Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

s_o_n_i_k_e
4. okt 2010

teraz mi volal brat, švagrina je v 26tt + 5deň a začala sa otvárať, ide do nemocnice ležať. Je šanca, že by tie maličké prežili, kedže čaká dvojičky? Alebo aký je postu, že ju ako zašijú ak už nie je moc otvorená a ostane ležať až do pôrodu? Strašne sa bojím o ňu a tie maličké :((((

lucia.kl
4. okt 2010

@petrikaa1 gratulujem a prajem všetko dobre tebe aj babam

juliagregor
4. okt 2010

@petrikaa1 gratulujem, krásne váhy wau 🙂 🙂 🙂
pyžamo je v pohode, kým nejdeš von a máš ešte aj nátačky 😀 ...držkajte sa a budte hlavne zdravučké 🙂 🙂 🙂 🙂

katrinb
4. okt 2010

@pitipitipa jeej, tka to je super...a chodia tu aj tehulky....len pomenej.....my tu sa skor snazime pomoct tehulkam....ak nie su si v niecom iste.

katrinb
4. okt 2010

@petrikaa1 moja, som stastna, ze ste uz domka...a krasne vahy a miery mate....sikovnice vsetky tri

katrinb
4. okt 2010

@s_o_n_i_k_e ale ano, ked sa otavara, zvyknu dat serklaz......samozrejme v nemocke sa o nu isto postarraju......netreba sa bat predcasne...

mikolajova.zuzana
4. okt 2010

ahojte dievcence, prepacte nejako sa mi nechce citat cele forum, ale mala by som otazocku, v 6tt podla internetovej tehu kalkulacky mi lekarka brala krv na HCG a vysla mi hodnota nejakych 51 000 tych jednotiek - no jedine co ma v tu chvilu napadlo bolo, ze dvojicky, no k lekarke na UTz idem az koncom oktobra a neviem sa nikde presne dopatrat ci naozaj dvojicky... :D
viete mi niektora poradit :D

matelko1
4. okt 2010

@s_o_n_i_k_e na zositie je uz neskoro,ale v nemocke sa o nu postaraju a moze vydrzat este dlho ak bude lezat.tam dostane urcite lieky na upokojenie.....
inac ahojte 🙂
@mikolajova.zuzana tazkopovedat ci to budu dvojky,ale vydrz do utz a uvidis.ja som vysoke hcg sice nemala a boli to dvojky.

mikolajova.zuzana
4. okt 2010

@matelko1 - dakujem aspon za takuto odpoved - a az to budu dvojky, livia (piccolino) mi odporucila teba na rady a tak :D potom sa niekedy stretneme a tak :D super nahodicka chi :D dakujem :D

matelko1
4. okt 2010

@mikolajova.zuzana tak budem rada ked sa stretneme a mozno sa aj pozname,nie....

mikolajova.zuzana
4. okt 2010

@matelko1 z videnia urcite :D oki :D

minkak
4. okt 2010

@petrikaa1 srdecne gratulkujem,prajem vela,vela zdravicky a mliecka!!!!Krasne miery-sikulky ste kocky 😵

bombula
4. okt 2010

@mikolajova.zuzana daj si spravit ultrazvuk, uz by to tam mala doktorka vidiet jasne... ja som mala vysoke

aknats
4. okt 2010

@petrikaa1 gratulujeme veľa zdravicka a mliecka 🙂

pyzamo je v poho aspon nebude veľa prania 😀

matelko1
4. okt 2010

@petrikaa1 blahozelam a prajem vela,vela mliecka 😵 😵 😵 ,krasne vahy ste mali.

mikolajova.zuzana
5. okt 2010

@bombula ved to, ze na UTZ idem az v oktobri a skor mi ho lekarka neurobi, teda az 21 oktobra, tak som chcela vediet ci nahodou to hcg je alebo nie je smerodatne - dakujem 😉

janulqa07
5. okt 2010

@petrikaa1 blahozelam 😵 uzivajte si krasne chvilky... hlavne prajem zdravicko a vela mliecka 😉

persseffona
5. okt 2010

@petrikaa1 gratulujeme naozaj nadherne váhy veľa zdravicka, mliecka a všetkého aj od nás

Zienky chcem sa opýtať na odsavacky mlieka rozmýšľam nad Philips avent, ale neviem či je lepšie mat manuálnu alebo elektrickú pri dvojkach. Aj tak ju chcem kupovať až po pôrode, neviem či ju bude treba. A čo sa týka tých veci od nich čo je dobre kúpiť koľko flasiek atd???

christie
6. okt 2010

@mikolajova.zuzana ja som mala v 4tt 2700 a to sa doktor zlakol, ze su tam tri alebo styri. V 6tom mi uz robili ultrazvuk a boli vidiet gestacne vaky... Ty si v 9tt, to uz by mali byt aj srdiecka vidiet

lusinkaj
6. okt 2010

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂
tak sa hlasime,uz sme doma,dnes nas prepustili...sme v poriadku vsetci traja... 🙂
ja sa citim dobre,rana neboli...jedine trosku bolia krize od kojenie ale musim najst nejaky dobry sposob ... 🙂
co sa tyka porodu-sekcie je to na dlhsie ak bude niekedy cas napisem....ale inac bol to krasny zazitok...a tie bolesti noooooo pomlcim,ale zvladla som to 😉 😀 😝
mliecko mam...tak uvidim dokedy lebo ta väcsia je strasna hladoska len by papala... 😀 ved aj preto mala taku vahu 😀
no uz musim ist lebo lebo ideme kupkat ...ked stihnem pridem..paaaaaaaaa 🙂

lucia.kl
6. okt 2010

@lusinkaj gratulujem ešte raz, to je fajn, že to všetko tak zvládaš, už teším na fotky 🙂 a aké ste mali váhy a aké boli baby dlhé?? nikde som sa neodčítala

lusinkaj
6. okt 2010

@lucia.kl dakujem pekne..... 🙂 ak stihnem tak hned dam fotky... 🙂
Karinka mala 2700g a 46cm a Bianka mala 2150g a 46cm 😉

lucia.kl
6. okt 2010

@lusinkaj ty si mala baby o centimeter dlhšia a jednu o 200g lahšiu a druhu ťažšiu ako ja 🙂

lusinkaj
6. okt 2010

@lucia.kl tak to je super..aj vy ste boli dobre aj s vahou aj dlzkou...no teraz sme zaspali uvidime do kedy... 😝

lucia.kl
6. okt 2010

@lusinkaj tak to si pamatam, ake boli začiatky, každé 3 hodky sme boli hore, som vždy zobudila aj tu druhú, nech nemusím byť hore nonstop... ale naštastie vždy hned po krmeni zaspali a spali až do rana...

lusinkaj
6. okt 2010

@lucia.kl no tak to bude zaujimave....uvidime ake bude u nas...kojis? 😉

katrinb
6. okt 2010

@lusinkaj ahoj a vitajte domka.....halvne vela oddychuj, kym si zvyknes na to vsetko...... A to, ze kojis, je suuuuper. A nezabudni, uz ked mas mliecko, uz to treba len udrzat...mliecko sa nestrati...ak ho uz mas. Kludne sa pytaj...ja stale kojim a mlieka mam stale vela. Len to treba spravne nastavit, vela prikladat...aspon zo zaciatku. Mam kontakt na vybormnu laktacnu poradkynu, pride k tebe domkov, staci jedna navsteva...a zvaldnes kojit dlho dlho dlho

lucia.kl
7. okt 2010

@lusinkaj bohužial moje baby su od začiatku na UM - prsia sa mi zapalili ešte v nemocnici, aj napriek prikladaniu a odsavaniu, mlieko nechcelo tiecť, tak som skončila na antibiotikach a mlieko bolo max 20ml denne, tak som to nakoniec vzdala....

lusinkaj
7. okt 2010

@katrinb vazne ty este kojis?supeeeeeeeeer 😉
a ako?papaku obe naraz alebo nie?
no ja mam pocit ze mojim to nestaci ja som kupila aj nutrilon aj prikrmujem....ale len zatial raz za den som im dala...
@lucia.kl aha,a co im davas?
a papaju vam naraz,aj spia?alebo raz jedna a potom druha?

juliagregor
7. okt 2010

@lusinkaj ahoj zlatko, nedávaj im UM, kým máš svoje mlieko...kolko vypijú, toľko sa im spraví, ono to len potrebuje chvíluk čas, teda časti prikladať, veľa piť a pospať si, ked sa dá.. 😉