Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

zuzbel1
19. nov 2010

@janette77 ano,viem,tak snad nam dlho posluzi. Za usetrene budu plienky 😀 .

katrinb
20. nov 2010

@adra22 tgie myslienky su sialene....ono ich ma kazda maminka, ktora je zodpovedna, ale krasne si napisala, ze treba mysliet pozitivne...to je velky krok k uspechu
@felicita2 moja a kde ti hpo budu davat. JA som rodila teiz v KE...a mne zase, ked som bola OK...aj dole nedavali pesar...pretoze preventivne sa uz vraj nedava...len ked je ho naozaj treba..... 😒 Nechcem ta tu strasit, to nie....ale je to zbytocny zasah tam , kde nemusi byt....skus o tom pokecat s doki....
@janette77 rzim palceky na poradni
@deinad drzim palceky..daj vediet kao dopadnete, aj ty aj malinke 😉

deinad
20. nov 2010

@katrinb tak doktorka pochvalila moju sliznicu 😀 to je asi dobre znamenie, a teda vo stvrtok 25.11 ideme na to..

myslite na mna kocky 😵

lilinka76
20. nov 2010

Dievcata, ktore cakate dvojicky v marci (asi najlepsie chalanov, ale nie je podmienkou), chcem niekomu darovat za cenu postovneho 4 tricka na leto a dva kusy oranzove balonove kratke nohavicky s naprsenkou znacky Cherokee. Netusim, ake su to cisla, lebo ja vysacky odstrihujem, ale ak sa Vam babatka narodia v marci, tak by to malo byt OK, nasi chlapci sa narodili 7.3. Tricka mam aj odfotene v bazari, ale neviem to dat do rubriky DARUJEM. Ak by ste mali niektora zaujem, tak dodam aj foto kratasov, piste mi IP.

katrinb
20. nov 2010

@deinad 😀 😀 😀 jej na moje meninky....tak to vyjde na 100% 😉

janette77
21. nov 2010

@deinad Ahojky, hlavne by to malo byt vase spolocne rozhodnutie...ja vam velmi drzim palceky, aby motyka vystrelila aj pri jednom embryjku, nikde nie je napisane, ze to nemoze vyjst. Drzim palce a potesi ma ta najkrajsia spravicka na svete. Daj vediet, ako sa priebezne citis, hm?

janette77
21. nov 2010

@katrinb Dakujem pekne, ozvem sa po poradni, ako ma zhodnotil lekar.🙂 Prajem krasny dnik so slnieckami...

janette77
21. nov 2010

@deinad Veru tak, ako katrinb napisala, musi to vyjst! Mozno bude mala Katka.🙂) Naozaj drzime palce, pochvala sliznice je slubna, tak teraz uz len pozitivne naladenie a neuspech sa nepripusta!!!

janette77
21. nov 2010

Ahojte maminky, cakatelky, ako sa mate v dnesny spaci den?? My sme vcera absolvovali turne - rano 300km do LC, tri navstevy a spat 300km. Uff!!! Sme to nejako precenili, domov sme prisli nieco po polnoci. Zazitky krasne, bolo fajn, len to bolo narocne pre manzela/sofera, aj pre mna. Slubujem, ze od dnes sekam dobrotu. Prisli sme nabaleni, varit netreba, nejaky ten neporiadok sa ma dnes netyka, zajtra trosku pohnem zadkom, ale budem sa setrit, aby ma dokyk v piatok znovu pochvalil. Velmi dobre to vtedy padlo.🙂
Ale zase som mala konecne kludnu noc. Spanok takmer vcelku, 1 navsteva vc - to je na guinessa! 🙂)

adra22
21. nov 2010

@janette77 jaj moja tak to ste mali riadnu túru. Mne je dnes nejako veľmi smutno MM je na služobnej ceste už týždeň a ešte týždeň tam bude tak prišiel na mňa nejaký splín. V kuse sama doma aj keď ma síce príde pozrieť mamina, kamošky ale aj tak mi je nejak veľmi smutno. Som behala po nete a objednávala vecičky do výbavy. Poprala som veci čo máme od kamošky a večer sa to chystám žehliť no ale tie drobné veci to bude iná sranda 🙂 Myslíte, že úplne všetko pre drobcov by sa malo žehliť?

juliagregor
21. nov 2010

@adra22 ja som žehlila asi do 3 mesiacov (potom sme kupili sušičku), je to vlastne dezinfekcia a vôbec som nepoužívala žiadnu aviváž, len detský prach Lovela...starší mal istú dobu taký škaredý ekzém a bola som s ním na kožnom a lekárka sa ma prvé opýtala, či používam aviváž, že to je najväčšia hnusoba na detskú pokožku...používala som len olivový olej, kt. som kupovala v lekárni, ale nie ten uzatvorený, ale dala som si nalievať ten ich, z ktorého vyrábajú mastičky...potom mm kupil celý liter 😀

deinad
21. nov 2010

@katrinb hihi, aj hviezdy su mi naklonene, vraj budem mat uspesny tyzden, hlavne aby som to nezakrikla 😵

deinad
21. nov 2010

@janette77 ty si zlaticko, dodavas tu kazdemu nadej, energiu, pozitivne myslienky 🙂 mas pravdu, bude to pozitivne //
no malo by to byt spolocne rozhodnutie, ale jednoducho som nechala rozhodnut jeho...ja by som brala dve, nevadi, budem najstastnejsia na svete ak to vyjde a bude to jedine najstastnejsie dieta na svete 😵

deinad
21. nov 2010

@janette77 fiha, tak sa drzizis vyborne, to sa dobre cita, len tak dalej!
a na otazku ak sa inak citim, tak vyborne, nemam si na co stazovat, uz pomaly nakupujem darceky, aby som sa potom zbytocne nenahanala a nestresovala, uz len 4 dni, zacinam odpocitavat 🙂

janette77
21. nov 2010

@adra22 No veru, bolo to trosku nad nase sily, uz by som si mohla vstupit do predmaterskeho svedomia.🙂 Je mi luto, ze sa tak citis, na mna to pride zajtra, lebo manzel mal dovolenku a boli sme spolu 5 dni. Takze zajtra preberam Tvoj splin na seba a Teba odbremenim, slubujem.🙂 Aj ked dvojtyzdenna sluzobka manzela - uff! Ja som uz z toho rozhadzana, ze ten moj je denne aj do siedmej v praci.☹((( Tak Ty uz peries vecicky? Zeby si ma inspirovala? Stale si vravim, ze mam cas, ale...
Navyse som si slubila, ze ked ostanem doma, porobim si poriadok v skriniach, v papieroch, ale sa mi nechceeeeeeeeeeeeeee. Aj tu si vzdy fandim, ze je este fura casu. Ale takto nikam nezajdem, vsak? 🙂 A inak sa citis, dufam, fajn. Zajtra mas poradnu, ak sa nemylim...tak velmi drzim palce!

janette77
21. nov 2010

@deinad 🙂 tak uz zasobujes pod vianocny stromcek? Normalne som sa zlakla, ako to budem riesit ja, uz sa fakt presuvam z miesta na miesto coraz smiesnejsie (no, tie vyboje do krizov az tak smiesne zase nie su🙂). Zeby som to poriesila cez internet? Hm...aj ked my sa teraz dost orientujeme na babatka, vybavicka pre ne je teraz prioritou. Prave dnes sa ma manzelik pytal pri ranajkach, co by som chcela na Vianoce. Moja odpoved - aby babatka este stale boli v mojom brusku a aby boli silne a zdrave.
Podla toho, co pises si po KET-ku beries volno, alebo si vybavis PN? Tak nas nesetri pocitmi, budeme tu pre Teba. MK aj mne velmi pomaha a povzbudzuje ma. A tie mile privlastky, co si mi pripisala (dakujem 🙂) su len vdaka tomuto foru. Skratka je fajn mat nablizku ludkov, co prezivali a prezivaju podobne zivotne okamihy.🙂

bobicek5
22. nov 2010

ahojte dievcata, ja len na skok: ak mate niektora zaujem o vecicky pre dvojcata, kuk moje inzeraty. Skoro vsetko je to pre dietky vo veku 9-12m.

matelko1
22. nov 2010

ahojte.dnes je teda uprsane pocasie ☹ ...ale aj tak prajem pekny den.

janette77
22. nov 2010

@matelko1 Ahojko, aj u nas je smutno a sedivo. Vstala som len 9:45, este ma cakaju neskore ranajky, no citam si rannu postu. Vzdy ma potesi kontakt s ludmi aspon cez pocitac. Manzel je uz v praci, tak mi je smutno. Za tych 5 dni nam bolo fajn, zvykla som si na jeho spolocnost. Teraz musim vhupnut do starych PN kolaji, nic ine mi neostava.☹
Aspon ze ma pride pozriet maminka niekedy v tyzdni a v piatok mam behacky po lekaroch, tak sa trosku vyvencim, pojdem mrknut aj do roboty. V sobotu chceme skocit na burzu detskych veciciek, potom odvolime a na vecer ma moj mily pozval do divadla. Odkedy byvame "tu", tak sme si zvykli na jeden ochotnicky subor a su prefektni. Zacala im sezona, tak sa tesime, ze si z casu na cas spestrime program.🙂
Pozdravujem aj ostatne tehulky a maminky a piste, pisteeee, nech sa v tento smutny cas nejako rozveselime. Zdravim aj vase slniecka, ci uz v bruskach, alebo pokojne odfukujuce v postielkach.🙂

matelko1
22. nov 2010

no ja som zase celu noc nespala,kaslala som,nic nezabera,ale deti dnes pekne spali,maxim sa sice zobudil o 4:30 dala som mu mliecko a spinkal dalej do 6:30 a alex ten spal krasne celu noc az do 7-mej od vecera od 8-smej.
ja neviem co mam dat detom vecer papat,vcera som im dala kasu,urobila som hustu,papali s lyzickou,ale boli mrzuti,vzdy som im dala do flasky,ale chcela som vyskusat hustu,no trucovali a este im ani nestacila.musela som ich dokrmit mliekom,takze vecer zjedli 240 kase a 60ml mlieka.moj mm stale nieco experintujes,no co vam budem hovorit to su chlapi bla,bla,bla...

matelko1
22. nov 2010

chlapcov som uz zacala davat na nocnik,tak to bolo aj dnes,alex sa don vycikal,sedel dlho,tak som si povedala,ze uz kakat asi nebude.kym som odpratala nocnik,nahodou aby mi maxim nevylial,to bola sekunda,vratila som sa a alex sa vykakal v obyvacke na zem 🙂 .a aby toho nebolo malo,tak som mu isla dat plienku,nechala som ju v kuchyni na stole,kym som sa postavila,tak alex sa este vycikal v kuchyni na podlahu 😀 ....

zuzbel1
22. nov 2010

@janette77 ahojte, aj tu sychrave počasie, len zalahnut do postele a citat knihu resp.spat. Nech ti to rychlo zbehne bez manzela 😉 Ja som tiez sama ale akosi je stale co robit ... 🙂 len sa nechce ...
Dnes musime ist vsetci traja do mesta 🙂 kupit si pre istotu nejaku nocnu koselu do nemocnice, objednat postielky, pozriet nejake darceky na Vianoce ... Zajtra do prace, dufam, ze posledny den 🙂
Vo stvrtok pijeme sladku vodu, tak snad to rychlo zbehne a potom uz naozaj PN.
Tak nech nam babatka kopkaju v bruskach a ostatne nech pekne spinkaju. 🙂

zuzbel1
22. nov 2010

@matelko1 ahoj, dobre som sa pobavila, mas to pestre 😀 mozno na buduce to bude uz do nocnika 🙂

matelko1
22. nov 2010

@zuzbel1 veru teraz je pestre obdobie...jeden sa vykaka do nocnika a druhy na zem 😀 ...
takze ides na cukor na vysetr.mna dr zabudla poslatmja som to neabsolvovala,ked som sa jej pytala,tak povedala,ze mam cas a potom uz zabudla,presvihla to...

adra22
22. nov 2010

@janette77 no tak poradna dnešna výsledok CS 3 od zajtra nemocka tak dúfam, že všetko bude oki volako mi to prišlo lúto tak som si poplakala MM je preč tak som na to sama no ale nejak hádam bude a ja verím že všetko bude ok. V nemocke nieje net tak idem nabaliť nejaké časopisy nech sa tam nenudím. Tak sa tu držte a hlavne baby šetrite sa ja som sa aj šetrila a aj tak ideme do nemocky ale hlavne aby bolo všetko v poriadku.

matelko1
22. nov 2010

@adra22 budem na teba mysliet a vydrz to tam.to uz budes do konca,alebo.....

adra22
22. nov 2010

@matelko1 dakujem no neviem dokedy povedal že určite týždeň a potom ked sa vráti prímár z dovolenky tak sa uvidí nakoľko som jeho pacientka.

juliagregor
22. nov 2010

@matelko1 😀 , sranda s tými deťmi...

juliagregor
22. nov 2010

@adra22 nebud smutná, veru aj ja som si poplakala, ked som šla do nemocky a CS 3 to je v norme, so skúsenosti viem, že každý má iný prst a inak povie, najpresnejšia je cervikometria

adra22
22. nov 2010

@juliagregor no dufam že to tak bude a že to len tak preventívne si ma tam nachvílu nechajú a potom pojdem domkov.