Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
8. feb 2010

sú dva druhy, doskový - každé dieťa musí byť zvlášť v postielke a Respinse (prepáč ale neviem presne ako sa píše), ten sa pripne na plienku a deti môžu spať spolu...

ell
8. feb 2010

juliagregor, super dakujem. Vidis, som nevedela, ze existuju aj take. Tym padom zaobstaram dva a malo by to fungovat. 🙂
Diky! 😉

gajana1
8. feb 2010

julietka gratulujeme a prejeme skore zotavenie a veľa mliečka 😉

ell
8. feb 2010

Julia super 🙂 dakujem este raz! myslim, ze toto je idealne riesenie 😉

juliagregor
8. feb 2010

ell za málo 😉

ell
8. feb 2010

este urcite ma nieco napadne na co som doteraz velmi nemyslela tak sa urcite este zastavim po radu u skusenejsich 😀 😉 este mam zhruba 4 tyzdne co budem v robote a potom sa dam na zhananie vsetkeho co mi este chyba pre malych 😉

mauzos
8. feb 2010

Julietka gratulujem k babatkam a zelam vela zdravia a tebe mliecka 😵

jandura
8. feb 2010

ahojte baby.ja mam tiez dvojcata a mame monitory dychu,Babysense,velmi sme s nimi spokojny aj ja som mala taky lepsi pocit ze keby sa nieco dialo tak zacne pipat.Kedze nase uz sa v postielkach vselijak krutia,tak uz ich nemozeme mat lebo to pipa kazdu chvilku tak ak by ste chceli,dali sme za nich 6000jeden vysiel 3000.Teraz by sme ich predali za 3000 tak sa ozvite ktora mate zaujem

fefferonka
8. feb 2010

chruminka - mas pravdu. objednay mam bumble kocik, so vsetkym, co ponukaju, cize bude aj fusak.
tie deky do autosedacky, som objednala, boli sa dobru cenu (17,-), ved potom ponuknem dalej. ide o to, ze budu urcite malicki a ked je takato zima a oni sa najneskor o 4 tyzdne narodia, tak aby boli v teple. potom urcite, ked vyrastu, vyuzijeme fusaky ku kociku... vidis, mne to vobec nezaplo, ze aj ku kociku budu fusaky... uz som totalne pipi...

julietke blahozelam k babenkam a prajem vela zdravicka a mliecka a pevne nervy a dobrunke deticky!!!!!!

eviska83
8. feb 2010

Julietka - aj ja sa pripajam a zelam hlavne vela zdravicka a mliecka 😉

juliagregor
8. feb 2010

eviska tuším si písala, že ideš do práce?

eviska83
8. feb 2010

juli- ano- mam za sebou vikend a dnes som bola na 1 hod. 😉 normalne som sa odreagovala -uz mi to chybalo 😉

juliagregor
8. feb 2010

to ti verím 😉 a deti máš s kým?
ja na odreagovanie chodím ešte na vysokú, aby som úplne nezblbla 😝

eviska83
8. feb 2010

Deti su s manzelom- nastastie on ma take smeny ze nam to vychadza 😵 No a ak by som bola na svk tak sa tiez urco dam na skolu- ja som taky vecny student- 😵 😵

katrinb
8. feb 2010

Julietka - no to je spravicka!!!!!!!! A ja som si isla precitat, ako si dopadla dnes na poradni - a co nevidim - ty si ju uz ani nemala !!! GRATULUJEM Z CELEHO SRDIECKA !!! A vsetko naj z kazdej oblasti ti prajem....ale hlavne zdravicka...to je najdolezitejsie. Si ma prekvapila - milo...ved sme si pisali o krasnom a vasom poslednom vikende vo dvojke....a uz ste styria. To je krasne. Len sa nam drzkaj a rychlo sup domkov.

Ja som dnes dopadla tak, ze doktor ma este ani ne predoperacne neposlal...lebo ze este mam cas, kedze vsetky vysledky su OK (co je super). Bola som dnes na monitor...dievcatkam krasne a rovnako bili srdiecka - dostali sme pochvalu..ze uz dlhooo pri dvojkach nemali taky krasny zaznam 🙂 A aj moja maternica nermala ani najmensi vykyv - je v uplnom klude. ZAtial samozrejme. Moj krcok je nezmeneny..drzi sa. Na ultrazvuk pojdem o tyzden v pondelok. Tu uz budem zacinat 9. mesiac....bozinku, to ale ubehlo.

Matelko - to je suprove, ako vam to ide...a pekne ti spinkaju malinki KLOPKLOP

matelko1
8. feb 2010

ahojte.prajem pekne popoludnie.
nesiel nam el.prud,teraz nam ho zapli.
drobci spinkaju.som na ne sama,manzel chodi do prace,nemal este ani den volna od kedy sme doma z nemocnice,takze toho casu na net mam malo.

katrin no,veru klop,klop.kazde 3 hod sme hore v noci.budia sa rovnako.je to uzasne ich sledovat ako vsetko robia rovnako.ked sa jeden drzi za prave usko,tak aj druhy.mimiky rovnake 🙂 ,no nadhera.
ako uz ta mal davno poslat na predoperacne.ja som ho mala urobene v 32 tt.veru ide to rchlo.pekne sa drzis.

matelko1
8. feb 2010

kukuk,nikde nikoho.... 😉
drobci strasne cikutaju.co zabera na to.aj cajik im davam a nic.

vranka mliecka mam velmi malo.prisat sa nechcu,tak im odsavam,ale nieje to vela,takze sme na nutrilone HA.

mauzos
8. feb 2010

Matelko ja som bola na predoperacne cca 10 dni pred sekciou a v nemocnici v den sekcie mi ich robili zas, lebo vraj platia len tyzden. No ale asi vsade je to inak.

mauzos
8. feb 2010

U nas na stikutku nic nezaberalo, boli vtipni pri tom, aj som ich lutovala, no ale zial.
Matelko skus kontaktovat nejaku laktacnu sestru, alebo tu na konikovi Anag kvoli tomu prisatiu. Mne sa tiez Luki neprisal, Tomi sa sice prisal, ale mliecka bolo malo a postupne zmizlo, takze sme skoncili na Nutrilone. Doteraz mi to je luto ☹

matelko1
8. feb 2010

u nas predoperac.palti 3 mes.aro plati len 10 dni.
aj by som kontaktovala,ale strasne malo mliecka mam.ci myslis,ze laktacna sestra pomoze a mliecko sa moze este rozbehnut.....
aj mne je luto ked sa im cikutka.a neuskodi to cikutanie.nemam si robit starosti.

loginka
8. feb 2010

jeeeeeeee co to citam, uz aj julietka je mamina, je to uzasne, fakt ste baby gerojky, ze ste tolko potiahli (katrin - parada vysledky)
drobeckom aj novopecenj mamine aj tatinovi blahozelam, mamine zelam skore vystrabenie a detickam vela, vela zdravicka a rychle priberanie
papa

matelko1
8. feb 2010

baby az jednu fotku sa mi podarilo dat do albumu,tak kuk... 😉 to je prva fotka hned po narodeni a dali ich hned do inkubatora.musim aj ostatne stiahnut do notbooku a pridam dalsie,ale dnes to urcite nebude.

juliagregor
8. feb 2010

jaj pekné fotečky ...a máš tam dve 😉 štikútka je normálna, nemusíš dávať čaj...to znamená, že im trávi...mne hovorila dr., že deťom to nevadí, len pre maminy je to horší pohľad..

katka u nás je predoperačné platné 7 dní...a ozaj si to krásne vydržala...si hviezda..

juliagregor
8. feb 2010

tú lakltačnú by som vyskúšala...kamoške sa chlepec prisal v 3 mesiacoch ...a skús...ked nepôjde tak nevadí, aspoň budeš vedieť, že si sa pokúsila...

matelko1
8. feb 2010

ta druha je z nedonoseneckeho odd.no zajtra sa pohram a stiahnem aj ostatne.mam uz aj z kupania.....
veru ja nemozem pocuvat stikutku.mne je luto,ale ked to je normalne,tak som kludnejsia.
drobci bubkaju pomaly 3 hodinky.este by mohli vydrzat.o 18-tej kupeme,len ked zacne alex pistat,tak neviem,neviem ako to zvladneme vydrzat,

juliagregor
8. feb 2010

a ako kúpeš ? ty jedného a muž druhého? 😉

matelko1
8. feb 2010

mamka mi chodi pomahat.manzel by to nezvladol a alex ma este na brusku tu sponu,ja to volam kiptek a nie a nie mu odpadnut.to odpadne samo,ano?

juliagregor
8. feb 2010

malo by to byť už dole zavolaj dr...ale v každej pôrodnici dávajú iné koncovky, opýtaj sa neviem...

katrinb
8. feb 2010

matelko - ako pise mauzi...len nejake cca 2 tt paltia prešdoperacne....preto ma neposlal.....a vlastne nespominal ich este. ALe ja v pondelok pojdem predsa len pre iswtotu nalacno...aby som ich zriesila pri kontrole. Lebo mm tiez nemoze mat tolko volna a stale so mnou chodit po lekaroch... A krasny su chalani...taky malinki zlatunki.... 😵 😉 😵

Juli a loginka - dik 😉 za pochvalu....snazim sa vydrzat....aj bambulky....HIHI