?? To uz potom bude ona na 10000000000000%

janulqa07
10. mar 2010

kati mala si ich len na kojenie v nemocke alebo aj na cely den?

alienka73
10. mar 2010

Kati tak to sme boli na rovnakej izbe, aj ja som bola na dvojke 🙂 , len ja som nevystihla najlepsiu spolubyvajucu.A kto je prednosta? Mozes aj do IP. A ta Katka co porodila v 33tt mala jednovajecne ci dvoj?

julietka
10. mar 2010

ahojte babulky 🙂

mamina isla kocikovat drobcov tak mam konecne trosicku cas kuknut sem..

katrinka este raz gratulujem k drobcekom, si uplne vzorova mamina. 🙂
skoda ze aj na Antolskej nedavaju prisat deticky hned po sekcii. Na mna sa uplne vykaslali a ked som sama nesla za detmi tak ich ani nevidim a mozno aj preto sa mi mliecko nerozbehlo 😔
naozaj ste mali krasne vahy a miery, tesim sa s vami ze mate dost mliecka a ste zdravucki 😵

juliagregor
10. mar 2010

julietka
nebud smutná ja som tiež videla videla chlapcov až na druhý deň, nie vždy dajú prisať a hlavne takých malých drobcov...

juliagregor
10. mar 2010

mm išiel s malými von ja som zostala s Maťkom je chorý, dúfam, že zajtra už budú aj malí...

julietka ako sa ti darí?, stíhaš ...ako detičky a mm ti pomáha?

julietka
10. mar 2010

juli, si zlata ako vzdy 😵
teba sa podarilo plne dojcit hned od zaciatku?alebo si tiez musela dokrmovat?

juliagregor
10. mar 2010

malí sa prisali ale boli malinkatí...tak sa krmili fľaškou, aby rýchlejšie priberali a ajo mal silnú žltačku a ten nevládal ani plakať nie to ešte ťahať cicík..., cca 2 tt som len odstriekavala
tri mesiace som len kojila, potom jedna večerná dávka sunaru a po 5 mesiacoch každý druhý krát UM...

julietka veľa dvojek nie je na mm, jednoducho to nejde ale zase lepšie spia a rýchlejšie prospievajú 😉
nedokázali sa prisať, ale ti nenabehlo mlieko?

julietka
10. mar 2010

juli dakujem za opytanie, mm pomaha, ale mam tu moju maminu tak ta mi velmi pomaha,navari, uprace, alebo je s drobcami a robim si co potrebujem okolo domacnosti, dnes rano mi ich zobrala a prvykrat som si po dlhom case pospala 4 hodiny v kuse 🙂
je to narocne mat dvojky, ale je to krasne 🙂 stale ich bozkavam a mazlim sa s nimi, neviem si to bez nich predstavit

Juli super aj ty si oddychnes ked tatino zobral drobcov 🙂Chuda Matko, ale snad drobci neochoreju 🙂

juliagregor
10. mar 2010

aj moja kamoška v nemocke, pichali jej aj oxytoxín, dávala si ho aj do nosa (šňupala) a nešlo to ...ozaj sa netráp..niekedy to nejde...
je to aj genetika, mamina ťa kojila?

juliagregor
10. mar 2010

ale ochorejú, 😖 teraz skladám prádlo - oddychujem 😀

len si pospi...

janulqa07
10. mar 2010

julietka moj bol hlados a nevydrzalo nam mliecko ani mesiac 😒 ale je zdravucky a nic mu nechyba tak sa netrap