Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

jarka82
27. feb 2009

martinka super ze mas tolko mliecka snad budem mat aj ja 😀

mauzos
27. feb 2009

mati ved to vyzera skoro akokeby si zahradu polievala s krhlou 😀 neskutocne ...

jarka82
27. feb 2009

mauzi to bolo dobre prirovnanie 😀

mauzos
27. feb 2009

no keby martinka nenapisala, ze co je na tej fotke, tak si myslim, ze fakt polievanie krhlou 🙂

janula13
27. feb 2009

martiinka, tak ty si ine cislo, kde ty na tie napady chodis, mas ty vobec nejaku chybu? 😅 😀

mauzos
27. feb 2009

ano ma, vraj nevie tancovat ... ale ja jej to aj tak neverim 😀

martiina
27. feb 2009

no, ale baby 😠 😠 😠 😠 😠 už si pripadám trápne 😅 .... ale keď to tak vezmem, chvály nie je nikdy dosť 😀 😀 😀

eviska83
27. feb 2009

martinka- dakujem za link na zmensenie fotiek(nebol sice pre mna ,ale dovolila som si ho pouzit 😀 😀 )
Takze baby kuk na moje brusisko 🙂 🙂

mauzos
27. feb 2009

jeej Eviska, pekne 🙂 kolko si zatial pribrala?

Mati presne tak, kym ta chvalia, tak sa nestazuj 😉

martiina
27. feb 2009

eviska, nie je za čo 🙂 hlavne že poslúžil a konečne vidíme aj tvoj domček pre bábiky 😵

martiina
27. feb 2009

mauzos, veru, veru 😀 😀 😀

martiina
27. feb 2009

eviska a jarka, inak všetky máme synov v podobnom veku 😵

katka.ott
27. feb 2009

ahojte, sa hlasim po takmer 2-dnovej absencii. dokazujem si, ze nie som zavisla 😀

eviska83
27. feb 2009

mauzos ani sa nepytaj ,ja niesom taka ukazkova ako vy ja uz mam +18, ☹ ☹ ☹ pri prvom som mala +25,tak teraz sa snad do 30tky zmestim 😒 😒 😒
martinka - to je fakt,ja som sa ukludnovala ze ked si to zvladla ty tak peco nie aj ja? ale teraz uz pochybujem -kdeza sa mozem prirovnavat k superzene 😀 😀 😀
katka- jej tebe tam uz naskocila 35 tka

mauzos
27. feb 2009

ahoj katka a co si zistila? slaba zavislost? 😀

evi snad by si nechcela za mesiac pribrat este 12 kil, to uz nestihas, aj ked by si velmi chcela 😀

martiina
27. feb 2009

eviska ja som pri prvom pribrala 18 kg a pri dvojičkách toľko isto 😅 , len ninko mal 4150g, tak to mal skoro toľko koľko títo drobci spolu 😀 Ale Marko ho už aj tak dobehol, už je tučnejší ako bol Ninko, aspoň tak vyzerá, je to taká malá buchta - na spapanie 😀
eviska keď si doteraz pribrala 18 tak myslím že tiež priberieš tak max do 25, aj ja som tak priberala, každý hovoril že ku koncu to bude najviac ale posledné 3 týždne sa to troška spomalilo a už som až tak nepriberala

ženy, všetky ste SUPERŽENY 😵 , už len preto že za niečo také považujete mňa 😀 😀 😀

eviska83
27. feb 2009

mauzos- no to snad nie,ale pocitam s najhorsim 😒 😒 😒
MM my uz tiez oznamil ze MK zablokuje,lebo som zavislacka 😝 😝 😝

martiina
27. feb 2009

mauzi, veď aj ja hovorím že do 30 to už nestíha 😀
no my sme doma závislí dvaja, MM na fóre ohľadne áut a motorov a ja tu, tak sa tu bijeme 😀 😀 😀

mauzos
27. feb 2009

mati my sme kvoli tomu museli kupit druhy PC, starsi NB od ruky 😀 a od vtedy mam pokoj

martiina
27. feb 2009

no ten môj furt sníva o tom miniNB, tak ak sa mi vyskytnú nejaké € navyše, tak poriešim aj ja... no ale to potom tu už budem tuším furt nalepená 😀 😀

katka.ott
27. feb 2009

zistila som , ze je to este celkom dobre.
ale stihla som pozehlit, trochu upravit detsku izbu, takze v najblizsej dobe pofotim 😉

mauzos
27. feb 2009

aj moj ho velmi chcel, ale ked sme ho videli na zivo, tak skonstatoval, ze radsej chce normalnu velkost a este k tomu za polovicnu cenu. Je problem na nom citat stranky, ta obrazovka je velmi malicka, bude mat za chvilu problem s ocami 😒
a kto sa ti potom bude starat o 3 deticky?

martiina
27. feb 2009

jej, mauzi už máš aj ty tašku na kočík 🙂 super, taká by sa bola aj mne hodila, len som na ňu nenatrafila 😒
a havinka máte odkedy, krásnučký je 😵
inak máš návliečky, ktoré sa strojím už dlho kúpiť, teda odvtedy čo som vymaľovala spálňu na žlto a dala tam tapetu s kruhmi ... presne tie návliečky sa mi tam hodia 😎 len my máme paplón 220x200 cm, tak mi musia naši z belgicka doniesť, lebo tam majú v Ikei aj tento rozmer .... teda ak ich máš z Ikei

mauzos
27. feb 2009

katka ani si nenakukla? 😠

eviska83
27. feb 2009

mauzos,katka - nechala som sa vami inspirovat a pouzila som tiez "babystrology" je to nadherne ako to odpocitava ,Dufam ze navadi 😵 😵 😵
Tak baby dufam ze mate pravdu s tym priberanim ,po kojeni zasa nastupi 90dnova dietka 😢 😢 😢

martiina
27. feb 2009

neviem ktorý teraz myslíš, lebo tento stojí okolo 7 tis. a je 7", tak až taký malý nie je, zhruba ako tie malé prenosné DVD prehrávače. Chce to hlavne kvôli tomu že by tam nainštaloval GSP navigáciu a brával by ho do auta 😅

martiina
27. feb 2009

ja sa inak tiež chystám niečo so sebou robiť, od pondelka začínam cvičiť, pridá sa niekto 😀

martiina
27. feb 2009

len ešte neviem či to bude v pondelok tento rok 😀 😀 😀 .... ale sľubujem že to bude v pondelok 😀 😀 😀

eviska83
27. feb 2009

martina- tak okej ,ja sa pridam urcite v pondelok.presny datum upresnime neskor 😀 😀 😀 😀

martiina
27. feb 2009

ok, idem kojiť .... veď aj z toho sa vraj chudne 😅 , tak idem oboch naraz, nech to ide lepšie 😀 😀