Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
16. apr 2010

kablika gratulujem 🙂
deti majú pekné váhy, neboj sa, budú OK, ...prajem ti veľa síl, ktoré budeš potrebovať...
ja mám deti 35 tt, keby si niečo chcela napíš..

jennys
16. apr 2010

KABLIKA gratulujem, hlavne že sú zdravučké a držím palce nech ste čím skôr pokope doma!!! 🙂

mauzos
16. apr 2010

Kablika gratulujem a zelam ti aby sa ti spustilo mliecko, nech cim skor zosilneju a nech ste cim skor vsetci spolu doma 😵

janulqa07
16. apr 2010

Kablika aj ja gratulujem a tesim sa na fotky stastnej a hlavne zdravuckej rodinky 😵 Nech ste rychlo doma a v poriadku.

gajana1
16. apr 2010

Ahojte
Kablika gratulujem a ako vidim tak sme rodili v jeden deň
Inak pridala som fotky 😉

dior
16. apr 2010

KABLIKA GRATULUJEM a zelam nech ste rychlo doma, vsetci v poriadku, drzte sa 🙂

juliagregor
16. apr 2010

gajana bábútká sú krásne... 😉

juliagregor
16. apr 2010

bábätká 😔 😅

janulqa07
16. apr 2010

gajana su zlatucke 😵 😵 😵

helka1
16. apr 2010

Gajana srdecna gratulacia !!! MAm nadherne deticky, kukla som do albumu. Uz si doma ?

Jennys ahojky 😉

helka1
16. apr 2010

samozrejme nemalo byt mam ale mas 😀

juliagregor
16. apr 2010

helka ved aj ty máš.. 🙂

helka1
16. apr 2010

Juli 😀 😀 😀 Vdaka 😉 Ale samu seba som nechcela chvalit 😅 😀 a vdaka za pochvalu Samka na FB 😵

juliagregor
16. apr 2010

samko je krásny chlapček a vôbec sa mi nezdá nedonosený... 😉
nevyrátali ti zle termín 😉

luciaf13
16. apr 2010

kablika aj tebe velkeeeee gratulacie posielame a nech mate co najrychlejsie tu spravnu vahu aby ste uz mohli ist domov 😉

mirka.m
16. apr 2010

kablika gratulujem,
aj moj porod tak zacal, len s tym rozdielom ze mne voda praskla az za pol dna. Tiez som rodila v 34 tt. Sofinka mala 2000g, 43 cm a marek 1700 g.Marek bol na tom zle s dychanim, ale bol bojovnik a vsetko zvladol.Tak sa neboj vsetko bude o.k.drzim vam vsetkym palceky. 😉 mirka

dior
16. apr 2010

baby ja som si myslela ze v tom 34tt uz budu mat cez 2,5kg,ale ako vas vsetky citam- tak realita je ina,jaj aby som co najdlhsie vydrzala a mne uz povedali, ze to bude skor ☹

juliagregor
16. apr 2010

dior od 26 tt sú deti životaschopné, tak to ste už zvládli 😉
ale aspoň 32 tt by bolo super, detičky sú veľkí bojovníci, ale bruško je len bruško...
uvidíš, že nakoniec budeš mať plánovú sekciu 😎, len pokoj a myslenie je veľmi dôležité

mauzos
16. apr 2010

dior moji mali v 39tt 2,05kg a 2,84kg

dior
16. apr 2010

jasne juli 😉 🙂

mauzos
16. apr 2010

Gajana malicki su krasni 😵

alienka73
16. apr 2010

Fiha ake novinky dnes! 🙂 .
Gajana a Kablika blahozelam k detickam a prajem vela zdravicka, aby boli deticky co najskor silne a aby ste boli coskoro vsetci doma a vsetko prebiehalo ako ma!

juliagregor
16. apr 2010

Prišiel nám platobný výmer za smeti...120 €... 😠
vôbec mesto nezaujíma, že sú to bábätká...normálne som sa naštvala...

mirka.m
16. apr 2010

juli, takto som sa rozculila minuly rok aj ja. a to sme 4 osoby boli az v marci.

katrinb
16. apr 2010

bambulka - 10 tt

luciaf - krasna rodinka.....uzasna fotka. my s manzelom este enmame taku 😨 hmmmmm

fefferonka - zlatunki su malinki...na spapanie

A co sa tyka kil...ja som asi pribrala zatial najviac. 23 kg. A v nemocke ostalo presne polovicka 11,5 kg. A teraz po 6 tt mi ostalo uz len 5 kg....nebojte. Pojde to samo dole....ja som uz od pondeloka sama doma s dievcatami...a predsa len je to vycsia fuska, ako ked mi manzel pomahal. Nestiham tu uz chodit. Dnes som konecne sa rozodla dojst...a to len preto, lebo noc bola celkom OK....tak nemusim dospavat. ked mi vobec slecny daju cas, lebo vacsinou su kazde 3 hodinky ina hore...cize ja som nonstop. Cez den ale myslim. No teraz boli od 10 hore obe, striedavo...pohrala som sa s nimi..a uz spinkaju obe.

buchtulka. Ja som rodila planovanou sekciou posledny den 38 tt. Kedze islo o cisarsky - ten sa ukoncuje vzdy, aj pri jednom babatku 2 tt pred terminom. Aspon tu u nas v KE....teda v nemocke, kde som ja rodila.

Ja kupem na prenosnom stojane, kde je aj vanicka aj prebalovaci pult. A nemozem povedat ani jedno krive slovicko na to. Nemenila by som. hlavne krize su vp pohodicke, kedze sa nemusim vobec zohynat...

juliagregor
16. apr 2010

mirka, každý si myslí koľko beriem peňazí a ked poviem, že len jednu materskú alebo rodičovský, tak každý valí oči... 😠
tiež sme to mali už minulý rok, ale rátali alikvotnu čiastku---
detičky ti už behajú ? mne začali až v 16 mesiacoch...

alienka73
16. apr 2010

Mna v suvislosti s platenim smeti a podobnych veci stve ze vsade treba platit za obe deti naraz ale rodicovsky prispevok a materska pri dvojickah je len jedna, preco?????????? Aku to ma logiku? Ked su to vlastne dve deti, dve osoby?Je to strasne nefer v porovnani s tymi co maju napr dve tri deti po sebe 😠

juliagregor
16. apr 2010

adka a to vo všetkom, ja doteraz som deti ani neprihlásila na byt, ja ich kašlem spoločnú elektriku, vodné a stočné ozaj nemíňajú 😝 ...v baráku bývajú niektorí 10 rokov a prihlásení nie sú...

katrinb
16. apr 2010

Julka - tak sa ucis? 😉 mali su uzasni v tom kosiku....ci kociku....videla som fotky, ale nestihla som si este precitat infosky...

juliagregor
16. apr 2010

učím 😀
zelený bol kočík, klasický húpací, len som dala dole strechu...
dievčatá dávajú zabrať?