Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

cmuk05
24. nov 2009

Ahojte baby.ak by ste mali zaujem o tehotensky komplet tak sa pozrite na to v pripade zaujmu napiste.Dakujem 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

bibianka
24. nov 2009

matelko, v 33.tt. Priberali parádne. Furt mi ľudia tvrdili, že sú tuční, a to boli len na MM. No ale keď dnes pozriem na tie staršie fotky, tiež sa mi zdajú dobre bacuľatí. Skôr by ma zaujímalo, či boli nejaké následky predčasného pôrodu, keď vtedy ešte nebola taká starostlivosť. Niekedy sa mi totiž zdá, že sa to dnes so starostlivosťou o nedonosené detičky až preháňa. Aspoň teda u nás, v západnej Európe tom neberú tak dramaticky.

murkaa
24. nov 2009

Loginka z trojičiek? - parada. Moj otec je zasa z dvojiciek, tak ja mam po nom - double.
No to 9 mesacné tehotenstvo sa tak rata za stara. Vtedy sa neratali lunarne mesiace. takze preto starsi ludia viac poznaju 9 mes.tehotenstvo. Aj u nas je to tak. Aj ked poviem tyzden, v ktorom som, musim to preratat na 9 mesiacov pre nich.

matelko1
24. nov 2009

bibianka ziadne nasledky predcasneho porodu neboli...ale aj vtedy sa starali o nedonosene deticky,samozrejme nie tak ako teraz.teraz je predsa len ta medicina na vyssej urovni ako bola kedysi.ved vtedy sa nerobili ani take vysetrenia tehotnym zenam ako dnes.

bibianka
24. nov 2009

matelko, tak to je fajn 🙂

matelko1
25. nov 2009

ahojte 🙂
nikde nikoho...?....tak nic.chystam sa na hematologiu na kontrolu,tak dufam,ze bude vsetko ok.

loginka
25. nov 2009

drzim palciaky matelko!

deny32
25. nov 2009

Matelko, aj ja drzim... 🙂

katrinb
25. nov 2009

Matelko drzkaj sa a ihned napis, ako ste dopadli...

Ako deny? Kedy ides k lekarovi - ze co dalej? A uz si na PN? Mas to vybehane?

loginka
25. nov 2009

baby poznate nejaku dvojickovu mamu co rodila na Antolskej cisarskym?

katrinb
25. nov 2009

logi - ja nie

deny32
25. nov 2009

Katrin, na kontrolu idem koncom yzdna, len mu musim este zavolaj a presne dohodnut kedy.. som zvedava a aj sa bojim.. od pondelka som uz oficialne PN, ale az vcera sa mi to podarilo vsetko dovybavovat. Musela som ist spat k lekarovi po dalsiu kladenku, kedze som aj DNPO... Ty sa ako citis?
Logi, ja nepoznam... skus najst temu tu na konikovi na tu nemocnicu, ja som tu nasla na tu moju a dozvedela som sa kopec veci... 😉

katrinb
25. nov 2009

Deny - ja sa citim vyborne. A po pondelnajsom UTG fakt vynikajuco....taka smo v pohodicke. A chvalabohu ani ine problemy sa mi zatial nelepia na paty....dufam, ze co najdlhsie takto vydrzim...ved uvidime. bambulky ma kopaju...jedn skor cez den a druha tak okolo 23 zacina 😉 Ale je to super pocit....

deny32
25. nov 2009

Sa tesim, ze si v pohode a drzim palce, nech sa ziadne problemy ani nenalepia.. 🙂 zlate, pekne si to rozdelili.. moji sa striedaju a obcas kopu spolu, tak to je akoro ako mala vojna 🙂 a aj sa vyduvaju, mava, take vypukliny na bruchu a obcas ma rsko tvar Krivana.. len nech pekne vystrajhaju dalej a co najdlhsie 😵 😵 😵
Teraz ma obcas pobolieva podbrusko a po okrajoch podbruska.. a take pichanie... mavas to aj Ty?
Tehulky a maminky, mali ste to niektora? nie je to nejako zvlast olestivce a netvrdne pri tom brucho, skor je to ako natahovanie... je to zvacsovanim maternice?

loginka
25. nov 2009

deny mna tak vcera natahovalo brucho, asi sa zvacsovali 🙂 dnes je nejake tvrde, nerobi mi dobre ani vstat, takze polihavam, posedavam , inak som sa rano zohla, chcela som nieco zdvihnut a taka bolest, ze teda uz nic nedviham

katrin, drz sa takto pekne! 🙂

minkak
25. nov 2009

Ahojte babulky,ale ste toho popisali vsak uz som aj zabudla co som chcela 😀
loginka,murka,katrin,deny a ostatne...dakujeme za pochvalu na fotecky 🙂
vranka dakujeme ku gratulacii k mesiaciku 🙂 no zajtra uz budu mat veru 6 tyzdnov tie nase kocky 😵
loginka,katrin a vsetky teda krasne maju miery tie vase deturence v tych bruskach pekne sa Vam dari len sa drzkajte a ko pise katrin psychika robi divy-tak-tak-takze sa len drzkajte a urcite to vsetky pekne dotiahnete do uspesneho konca!!!!! 😵 😵
deny no teda ta tvoja svagrina ma teda stastie 😉 🙂
pekne oddychujte kocky,kolko sa Vam len da 😉
pekny dnicek Vam prajem ,papa

katrinb
25. nov 2009

deny a loginka...ja som mala take pichanie, ale uz skor....ale vraj je to o roztahovani a priprave porodnych ciest....je to rposte priroda...ale doktor mi aj povedal, ze ak by mi to nepreslo alebo by ma to viac bolelo.....radsej treba za nim zajst....hlavne pre istotu a kontorlu a pokoj na dusi. A podbrusko aj mna sem tam pobolieva...ale tak jemno.....no moje babule su obe dole hlavickou...tak moze byt, ze ked nimi hybu...mna to pobolieva.... 😀

Deny...to je super, ze Krivan.....moja sa tiez vyduvaju..ale skor mi to pride ze velkou castou telicka tlacia...lebo ja mam vacsinou bok zvacseny.....a niekedy len okolie pupku...vyzera to divne ale je to prijemny pocit...a ako si napisala...len nech pekne vystrajaju v brusku co najdlhsie.... 😉 😉 😉

Loginka - oddychuj...radsej nic nerob...nic ti neutecie....

minkak - dikes za povzbudenie....

matelko1
25. nov 2009

baby tak vysledky budu zajtra,alebo v piatok.mam si zavolat.
zajtra idem do poradne.

deny32
25. nov 2009

Matelko, verim, ze vysledky budu ok... a zajtra drzim vsetky palce🙂 a opytaj sa na tie castejsie kontroly

matelko1
26. nov 2009

ahojte.
bola som v poradni,tak vsetko ok,krcok mam dobry a az o 2 tyz.mi bude robit usg,to budem v 30 tt a vtedy sa robia dalsie skreeningove testy,ale ma napadlo,ze mi nedala papier na ten glukozovy test a ten sa robi v 28 tt.
na kontroly uz budem chodit kazde 2 tyzdne.

deny32
26. nov 2009

Matelko, super ten krcok.. 🙂 Glukozovy sa ma robit 24-28tt, niekedy aj skor, skus jej zajtra cinknut.. 😉
Tebe nerobi usg pri kazdej poradni?
Ja idem na kontrolu s krckom asi az v pondelok, takze budem stresovat zasa cez vikend co a ako ☹

doublemamca
26. nov 2009

Caute kocky, ale tu toho pribudlo..som sa tu neukazala sto rokov ☹ ani nemam moc casu a ked si nejaky ten najdem tak som rada,ze som..vypijem rychlo kavu,umyjem si zuby a hodim nieco do ust 😀
babule tehule,krasne sa drzite...len tak dalej..nech je vsetko ok...
my pomaly priberame a rastieme..vcera sme boli u dr na kontrolu...vsetko super...samko 4.33kg a 56cm a timejka 3,92kg 53cm....takze sa mi pomaly z 2,5kg churstikov klubaju riadne babatka 🙂
akurat mi vcera volala mamicka co bola spolu s nami v porodnici,jej krpec sa narodil ako 3,7kgramovy a teraz ma 4,6kg...tak som az prekvapena ako sa tym mojim dari, ze tak rapidne idu hore...ale samozrejme tesim sa... 🙂

jooj, tak pochvalila som sa...tak bezim sa venovat
vsetky sa opatrujte, prospievajte, drzim palceky 🙂

matelko1
26. nov 2009

deny nerobi mi na kazdej poradni usg...ved to ma serinka,ze neviem ako rastu...sem-tam si vybavim v nemocke,nech sa na mna kuknu.teraz musim cakat 2 tyzdne.dnes mi len ozvy cez brusko pocuvala.

katrinb
26. nov 2009

matelko - super, super, ze krcok je OK.....a co sa tyka USG....no keby si bola blizsie, zobrala by som ta so sebou ku dokimu....ja som v pondelok rovno povedal, ze by smo kvoli tomu syndromu rada sla uz konecne na usg a prikyvol mi, ze mam pravdu..... Tak sa nam teda drzte....a budem s tebou ratat tie 2 tyzdne

deny - a ja som uz zhava na tvoje zajtrajsie vysledky - ale neva...cez vikend oddychuj a v pondelok bude lepsie....uvidis....ja to tak citim, ze sice ostanes doma, ale zasivat ta nebudu...ak by to bolo velmi vazne...uz by to urobili.....hlavu hore

doublemamca - kraaaasne rastu tvoji chrustici !!!!!!!!!Len tak dalej....a ozvi sa raz za cas..ako vam to ide...a nam daj rady.....cakajucim maminam 😉

deny32
27. nov 2009

Ahojte, na tu kontrolu idem dnes, len este neviem o ktorej... hlavne, ze budem uz vediet ako sa tem moj krcok vyvija...
Katrin, dufam ze mas pravdu a vsetko bude oki... tiez si vravim, ze keby to bolo velmi vazne, tak mi hned prikaze lezat, alebo ma necha v nemocke... dufam, ze dnes sa to nestane ☹
Doublemamca, krasne Ti rastu.. 🙂 pridaj nejake nove fotecky, ech sa potesime 😉

matelko1
27. nov 2009

ahojte.
deny drzim palce,nech je vsetko v poriadku.potom daj vediet.

deny32
27. nov 2009

Matelko, dakujem, dam vediet... uz sa aj mne zacina robit ta ciara cez brusko... 🙂 este sa taha len ku pupku a je slabucka, a som by som si ju nevsimla, lebo si tam z nevidim 🙂 ale manzel zbadal..

deny32
27. nov 2009

Katrin, uz si bola na 3d u Dankovcika? alebo si bola niekde inde?

mauzos
27. nov 2009

Deny drzim palceky 😉

deny32
27. nov 2009

Mauzy, dakujem 😵