Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

jarka82
24. jan 2009

catjob dakujem trosku som kludnejsia 😅 uvidime co to prinesie. Ani ja neviem ako to tu funguje s pohotovostou,voda neodteka pri prvom ma boleli krize a noc pred tym som nevedela spat a vodu mi prepichli az na sale a potom este 12 hod trapenia sa kym prisiel na svet 😵

eviska83
24. jan 2009

ahojky,
Dufam zofa a jarka zeje to len plany poplach,mate este dost casu .Minimalne take 2 tyz.by neuskodili.Ale nestrasme ved vy rodit este urcite nejdete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zofa -nas prave presvedcila jeho cena,fakt dobra akcia.My sme zanho dali 480£.

eviska83
24. jan 2009

cherry-ale kraaasne rastiete,su na spapanie

zofa
24. jan 2009

Eviska, tak to ste fakt kupili za dobru cenu 😉 My sme platili £589 za kocik a £240 za dve autosedacky 😠
Ja nasim babam dohovaram od rana, ze im je tam este dobre, nech sa neponahlaju von. Ale tie tlaky z dola su neskutocne.

zofa
24. jan 2009

Sorry, trepem £489 za kocik a £ 240 za 2 autosedacky.

eviska83
24. jan 2009

zofa- co sme mi pozerali predtym tak to boli presne take ceny ,s autosedackami min.700£ tak sme teraz fakt nevahali a nahned sme platili.

dracik1
25. jan 2009

kocky, predavam lehatko Chicco Sof relax, my sme ho pouzivali cca od 1 mesiaca az doteraz, je uplne super, ked dieta place, mozete ho v nom hojdat, ked uz nechce lezat, mozete ho tam polozit aby sa na vas pozeralo, moze sa tam hrat, ak bude mat napr. reflux, mozete ho v nom po jedle polohovat, nasi si v tom obcas aj zdriemli, davala som im v tom prve prikrmy....lehatko je polohovatelne, az uplne do lahu/sedu, nozicky su polohovatelne, da sa zafixovat aby sa nehupalo, PC bola 2500, predavam za 800 sk, mam k tomu original skatulu, takze mozem poslat

lehatko je sedej farby a ma zltu novorodenecku vlozku

link: http://www.chicco.sk/chicco.php/produkt/do-bytu...

mozete mi pisat do IP 🙂

jarka82
25. jan 2009

ahojte no dnes my je trosku lepsie ale pod bruskom ma aj tak trosku picha zda sa mi ze asi babetko kleslo dolu bo ho citim az vo vajecnikoch,3.2 idem na uzv tak uvidime co mi povedia v akej polohe su a tak, 😝

catjob22
autor
25. jan 2009

JArka som rada ze sa citis lepsie, mysli pozitivne a dajte si so Zofou este mesiac a potom mozte porodit hoci aj v jeden den (dobre - zofa moze neskor 😉 )

jarka82
25. jan 2009

😵 dakujem si zlata 🙂 snad vydrzime pokope

catjob22
autor
25. jan 2009

Jarka a vy neviete pohlavie deticiek?? A mas aspon tusaka co by to mohlo byt?? ja tipujem dievcatka 😉

jarka82
25. jan 2009

ale priznam sa uz po 2 hod lezania mi nebolo nijak dobre nevedela by som prelezat cely den 😀 brusko mam v kuse tvrde ale uz nie tak ako vcera a v noci som sa aspon vyspala. 🙂

leonka20
25. jan 2009

ahojte baby, pisem Vam len tak na rychlo, dlho som sa neozyvala, lebo som od 5 .1 v nemocke, som otvorena a uz mam aj skrateny krcok na doraz, takze chyba uz aby mi len zacala odtekat plodovka. dnes ma po 3 tyzdnoch pustili domov na priepustku ale vecer som tam zase. dostavam kazdy den magneziove injekcie a lieky na zlepsenie prietokov, predtym som brala aj infuzky, ale keby som sa nedostala na cas do nemocky tak uz by som stopro porodila. teraz mam take brucho ako keby som ho ani nemala, a predtym to bolo priserne ako mi tvrdlo. nasli mi aj stafylokoka v moci, takze aj nejake antibiotika som brala. a rozhodla som sa zobrat kartu od gynosa, aj ked uz aj tak je neskoro ale viac toho cloveka vidiet nechcem.
fedra s tym svrbenim tela si mala pravdu, mna zacali priserne teraz svrbiet dlane a nohy, tak mi nasadili dithiaden 2x za den, takze pomaly pol dna prespim.
ze mam vydrzat aspon do 8 februara, a budem frajerka, rodit budem spontanne, lebo obidve su dole hlavickami, no citim sa uz dost velka aj ked kila dajak hore nejdu.nebviem ci ma este pred porodom pustia domov alebo nie.
baby drzte sa, nemala som casu si vas citat, ale vam prajem nech ste zdrave a vase babatka tiez. 😉

catjob22
autor
25. jan 2009

Leonka no konecne spravicky!!! Drz sa, uz je podla mna aj tak dobre, aj ja som bola 6 tyzdnov pred porodom v nemocke zasita a s pesarom - to vies. A toez som brala tabletky na prietoky, Simonko mal stredne tazku poruchu prietokov. Dvakrat za ten cas som bola tak ako ty doma na priepustku, ale vyslovene som sa tesila naspat do nemocnice, lebo som sa tam citila bezpecne.

Drz sa a nech su deticky coskoro(tak za 2 tyzdne 😉) v tvojom naruci a zdravucke!!!

pipka
25. jan 2009

leonka, drzkaj sa, nech su babatka coskoro zdravucke domka pri maminke a ocinkovi 😵

pipka
25. jan 2009

cherry....krasne im dedko spieva 😀 😀 😀 😀
co im bude spievat, ked budu mat tri roky...nechcem si predtavit 😅 😀 😀

pipka
25. jan 2009

moj tata uz ma varoval, ze ma pre hanulku nachystanu pesnicku....Isla baba srat, zabudla si vzat, kus papiru, na tu dziru...bisom azanat... 😀 😀 😀 panboh uchovaj,ked to zaspieva v skolke...daju mi hodinovu vypoved 😀 😀 😀

jarka82
25. jan 2009

catjob22 nevieme akeho budu pohlavia lekar nam nechce povedat preco myslis ze to budu dievcatka? kiez by si mala pravdu 😵 😵 😵

catjob22
autor
25. jan 2009

Lebo v pase mas napisane ze mas synceka a pri sebe na foke mas nejake mile dievcatko - ako predzvest toho co ta caka 😉 😉 😉

pipka
25. jan 2009

tak tatinko mal dnes par minut na starosti hanku a takto to dopadlo...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

😅 😅 😅 😀 revala jak tur, kym som ju nevyslobodila...

mauzos
25. jan 2009

Pipka 🙂 🙂 🙂 to su chlapi, same zlepsovaky

jarka82
25. jan 2009

catjob to je moja mladsia sestra medzi nami je rozdiel 12.5roka 🙂

katka.ott
25. jan 2009

pipka, no "vynikajuci" chlapsky zlepsovak 😀
malej sa nedivim, ze plakala

pipka
25. jan 2009

no jasne...ale neodpustil si poznamku, ze kym spadla, tak sa jej to pacilo... 😅 😀 😀 😠

cherry01
25. jan 2009

pipka 😀 Hanula sa trocha kotúľala...

tehulky držím palce, len ešte vydržte !!

A my sme boli na prvej prechádzke, konečne nie je sychravo, lebo naši mali soplíky. No a dnes svietilo slniečko, takže sme vyskúšali kočík od catjob 🙂 hurááááááá
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lumah
25. jan 2009

pipka náááhodou to celkom dobre vymyslel. 😀
my sme boli včera na &babe a ja som vyklopila zo sánok &dada xichtíkom rovno do snehu... 😝 celu tváričku mal od snehu, ale neplakal. 😀

pipka
25. jan 2009

jeeej cherrynka, ale vam to sekne 😉 hrdi rodicia, a ty... kocka stihlulinkaaaa, ako keby si ani tehula nebola... 😵 😵 😵

lumi, no boooze...aspon uz vie, ako chuti sniezik 😀 😀 😀

cherry01
25. jan 2009

🙂 pipka, veru pochudla som..uz som na svojej váhe 60 kg, ale to aj ten žlčník a diééta ☹
Dnes som bola na kontrole po šestonedelí..všetko ok, že maternica je v poriadku pripravená na dalšie tehotenstvo 😀 😀 😀

pipka
25. jan 2009

no presne tak som odchadzala po sestonedeli z prehliadky aj ja...doki vravi...manzel bude spokojny, mate to tam ako nove 😀 😀 😀

kada
25. jan 2009

ahojte bonuskovi ide asi zubok no som velmi zvedava mozno to uz konecne bude ten zazracny zubok 😀
ahojte babule pipi dracik a lumah ako sa mate