Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

s_o_n_i_k_e
15. júl 2010

ja som práve že myslela, že ked sú vedla seba, že na ne obe vidí mamička tak to je pre ňu lepšie ale zas čo sa týka šírky, tak určite v tom vidím skôr nevýhodu, a zas výhody pri ABC je zas ta šírka, že sa zmestí do dverí a tie vajíčka boli v cene? A kupovali ste ho v obchode alebo cez internet, lebo ked sme aj chodili po obchodoch, tak nemali moc veľký výber, čo je jasne 🙂)

s_o_n_i_k_e
15. júl 2010

@katrinb kukala som teraz na nete a aj tento je pekný iCandy Pear ale mi príde preto druhé mimi malo miesta v zadu :( a tie vaničky mi prídu prinízke neviem si tam v zime predstaviť dieťa + fusak 🙂))

katrinb
15. júl 2010

@s_o_n_i_k_e - ja som si to objednala cez net..a dokonca u dvoch predajcov. Kedze som hladala najôacnejsie a usetrila som oproti obchodu cca 250 €. A ja predsa vidim na babatka...obe...aj ked su za sebou. neviem, preco si maminky myslia, ze nevidno to druhe babo...ale ono ho vidno v pohodicke...vo vanicke 😉 A ja som si vlastne vyskladala kocik, co som chcela. ty si nemusis objednat vajicka...resp. si objednas, co chces...vsetko sa predava osobitne

juliagregor
15. júl 2010

pre zvedavcov.. 😉 nebola to babka jennys ale jej manžela...

katrinb
15. júl 2010
luciaf13
15. júl 2010

@jennys juj tak si si teda prezila svoje v nemocnici...ale uz je potom a uz bude len a len dobre, drzime palceky

@lucia.kl Lucka aj nasi drobci boli v jednej postielke spolu do jedneho mesiaca 😀 😀 potom uz sa drgali a rusili tak uz hajkaju krasne kazdy vo svojej postileke 😉

juliagregor
16. júl 2010

ahojte,
jajka bola ešte kinderko predvčerom, nechcem jej vyvolávať, lebo to nie je príjemné, ona sa ozve a už čakám a som veľmi zvedavá na váhy...
janulqa si doma?

matelko1
16. júl 2010

ahojte.praje pekny den 🙂
tak aj ja som zvedava na jajku a na tie vahy,lebo ma krasny tt.

janulqa07
17. júl 2010

zdravim maminky, tehulky............. juuuj v tom teple sa ani dychat neda a detickam nezavidim 😒

ja sa este gulam, ale dufam ze dnes uz tu prispievam poslednykrat 3v1
som zvedava na jajku a gratulujem jej dopredu 😵

jennys
18. júl 2010

Ahojte kočky, tak som pridala pár fotiek našich dvojtýždňových pokladov 🙂 Som zvedavá dokedy budú v nemocnici.
@janulqa07 no super, už sa ti to blíži. Držím palce nech to dobre dopadne.
Kočky ja som nakoniec objednala tie monitory dychu Babysense. U nás v nemocnici ich požičiavajú ale to požičovné mi za to nestojí, za rok to vyjde 70 Eur na jeden monitor a ja ich budem mať so zľavou takže jeden bude stáť 75 Eur čo je super a potom sa môžu ešte predať.
Naši sa majú ale fajn, ani moc neplačú, priberajú a snažia sa papať ale v tomto teple sa im niekedy ani nechce čo sa nečudujem. Takže sa trochu trápime, ale dnes boli v pohode aj pekne jedli. Včera to bola trochu bieda. Verím, že keby boli doma je to lepšie.

lucia.kl
18. júl 2010

ahojte
aj ja som nahodila nove fotky do albumu.

@jennys krásnych máš chalanov, ak sa smiem spýtať, prečo ich máš ešte v nemocnici???

katrinb
19. júl 2010

@juliagregor nemas nove info o jajke?

janulqa07
19. júl 2010

@jennys gratulujem........ zlatucky su 😵
mna kinderko beru vo stvrtok tak uz mam z toho stres

katrinb
19. júl 2010

@janulqa07 jeeej, tak uz to mas o chvilku za sebou.....tes sa, ze uvidis drobcov......ale aj ja som mala stres...predsa len bude to riadna zmena...zrazu ziadne brusko brusisko 🙂

juliagregor
19. júl 2010

@katrinb jajka bola dnes ešte celá 😉

juliagregor
19. júl 2010

@janulqa07 janka ale to naťahujú...už más stres aj za Vás 😉

juvimail
19. júl 2010

@s_o_n_i_k_e ak by ste chceli kupovat abc design zoom, mozem predat s komplet prislusenstvom aj navyse za polovicnu cenu ako novy, poslem foto, mame k tomu aj prsiplaste na vanicky, fusaky, slnecniky, tasku na kocik, vanicky, autosedacky (vajicka) a sportove sedacky...dufam, ze som nic nezabudla🙂

juliagregor
20. júl 2010

dobré ránko...

jajka dnes ráno porodila 🙂 Alex 2800 g a 47 cm a Erik 2500 g a 45 cm (sekcia)....

srdečne gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂

andrea_b
20. júl 2010

velka gratulacia jajke a hlavne vela zdravia vsetkym 🙂

juliagregor
20. júl 2010

@andrea_b ako sa máte, už ste komplet?

juliagregor
20. júl 2010

@andrea_b teda ja viem, že ste už doma, chlapci ešte plačkajú?

andrea_b
20. júl 2010

@juliagregor ahojky, placka hlavne Marcus...tuto noc mal snuru od 1 do 4...celkom peklo. S Alexom mame starosti - nema dobre vysledky krvi. Zatial to vyzera na transfuziu. Dr sa tvari ze to nie je nic hrozne, ze to suvisi s jeho hypotrofiou, ale pre mna je to hroza ☹

juliagregor
20. júl 2010

@andrea_b na hematologii ste boli? a čo má zlé? kludne píš do IP

andrea_b
20. júl 2010

@juliagregor ani presne neviem...len nam v piatok na rizikovej poradni vzali krv a v pondelok dr skonstatovala ze je to na 99% transfuziu, ale ze nechce predbiehat, tak este pockame 10 dni, spravi kontrolny odber a uvidi sa
je chudokrvny (nadiktovala mi len 2 vysledky hemoglobin 7,9 a Erytrocyty 2,4mil)
ona vravi ze to suvisi s hypotrofiou - pekne pribera, uz ma 3,2kg, ale organizmus nestiha spracovavat veci tak ako ma

juliagregor
20. júl 2010

@andrea_b transfuzia mu neuškodí, len škoda, že mu ju neurobili hned v nemocke, bežne ju robia predčasníkom ..neboj , určite bude v poriadku 😉riziková poradňa je dobrá, lebo deti vidí viacero odborníkov a nielen normálna pediatrička a málo ich má skusenosti s predčasníkmi alebo hypotrofikmi

katrinb
20. júl 2010

@andrea_b moja, drzim palceky malemu, aby sa mu to upravilo co najskor...aby si sa velmi netrapila.....drzkaj sa. A ako napisala Julka, je dobre, ze su v rizikovke,.....budu obaja viac sledovani a to nikdy nezaskodi

@jajka - gratulujeeeeeem - Alex a EWrik maju krasne vahy a miery...skoro ako moje bnabiky...ked sa narodili...no len to bolo daavno 😉

andrea_b
20. júl 2010

dievčatá ďakujem za podporu 🙂
už v nemocnici ma upozorňovali, že sa to môže stať, len som si to nepripúšťala...ale tak uvidíme čo bude
ale aspoň sa potvrdzuje, že ak si želáme zdravie pre detičky, nie je to fráza

juliagregor
20. júl 2010

@andrea_b 😉 presne tak, nedá sa opísať strach aký má matka o dieťa a kým ich nemáš, tak to človek nechápe, ja som veľa pochopila a zmenil sa aj môj vzťah k mame...

janulqa07
20. júl 2010

@andrea_b drzim palce nech ste ok 😉

@jajka28 velka gratulacia 😵 😵 😵

ja nastupujem zajtra a vo stvrtok sekcia, drzte palce, uz som vystresovana ☹

katrinb
20. júl 2010

@janulqa07 budeme na teba mysliet