Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katka.ott
26. mar 2009

ahojte, este som pridala nejake fotky pred odchodom 😉

mauzos
26. mar 2009

kati krasne brusko 🙂 drzkaj sa a cakame na dobre spravicky 😉

cherry01
26. mar 2009

katka, to aj môj manžel bol taký..čuduj sa svete..a teraz ked ho vidím s detmi - to najkrajší pohlad na svete 🙂

katka.ott
26. mar 2009

tak evidka sa predbehuje 😠 😀
nech to ma rychlo za sebou 😉

juliett99
26. mar 2009

katka drz sa nam,, nech vsetko dopadne ako ma,, vela stastickaa 😉 😉 😉

cherry01
26. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Tomi mal prvú modnu prehliadku 🙂

mauzos
26. mar 2009

cherry Tomi je neskutocny, rodeny model 🙂 fesacisko, budes musiet od neho baby odhanat 😀 😀

kati ved preto som ti pisala, aby si konecne porodila, nech ta nepredbehnem aj ja 😲

cherry01
26. mar 2009

mauzos diky.. 🙂 maly topmodelko

katka.ott
26. mar 2009

cherry, tomasko je cisty model 😎

no idem sa dobalit a pokusit sa zaspat. zajtra dam nejako vediet, ze so a ako.

...bru noc

margaretka11
26. mar 2009

Katka, držím ti palce, aby ti tieto posledné dni tehotenstva ubehli rýchlo a nech už máš babuliatka pri sebe. Chápem tvoje zmiešané pocity, nebola som na tom o nič lepšie ako ty. Dokonca mám fotku z nemocnice, deň pred pôrodom, fňukám tam ako malá 😀 . A manžel to zvečnil 😠 . Mala som strach, že dve bábätká naraz nezvládnem, že sa z toho asi zbláznim, že nebudem dobrá mama a pod. A ako sa malí narodili tak sa tieto pocity postupne vytrácali. Ono to neprišlo úplne naraz lebo po pôrode budeš mať aj ty rozkolísanú hladinu hormónov, kľudne sa ti môže stať, že v jednej chvíli sa budeš smiať a v druhej už budeš zaliata slzami. Ale neboj sa, to prejde. Zo začiatku nebudeš mať veľmi čas na nejakú sebaľútosť a smútok, keďže deti ti zaberú doslova všetok čas a tak sa ani nenazdáš a všetky tie zmiešané pocity ostanú ďaleko za tebou 😵 . Držím ti palce. A nezabúdaj nato, že na akékoľvek negatívne pocity nie si sama, aj tu máš kopu maminiek, ktoré ti pomôžu zlepšiť náladu a poradia 🙂

A aj Eviske držím palce, nech už to má čo najskôr za sebou a bábätká pri sebe 😵

jarka82
26. mar 2009

tak baby s Evkou stale nic nove ze pravdepodobne az zajtra tak uvidime 🙂 rano sa ozvem ci nahodou nieco nie je nove dobru nocku vam vsetkym
Katka drz sa drzim palce

mauzos
27. mar 2009

dobre rano dievcata 🙂

jari no co, nic nove s evkou? nemame este dvojky na svete? a uz jej aspon povedali co to bude? velmi na nu myslim 😉

juliett99
27. mar 2009

dobre ranicko,, dvojtehulky,,,
🙂 🙂 🙂

ellysa
27. mar 2009

🙂 dobré ránko, normálne tie pôrody už prežívam s vami 🙂 držím palce nech všetko dobre dopadne a žiadne popôrodné depresie sa neobjavia
juliet idem na NT screening - kde zisťujú či nemajú detičky downov syndrom, niekde som čítala, že dvojičkám to môže výjsť aj zle, lebo tabuľky existujú len pre jedno bábätko, preto aj keď to viem mám trochu strach 😒

sonia29
27. mar 2009

čaute baby, no tu je to už aké napäté? 😒 🙂 🙂 držím palce eviske aj tebe katka, nebojte baby zvládnete to 😉 júúj aj ja by som už chcela 😝

sonia29
27. mar 2009

fedra a bolesti si nemala po cisárskom?

jarka82
27. mar 2009

ahoj mauzy este nie pisala som jej neozyva sa asi sa uz nieco deje 😝 neboj dam hned vediet az sa dozviem oni nechceli vediet co budu mat.
sonia bez bolesti to nejde 😀

jarka82
27. mar 2009

ahojte tak evka je uz otvorena na 6cm pichli jej epiduralku a cakaju... 🙂

mirica
27. mar 2009

ahojkajte , dlho som sa neozvala , lebo moc nestíham , tak len v skratke poreferujem .

Theuško mal kontrolu dobre - hlavička sa zväčšila normálne a mozgovomiechová tekutina nie- tak ,že kanáliky fungujú a odvádzajú ju ...chválabohu ....kontrola až o 3 mesiace 😵

A ja som dnes mala kontrolu , a konečne viem čo mi je , aj keď to teda dobre nevyzerá.......doki porobila sono zo všetkým možných strán a zistila , že mám placentu na prednej strane dole , prekrýva celý krčok a zasahuje na zadnú stranu........krvácanie spôsobuje to , že placenta nad krčkom , je ako keby vo vzduchu a dochádza k odlupovaniu......inými slovami , mala som doteraz šťastie , že krvácanie po chvíli prestalo ....ak by nie hrozí mi vykrvácanie. no a čo ma čaká do budúcna ? upraviť sa to neupraví , lebo je síce ešte možnosť , že sa trochu posunie , ale nie až clelkom preč z krčka.....mala by som teda až do pôrodu ležať v nemocnici ( krvácanie je bezbolestné a teda ak k nemu dôjde v noci , mohla by som sa už nezobudiť)....rodiť budem sekciou a určite predčasne ....t .j. budú vraj čakať len do vtedy , kým už bude bábo plne vyvynuté(ak sa to vôbec podarí až tak dlho) a hneď ako sa bude dať ho vyberú ......No a situácia je taká , že ak budem krvácať a neprestane to - o dieťatko prídem. ☹

jarka82
27. mar 2009

baby vcera tu bola detska lekarka pomaly priberame sofinka ma 2550g a amelka 2300g 🙂
mirica drzim palce aby si cim dlhsie vydrzala a o babetko neprisla 🙂

juliett99
27. mar 2009

mirica drzim palceky aby vsetko dopadlo dobre a o babenko ste neprisli,, 😉

ellysa dakujem za vysvetlenie uz som sa dozvedela ze to sa robi kazdej tehulke,, tak drzim palceky aby tie vysledky boli vyborne,, 🙂 🙂

tvojka
27. mar 2009

Mirica,
no nie veľmi pekné správy nesieš...Veľmi držím palce,aby to všetko dobre dopadlo!Asi je náročné sa šetriť pri dvoch tak malých detičkách,čo?

Jarka,to je dobre ,že priberáte,len tak dalej,nech sa babulkám darí!A dakujeme za správy o Eviske,netrpezlivo čakáme!!!

Cherry,krpec aký model,je úžasný!Fešáčisko jeden!

Katka má na niekoho kontakt,že by sme o nej vedeli,čo sa s nou deje?

mauzos
27. mar 2009

mirica velmi drzim prsty, nech to vsetko dobre dopadne a aby si vydrzala najdlhsie ako to len pojde. Chvalabohu, ze Theusko je v poriadku, zbytocne ta len vystrasili ...

Tvojka, Evka ma kontakt na nejaku babenku, ta nam da vediet 😉

mauzos
27. mar 2009

myslela som Katka anie Evka 😀 😀 😀 Uz mam v tom chaos 😝

cherry01
27. mar 2009

mirica, držím palce, aby ste vydržali s bábätkom. Aspon do osmeho mesiaca ! dokážete to!!!

jarka, hlavná vec že priberajú šikulky 🙂

sonia29
27. mar 2009

mirica držím palce tebe aj babatku ..

jarka veď práve to ☹. keby som si mohla vybrať tak radšej by som rodila prirodzene, no uvidíme.. 😒 a ty máš aké malé bábiky doma 😕, ale nech len pekne papajú a priberajú 😉

ellysa
27. mar 2009

mirica tak to nie sú dobré správy ale verím, že to všetko aj s bábätkom prkonáte a dotiahnete do úspešného konca- táááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááák držím palce

mirica
27. mar 2009

moc vám všetkým dakujem , teraz som z toho všetkého dosť na dne ......aj dvojičky mi zakázali nosiť na rukách ☹ ...atď........ale v robote už bude lepšie , tak aspoň už budem môcť chodiť sem častejšie.....

inak všetkým babuľkám , čo sú už v cielovej rovinke želám bezproblémový pôrod a zdravé babuliatka
a tým čo si ešte nejaký čas počkajú , veľa zdravia a bezproblémové tehuľkovanie

sonia29
27. mar 2009

mirica, možno sa opýtam blbosť, ale nie je na to žiadny zákrok?

juliett99
27. mar 2009

baby stretli ste sa uz z takym vytokom je asi zlto-zelenkavej farby a hrudkovity?? je to normlane v tehotenstve?? alebo by mala radsej kamaratka zajst k doktorovy??