Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

kuspitka
18. máj 2009

mixka tak najskor deti a potom kocik .to uz nejako zvladnem neviem ako ale budem musiet.
kedy sa vie,ze ake su pohlavie a kedy je dobre zacat kupovat prene veci

mauzos
18. máj 2009

ahojte baby, vidim ze preberate temu kociky 😀 drzim palce aby ste vybrali spravne.

kuspitka nam povedali pohlavie pri morfologickom ultrazvuku, myslim ze to bol 21 tt.

kuspitka
18. máj 2009

a kedy ste zacali kupovat pre deti veci.
ja sa este bojim kupovat este sa moze stat hoco..

mauzos
18. máj 2009

ja ani neviem, my sme toho vela nekupovali, mam strasne vela veci od kamosiek po ich malych. Cize len tak pre potesenie par veciciek, ale kedy netusim 😀 Kocik sme si ale objednali uz v decembri, to som bola v piatom mesiaci.
Inak to nosenie po schodoch take lahke nebude. Neviem si to predstavit, ako to chces realizovat, deti nechas same na prizemi a pojdes naspat po kocik? A naspat hore schodmi si to uz vobec neviem predstavit. My mame tiez vytah na medziposchodi, kocik nosime do bytu a sama sa s kocikom von nedostanem ☹ Tiez som povedala, ze ho nenecham v kocikarni, ale nic ine nam neostava, je to zaberak aj pre dvoch takto to nosit. My mame vsak momentalne kocikaren obsadenu robotnikmi, ktori nam zatepluju blok ... tak uz ratam dni, kedy skoncia a vypadnu 😠 aby sme ho tam mohli nechat.

kuspitka
18. máj 2009

mauze ani ja neviem ako to bude.ale pokial nelozie tak to budem zvladat nosit ich hore a nechat ich tam,ale neskor uz to bude horsie.
budem nad tym asi spekulovat ked bude treba teraz asi velmi...
dufam,ze to zvladnem ako bude treba.najskor to budem skusat bez deti ako nam bude lepsie ist dole...

mauzos
18. máj 2009

no neviem Kuspitka, ked budu mat takych 7-8 kil ... no chcela by som ta vidiet, ked vyjdes z brany kocikovat 😀 😀 Ale to uz je nas udel 😉

kuspitka
18. máj 2009

mauzos tak svokrovcov mam oproti a mozno mi pomozu hore kocik obcas niest.
ked som si uz tolko vytrpela tak zvladnem aj toto.dlho sme nane cakali a teraz ich cakame uz ma nic nemoze prekvapit nejako to zvladnem
ozaj kolko krat za mesiac si isla do poradne????

minkak
18. máj 2009

kuspitka -macky v kocikani ?
😕
no to by som radsej na Tvojom mieste riesila kocikaren aby sa tam nedostali ,poriadne vycistila vsetko...

mauzos podobne aj unas 😅 tiez zateplujeme 😉 ale uz tiez koncia... 😉 a inak ja som pri malej kocik zamykala 😉 aspon nieco no...ale nikdy sa u nas nastastie nic nestalo 😉
vsetky kocky sme si kociky zamykali a vynasali hore len vanicky a neskor teda len malu na rukach 😉

mauzos
18. máj 2009

kuspitka, tak potom nie je problem, ked mas blizko svokrovcov, mas po probleme. A u nich by si ho nemohla niekde nechavat? Radsej par metrov preniest malych v taskach ako trepat ten kocik po schodoch hore.

Prvy mesiac sme chodili kazdy tyzden do poradne, teraz ideme po dvoch tyzdnoch a dalej neviem ako to bude.

Ja tiez planujem davat na neho retaz z bicykla, ci to vska pomoze, neviem. Ale utesujem sa, ze dvojickovy kocik snad nokto neukradne, je tahsie ho predat ako obycajny 😝

kuspitka
18. máj 2009

minkak my nemame kocikaren.aj tam chodia aj mysy...
juj moja prenasat ich to radsej kocik hore budem brat.

mne povedal,ze mam chodit len raz za 3tyzdne,ze castejsie nemusim chodit ked nemam ziaden problem.
spodok ma boli poriadne.
inak chodim celu noc na wc neviem ci mi uz netlacia na mechur

mauzos
18. máj 2009

😀 😀 😀 ja som ti odpisala ako chodime do detskej poradne 😀 😀 vies ja uz zijem rodicovstvom 😉
do poradne som chodila raz mesacne a posledny mesiac raz tyzdenne uz do nemocnice, kde som rodila

a piskala som tiez cele tehu vkuse, mas sa na co tesit 😉 najlepsie je to v noci, alebo ked niekam ides. V Ke asi neexistuje obchodny dom, kde by som este nebola na WC 😀

kuspitka
18. máj 2009

mauzos tak sa mam naco tesit..
moja idem hajat mam bolesti a je mi na zvracanie....
zajtra vas pridem zas pozriet.papa

mauzos
18. máj 2009

dobru noc 🙂

minkak
18. máj 2009

kuspitka aha tak aj mysi aj macky,no teda zaujimava kombinacia,no ved ,ale aj to by sa dalo vyriesit,nejake tie pasce alebo tak...mas cas to este vsetko zlikvidovat...no ale to uz je na Tebe co Ti bude pohodlnejsie 😉

mauzos a Vy ako kojite sa? 🙂

taella
18. máj 2009

ahojte,
tak my nechávame kočiar v kočikárni a hore nosím iba vaničky s deťmi , ale už je čo vláčiť 😠 a ešte keď idem sama aj na návštevu , to je plus nejaká taška s vecami . A bude ešte sranda , keď sa už nevojdú do vaničky a bude ich treba na rukách zniesť dole do kočiara 😖
ináč dnes máme 4 mesiace , tak som založila nový album.
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mauzos
18. máj 2009

taellka vsetko dobre k 4. vymesaciu. Nech len tak pekne rastu ako doteraz a nech su zdravucki. Uzasne fotecky, su zlatucki 🙂
prosim ta kde si kupila Oliverkovi tu modru ciapocku? Nieco take som hladala. Nasi maju este tie klasicke biele ciapocky a je to take smiesne, ked su vyfesakovani a k tomu taka capicka 😀

minkak nekojime ☹ sme na Nutrilone, ale chuti im. Ved co maju robit, ked ine nedostanu 😉

taella
18. máj 2009

ďakujeme mauzos ,
tie čiapočky kúpila mama v Poľsku , ani u nás som také nevidela .

minkak
18. máj 2009

Juuuuj taella kraaasne fotecky,ja si to este stale neviem predstavit,to bude srandy 😅
no veru na to sa pripravujem,ze ani vanicky nosit nebude sranda+ nejaka ta taska a malu mat na ociach...ale snad to zvladneme no nie? 😵

mauzos no ved hlavne ,ze im chuti ,ja sa len pytam,lebo som zvedava co nas caka,ze ako to vy ostatne zvladate,nechcem mat velke predstavy dve su dve,predsa len 😉

eviska83
18. máj 2009

Ahojte,
Vidim ze tu zasa pribudlo vela cakateliek ,tak ich srdecne vitam.
Kde su tie casy ked sme cakali aj my a stale pisali na konika? 😀 😀 😀
taela - gratulujem. su rozkosni,karolinka je teda riadna buchticka 🙂 🙂 🙂 .A ta ciapocka je fakt krasna.Tu zasa maju rozne krasne ciapocky ,ale skoro ziadne na zavezovanie ☹ ☹ ☹ ,mame zasoby zo svk 🙂
Som rada ze problem s kocikom nemame,byvame v dome ,ale fakt si neviem predstavit vlacit to vsetko hore schodami.
Mauzi a Martinka dakujem za rady ohladom orchidei,vcera mi MM kupil novu,lebo som mu povedala ze uz viem ako na to a ze uz mi urcite nezdochnu 😎 😎 😎
Pipka si urcite uziva 😉 😉 😉

mauzos
18. máj 2009

ahoj evi 😀 drzim palce, aby orhidejka prezila a pekne kvitla 😉
ciapociek mame aj my plno, ale na zavezovanie len tie biele traposky 😒

veru pipke mozme len ticho zavidiet ...

minkak tu plne koji dvojicky asi len Martinka, ale ona je superzena a aj Evka ma v tom znacne uspechy. Ospravedlnujem sa, ak som na niekoho zabudla. Mne sa to zial nepodarilo ☹

taella
18. máj 2009

ja som kojila necelé tri mesiace a potom som to vzdala. Možno keby som trošku viac chcela , tak kojím doteraz . Dúfam , že to raz nebudem ľutovať .

mauzos
18. máj 2009

a ake mliecko davas malym?

eviska83
18. máj 2009

ja zatial tiez kojim,ale tiez si myslim ze ked sa budeme stahovat( august) tak to vzdam,neviem ale akosi si to neuzivam tak ako som si to uzivala pri Andrejovi ☹ .Teraz im obcas dam UM vecer aby dlhsie spali a ja si mliecko odsajem.
Mauzi - ako casto sa budia tvoji v noci?

minkak
18. máj 2009

eviska dakujem 🙂 pozeram,ze uz aj Ty mas starsieho synacika-pomaha Ti?ako to vsetko berie....jej ja mam otazok 😅
mauzos,nerob si hlavu ked to nejde,tak to nejde,ja som teda malu kojila rok,bolo by sa dalo aj dlhsie,ale sa jej vyhadzala pusinka a na 2 t,sme boli odstavene,tak som si potom uz povedala,ze aspon sme sa v podsate bez problemov odstavili a aj od dudlika a na flasku sme sa potom naucili 😉
teraz ako to bude,neviem,nevviem,pri malej som mala mlieka ajajaaaj a stale som hovorila ,ze aj pre dve 😀 no kto mohol tusit 😅
ale tak uvidime nechcem sa do nicoho tlacit,aby som sa samu seba neutrapila,netreba mat vycitky taellla,robila si co si mohla a na kolko si sa citila 😉
ja sa tiez pripravujem ,ze bude vsetko ine 😉

mauzos
18. máj 2009

evi poslednych par dni prespia 7-8 hodin v noci, cez den tak 3-4. Ale posledne tri dni uz nechcu spinkat cez den tolko ako predtym 😒
a tvoji ako?

mauzos
18. máj 2009

ale ma to aj vyhodu, ze flaskujeme. Moze krmit aj ocko a niekedy potiahne nocnu a ja sa vyspim celu noc. To je nadhera 🙂
a dnes som si skoro po roku dala radler,pivo so spritom vonku v bare na terase, co by som si asi pri kojeni nedovolila. Bolo to prijemne tak bezstarostne si posediet v takom krasnom pocasi 😉

eviska83
18. máj 2009

mauzi- si robis srandu?7-8? tisko zavidim 😎
moji spali raz 5hod a to som uz bola vyspana do ruzova. ked ich dokrmim tak spia 4 hod.ak nakojim tak 3. ☹
minkak- syn je uzasny,vobec neziarli a pomaha,podava plienky a pod.jeho som kojila 8mes,potom som sla do prace,ale uzivala som si to. teraz ked kojim jedno tak stale cakam kedy zacne revat druhe teda sa vobec neuvolnim.zo zaciatku mi vyhovovalo kojit naraz ale teraz ich musim casto zdvyhat na odgrg a je to dost narocne.

eviska83
18. máj 2009

mauzi- to teda ano,ja si teda davam sakra pozor co jem aby sme nemali bolave bruska.strasne mi chyba kysla kausta a zeleninka ,a aj to pivo by som si uz dala 😀

mauzos
18. máj 2009

no to spinkanie je dan za kojenie, z MM sa tak nezasytia ako z UM. Ale hovorim, ze u nas je to este len par dni. Dufam, ze to nebolo len nahodou 😉 No a my v podstate nevieme, co su to bolave bruska. A teraz si to musim poriadne vyklopkat 😀
evi to pivo by som rada ozelela, ale zial nezvladla som to tak ako ty ... ty si macher, nevzdala si to.
uz si kupila tu satku?

mauzos
18. máj 2009

baby teraz som zistila, ze mi uz prislo porodne. To potesi. WAW 😀