Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

betina1984
5. nov 2011

@lauricka ja by som určite brala prirodzený pôrod. A dúfam, že aj mne sa už neotočia, aj keď je chlapec hore hlavou. Ale budem si stáť za tým prirodzeným, pokiaľ tým neohrozím dvojčatá. Ešte sa musím dohodnúť s gyndošom. Ja idem v pondelok na prietoky, tak sa popýtam na váhu. Som strašne zvedavá. Inak, aj ja mám dievčatko väčšie ako chlapca...🙂

dzu
5. nov 2011

Ahojte,po odtoku plodovej vody 31.10. Sa nam 3.11. narodili bambulky Hanka (1850g,43cm) a Karolinka (1930g,43cm) 3 dni mi pichali injekcie na dozretie plucok. Idem teraz za nimi,su nadherne.

kacarina
5. nov 2011

dzu, blahozelame, tak sa poponahlali? posielame cmuka, drzte sa 😉

juliagregor
5. nov 2011

@dzu srdecne gratulujem a prajem hlavne vela zdravia, vybrali ste krasne mena 🙂 a neboj sa oni rychlo dobehnu a dorastu... 🙂

lauricka
5. nov 2011

@betina1984 drzim palce tiez, ja som mala celu dobu stale babu mensiu, az vcera ma sokli, dokonca bola stale druha a vcera mala hlavicku nizsie ako chlapec, Dr. Dubcakova to zhodnotila, ze "baba to vybojovala"

jankatinka
5. nov 2011

@dzu
blahoželám. Veľa zdravíčka babule vám prajem.

matelko1
5. nov 2011

@dzu blahozelam a prajem vela,vela zdravicka 🙂

luciaf13
5. nov 2011

@dzu krasne menaa Hanku som aj ja tuzila mat 🙂 GRATULUJEME vela vela zdravicka prajeme a vsetko dobre 🙂

bibi11
5. nov 2011

Ahojte, môžem sa opýtať či niektorá z vás mala v 12. týždni hnedastý výtok? Ak áno, chcem sa opýtať či to po liekoch prešlo a či sa mám nejako obávať....Mám síce lieky, aj som na PNke, ale aj tak mám obavy...Ďakujem za odpoveď.

juliagregor
5. nov 2011

@bibi11 mala v 13 tt, bola som v nemocke 10 dní...doma som nemala klud, pri synovi sa nedalo odpočívať...pekne v klude, pozitívne myslenie a bude dobre 😉

bibi11
5. nov 2011

@juliagregor Ďakujem za povzbudenie🙂

betina1984
5. nov 2011

@lauricka tie sú tuším trošku šikovnejšie. Aj keď som chcela fotku, tak ona sa otočila a on trucovito nie. Dúfam, že sa v pondelok obaja otrčia a bude mať čas ich aj pomerať a odvážiť. Môj gyndoš ich cez USG len meral a potom mrkol do tabuliek, koľko vážia podľa tých mier. Veľmi nepresné...🙂. Tento má super USG, hneď sa mu to tam ukladá a automaticky počíta. Takže by to tak dlho ani nemuselo trvať.

betina1984
5. nov 2011

@bibi11 myslím, že to až tak nič neznamená. Ja mám výtok teraz asi od 28 tt. Pri malej som to napr. nemala. Nie je hnedý, skôr biely až žltý.

betina1984
5. nov 2011

@dzu gratulujem. Takže si ma nepočkala...🙂. Nech sa Vám darí a nech ste všetky čo najskôr doma a hlavne veľa mliečka...

evusaa
5. nov 2011
evusaa
5. nov 2011

@dzu jeeej blahozelam, super ze ti stihli napichat vsetky kortikoidy na plucka a 35tt je uz super, to uz nebudete tak dlho v nemocke ako my. Drim strasne palceky nech su vsetky vysetrenia v poriadku a nech ste vsetky spolu domka 😉

dzu
5. nov 2011

@evusaa ahoj,no stihli vsetky davky. Baby trosku schudli,ale ze to dozenu. Dnes som si skusala odsavat,ale nic,ani kvapka :(

betina1984
5. nov 2011

@dzu nevadí, určite sa rozbehne, len skúšaj ďalej a skús to rukou. Ja som radšej odstriekavala ako odsávala... Išlo mi to lepšie.

wera
5. nov 2011

@bibi11 ahoj, ja som mala hnedý alebo krvavý výtok viac krát počas tehu, v 11tt sa objavil hematóm a krvácala som týždeň a potom ešte 3 týždne špinila... brala som duphaston a ešte niečo proti krvácaniu ale už sa nepamätám čo to bolo... a detičky som krásne donosila do 38tt takže sa nebojkaj, hlavne kľud a oddych 🙂 ja som prvý a skoro celý druhý trimester len preležala a von som chodila len k lekárovi...
držkaj sa a uvidíš že všetko bude okey 😉

wera
5. nov 2011

@dzu gratulujem a prajem dievčatkám veľa zdravíčka a maminke skoré uzdravenie a veľa mliečka 🙂

parvitas
5. nov 2011

😉 @betina1984 no teda... to akoby si pisala o nasej malej...
akurat ona este nechodi do skolky... ale odkedy sa uz nedojcime, tak nevie cez obed zaspat. asi to chce cas, ale je ako nezmar. obcas sice na nej vidno, ze by si aj pospala, ale bojuje s tym 😒 a my s nou...

parvitas
5. nov 2011

@dzu gratulujem a prajem rychle zotavenie a detickam vela zdravia a mliecka

parvitas
5. nov 2011

@dzu ozaj a nemozu ti ich prilozit? aspon na chvilku?

janette77
5. nov 2011

@dzu Ahojko, gratulujem k dievcatam a mliecko pride, neboj, mne nabehlo az piaty den. Vela zdravicka a sily babatkam, aj mamine.🙂

smejko
5. nov 2011

@dzu vsetko dobre tebe aj bambulkam

evita59
5. nov 2011

@bibi11 Ahoj. Ja som tiež špinila v 10 tt., bola som aj v nemocnici, po liekoch to prešlo. Teda vlastne som špinila na viac krát, ale dvojičky som donosila do 38.tt.

dzu
5. nov 2011

Babyyy,prave mi ich prvykrat prilozili a hned same bez pomoci sa prisali a mliecko tieklo,ze mali pusiny spinave. Najkrajsi pocit,fu...

akvetinka
5. nov 2011

@dzu  blahozelam k babatkam,aj k mliecku 🙂

betina1984
6. nov 2011

@parvitas veď aj my. Včera sa ukladala o 16.00, že si podrieme. Myslíš, že zaspala? Ani náhodou a to bolo vidieť, že sa jej chce, ale just nespala.

parvitas
6. nov 2011

@betina1984 ja dufam, ze sa to casom vyriesi, ze si zvyknu spavat. ved su este male, aby uplne vynechali spanok... aj ked vecer uz mam o pol siedmej, siedmej pokoj, lebo spi, ale tym, ze je mrzuta k veceru je to narocne...