Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
26. feb 2010

dobrú noc a pekne sa ešte vyspi, potom už nebudeš 😉

katrinb
26. feb 2010

dik za povzbudenie...dobru

juliagregor
27. feb 2010

dobré ránko..a pekný deň všetkým....

prehrali sme ☹ ale už sú ozaj unavení.....

janulqa07
27. feb 2010

dobre ranko 🙂 ja mam dnes krasny oddychovy den moji chlapy sa dali do upratovania 😀

juliagregor
27. feb 2010

ahoj Janka super, pošli aj k nám 😀

mm dospáva hokej, deti sa najedli, umývajú si zuby a ja rozmýšľam čo si začať 😅

janulqa07
27. feb 2010

no ja mam stastie ze chlap nie je az tak na sport, takze si pospal, aby dnes mohli makat, maly samozrejme komentuje, ale robi 😀
najhorsie je zacat, ja idem satle po troche a pokial skoncim mozem sa vratit na zaciatok, ale neprehanajte to ved raz sa to urobi 😉

katrinb
27. feb 2010

ahojte tehulky a maminky

no veru, skoda hokeja - ale snazili sa chapci...no uvidime, ako im to pojde s Finskom

Peknu sobotu prajem

betelgeuze
27. feb 2010

Ahojte dievcata...
Vcera som bola na ultrazvuku v 30tt, merali nam prietoky, velkost, srdiecka. Kolko vazili vasi bubaci, ked ste tento ultrazvuk absolvovali?
Nasi mali 1470g a 1540g. Neviem, ci je to pri dvojickach vela alebo malo, alebo akurat 🙂

katrinb
27. feb 2010

bete - ja som bola na ultraz. v 31 ttm - mam ale obe dievcatka (vraj mozu byt mensie ako chalani - no neviem) a vahy mali 1320g a 1443 g. Takze si mala krasne vahy podla mna. Ale ber to aj tak, ze kazda mamina sme predsa len ina...ja som nizka.... Ale mozes byt v klude uplnom - si myslim

luciaf13
27. feb 2010

betel my sme boli v cca 29tt. a nasi vazili jeden 1320g a druhy 1280g takze doki povedal, ze tei vahy su dobre, akokeby sa vo mne vyvijalo jedno babatko a nie dve xixi 😀 😀..takze tvoji drobcekovia su na tom tiez OK 😉

betelgeuze
27. feb 2010

Dakujem, potesili ste ma..... 😀
Dufam, ze uz budeme iba pekne rast, oni celkovo a ja do sirky.

lilinka76
27. feb 2010

Ahojte buduce maminy dvojičiek,

ak hladate kociar, mam na predaj Peg Perego Duette SW. Mrknite sem.

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

janulqa07
27. feb 2010

kati tak ako sa mate? este stale 3v1? 🙂

katrinb
27. feb 2010

janulqa - no ano...este stale po starom. Uvidime, ci nam dnesny den nieco vymysli 🙂 Cakam akurat na obedik, mm mi vari fajne papanie. Uz som taka hladnaaaa

janulqa07
27. feb 2010

jaj teraz obedik? ja mam konecne doma klud, mali sme navstevu starych rodicov, maly sa nevedel ukludnit, pokazene radio 🙂 a dedo ma len nahanal s napadmi ako urobit postielky 😠

katrinb
27. feb 2010

janulqa - no my sme si dnes posunuli den, kedze sme rano pozerali telku a muzicek vyspaval do pol 2 😲 😲 😲 Takze ja som mala suchy obed a teraz vari...teda to uiz bude vecera HIHI. Inak z mojho terminu marec uz sa narodilo 12 deticiek....dost no nie? A dokonca 3 ci 4 maminy mali termin ako ja alebo po mne a uz maju babatka....no moje bambulky sa maju v brusku dobreeee. Co je fajn, este nech priberu...aspon nieco. 😉
A ako to dopadlo s tymi postielkami? Uz si mu dala instrukcie, co a ako?

janulqa07
27. feb 2010

kati oni vedia kedy je cas 😀 a mozno budu po tatinkovi a dobre sa oddychuje 😀

instrukcie ziadne, bolo uz tooolko variant, ze pockame ake velke budu babatka , ale uz som chora z toho, budem potom riesit zo dna na den

katrinb
27. feb 2010

janulqa - nechaj tomu cas...ono ked clovek velmi spekuluje, prespekuluje...

Baby, mozem jednu otazku? Predsa len sa uz stale sledujem a viem, ze moja otazka bude asi hlupa..ale som prvorodicka a neviem..... ak by mi postupne odekala plodova voda....to tecie stale? Ako tecie zo mna von? Alebo to moze byt na etapy? Lebo niekedy mam pocit, ze nieco zo mna ide von, pozriet na intimmku...je vlhchka...nie velmi. potom ju vymenim a ta druha az taka nie je. A potom dlhio nic a zase sa mi nieco zda...jooj. Som zo seba uz nastvata...

alienka73
27. feb 2010

Hm Katrin, neviem , mne odtiekla v nemocnici po monitore ale odtieklo jej velaaaaa, som ostala s otvorenymi ustami, ak ti odtecie tolko co mne tak to spoznas urcite. Ale viem, ze to nie je pravidlo, moze aj menej ale ci takto malicko a na etapy ako sa tebe zda to netusim. Snad dalsie maminky poradia. ALe urcite je normalne, ze sa tak sledujes. Ja som uz pred odtecenym plod vody mala kontrakcie...Tak verim, ze aj ty budes mat jasne signaly a budes hned vediet ze uz to prislo. Drzim palce! 🙂

katrinb
27. feb 2010

alineka - dik....som uz celkom slusne vystrasena...no nic, idem dat sprchu, trochu sa ukludnit 😉

kablika
27. feb 2010

ahojte 🙂
betelgeuze - ja idem na sono v 30tt 10.3 tak ti mozem potom npisat, ako pomerali nas....

katrinb - drzim ti palce!! A pozor pri pozerani hokeja 😉

katrinb
27. feb 2010

kablika - budem sa snazit sa velmi nevystresovat rano 🙂

janulqa07
27. feb 2010

ahojte idem z nakupneho centra a aspon u nas maju v Bati vypredaj detskych topanociek za super ceny.

kati ja uz sa vzdavam lebo nad vsetkym vraj vela rozmyslam 😒

katrinb
27. feb 2010

janulqa - ako si pisala, budes to riesit, ked uz to bude surne aktualne

juliagregor
27. feb 2010

katka môže ti voda odchádzať aj postupne ...

katrinb
27. feb 2010

juli - no fasa. Ale po sprche ci som si dala o siestej uz nic zo mna neslo....tak to asi nebolo ono. Boze uz zo seba nemozem. Ale asi to zistim ak by to bolo ono, ze? Potes ma 😔

juliagregor
27. feb 2010

hlavička môže naliehať na krčok, tak nemusí ísť prúdom...dr. ťa isto poučil
držím ti pästičky a prajem bezproblémový pôrod 😉

janulqa07
27. feb 2010

kati ja som bola bez bolesti otvorena na 5 palcov a voda mi neodtiekla 😀 a vedla pani vrieskala

katrinb
27. feb 2010

Juli - no poućil - ani nie...on mi len povedal, ze ak odtecie voda, mam prist.... No nist uz. Ak by som mala opat pocit, ze asi to je ono, tak pojdem do nemocky. Teraz sa nic nedeje

juliagregor
27. feb 2010

so mnou na izbe ležala kočka, a zrazu tiež mi hovorí, že jej asi voda tečie (34 tt), zavolali sme sestričky, majú taký roztok a hned zistili, že je to voda a do hodiny boli chlapci vonku...