Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

minkak
7. okt 2009

ahojte kocky 🙂
tak ja idem za chvilocku do poradne do nemocky-ak sa tu uz poobede neukazem nechali si ma tam....
ale dufam,ze sa este vratim 😵

dakujem kocky-veru v tejto teme je plno kociek co to dotiahli daleko-vid.mauzos a dalsie , ja som si brala od ncih priklad-tak si berte teda aj vy 😉 😵 vsetky sa tu drzkajte 😵

a uzite si pekne stretko 😵 😵 😵 o rok ak pojdeme na chatu na Ruzin sa pridame aj my 😵

mauzos
7. okt 2009

Ajka tu mas cestovny poriadok, je tam aj vyznecene kedy chodi nizkopodlazna deviatka 😉 http://imhd.zoznam.sk/ke/index.php?w=212b2e292c... Ano je to oproti Galerke, neboj nemozes si ho nevsimnut 😀

Minkak velmi drzim palce na poradnu a uz teraz sa tesim o rok na stretko 😅

ajka72
7. okt 2009

mauzos dikes tak to možno skusim tou 9 pozerala som ide mi o 14.20 h. tak asi tou by som išla prípadne ide aj pred druhou ale to neviem či sa z domu vyteperím 😀 však ma toľko počkáte 😉

mauzos
7. okt 2009

no este si rozmyslime 😀 😀 😀 ved ani ja neviem kedy sa vyteperim 😉

deny32
7. okt 2009

Ahojte, jasne, bliely dom moze byt... 🙂 aj cas je super..
joj baby, tesim sa na to stretko s Vami ako na vianoce 😀

deny32
7. okt 2009

Minkak, drzim velmi vsetky palce.... 🙂

loginka
7. okt 2009

minkak drzim moc palce!!!!!!!!!

dena ja si idem tiez dat cviklu ale v borsci, no uz len ho uvarit....., no tak ja uz idem 🙂

ajka72
7. okt 2009

inak ma napadlo že doublemamca je už asi mamča keď všetko išlo tak ako písala som zvedavá na malé babenká 😵

mauzos
7. okt 2009

jeeej fakt, dufam ze sa cim skor ozve.

Takze uz nam chyba len Katrin, aby sa vyjadrila k stretnutiu 😉 Super, aj ja sa tesim. Este by ste mohli vymysliet kam sa schovame na kavu ak by nahodou chcelo prsat, ale dufam ze bude pekne.

ajka72
7. okt 2009

mauzos vy ste z tej lokality takže je to na vás 😅

mauzos
7. okt 2009

no snad pocasie bude dobre, ved aj dnes sa uz pekne vycasilo 😉 Tu nic take okrem Galerky asi nie je ☹ alebo ma aspon nic nenapada.

vranka4
7. okt 2009

ahojte žienky 🙂 ,trošku to tu flákam,ale čítam poctivo každý deň,nejako nestíham písať alebo sa mi nechce 😀 😀 ,dnes mám voľno,tak dobieham zameškané 😝
dnes to stretko nech vám dopadne super,nech vás je ako maku 🙂 ,žeby aj vranka priletela na skok 😀

taella
7. okt 2009

vranka prileť , každý je vítaný 😉

vranka4
7. okt 2009

taella,keby KE boli bližšie priletím 😀 ,moje krídla by takú dlhú cestu nezvládli 😀 😀 ,alerada by som vás spoznala osobne 😉

ajka72
7. okt 2009

ja len pre potvrdenie teda stretko je vo štvrtok medzi druhou a pol tretou ja skor prídem o pol tretej pred bielym domom myslím že presne miesto netreba dohadovať budeme neprehliadnuteľné 😀

taella
7. okt 2009

tak ajka 😉

mauzos
7. okt 2009

spravne si to zhrnula Ajka 😉

baby chcu vam dnes spat deti? Moji ani za svet, len by sa salili a rozpravali 😠 Od rana mi pospali 20 minut, uz som ich dva krat ukladala a nic 😖

minkak
7. okt 2009

Ahojte babulky ,dakujem,ze ste na mna mysleli-som DOMKA 😵
vsetko v poriadku 😵 ta babulka jedna co sa mi zvrtla hlavickou hore,uz je zase dole-takze obe su hlavickami dole-robili mi aj prietoky-vsetko v poriadku o tyzden idem znova 😉
Ale uz sa trolilinku otvaram ,tak uz sa to trosku pohlo 😉

taaaaaaak sa tesiiiiiiiiiim,ze som domaaaaaaa 😵 😵 😵

pipka
7. okt 2009

hanula nespi uz tyzden ani v noci...no co vam budem rozpravat 🙄 🙄 🙄 a ked mi cez obed konecne zaspala, tak mi tu pod oknom zacali zbijackou rozbijat chodnik 😠 😠 🙄 presne na obed museli zacat 😠 🙄 trafit slak ma ide 😠

vranka4
7. okt 2009

pipka 🙂 ,tak pozvi majstrov na kávu,kým Hanula spinká,a potom budú pokračovať v rozbíjaní 😀 😀 /alebo ju už zobudili?/

katrinb
7. okt 2009

deny - mozme sa stretnut hocikedy....tento tyzden mi to vyhovuje.....dame v meste v AIDE stretko, ze? Povedz kedy a ja tam dojdem

Ale vlastne sa asi najprv stretneme vsetky maminy....ja som za stvrtok o druhej pri bielom dome

loginka - ano 2 princezne cakam....jednovajecne....velmi sa tesiiiime

mirinda10
7. okt 2009

no bola som dnes kuknut na ten kocik BUMBLERIDE INDIE TWIN v Avione ale je to na prd ked sa neda presunut ta rucka takze nie je vidno na drobcov som z toho sklamana a to bol moj typ co som chcela kupit ale je to neprakticke ale niekde som videla, ze to mali aj opacne len neviem kde
babulky co tu mate takyto kocik mate to tiez opacne mauzos ty mas tento kocik ako to tam mas s tou ruckou?

ste tu same Kosicanky, hroza je tu niekto z BA?

murkaa
7. okt 2009

minkak super, ze si doma. Mozno to pride same a pojdes do nemocky uz priamo rodit. Ja som tiez mala morfologicky UZV v poriadku, ale z poradne som si isla do lekarne vybrat igelitku liekov. magnezium, calcium, B vit., ale pomahaju mi. Uz ma tolko neboli brucho.

zofa
7. okt 2009

Ahojte kocky,
no u nas je dnes tiez placlivy den 😒 Spali asi 40 minut a to je vsetko. Len by sa hrali a kecali, takze mauzos sme na tom rovnako. Dnes som ich bola dat vazit a maju po 6kg 😅
Pipka to s tym rozbijanim ani nehovor. Od nas druhy dom prerabaju ale kompletne. Rano zacnu trieskat a vecer skoncia 😠 Ide ma trafit slak lebo mi vzdy babule zobudia a potom su umrncane, nevyspate 😠 Nechcu mi inde spat ako v postielkach, tak len cakam kedy uz skoncia, lebo este tyz. budu takto trieskat, tak sa nezdrzim a tresnem im ja tym kladivom po hlave 😠 😠 😠

loginka
7. okt 2009

mirinda, mna to na tom kociku tiez trosku hneva, ale vraj pri sportovom to az tak nevadi, deticky si obzeraju okolie...
ako sa inak mas? ides na to amnio?

taella
7. okt 2009

mirinda keď chceš mať otočené detičky ku sebe , tak sa iba strieška otáča . 😉

loginka
7. okt 2009

jasne pri hlbokom to ide takto 🙂

eviska83
7. okt 2009

Ahojte,
Tak mi uz sme konecne doma- doma bolo super- len ako obvykle sme nic nestihali - kazdy den sme mali min.2-3 navstevy- drobce z toho boli niekedy nervozni- tak sme ich museli odnasat do izby kde boli konecne sami
Krstiny - super- potom ked sa trosku spamatam -pridam fotecky na facebook.
Cesta spat- poriadna fuska- letisko v krakove -evakuovali koli bombe- stali sme 2 hod vonku a k tomu este zacalo
mrholit - drobce uz boli nervozni- no ale prezili sme 🙂
Nestiham este vsetko docitat- periem,pretam .....
Neviete nieco o doublemamci???
Minkak- kraaasne tyzdne 🙂 🙂

deny32
7. okt 2009

Minkak, a uz vies, ako udes rodit? Ked su obe hlavickou dole, tak tiez robia sekciu? Suepr, ze mozes cakat doma a nemusis v nemocke, aspon si este uzijes starsiu dcerku a ona Teba 🙂

Katrin, takze zajtra dojdes? Super... jasne, mozme skocit aj do Aidy 🙂

Logi, borsc je suepr napad a mas tam aj kapustu, ci nie? Este som ho nikdy nevarila, musim najst nejaky dobry recept a vyskusat.. si ma inspirovala a narobila chute 😝

Citam, ze riesite kociariky... ja sa spoliekam na tu vystavu, snad sa tam rozhodnem.. ale favorit je stale Herqules Twin Raptor, len je velky problem ho zohnat 😠

Tehulky, chystate sa niektora do Polska na nakupy vybavy? Vraj neskutocne ceny, dokonca aj plienky su o dost lacnejsie...

mauzos
7. okt 2009

tak super Katrin, ze aj tebe to zajtra vyhovuje ... bude nas neurekom 😉

Minkak super, ze sa aj druha babula otocila, tak budes mozno aj rodit prirodzene 🙂 Drzim palce.

Mirinda baby ti uz odpovedali, hlboka cast sa da otocit, sportova uz nie. Ale nasi si uz zvykli, presne ako pise Logi viac ich zaujima okolity svet ako mamina, tu maju cely den doma 😀

u nas prerabali byt o dve poschodia nizsie, tiez komplet, burali steny, sekali elektriku v celom byte, mna uz isiel slak trafit z toho hluku ... ale cuduj sa svete malym to nevadilo, vtedy spali bez problemu 😝