Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katka.ott
23. mar 2009

to bola ina sranda, bratranec meria 1,90, ja 1,74 a stali sme nad krstitelnicou a polieval nam hlavy 😀 😀 😀 . ani sme nezaplakali 😵

martiina
23. mar 2009

katka 😀 😀 😀

katka.ott
23. mar 2009

mati, no krasni ste boli 🙂

tortu robila sestra?

martiina
23. mar 2009

nie, ja 😅 sestra je v Anglicku a je termín má deň pred tebou

martiina
23. mar 2009

chcela som napísať že má termín deň pred tebou 😀

lenkamt
23. mar 2009

ahojte 🙂

Martinka - krásne fotky, detičky na zjedenie 🙂
idem po radu - ako si robila tortu, tú poťahovaciu si dala na krémom potretú tortu a navrch oblátku?? lebo ja som dala tú hmotu na nepotretú tortu a moc pri krájaní nedržala 😅 a bojím sa aby sa mi to nejako nerozmokvalo, tak poprosím stručný postup 😀
inak - vojakom sa podarili krásne dvojičky, u nás je iba muž a preto nám asi stále chýba syn 😀

martiina
23. mar 2009

lenka, áno ja tortu najskôr celú obtriem krémom aby mi to držalo, najlepšie nejakým bielym aby nepresvital. Na to som dala oplátku potretú modecor gélom a aj zvrchu som ju potrela

mauzos
23. mar 2009

ahojte 🙂

martinka krasne fotky a ta torta proste neskutocna 😉 to si robila aj ten obrazok na vrchu?
pekne sa liec, nech to mas cim skor za sebou. Myslela som, ze tebe superzene sa take nieco nemoze stat ☹
A svokor si pochvaloval mliecko? 😀 😀

kati aj ja som akurat vcera zbalila veci pre malych na odchod z porodnice 😉 keby to nahodou na mna prislo, aby som nemusela davat drahemu instrukcie so suradnicami, kde co je 😀 😀

pipi v akom hriechu? Mna vraj ukradli stari rodicia, aby ma dali pokrstit. Inak by som nebola do dnes 😀 😀

cherry zlatunki su ti tvoji drobcekovia, fakt rastu ako z vody 😉

martiina
23. mar 2009

mauzi, oplátku som nerobila, tú som objednala cez net, je to potravinárskymi farbami vytlačené na oplátke, čiže celé jedlé. Ja nemám rada keď je na torte niečo nejedlé, napr. keď je tam strčená bábika alebo normálna foto, ja radšej aj tú bábiku urobím z marcipánu a fotku objednám jedlú
no svokor furt vykrikoval, že perfekntéééé, perfektnééé 😀 😀 😀
pipka, to je len dedičný hriech to dedí každý, ale aj ja som sa dávala krstiť keď som mala 12 rokov, lebo otec bol vojak a tí za komáčov deti krstiť nemohli, tak sme sa dali potom. Si nás mala vidieť ako sme sa na tom zabávali ako puberťáci. Ja, segra a aj braško sme si hrýzli do líca aby sme v kostole nevybuchli smiechom 😀 😀 😀 lenže boli tam s nami na krste aj také bábätká a robili nám to isté čo im, tak puberta zaúradovala.
Inak aj naši nemohli mať svadbu v kostole, tak mali po 25 rokoch na výročie ešte jednu v kostole, čiže aj ja som bola na ich svadbe 😀

pipka
23. mar 2009

mati no naaadherneeee 😵 😵 😵

no ukludnili ste ma 😀 ja som chcela dat hanulu pokrstit, len sa nevieme dohodnut na krstnych rodicoch 😅 tych co chcem ja, s nimi nesuhlasi MM a zase co navrhol on, s tymi som zasadne proti ja 🙄 ..tak sme to akoze odlozili do zabudnutia a ked raz bude vacsia, nech sa rozhodne sama 😅

alebo niekde nahodne stretneme uplne inych krstnych, ktori nam sadnu obidvom a bude 😀
nechcete byt niekto hanulke krstní? 😕 😀 😀 😀

mauzos
23. mar 2009

mati to by nenapadlo, ze je to oplatka a ze sa take da objednat cez net, to som uplne v uzase, ake sluzby mame... Ja som spekulovala, ze ako si tam dostala tu fotku, kludne si sa mohla pochvalit, ze si to namalovala ty 😀 😀

pipi 😀 tak si dajte styroch krstnych 😝 dvoch tych co chces tych a dvoch co chce manzel ... alebo vyberte z kazdej dvojpy po jednom a bude kompromis 😀 😀 Ja by som isla hned Hanulke za krstnu, ak by si mala zaujem 😉

mauzos
23. mar 2009

malo byt dvojky a nie dvojpy 😀 😀

katka.ott
23. mar 2009

preto som sa pytala, lebo si hovorila, ze sestra robi take torty.
no nadhera. a dalsie som sa chcela spytat, ci bol ten obrazok aj jedly, ale to si uz napisala. a ozaj, zjedli ste ho? ja by som si odlozila na pamiatku.

mauzi, akurat som na teba mylsela, ze kde si, ked si sa tu cely den neukazala. ale ako vidim, este fungujes 3v1 🙂

moje male sa zas brutalne pohybuju, normalne musim menit polohy pri sedeni aj stati.

no, idem dozehlit, nachystat este nejake veci do nemocky, keby nieco, ... 😅

martiina
23. mar 2009

mauzi, ja sa nerada chválim cudzím perím 😅 😀 ale keby bola segra na SK tak by to určite maľovala ona 😵 , ale košieľka a botičky, moja výroba 🙂 aby som sa zas aj pochválila 😅 😀

martiina
23. mar 2009

katka, obrázok sme si neodložili, normálne sme ho zožrali 😀 Nebolo mi to ľúto, lebo ho hocikedy môžem objednať 😉 ale keď robila ségra tortu na krstiny Ninkovi, tá sa na tom namakala, lebo to maľovala asi 4 hodiny, tak pri tej torte sme zrezali vrchnú vrstvu s obrázkom a dali zamraziť, ale už sa aj ten zjedol 😀

bobicek5
23. mar 2009

martiina, naozaj uzasna torta, klobuk dolu pred tvojou sikovnostou! 🙂

Par dni som tu nebola, ziadne nove babetka na svete? Kto je teraz na rade?

cherry01
23. mar 2009

Ahojte. Martina krásne fotky. A s tým pitím mlieka si ma pobavila..viem si predstavit tú náladu 😀 😀 😀 A prsník nech sa skoro lieči...udivuje ma kolko vieš ešte aj odsať...pane bože. Super.

Lenka, tebe tiež rastú ako z vody tie slečny. Krásny babinec! o chvilku už aj ja urobím copíky Kristínke 🙂

lumah
23. mar 2009

kattka ty si ešte tu? 😉
Kočky my už stojíme-teda Dado sa dnes sám postavil v postielke. 😀

cherry01
23. mar 2009

lumi, supeeeeeeeer...
🙂

pipka
23. mar 2009

mauzi, sak mat tak dvojky, tak to tak asi spravim 😀 len mi ukaz farara, ktory by suhlasil s tym, ze toto su krstni pre manzela, a toto pre mna... 😀 😀 😀 chuda hanula...jaky chaos by sme jej sposobili 😀

skoda ze nie si blizsie, hned by sme to zorganizovali 😀

lumi, paraaaaadaaaaa 😎

pipka
23. mar 2009

aj ja uz chcem cesat copikyyyyyyyy ☹ ...ale moje dietatko ma na hlavke 4 a pol vlasu 😅 😀 si este pockam 😅

pipka
23. mar 2009

prave som spraskala cely trdelnik 😝 😝 😅

katka.ott
23. mar 2009

lumi, soooooooooooooom 😀

katka.ott
23. mar 2009

takze som dozehlila, idem si pripravit kopku na zajtra 🙂

lumi, o chvilu budete chodit. chlapci sa nejak ponahlaju. sak sa este v zivote nastoja a nachodia. 😎

martiina
23. mar 2009

a takéto košieľky som ešte robila 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
lumi, paráda 😵 zachvíľu už ich budeš naháňať po byte 😅
pipka, trdelník môžem aj ja 😵 dokonca som ho už aj robila na chalupe nad ohňom na starom valčeku na cesto 😀

katka.ott
23. mar 2009

mati, to si ako robila? tiez nejako vlastnorucne 😕 ?

martiina
23. mar 2009

kúpila nažehlovací papier do tlačiarne a pohrala sa trocha s fotkou a písmom, vytlačila a nažehlila 😅

katka.ott
23. mar 2009

superzena 😅 😀 😎

katka.ott
23. mar 2009

ja nerozumiem, ako to vsetko stihas - ninko, dvojicky, polohy kojenia, torty, kosielky, konikovanie, ....
ty niekedy aj spis?