Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

minkak
5. okt 2009

Ahojte 🙂

Loginka no super- parik-paradicka 😵 gratulko 🙂 kraaasne vahy 🙂

Mauzi nieeee som tu ,este som si pooslavovala-no a uvidme v stredu 😉

deny uzivam-uzivam-ja sa citim stale dobre-vsetko OK-klop-klop 😵

elisa noooo veru-ved vikendik-ocko doma-musime my vzdy nieco podniknut 😵 -to sme boli v TN tepliciach kuk na jarmok a nakrmit kacicky-prechadzka cez park....no a nakoniec napapat sa 🙂
veru hlavne,ze si nemusela lezat tam doteraz 😉 tak hovoris mlady fesaciko 😅 no na paradu 😵

mauzos
6. okt 2009

ahojte 🙂

my mame dnes 6 mesiacov, boooze ale to leti 😀 Dostali po dlhej piskotke namiesto torty a veeeelmi im chutila, hlavne Lukaskovi, ten ju celu zlupol za 5 minut 😝

deny32
6. okt 2009

Mauzi, velke GRATAULKO pre oboch 🙂 sikulkovia, takze piskotky im chutia, hmmmm .... 😝 zlatuskovia 🙂

deny32
6. okt 2009

Minkak, tak to si Ta beriem za vzor, takto vladat v 38tt s dvojkami... ako sa Ti to podarilo? Mas tajny recept? 🙂

Katrin, kedy ideme a tu zmrzku? Alebo uz pockame do zimy a pojdeme na caj ? 😉

Mauzi, manzel vravel, ze nevie napalit ten koncert... mate to stahovane priamo na HDD pripojeny na prijimac a ze je to nejaky jeho vlastny tip, ktory vie citat len ten prijimac ☹ ... este skusi nieco, tak uvidime..

mauzos
6. okt 2009

Deny dakujeme 🙂
Pekne chodievaj na prechadzky so psikom a potiahnes to aj ty tak pekne ako Minkak 😉 Ja som chodila kazdy den na dlhe prechadzky s nasim a musela som si vyzobrat sekciu v 39tt 😀 😀
Tak skoda, ze sa to neda napalit, ale snad to budu este davat, ved tam fakt ide stale to iste dookola. Inak aj my mame taky hlupy DVD rekorder z ktoreho to nevie nic ine prehrat dokonca ani pocitac 😠
A cokeby ste ste si dali s nami kocikove stretko, aby ste videli co vas caka? Mohli by sme dohodnut popripade aj Taellou a Ajkou 😉

deny32
6. okt 2009

Ja som za vsetkymi desiatimy... 🙂 prisposobim sa Vam, len potrebujem vediet cca 1 den dopredu, pre istotu 🙂 niekedy ani nie

mauzos
6. okt 2009

no ved nech sa ostatne baby vyjadria a nieco dohodneme 😝

deny32
6. okt 2009

Baby, vyjadrite sa, co Vy na to... ??? 🙂

ajka72
6. okt 2009

deny, mauzos ja som za stretko mali by sme to stihnúť ešte tento týždeň lebo má byť pekne mne celkom vyhovuje štvrtok, piatok poobede

tak dajte vedieť či to aj vám vyhovuje

loginka
6. okt 2009

katrin a ty uz vies ze cakas dievcatka?
minkak, fakt obdivujem ako dobre to zvladas, no baby mame dobre vzory 🙂

deny32
6. okt 2009

Ajka, ja mozem tiez vtedy... teda, okrem piatka cca do 10-tej...

Logi, to teda mame.. ale ako Mauzi pisala, musime prechadzkovat 🙂

loginka
6. okt 2009

ale ked ja moc nevlaaaaaaaadzem (iba take kratke), a teraz mam viac odpocivat, takze radsej odpocivam

baby sa nastvem a pridem aj ja! 😝

deny32
6. okt 2009

tak dojdi, ale nie pesi.. 😀 Logi, Ty hlavne odpocivaj a vsetko bude OK...

taella
6. okt 2009

mauzos , chlapcom všetko najlepšie k polročiku 😉
so stretkom súhlasím , mne to vyhovuje aj vo štvrtok aj v piatok 😉

deny32
6. okt 2009

tak este katrin... co Ty na to?

mauzos
6. okt 2009

deny a ja nic ??? Ale keby ta to nahodou zaujimalo, tak aj mne vyhovuje aj stvrtok aj piatok 😀 😀

Taella dakujeme 🙂

ajka72
6. okt 2009

o.k. babenky tak už len dohodnúť konkrétny deň a čas, čo poviete vo štvrtok medzi druhou a treťou neviem už presne ako vaše babatká papaju prípadne navrhnite iný čas, deň 😉

mauzos
6. okt 2009

mne vyhovuje stvrtok okolo druhej, my papame tak o jednej

deny32
6. okt 2009

Mauzi, Teba som brala automaticky ze ides... ani ma nenapadlo ze nie, ved si to navrhla 😉 jasne, stvrtok poobede v pohode, dohodnite sa podla babuliek o ktorej Vam je najlepsie.. 🙂

Konecne som urobila cviklovy salat... zelezo je zelezo, no nie? 🙂 nech tie nase dvojky maju vsetkeho dost 😝 dnes chxceli zeleninu, budu asi vegetariani po muzovi 😀

deny32
6. okt 2009

Mauzi, som ja ale truba... mna akosi nenapadlo, ze Ti nemusi vyhovovat den a cas... prepac prosim ☹ mne nejako odchadza mozog, alebo co.....

mauzos
6. okt 2009

deny 😀 nic si z toho nerob, bude aj horsie 😝

deny32
6. okt 2009

nesranduj... a ja ze sa to uz bude len zlepsovat 😀

deny32
6. okt 2009

mozno mi pomoze ta cvikla, hmmm ....

mauzos
6. okt 2009

ja sa este aj teraz niekedy citim ako keby som mala tehu demenciu 😀 snad to niekedy prejde 😖

taella
7. okt 2009

štvrtok po druhej je O.K. , navrhnite miesto 😉

mauzos
7. okt 2009

zeby Terasa Trieda SNP? 😀 😀

ajka72
7. okt 2009

a nemohlo by to byť niekde pred galerkou pokiaľ ja vyšľapem ten kopec 😀 a samozrejme že musí byť lepšie počasie ako je dnes ale na štvrtok hlásia pekne tak hádam im to vyjde no mne tiež lepšie vyhovuje tak po druhej možno medzi druhou a pol treťou do by hádam mal dojsť každý, niekomu to vyjde o druhej a nikeomu možno o pol tretej však by sme sa vzájomne počkali čo vy nato?

taella
7. okt 2009

tak pri bielom dome pri fontáne medzi druhou , pol treťou . 😉 pred Galerkou je teraz dosť stavebného ruchu . 😒

mauzos
7. okt 2009

ajka ved sa vyvezies elektrickou 😉 Biely dom vyhovuje aj mne 😝

ajka72
7. okt 2009

dievčatá ja sa do električky nedostanem resp. možno do tej nízkopodlažnej ale to neviem kedy ide takže ja musím ísť pešo biely dom je oproti galerke keď si dobre pamatám ak ano tak skusim tam byť zajtra v tom čase však keby niečo myslím mauzos mám tvoj mobil tak sa ozvem