Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

matelko1
3. máj 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂 .
dnes je akosi zamraceno,dufam,ze sa vycasi.poobede chcem ist von,skocit ku mojej Dr pre vysledky z cytologie a neviem ci si nedam predpisat nejaku antikoncepciu.v zivote som nic neuzivala,ale bojim sa aby som neotehotnela 😵

jennys
3. máj 2010

Dobré ránko,
tak ja som Lucku zaviedla do škôlky a som naozaj zvedavá ako dlho nám to tam vydrží.
JULI mńa osobne ten článok nestresuje, skôr som sa na tom pobavila, ale inak tiež nechápem prečo tá mamička s nimi nechodila von, aj keby mi vrešťali tak by som išla nech si zvyknú, s Luckou som chodila stále, najlepšie som si oddýchla práve na takejto prechádzke kde som nemusela na nič myslieť. A inak s tým poriadkom máš pravdu, keďže som pri Lucke nestíhala tak som si zvykla že prach počká, akurát raz za týždeň poumývame podlahy v byte a ostatné ma netrápi. Všetko čo nie je také dôležité predsa počká. Nebudem predsa otrokom bytu. No nie?

alienka73
3. máj 2010

Dobre ranko, aj u nas je zamracene.Dnes sme sami tak snad pride kamoska s malou sa trosku k nam pohrat.
Juli, nastastie moj muz vstaval k malemu na striedacku so mnou tak verim tomu, ze ani teraz to inak nebude. My budeme hore vsetci lebo ja s malym mame taky krehky spanok 😅 .

Pekny den vsetkym 🙂 .

juliagregor
3. máj 2010

matelko no veru nebola by si ani prvá ani posledná 😀

jennys stále rozmýšľam ako ti mám pomôcť, ja neviem písať slohy jednoducho moje vety sú roztatárané, ako som minule písala kamoške, myšlienky sú už v Prahe a ja furt tu 😀
skúsim niečo zosmoliť a pohľadať ti nejaké fotky, v nemocke, v inkubátore a tak čo by mohlo byť, veľa fotiek nie je dobrých (kvalitatívne ) a nemôžu ísť na net...
napríklad v nemocke sme ich nesmeli fotiť s bleskom ...

matelko1
3. máj 2010

jennys super stranku si vytvorila 😵 ak budem mat cas,tak urcite napisem a poslem aj nejake foto 😵

matelko1
3. máj 2010

juli,ale ked ja som v zivote nic nebrala.s manzelom sme spolu 11 rokov,z toho budeme 4 roky manzelia,ale budem musiet nieco uzivat,lebo mam strach,chlapcov malych 😀 ..

juliagregor
3. máj 2010

gyndoš bude mať z teba radosť, má tam samé 16 ky a teraz dospelá žena... 😀
máš IP

cukor
3. máj 2010

matelko....ahoj...no ty si trombofilička,tebe hormonálnu antikoncepciu nepredpíšu.......a inak ako sa máte?

juliagregor
3. máj 2010

a Mirenu?
ja si dám ju...aspoň rozmýšľam...kočky si ju chvália

jennys
3. máj 2010

JULI ale veď to nevadí, ja tiež neviem bohvie ako písať, však keby si mi aj niečo poslala popísané tak to možno nejak upravím alebo nechám pôvodne ako si to napísala, nemusíš byť predsa spisovateľ tam ide o niečo iné. A za fotky ti budem naozaj vďačná 🙂 Akurát si pripravujem ďalší článok na net a pár mám ešte doprekladať tak potom tam dám aj tie. Ide to všetko pomaly ale postupne pribúda.
MATELKO díky za pochvalu, budem rada ak čokoľvek pošleš. Ja tiež pôjdem na antikoncepciu pre istou, aj keď nám to aj tak prirodzene nejde ale ktovie, možno by sa stal nejaký zázrak ale to si myslím, že už by bolo aj moc, budú nám stačiť tri detičky. Inak som brala 5 rokov Cilest, keby som vedela že budeme mať problém tak som to ani nemusela brať, ale riskovať to teraz naozaj nebudem.

juliagregor
3. máj 2010

Cilest som musela prestať brať, začali sa mi robiť cysty na prsníkoch 😎

ja tu chodím štvornožky a hľadám papučky, mám 4 páry a len jedny celé...ja neviem kde to zase upratali 😀

jennys
3. máj 2010

JULI to vážne? Ja som s tým problémy nemala, ale som zvedavá čo budem brať teraz. No hľadaj papučky, hľadaj... 😀

juliagregor
3. máj 2010

jenny a ozaj veľa na každom cca 10 tukových, bola som z toho hotovááá
a ešte som nenašla...

mauzos
3. máj 2010

Juli poziciam ti? 😀 Ja tak vecne zhanam dudle 😠

jennys
3. máj 2010

JULI tak to aj dosť teda, potom ti to ako prešlo? Keď si to prestala brať?

juliagregor
3. máj 2010

postupne sa strácali...

ked som ich vyhodila zo smeťami, tak ma picne...
mauzi dik si zlatá 😀

ajka72
3. máj 2010

ahojte dievčatá predávam nutrilon kaše ak by ste mali záujem su v mojom bazary ,napíšte mi IP

juliagregor
3. máj 2010

jenny a aký kočík si si objednala?

jennys
3. máj 2010

JULI spider swing comfort ale už používaný, nie nový, červený, hádam bude dobrý
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

juliagregor
3. máj 2010

kamoška ho má a je spokojná..

jennys
3. máj 2010

tak to si ma potešila 🙂

matelko1
3. máj 2010

cukor ja uz mam vysledky dobre.ziadne lieky neberiem.dalej uz nemusim hematologa navstevovat.

petrus29
3. máj 2010

No dievcence zase nestiham chodit na net,lebo cez densa snazim dospavat noci s Katkou.☹
Este som necitala ten clanok z mamy no moja znama mi hovorila ,aby som to ani nerobila..
Vela negativ a malo pozitiv..Julka ty si aj napisala,ze keby si bola ty tehotna a citala clanok plakala by si 9 mesiacov nonstop..
Ja sa aj tak napocuvam ,ze ako to budem zvladat a ci to vobec zvladnem ked uz mame Katku,leze mi to na nervy.
Ako ja viem co bude ked to zistim len ked uz budem v tej situacii??Okrem toho moja mama prislubila (byva v Anglicku),ze mi pride na mesiac pomoct..zvlastne ,ze sa ani nebojim co bude ked sa deticky narodia,ale co bude kym sa narodia..Aj vy ste mali take obavy??Aspon,ze mam zlateho muza🙂)hned je zivot krajsi🙂
Aj mne sa paci ten spider comfort,len neviem ci by nebolo jednoduchsie mat taky aj s autosedackami,ktore sa daju nakliknut,ked budeme musiet niekam ist, tak neviem...Julka dakujem za IP budem tu pani kontaktovat🙂
Krasny dnicek prajem
😀

jennys
3. máj 2010

PETRUS tak to sme na tom podobne, ja sa nebojím ani tak toho keď budú deti na svete ako toho aby sa narodili v poriadku. Hlavne aby boli zdravé a vydržali aspoň do toho 37tt a budem spokojná, zvyšok nejak prežijeme, no nie? A beriem to tak, že pri Lucke sme si tiež kadečo užili tak budeme múdrejší, keby sme ich mali ako prvé tak by to bolo zasa iné, aspoň teraz mi to tak pripadá. Nevravím, že to bude lepšie ale nemyslím si že to bude až také hrozné. A super že ti mama priíd pomôcť. Môj muž si už vybavil dovolenku na celý august, takže pomoc bude a pri Lucke sme tiež nejak fungovali ale to bolo iné lebo to som naozaj na nič nemala čas, ešte som aj pracovala, teraz to bude zas iné. Ale už sa na to teším 🙂

cukor
3. máj 2010

matelko.....mimo tehotenstva všetky trombofiličky majú dobre hemato vysledky.iba v čase hormonálnych zmien nastávajú komplikácie.preto ti ani hormonálnu antikoncepciu nedajú.

katrinb
3. máj 2010

u nas prsi....takze dnes von nejdeme 😢

juliagregor
3. máj 2010

ahojte,
katka veru aj unás... ☹
chlapci sú nervozni a keby boli uplne zdraví, idem aj do dažďa...ale takto nie...

petrus29
3. máj 2010

My mame stastie ,ze malu oblecem a necham ju aspon na krytej terase chvilu..nech si pobeha☹
Toto pocasie je len na spanie 😉

juliagregor
3. máj 2010

môj šéf vravieval: " v tomto počasí sa dajú robiť len dve veci a vyspatý som" 😀

katrinb
3. máj 2010

julka 😀 😀 😀