Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
13. mar 2011

@lucia00123 tak sa ho popýtaj...ako rieša veci pred porodom a po porode a plánuje aj preventívnu hospitalizáciu? a kde by si potom ležala? keby sa detičky skôr narodili. kde by ich prevážali? atd...nech ti všetko vysvetlí...aby si vedela čo ťa čaká...v teme trojičky su kočky čo rodili v BA? tam už ozaj nemám prehlad
jednovaječné treba sledovať častejšie, ale to on určite vie a je odborník, ale nemocka to už neviem...ja to tam nepoznám...su tu temy, kde kočky riešia tieto 3 porodky v BA a isto by ti napísali aké su tam zvyky...

dracik1
13. mar 2011

@lucia00123 , k Feriancovi chodila moja kamoka,co cakala 3icky, mala 1vajecnych chlapcov a dievcatko, velmi si ho chvalila...ked som lezala v Ruzinove, tiez tam bola kocka, ktora cakala 3icky, ale ked to na nu prislo, odviezli ju na Antolsku, to bolo nejako v 33tt

janette77
13. mar 2011

Ahojte, nedelne tehulky a maminky. Pozdravujem vas a hlasim, ze Misko mal konecne pokakanu noc! Sluzbu mal manzel, tak sa smial, ze 5dnove crevkove vytrapenie zastihlo prave jeho. No ale co, ved aj on je rodic, aj on sa musi starat, no nie? A nie vzdy su okamihy s babatkami ruzove a vonave, zeeee??? 😀 😀
Dievcata neviete mi poradit, ci su k zohnaniu malinkate detske vesiaciky? Manzel poskladal skrinu a je tam zavesna tyc, ktoru by som rada vyuzila. Lenze ja som "mudra" povyhadzovala vseeetky vesiaky z detskych veciciek, ktore boli k nim original. ...ze na co mi budu...Teraz lutujem! 🙄 🙄 🙄

tatolu
13. mar 2011

@dracik1 😕 Jednovaječné a bolo aj dievčatko medzi chlapcami 😕 Mne stále vysvetľovali, že pri jednovaječných môže byť iba jedno pohlavie 🤐
Ináč ahojte 😉

juliagregor
13. mar 2011

@tatolu ahoj, nie len si asi zle pochopila, jednovaječní chlapci a dievčatko zvlášť z druhého vajíčka ....tak @dracik1 ?

tatolu
13. mar 2011

Jáááááj, no riadna kombinácia 😉 😵 - hlavne nech sú zdraví 😉
@janette77 Toto nepravidelné kakanie riešime doteraz s Tomíkom 😖 Ale máš to dobre zariadené, že sa k malým striedate 😉

tatolu
13. mar 2011

@juliagregor Čau Juli 😉

juliagregor
13. mar 2011

@tatolu máš prestávku? ako sa ti darí?

tatolu
13. mar 2011

@juliagregor Juli akú? 😕 Však som poriadne nezačala 😀 Dekanský je v utorok 😉 😀 😀 😀 - no mám dojem, že si tento rok zopáknem 😖 - jedna blbá skúška 😠

tatolu
13. mar 2011

@juliagregor A čakám kým sa dvojky zobudia, dám im krémiky a vybehneme von 😉 Dnes je krásne a ešte sme dnes neboli, iba kostolík som sama absolvovala na obed 😉

juliagregor
13. mar 2011

@tatolu ale ťa naťahuje 😕 a píšeš diplomku? si na FB?
nejako nestíham všetko čítať

tatolu
13. mar 2011

Už sú hore, tak odchádzam 😉
S diplomovkou som začala, ale keď nespravím skúšku aj tak ju budem musieť robiť budúci rok .... FB síce mám, ale tam chodím ešte menej ako na MK

teddynko
13. mar 2011

Tak po týždni som tu, tešíme sa nášmu synčekovi Teodorovi, ktorý sa narodil 8.3., s mierami 3500 g a 50 cm, je úúžasný!

lucia00123
13. mar 2011

@juliagregor este nevies ako mam postupovat ak by som chcela vymenit bratislavu za Trnavu? da sa to vobec? vybavim si to u mojho gynekologa alebo v Bratislave kedze tam navsetvujem poradne alebo u toho ktoreho by som chcela?

lucia.kl
13. mar 2011

@janette77 ja som detské vešiaky kúpila v ikea a potom keď v tesco kupujem vecičky tak si vždy pýtam vešiaky k tomu 😀

tatolu
13. mar 2011

@teddynko Gratulujem k novému človiečikovi 😉 Nech vám rastie do krásy 😉 a nech je zdravý 😵

dana_l
13. mar 2011

@katka.ott krasne obrazky. ja si neviem predstavit take velke brusko po dvoch "jednotkach". dufam ze to dotiahnem tak daleko ako ty a tiez s takou figurou. 😉

inak by ma zaujimalo, maminky s dvojickami a este dalsim dietatom. mali ste dojem ze pri dvojickach boli "lepsi" pristup personalu v porodnici?

dana_l
13. mar 2011

@teddynko gratulujem k prirastku. krasne miery.

linduska2
13. mar 2011

ahojte baby ,chcem sa Vas spytat pouzivate niektora monitor dychu a ci ste to kupovali alebo zapoziciavali?dakujem 🙂

janette77
13. mar 2011

@tatolu Ahojko...doteraz?? Fiha, som si myslela, ze prve 3 mesiace je to aktualne...No chuda moje, tak prajeme spokojnejsie brusko aj Tvojmu Tomaskovi. A nepomaha nic z dostupnych preparatov? Julka mi vcera pisala celkom slusne tipy, tak zajtra nabehnem do lekarne. Mrkni par stranok dozadu...

lucila83
13. mar 2011

@linduska2 - ahoj. My sme mali monitory zapozicane na pol roka cez poistovnu Union, kedze sme tam vsetci poisteni, tak to bolo zadara .... 🙂

tatolu
13. mar 2011

@dana_l Dani ja som rodila vo Zvolene. Prístup bol rovnaký. Iba pri pôrode musí asistovať toľko tímov koľko je detí 😉
@janette77 - mrknem vďaka 😉 no jemu sa nechce - má veľa práce s hraním 😖 - cikať ide ale pri kakaní sa musí dlhšie na záchode sedieť....

janette77
13. mar 2011

@tatolu 🙂) tak zase hranie ma v tomto veku prednost, musis uznat! 😀 😀

janette77
13. mar 2011

@tatolu ...som to mala ulozene, tak som len skopirovala a posielam Julkine tipy:

ano dostaneš, saab simplex je osvedčerný a dáva sa málo kvapiek (presne už nepamätám, v lekárni povedia) do mlieka, môžeš do každého krmenia, je bez chuti, tak v pohode...môžeš preventívne do každého krmenia...
espumisan sa dáva väčšie množstvo a aj menej vydrží, ja som ho dávala len pri bolestiach a používam ho doteraz...do 5 minut je u nás bez plaču...v lekárničke je stále....tiež môžeš dávať do každého krmenia
ešte je aj infacol...probiotiká napr. Biogaia...je dosť drahá, ale dobrá...dáva sa na upokojenie črevnej flory, lacnejšia verzia je nutrolin B, ale musí byť v chladničke a max. týždeň...porad sa s lekárničkou..

katka.ott
13. mar 2011

ahojte,
@janette77 prid ku nam po vesiaky, mam ich polozene v skrini a neviem co s nimi 😎
@dana_l , jeeej ty si len zaciatku. jasne, ze potiahnes. len treba mat pozitivnu mysel. teda ja som si hovorila, ze tie deti sa tam dostali, budu ubytovane co najdlhsie a potom musia von. a dala som si moj termin, do kedy musim vydrzat 3v1 😀

dana_l
13. mar 2011

@katka.ott len na zaciatku. ale pride mi to ako keby to bola cela vecnost 🙂 . este sest mesiacov a budeme siesti 😀

katka.ott
13. mar 2011

@dana_l parada - velka rodinka.
ale ten cas zacne neskutocne bezat. asi to poznas 😉

juliagregor
13. mar 2011

@lucia00123 po pravde neviem a nechcem špekulovať...zajtra ti ešte k tomu napíšem...

dobru noc...

juliagregor
13. mar 2011

@dana_l ano prístup bol lepší...aj tehu aj po porode

dusika11
13. mar 2011

@mamoka4 ahoj moja uz tu velmi nehodim ospr..som stastan ze si sa k nam mamkam pridala gratulujem prajem vela zdravicka vsetkym..........mate krasne vahy a super ze mas mliecko