Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katrinb
16. jún 2010

@alienka73 . neboj, vydrzis....verim ze ano...aspon teda do tej soboty. A na nervy je ta noc, to bolo najhorise pre mna, ze som nespala, aj ked som chcela. A aj ja som stresovala,lebo som sa bala, ze mi lodovka odchadza...ale stale so cakala na kontrakcie a tie neprisli...este ze tak 😉 . Tak skus to neriesit (aj ked viem, ze sa to lahko pise
@tintin - drz sa!!!!!!!!!!!!

@reachell - ahojky a vitaj medzi nami....aj netehulkami 😉
@beruska5 - ahoj, jasne, ze sa pridaj....aj tu aj do dvojickova, ako ti julka napisala

juliagregor
16. jún 2010

@jajka28 ja som bola od 29 tt do konca na špic prsta otvorená, pekne ležkaj a oddychuj...zavolám ti 😉

janulqa07
16. jún 2010

mne v 28tt povedali skrateny krcok a tiez na spic prsta otvorena ......... a leziiiiiiim a leziiiiiiiiiiiiiim............ priznavam neda sa poctivo 😀

alienka73
16. jún 2010

No veru ani ja neviem lezat poctivo, niekedy mi je lepsie ked pochodim. Ked lezim dlho na jednom boku tak hlavne kocka na pravo sa tak ale tak strasne vyduje ze mam pocit ze vylezie cez kozu a uz sa ani postavit neviem ani nic. A potom ked sa postavim tak zas dole mi to tlaci a ked idem na vecko tak sa aj bojim co z toho bude. No divne pocity su to. Ale este snad nie som na rade, este Lucia a Tintin 🙂 . Ja si pockam snad este aspon tyzden. Zajtra mi zacina 37tt a niekto mi vravel ze v 37mom by to nemalo byt ale netusim preco.

janulqa07
16. jún 2010

@alienka73 nooo tak o nich este nevieme....... len cakame....... ale myslim ze po nich samozrejme uz to nejako dotiahnes ved toooolko si vydrzala

juliagregor
16. jún 2010

@alienka73 nepočúvaj také reči... 🙄 , super si to vydržala 😉

alienka73
16. jún 2010

Dik vsetkym 😉 ,meliem uz z posledneho ale pre vsetkych bude lepsie ked este potiahnem. Snad mi bude dopriate. Teda myslim, ze dievcatkam je v brusku dobre. A drzim palce aj Lucke a tintin aj tebe Jajka ze by si este dlho potiahla a ked som na niekoho zabudla tak sa ospravedlnujem. Na Diorcatka sa uz tesim, verim, ze dior sa ma uz lepsie ak je po porode, obdivujem ju ako tak dokazala lezat tak dlho a v takej otrasnej polohe. Klobuk dolu.

alienka73
16. jún 2010

Jasne mala som na mysli Janulku ale teda aj Jajku 😅 .

katrinb
16. jún 2010

@alienka73 - uz 37 ????? Fiiiha, uuplne super. A presne ako Julka napisala, ziadne take reci nepocuvaj.....uz aj ked pojdu vonkku, uz je to super tt. Hlavne pre babatka, pre teba uz len utrpenie....ale o chvilu skonci...a brusko ti bude chybat, ver mi. teda asúpon mne chyba a pohyby v nom ☹

luciaf13
16. jún 2010

kocky krasne tyzdne uz mate!!!!!!!
VYDRZTE!!!! 😉 😉 😉

@juliagregor dobre vyzeral kolacik mnam mnam dala by som si 😉

@janulqa07 no Jakubko mi pomaha.......do hrobu xixixi ale zartujem, len ma teraz "krasne" obdobie uvediem priklad: ideme vsetci spolu aj s muzom aj s detickami na prechadzku aby sa ucil, ze chodime pri kraji cesty (mame taky kusok kym sa dostaneme na obrovsku luku , kde nie je chodnik a musime ist popri ceste)........on nie stale ide do stredu, tak mu slusne vysvetlujeme asi 10000krat, ze ideme po krajicku pretoze ta zrazi auto ....blabla bla a on zrazu sup sa do stredu cesty , tak som ho zobrala na silu na kraj a to samozrejme spustilo reakciu - hodil sa do stredu cesty na zem a rucal ako jelen priblizne 30minut.........no ale co robit, vsak musi sa naucit ist pri mne aj ked sa nedrzi za ruku, este stale nechodime peso ked som s nimi sama pretoze presne tychto situacii sa obavam. A co spravim , ak budem sama s kocikom a s Jakubkom v strede cesty???? No ale inak je zlaty, dnes kremikoval bracekov - od hlavy po paty pri kupkani :D

alienka73
16. jún 2010

@katrinb snad sa uz o par tyzdnov /mesiacov stretneme aj na prechadzke s kocikmi 🙂 . Ty este mozes mat niekedy brusko 😅 .

loginka
16. jún 2010

@alienka krasne si vydrzala, uz to budes mat za sebou, drz sa ! Aj ostatne kocky drzte sa!

bombula
16. jún 2010

@katrinb @alienka73 haha, no co ja viem mne brucho nechyba vobec, ovela radsej som bola ked som mala babetka na rukach. vlastne bol to fakt, velmi citlivo povedane, veeelmi divny pocit, hlavne posledny tyzden (37.) vobec nemozem povedat ze by sa mi na tehotenstve nieco pacilo, ovela viac som si uzivala babetka vonku, pokial boli dnu bolo to pre mna take abstraktne, neskor uz aj bolestive a fyzicky nesmierne narocne. ale samozrejme zatala som sa a tahala som pokial sa dalo , do zaciatku 38meho.nebyt burky ktora prisla a zacala hnus kontrakcie ktore trvali 3 dni a noci, zase nic prijemne...🙂

gajana1
17. jún 2010

Ahojte tak ja som až teraz vstala

@luciaf13 vidim že mame doma to iste starši aj pol hodku vkuse plače ked nieje podľa neh vonku ma celkom počuva ked chodim sama s nimi to ide pekne okolo mňa

lucia.kl
17. jún 2010

@aknats ešte niesom, len nevladzem sedieť pri počitači ☹ tak len ležim a ležim a momentalne po lekaroch beham, lebo som sa vyhadzala a stale sa to rozširuje, už mam vyhadzane brucho ruky kolena členky ☹ ☹ ☹ ☹
do nemocnice mam isť až 24 čiže presne o tyždeň a 25 by mali isť baby von, tak uvidime ako to so mnou nakoniec dopadne 😀

matelko1
17. jún 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

@lucia.kl mas krasny tt 🙂
@alienka73 aj ty mas krasny tt.baby drzte sa.o chvilocku to budete mat za sebou a budete si drzat krasne uzlicky 🙂

lucia.kl
17. jún 2010

a výtam nové tehulky a gratulujem @dior k babatkam

inak pre tie, čo mate domace pekarničky, tak v lidli je akcia za 1,50€ 2 balenia

lucia.kl
17. jún 2010

@matelko1 no a zajtra mi začina 39tt, ja normalne uvažujem nad tym, že keby som mala čakať na kontrakcie a odtečenie plodovej vody, tak budem čakať až do toho mojeho terminu ak nie dlhšie, včera som bola na poradni a všetko drži, ani naznak toho, že by som mala rodiť ...

juliagregor
17. jún 2010

@lucia.kl už máš ozaj neskutočný týždeň, pred všetkými uprimne skladám klobúk... 😉

@gajana už ste zdraví? ešte mi prosím ťa napíš ako Mirena? si spokojná? a zavádzanie? dr. to robí aj v narkoze? čo myslíš?

matelko1
17. jún 2010

@lucia.kl ozaj mas nadherny tt.maloktora zena co caka jedno dieta sa tak pekne drzi a ty cakas dve.super.a vahu urcite budu mat krasnu.krasne donosene babatka 😵

janulqa07
17. jún 2010

@lucia.kl paradne sa drzite 😉

ja som zvedava ako to budem zvladat s malym ked sa deti narodia, je strasne rozmaznany a jedine dieta v rodine 😒
maly mi vcera zacal teplotovat, tak dnes balim kufre, zajtra ma caka poradna

katrinb
17. jún 2010

@alienka73 . no brusjo este mozejm mat , to ano...ale hadam nateraz staci. ale nikdy nehovor nikdy 😉
@bombula - 3 dni a noci? Jemine....to musel byt des. No ja som to nastastie nezazila. No ale zmakla si to potom uzasne
@lucia.kl - no uz mate krasny tt.....tak o chvilku su babtka pri maminke

matelko1
17. jún 2010

@katrinb ako sa mate.princeznicky ako.mliecka mas stale dostatok,ze.....super.mozes byt rada.ako ti bubaju.

alienka73
17. jún 2010

Skoda,ze si nepamatam ktora ste kedy rodila, ale tak najcasjtejsie asi v tom 38tt, ze? @lucia.kl ja dufam, ze porodim skor ako je tvoj termin, ty to ako vydrzis?? 😲 Neviem si predstavit gulat sa este dva tyzdne s touto futbalovou loptou a to sa este mozno aj zvatsi 😲 . Ale teda ak sa budu mat deticky dobre a budu dobre vyzivovane a nic nebude hrozit, tak o.k.

alienka73
17. jún 2010

Pisem ako hotentot, myslela som tym, na tvojom mieste Lucia, nie co sa mna tyka, ja do 24.25 juna kludne vydrzim ale v tvojom pripade by mi to uz prislo dlho....

lucia.kl
17. jún 2010

@alienka73 ja tiež neviem ako to vydržim, mam dni ked už nevladzem a potom je to zas v pohode, mne to brucho vadi akurat tak v noci, sa prehadzujem každych 5 min. pomaly 😠 a teraz mi vadi to svrbenie s alergie, tak dufam, že maste zaberu a sa to zlepši do piatku - buduceho

katrinb
17. jún 2010

@matelko1 - ahojky.....princezne sa maju podla mna vyborne, ako v bavlnke 😉 ved maminka sa o nich stara velmi velmi, lebo ich neskutocne lubkam. Kazdym dnom je to silnejsie. Klop, klop sme zdrave....zajtra ideme na ockovanie do oboch noziek....a k tomu aj druhu davku rotavivrusu. tak dufam, ze tie nozicky moje male nebudu velmi boliet. No ale prezijeme. A mliecka je dost...tiez som velmi rada. Ani si teraz neviem predstavit, ze by som ich nekojila...tak mi to pride uz uplne normalne. A tvoji chalosi ako? Kolko uz vazite? Aki ste velki? a ako tozvladas? Uz si si zvykla urcite. a si stale sama? alebo mas sem-tam pomoc?
Co sa tyka spinkania....v noci spinkaju pekne. Papkame po umyvani alebo kupkani okolo 19. Potom sa zobudia cca okolo polnoci az 1. A potom o 3 hodky...teda uz stale po 3 hodklach sme hore. Ale teraz ked bolo horuco, cez den aj castejsie papkame...napriklad teraz papali po 2 hod....proste si vypytali...a to nie je horucava. Ale vacsinou sa drzime 3 hodin. A vy ako casto papkate? aj ked viem, ze UM je ine.....a v noci spinkaju celu nocku uz?

@alienka73 - adka, ja som rodila planovanou sekciou 37+6...cize posledny den 38 tt.

jankaa15
17. jún 2010

Ahojte 🙂
no gratulujem k narodenym drobciatkam,,,a drzime vsetky prsty pri porodoch 😵
ja ked vidim ako rychlo vam rastu deticky jaaj 😅
dnes som aj ja fotila brusenko ako sme zrazu narastli 😀

eviska83
17. jún 2010
dracik1
17. jún 2010

ahojte, baby, krasne sa drzite 🙂
@alienka73 a preco nie v 37 tt nie? nasi sa narodili v 36 plus 1 a Agpar skore mali 10,10,10, ziadny inkubator, akurat mali iba 2440 a 2660 g.. , takze domov sme sli az za tyzden