Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
23. feb 2009

janula- ano obe sme v severnom irsku a nie velmi daleko od seba cize uz sme sa aj stretli 😀
Uz mas vybratu melodiu?zeby neakeho bacha?
martiina- tie tricka su fakt super,objednavala si cez internet?posles link? tu som take este nevidela,tak by som doobjednala.

martiina
23. feb 2009

eviska, objednávala som z Uk a čuduj sa svete prišlo mi to skôr ako keď som objednávala zo SK
pozri si www.mamaway.com.uk

mauzos
23. feb 2009

No boooze, ze nevies tancovat 😀 co koho do toho, hlavne ze sa zabavas a na to netreba hladinu, ak je dobra partia. Ale tak sa mi zda, ze okrem toho tancovania uz fakt nic ine nie je, co nevies a aj to vaham, ci Ti mam verit s tym tancom 😀 😀 ale nemusis uz viac prezradzat 🙂
mati z UK? kolko si platila postovne? nechce sa mi to tam hladat.

martiina
23. feb 2009

mauzos, fakt to máš super pripravené 🙂 a vieš čo ja zas neviem, mať taký poriadok v skrini, tie komínky, no super 😵 Ja som síce aj na vojne bola, režim sme tam mali riadny, komínky nám ešte aj pravítkom merali, ale v praxi to u mňa vyzerá hrozne 😅

mauzos
23. feb 2009

no Mati ale nemysli si, ze to bude tak vyzerat aj v plnej prevadzke 😉 teraz je to vsetko vzorovo vyprate, vyzehlene a vyukladane .... no ved potom urobim fotku, ked uz budu mali doma a zacne sa to pouzivat 😀

martiina
23. feb 2009

poštovné bolo 6 libier, ale pri 4och tričkách to nebolo až také hrozné 🙂 Som myslela že ma porazí. Ja že manželovi budem postupne po jednom tričku ukazovať a on akurát dnes prišiel skôr domov a videl ich naraz 😅 Ale som si to zdôvodnila, že však kojím a keď sa mu neľúbi, tak môže dávať mesačne 6tisíc na sunar, ako keď si raz kúpim tričká za 3 tis., dal mi za pravdu a bolo dobre. Aspoň ich už môžem všetky nosiť 😀 😀 😀

mauzos
23. feb 2009

Mati, dobra taktika. A to este nemate ani zubky 😀 potom si mozes objednat dalsich par triciek 😝 To postovne fakt nie je vela, tolko zaplatis pomaly aj u nas a este ked hovoris, ze su taki rychli ...

eviska83
23. feb 2009

martiinka- vrela vdaka,noo ale tie ceny 😲 😲 ,chcela som pouzit tvoj argument na MM a tak ma zrusil ze este nekojim,ze az to bude realne tak on objedna.ale ja ho este spracujem 😎 😎 😎 .ale aj tak neviem ,lebo co som pozerala tam vacsina velkosti je S,L .ja bohuzial potrebujem min.XL,ale skusim to prejst cele 🙂 🙂

tvojka
23. feb 2009

Martinka,krásne tričká si si poobjednávala.
Ty si fakt bola na vojne,či si si robila srandu?

pipka
23. feb 2009

Mauzos, no krasne to mas nachystane...teraz pekne vyupratovane 😉 ...pockaj aky chaos bude v skrini, ked sa narodia 😀

mauzos
23. feb 2009

ved ja viem Pipka, ved som to aj vysvetlovala Matke, ze to je len teraz tak 😀

Tvojka, Martinka je vojacka, takze asi musela absolvovat aj vojnu 😒 to musela byt dobra sranda ...

mauzos
23. feb 2009

baby nestretli ste sa niektora s vyrobcom BAMBINO? ale nie kociky, ale detske oblecko. Nejak neviem najst ich stranku, podla vsetkeho by to mal byt slovensky vyrobca.

pipka
23. feb 2009

Martinka fantasticke su tie tricka, V prvom momente jak som na tie fotky pozrela...hovorim si...tri baby, to je šesť pŕs...kde je problem, aby sa najedla cela rodina naraz 😕 😀 😀 😀 😀 😀

tvojka ano Martinka je vojačka 😎 general v sukni 🙂

pipka
23. feb 2009

ano Mauzi, uz som si vsimla, len som nedocitala vsetko a uz som ti pisala 😅 😉

ale da sa mat aj upratane..ja sice neviem tak piect ako Martinka, ale tancujem celkom sa da, aj spievat viem, a na poriadok som fanatik 😅 MM si zo mna robi sradnu, ze on si len rano na postel vylozi ciste ponozky a kym sa ide vycikat, ja uz ich upracem 😅 😀 😀 😀 no zavadzia mi proste vsetko, co nie je na svojom mieste 😀

eviska83
23. feb 2009

pipka-aj ja som bola presne taka,ale popri Andrejovi a praci som si odvykla.teraz ma nestve nic,da sa to naucit,vecer len nahadzem hracky do boxov a hotovo 😀 😀 😀

eviska83
23. feb 2009

teraz som zistila ze L pri tych trickach je 16/18 tak to mi bude dufam stacit 😎 😎

pipka
23. feb 2009

evi, netvrdim, ze ja k tomu casom neprejdem tiez 😅 😀 😀 😀 niekedy sa s hrackami ine ani neda 😒 chvalabohu, ze dnes predavaju rozne bedne a kose na hracky 😀 😀 😀 vsetko v kope a pritom je poriadok 😎

ale v skriniach, v kuchyni a kupelni musim mat poriadok...na to som hakliva 😅 😀 a do neba ma vytaca, ked MM pride z roboty a vyzlieka sa po celom byte a vsade nieco necha...kôpky po celom byte 😠 😅 ho niekedy volam kôpkar 😀 😀 😀

pipka
23. feb 2009

a 16/18 je aka velkost? 😕 to mi prelozte do klasickych konfekcnych cisel... 😅

eviska83
23. feb 2009

boxy a bedne si nedam za nic na svete 😀 😀 😀 ,ja myslim ze to nielen tvoj m je kopkar,ale ja som MM naucila len na jednu kopku.Trvalo to ale par rockov 😎 😎 😎 a vela nervov...
neviem aka to je presne velkost u nas ale myslim ze 44/46.

v15
23. feb 2009

mauzos www.bambino-kociky.sk na tejto stránke majú všetko aj šatečky

nikanko
23. feb 2009

ahojte, chcela by som sa spytat kedy vam zistili ze necakate jedno babo ale dve. bolo to hned zo zaciatku, ci az neskor? dakujem 🙂

mauzos
23. feb 2009

nepoznam chlapa ktory by nebol kopkar 😀 len niektory ich robi viac a niektory menej 😝

v15 dakujem, ale to nie su oni. Hladala som konkretne tento overal http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3782892 uz som nasla a som spokojna, pribita cena ☹ Ale aj tak som nenasla ich oficialnu stranku.

mauzos
23. feb 2009

ahoj nikanko, mne to zistili pri prvom USG v 7 tt.

v15
23. feb 2009

nikanko mne to zistili až v 16tt lebo ich mám jednovaječné do tretieho mesiaca sme si mysleli a videli 😉 že tam je len jedno

jarka82
23. feb 2009

nikanko mne to zistili v 22tt 😅

nikanko
23. feb 2009

mne sa totiz zda ze mam posunute vsetky priznaky o 1-2 tyzdne (porovnane podla mudrych knih) som 9tt a uz mam tyzden vydute brusko. nabeh na dvojicky mame vyborny. moja mamca je z jednovajecnych. 😀
v15 a do vtedy to vyzera normalne na sone? mali ste tiez posunute priznaky ci si iba nieco namyslam? 😅

mauzos
23. feb 2009

jari to fakt az v 22 tt? dovtedy Ti nerobili USG, ci tak ako u v15 to vyzeralo na jedno?

eviska83
23. feb 2009

nikanko- mne v 14tt

katka.ott
23. feb 2009

ahojte 😉

zofa - blahozelam k detickam 🙂

martiinka, ty si ina superzena - kojacie polohy, 3 deti, nadherne sladke a slane torty, .... zasnem

ja sa dnes konecne pustila do prania veciciek a este mam asi 2 varky, ale musim pockat, kym to vsetko uscne, lebo nemam kam vesat 😠

aj vam tak hrozne puchli clenky? mne zacali teraz cez vikend a vecer je to katastrofa. som zvedava, co mi povie dr. zajtra na poradni.

inak, mame aj zajtra virtualne stretko? 😀

v15
23. feb 2009

na sone to vyzeralo normálne ako jedo, oni boli tak spojený a posunuté príznaky som nemala iba mi hneď vypuklo bruško 😉