Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
24. feb 2009

mauzos, ja som si nevšimla žiadnu natiahnutú stranu, ale keď sa ti uľaví , tak niečo píšem 😀

mauzos
24. feb 2009

Mati no ved uz som z nej aj zduchla, aby si to nikto nevsimol 😀

tinuska22
24. feb 2009

kocky, dufam, ze sa obe deturence narodia v poriadku... 🙂 moj drahy je poriadne vyplaseny... ale aj ja... drzte pauchy... a, samozrejme, drzim paluchy aj ja vam... 🙂

tinuska22
24. feb 2009

inak, je normalne, ze ako prvorodicke sa nam postastili hned dvojicky? 🙂

mauzos
24. feb 2009

tinuska na tom asi nezalezi, ci si prvorodicka, alebo nie. Skor je to dedicne. Nemate v Tvojej rodine ziadne dvojky?

martiina
24. feb 2009

ahojte,akurát mi prišla sms od palculienky 🙂
dnes o 14:00 sa palculienke narodili dvojičky Antónia 2500g a 47cm a António 2350g a 45 cm. Srdečne jej ešte raz cez MK gratulujem! Hlavne nech ste zdraví a ostatné príde samo! 🙂 😵 😵

jarka82
24. feb 2009

tinuska my v rodine mame dvojky moja mama ma surodencou dvojvajecne dvojicky a sranda je ze tie deti maju deti a tie ich deti maju a nikto nema dvojicky iba ja a este k tomu jednovvajecne 😕 myslim si ze je to normalne a krasne aj ked by som sa uz potom asi bala aby neboli este jedny dvojky 😀 😀 😀 😀 uzivaj si tehulkovanie

nana77
24. feb 2009

jeeej, palculienkkka!!!!!!!! srdecne blahozelam k babatkam!!!! maminke prajem rychle zotavenie a babatkam veeeela zdravia!!! krasne vahy, super!!! 😵

jarka82
24. feb 2009

palculienka gratulujem!!!!!!! prajem vela zdravia maminke aj babetkam a hlavne vela mliecka 🙂
dalsia co to ma za sebou fedrus este si tu???

pipka
24. feb 2009

juuuj dalsie babatka na svete! 😵 Martinka odovzdaj prosim palculienkkke srdecne gratulacie 😉
zelame vela zdravicka, lasky a radosti v celom dalsom zivote 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mauzi, jedalny si nevymyslam, jasne ze podla neho varim aj ja, sak mne tie skolkarske mnamky straaasne chybaju 😅 a hlavne tie natierky, mnaaaam a s cerstvym chlebikom 😝 😎 😎 😅

jarka82
24. feb 2009

nove foto v albume kuk
mauzus dakujem 🙂

lucia121
24. feb 2009

Baby skuste mi poradit Mam druheho syna, a zatial čo prvý mi rasne jedol lyzickou vseto uz od 5 mesiacov, tento maly lyzicku odmieta skoro uplne.Vyskusala som viac druhov lyziciek - v tom to neni.Jedlo mu chuti, lebo ked po dlhom trapeni mu dam prikrm do flase, vsetko vypije.Obcas ma svetlé chvile, ze zje nieco lyzickou, ale to tak raz za 3 dni...On proste zatne pery, a nepomozem si...

pipka
24. feb 2009

jarka no krasne mate pochystane a ten macko v postielke je uuuzasny 😵 ten vankusik svieti? 😕 😉 😉

katka som rada, ze kje vsetko ok, tak drzim palce, nech je aj nadalej 🙂

jarka82
24. feb 2009

dakujem pipka ano svieti na 3 farby a hra to 3 melodia cvirikaju vtaciky a tak

pipka
24. feb 2009

a martinko aky fesaaaaak 😎

no to by bola hracka pre nasu malu, tu fascinuje vsetko, co hra, svieti, blika... 😀

jarka82
24. feb 2009

tak to je super tak to ma byt najprv som chcela kolotoc ale ten nas ml aj dva a vzdy ich polamal tak rozmyslam ci kupit kolotoc alebo len taku nejaku premietacku co svieti a hra

jarka82
24. feb 2009

v ktorom tyzdni bola palculienka uz bola 38tt?

martiina
24. feb 2009

jarka, veru pekne to máš prichystáne, riadne veľa toho máš 🙂 a Maťko veru fešačisko, kedy mal 3 rôčky

palculienku pozdravím 🙂

katka.ott
24. feb 2009

palculienke blahozelam k detickam 🙂

jarka, macko je naaadherny 🙂

prave som zistila, preco ma tak velmi chcu do nemocnice: uz mam zapisany cely tehotensky preukaz 😀

jarka82
24. feb 2009

dakujem martinka Matko mal 3 roky 20.teho oktobra cez den uz vobec nespi a vobec nie je unaveny 😠 nemyslim si ze toho mam vela este chceme dokupit potom podla farby ale uz vecsie lebo toto mam tie tiny pre mensie babetka

jarka82
24. feb 2009

katka to je dobre 😀 😀 😀 ja mam plny tiez uz mi dali vzlast taky papier kde pisu vies tu nie su klasicke tehotenske preukazy ale take A4 mozes listovat ako v knizke
okrem toho macika mame aj ineho taky co lezie ak ho chytis a hovori nasleduj ma a tak odfotim aj toho 🙂

jarka82
24. feb 2009

inak nie je to velmi drahe ak by ste mali zaujem 😵

katka.ott
24. feb 2009

moj manzel teraz vydaval take nejake prenho nezvycajne zvuky, tak som sa isla kuknut, ze co pozera. a v telke tancovali s babatkami, tak nad nimi ochkal 🙂 , ze ake su krasne

jarka82
24. feb 2009

pozeram v katalogu ten spinkajuci macko je za 24£ je od narodenia a hra 10 melodii a ten loziaci je od 6 mesiacou a tiez hra melodie a rozprava ten je za 21£ 😅

jarka82
24. feb 2009

mate niektora doma prenosnu postielku? aka je? je lepsia ako drevena?

pipka
24. feb 2009

kati 😀 😀 😀
ja som mojho minule zas pristihla ako kuka BEBE TV, to je taka televizia pre babatka, a ked som mu to prepla, ze ci uz naozaj prichadza na detsky rozum, tak normalne psie oci na mna gulal, ze on teraz nebude vediet ako to tam s tymi geometrickymi tvarmi dopadne 😅 😀 😀 to tam chodi taka rozpravka, kde sa na seba ukladaju trojuholnik, stvorec obdlznik a kruh a vzdy do nejakeho vysledneho tvaru...Hanka to miluje 😵 a teraz uz aj MM 😀 😀 😀

pipka
24. feb 2009

jarka my mame aj aj, drevenu mame v spalni, tam spinka v noci a prenosnu mame v obyvke, to ma na spinkanie cez den a hlavne nam sluzi ako ohradka na hranie 😉 , neskor znizime dno a bude sa tam hrat, aj ked uz bude sama sediet, ci stat 😉 a ked pojdeme na dovolenku, tak len zbalime a sup do auta 😵

katka.ott
24. feb 2009

pipka 😀 , aj nas to caka.minule MM povedal ze zizinka. som chytila zachvat smiechu, lebo neviem odkial zo zadneho mozgu to vytiahol.

mauzos
24. feb 2009

palculienka GRATULUJEM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 krasne vahy aj mena. Prajem drobcekom vela vela zdravicka a mamine vela vela mliecka a nech ste cim skor domka 🙂

katka, tak ja mam este v knizke plno miesta. Podla Tvojej teorie nemocka nehrozi 😝

jarka82
24. feb 2009

pipka aj ona sa da polohovat? ako my mame dve drevene jedna je hore v izbicke a druhu chcem dat dole do obyvacky kym sa zmestia dve do postielky a potom ju odnesieme hore a kupime nejaku vellkuuuuu ohradku a do tej druhej potrebujeme matrac tak preto sa pytam ci kupime matrac alebo novu postielku 😅