Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

nana77
25. jan 2010
zbinka
25. jan 2010

cauko baby
tak sekcia dohodnuta predbezne na 5.2....teda ze prietoky su v poriadku, a nieje dovod ukoncovat tehotnost skor,,,nerozumiem tomu, no co uz...cakam jednovajecne dvojicky dievcatka, vsade sa pise, ze treba porod cim skor, no lekari maju cas,,snad vedia co robia,,,drzte mi prsty nech do vtedy vydrzim.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

katrinb
25. jan 2010

deny - to je super, ako vam to ide....a ako pri tebe zaspinkal...juuj...uzvaj si to. Tomasko uz bude o chvilu fit....uvidis. A to je fakt super, ze davas mliecko aj ostatnym detickam....klobuk dole.A ty uz nie si v nemocke? Ano som nevedela.....kedy ta pustili dom? Len sa pekne drzkajte.....len tak dalej...

alienka - super, ze maste fajn vysledky....uz len 4 tyzdne pockat a budes vediet co mate...ale verim, ze si veelmi nedockava...ja som bola teda poriadne 🙂

jajka - to su perfektne spravy....ale my sme ani necakali, ze by si medzi nas nepatrila 😎 A krasne velke mas fazuklky...takze jednovajecne...no vitaj v klube 😉 my sme v 13 tt mali podobne dlzky.... 😀

Juli - no matelko sa drzi....tak ju pozdrav...ze stale na hnu mylsime a drzime palceky....aby to uz asi mala aj za sebou....

A uz som ulozila fotky nasho kociarika....takze sa z nich vytesujem....farebne som ho dokombinovala. Sportova a zakladna cast je cierna (viem,ze sa to vraj neodporuca kvboli slniecku..ale kamoska mala cierny...a absolutne jej to nevadilo....to slniecko. Takze som si vybrala takuto farbu). Vanicky som zobrala z inej farebnej skaly cierno oranzove a vajicka mame sivo ruzove...kedze ta zakladna cast je cela cirena,....nic nekrici....aspon si myslim 😅

katrinb
25. jan 2010

A este neviete nieco o julietke? Neozvala sa od paitku...a to ona velmi nezvykla..dnes mala ist na poradnu....no, ktovie, ci uz neostala v nemocke....hmmmmm

zbinka...a v kolkom tt budes 5.2. ? ja tiez cakam jednovajecne princezne - moj doki povedal, ze staci len 2 tyzdne skor, a to len kvoli sekcii....ale este presny termin sme si nestanovaili......ja este predsa lenmam cas...ale spominal priblizne zaciatok maŕca a to bny som mala byt na konci 38 - zaciatku 39 tt.....no ktovie ktovie, ci vydrzim....ale mozno sa dohodneme na kopniec februara skor.....predsa len ukonceny 37 tt a zaciatok 38 by bol asi predsa len lepsi...ale ako pises....aj ja vsade citam ze by sa to malo ukoncit skor, ale mkoj doki to neriesi - vobec.....ktovie

dracik1
25. jan 2010

katrin, kocik je super....velmi sa mi paci.....

deny, neboj, vsetko dobre dopadne 🙂 a aka perfektna dojka z teba je....pre take male deticky je urcite mlieko od teba to NAj
🙂

bibianka
25. jan 2010

Julia, Nana, dík, ale kupujeme nový. Som tak rada, že nám tú reklamáciu uznali, že sa v tom už radšej nejdem vŕtať. Pôvodne to totiž vyzeralo, že z toho nič nebude, tvrdili, že je to mechanické poškodenie. A ak vôbec niečo, dostaneme naspäť len časť peňazí, lebo bol používaný. Alebo nič... S tým "starým" kočíkom sme si užili toľko, že už by ma fakt drblo, keby som musela riešiť nejaké ďalšie "poruchy" na ojazdenom kočiari bez záruky. Rada by som už mala normálny. My ho už viac ako 2 roky potrebovať nebudeme, pravdepodobne ho budem predávať ešte v záruke, takže aj za lepšiu cenu, ako keby sme ho mali od začiatku 😉

julietka
25. jan 2010

ahojki 🙂
kati my sme mali taky navstevny vikendik takze som sem moc nenakukla
noo veru my sme dnes boli v poradni a bola som naozaj sokovana ako drobci narastli v priebehu 2tt, mala vazi 2380 a maly 2550
v pondelok mam dalsiu poradnu a idem aj na lekarske konzilium s prednostom nemocnice ktory mi schvali SC a urobia mi aj interne predoperacne, zacala som mat kontrakcie, ale zatial nie bolestive, ked budu bolestive tak musim ist do nemocnice. Zatial mam prisne oddychovat a papat magnezko..

kati vidim ze tebe dali taky isty termin ako aj mne zaciatkom 39tt, ale to je pre teba asi dost neskoro nie?

julietka
25. jan 2010

deny krasne sa vam dari, tesim sa s vami ze mas tolko mliecka, to je uzasne len tak dalej 🙂
a kolko vam povedali ze musia vazit drobci aby vas pustili domkov?

matelko drzime palce, som rada ze sa drzite este takto pekne pokope 🙂

kati dnes som taky kociarik ako mas ty videla vykladat z auta v nemocke na parkovisku, vyzeral aj nazivo naozaj velmi sikovne 😵

katrinb
25. jan 2010

dracik - dik

julietka - no kraaaaasne vahy mate a este krajsie tt 😉 Tak len oddychuj...radsej takto, ako by si mala nieco riskovat. A co sa tyka mojho terminu..no ako som pisala, moj doki to zatial konkretne neriesil...hovoril, ze staci len 2 tt pred terminom...mne sa to zda neskoro na jednovajecne...ale tak ja asi s tym vela nenarobim..Ale ked budem s nim o tom rozpravat, tak mu to opat spomeniem...uvidime. Buducsi pondelok idem k nemu. A mala by som vidiet aj bambulky...uz sa neviem dockat na nich a aj na vahy....Naposledy som ich vodela 11.1. ...tak sa na ne veeelmi tesim.
A dik za kocik....aj mne sa paci 😉

juliagregor
25. jan 2010

ahojte,
katka krásny kočárik 🙂 ,
matelko sľúbila, že sa ozve ale zatiaľ nenapísala, zajtra jej zavolám
julietka už máš čo nosiť, pekne ich krmiš...

svoje váhy neriešte, ja som pribrala len 9 kg a potom pri kojení som bola neskutočne hladná a pribrala 4 kg, pri každom kojení som vypila pol litra vody, teraz mám 50 kg a hambím sa ísť na plaváreň 😠
toľko pri nich behám a to sme ani neni moc vonku...ale najciac ma bolí chrbát ..jaj

katrinb
25. jan 2010

Teraz som pozerala spravy...urciet aj vy ste si vsimli, alebo teda poculi...ze pred 5 dnami sa narodili v KE trojicky...v 38 tt. A uz idu domkov....fiiiiihaaaa. Akurat kamoska mi minuly tyzden o tej mamine rozpravala, pretoze maju spolocnu porodnu doktroku...a ja som sa cudovala, ze ju nechavaju tak dlho s trojkami....a nakoniec je vsetko OK....a uz babatka su na svete...no slzicky mi vyhrkli. Krasna sprava 😵

julietka
25. jan 2010

juli teda 50 kg mamina je z teba? 😅 a to si mala vzdy taku vahu, alebo si tak zhodila pri 3 drobcoch?
to je potom super, vlastne mas posilovnu zadarmo 😉

kati takze v pondelok mame rovnako poradnu 😉 som zvedava kolko uz vazia tvoje princeznicky 😵

katrinb
25. jan 2010

julietka - no uvidim v pondelok...ako vzdy, podam spravu...len aby tu uz pondelok bol HIHI

A Juli.....no 50 kg....teda....ina kocka musi byt z teba... 😵 😵 😵

juliagregor
25. jan 2010

a k tým reklamáciám,
bibianka ja som to myslela, že pokiaľ máš 3 krát tú istú vadu, zo zákona máš nárok na vrátenie peňazí, druhý kočík, alebo iný kočík v cene toho starého...a ked ti výrobca reklamáciu uznal, tak sa netreba báť a hájiť si svoje práva...
už som sa tiež stretla s tým, že ma nútili do inej veci, len aby peniaze, ktoré výrobca dá predajcovi nemuseli dať nakupujúcemu...
pokazila sa mi pračka - za jazdy sa otvoril bubon a komplet celé vnútro dolámané, najprv nám ju chceli opravovať ale potom mm zavolal priamo výrobcovi a oni nám prostredníctvom servisu "dovolili" vrátiť pračku do predajne a vybrať si inú...

juliagregor
25. jan 2010

ale mňa skôr preskočíš ako obídeš 😀
ja som nízska a mám "riťku", moja normálna váha bola 47 kg a veľkosť 34

juliagregor
25. jan 2010

tie trojčatká som videla, bože ja ked si predstavím čo ju čaká 😝
ale krásne boli 🙂

juliagregor
25. jan 2010

katka pozerala som tvoje svadobné foto- krásna nevesta, veľmi sa páčili šaty 🙂

jandura
25. jan 2010

ahoj Zbinka,pozeram ze si z PP,ja tiez byvam nedaleko PP a moje dvojky uz budu mat 5mesiacov stvrteho,ty budes mat sekciu piateho,tak drzim palce,nech je vsetko ok,ja som mala tiez sekciu v 37tyzdni,planovanu som mala na 9.9.a narodili sa 4.9.dostala som normalne kontrakcie ale vsetko bolo ok,tak sa drz

zbinka
25. jan 2010

jej jandura,,,super , ja tomam naplanovane na 5.2., to budem v 37+5tt, no neviem neviem ci do vtedy vydrzim,,,ty si rodila normalne ci sekciou??? super , ze konecne poznam dvojickovu mamcu s PP, zatial vsetko bud KE alebo Ba,,,,, a ake veke deticky sa ti narodili?? a aky si mala porod?? tesim sa na odpoved
mne uz je nejak tazko, no snad este vydrzim, zle sa mi otaca, a tlaci ma brusko,,,no ze vraj zatial vsetko ok, tak uvidime dokedy,,, 😉 😉 😉 😉 😉 😉

julietka
25. jan 2010

tiez som pozerala tie trojicky boli krasne a donosene a som bola prekvapena ze ich rodila v 38tt, alebo 37tt, uz presne neviem ale dost vysoky tyzden na trojicky..

katrinb
25. jan 2010

juli - dik za pochvalu...tie saty bol moj vymysel....ja som tak trochu sibnuta 😀 😀 😀 A kamoska modna navrharka mi ich pomohla doriesit a usit.... 🙂 🙂

jandura
25. jan 2010

urobili mi sekciu,lebo j som ich mala obidve hlavickami hore cize polohy KP.Aj mne bolo ku koncu hrozne tazko a to bolo leto tak este aj horuco,,ale zvladli sme to.Dievcata vaziliViktoria 2800 a Natalia 2300 no musela ist do inkubatora,ale po 3dnoch ju vybrali a na 7mi den sme isli domov lebo fajne zacali priberat.Dieta ked vazi menej ako 2500,tak davaju do inkub.Ja som aj dost pribrala 25kg a ty kolko?Neboj kazda mame obavy,ale vsetko bude ok a budes sa tesit tak ako my rastu pred ocami su velmi zlate.neviem ako dat fotky do albumu,ale ked sa mi to podari,tak si pozries.

ajka72
25. jan 2010

jandura čítam že tvoje babuľky su narodené 4.9., moje su 6.9. a tiež mám Natálku ako ty, a ja som 12.9. 😅

jandura
25. jan 2010

Hm,Ajka uz by som chcela aby moje take boli ako tvoje.Tak oslavujete spolu co?

taella
25. jan 2010

no parádne váhy mali tie trojičky , nosiť skoro 8 kg , musel to byť poriadny zaberák pre tú mamičku
http://korzar.sme.sk/c/5208203/trebisovske-troj...

zbinka
25. jan 2010

jandura kja som pribrala len 16, no uz mam dost,,,,a vahy tvojich dvojek,,,no teda?? super
nechapem preco boli v inkubatore,,,take velkeeeeee
a kde si rodila?? ja idem do Kezmarku, snad bude dobre

bibianka
25. jan 2010

Julia, nebola 3x tá istá, 2x to bolo madlo, to sa vyriešilo, kvôli tomu by nám kočiar späť nevzali, ale kolesá začali robiť osmičky a také kolesá už skrátka nemali, takže sa to nedalo opraviť. No ale spočiatku sa dosť zdráhali to uznať. Že sme si to spôsobili sami. Dnes som sa dozvedela, že sme zďaleka neboli jediní, kto ten kočiar reklamoval.
Ale ja som teraz celkom spoky, teším sa na nový, hádam bude o.k. 😉

jandura
25. jan 2010

Zbinka ja som rodila v PP,ale bola som velmi spokojna,vsetci boli velmi mily.Natalkamusela ist do ink.lebo nemala 2500g.Tvoje kocky sa ako budu volat?mas uz vsetko prichystane?

ajka72
25. jan 2010

no v podstate ano ale viac akosi dávame doraz na narodeniny babuliek moje len tak okrajovo inak aj svokra je 6.9. 😅

ajka72
25. jan 2010

a aby som bola uplna tak brat je 2.9., no ja by som zas chcela na chvíľku vek tvojich dvojičiek trošku zaspomínať lebo to akosi rýchlo ubehlo my už od septembra riešime školku a ja robotu, tak si to maminy vychutnávajte, užívajte s vašimi detičkami lebo to strašne rýchlo ubehne 😒

inak taella dodatočne všetko naj k 1. rôčiku tvojich drobčekov 😵 😵 😵