Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katrinb
13. dec 2009

matelko - sup sem s linkom....aj ja ho chcem vidiet...tenm kociar. Urcite osm ho nevidela.....som zvedava

loginka - naaadherna farba kociarika....normalne ma chytila za srdce....fakt super vyzera

loginka
13. dec 2009

julia, pisu ze Rozmer fusaku : dĺžka zadnej strany je 98cm, dĺžka prednej strany 63cm, šírka 47cm
katrin dik 🙂

juliagregor
13. dec 2009

loginka síce som myslela rozmer vaničky na kočíku 😀 ale nevadí nájdem na nete, zajtra dám vedieť

loginka
13. dec 2009

sorry, jasne 🙂
81x32x23, si zlata 🙂
inak emitex sa tam zmestil a ten ma skratenu dlzku 80 a sirku 50

juliagregor
13. dec 2009

ono keď msa stiahne ten fusak okolo hlavičky úplne inak to ukáže, kamoška si objednala červené fusaky a má ich v teutonii

bobooo
13. dec 2009

ahojte
loginka no s tým vodením za ručky myslíš keď sa učia chodiť? veľmi som nečítala do zadu, ale ja som to vynechala a dá sa to 😀 inak prišla by si o chrbticu ale niekedy sa asi tomu nevyhneš 😉 ja som sa vyhla 😎 a dá sa to v pohode jednoducho to neukážeš, nerobíš a detičky si nájdu iný systém napr. popri gauči, alebo som ich postavila okolo chodačky a nie do nej a behali po celej obývačke 🙂 🙂 🙂
matelko ja som nekojila bohužiaľ som nemala mliečko tak že po týždni sme boli na bebe...no je pravda že po takom mliečku sú detičky sýtejšie a tak často ti nestávajú. krmila som ich z 90% rovnako a čo sa týka spania tak to bolo rovnako na 100%...jednoducho išli spať naraz aj vstávali naraz...do pol 4mesiacoch boli v jednej postielke potom sa tískali tak sme doniesli aj druhú..no a začiatky boli super...od rána do večera vonku na dvore na gauči pod prístreškom tam spali, papali, prebaľovala som ich aj všetko čo treba a dnu až večer...chodili mi asi do 8-9mesiacoch spať o 18.00hod a do rána do tej 7.00hod-medzitým 2xpapanie raz do polnoci a raz po polnoci...teraz chodia spať o 20.00 a vstávajú o pol8-8hod. a papaju raz alebo vôbec až ráno...super ak by som mala mať aj druhé také tak príjmem ešte raz dvojky ha ha ha 😀 😀 😀

deny32
13. dec 2009

Ahojte tehulky a mamiky..🙂 dakujem Vam vsetkym krasne, ze na mna myslite 😵
Este stale musim lezat, jest mi nosia na izbu, ale uz mozem ist na wc.. aspon to. A dufam, ze mi zajtra dovolia aj sprchu, nech sa aspon trocha zacnem podobat na cloveka.
POpravde som myslela, ze to bude ovela hrosie.. ale skoro ziadne bolesti, trocha spinenia.. len to lezanie je des a taktiez zakaz navstev. Dufam, ze do piatka ma uz pustia domkof, budem sa pekne setrit a tak, ale budem doma.. 🙂 a stale je lepsei vylihovat na gauci ako na nemocnicnej posteli. Davaju mi kazdy den infuzie... a nastastie brusko mi uz netvrdne.. teda, len ked sa postavim, ale zacinam mat pocit, ze to nie je tvrdnutie, ale nieco ine.. myslim, ze to skor povoluje svalstvo a sa roztahuje. Niektorym tehulkam tu tvrdne brusko aj v klude, ked lezia, v noci a tak.. mne zatial v klude nestvrdlo ani raz.. 😉
Dnes uz aj chalani zacali kopkat, boli asi dost otapeni, chudatka.. ale dnes som z nich uz mala radsot.. sa vyduvali a kopkali jedna basen... 🙂

bibianka
13. dec 2009

Júlia, a v ktorom tt sa narodili tvoji chlapčeovia?

Dráčik, tak tí tvoji už upratujú? Fúha, u nás to teda zatiaľ nehrozí. Bambula má niekedy také upratovacie ťahy, ale je to len hra. Ako niečo odloží, väčšinou to hneď aj vytiahne a niekde odnesie. No a malý zatiaľ vôbec neregistruje, že existuje aj nejaké upratovani 😕
A čo nočníky? U nás zatiaľ len na hranie. Dnes som nedoptatrením nechala bambulu trénovať na nočníku chvíľu samu a bolo z toho hovienko na koberci...

matelko1
14. dec 2009

ahojte.
boboo tak to si mala super,pekne ti vybubali.a podla cho si si vybrala ake mliecko kupit.tolko ich je na trhu,ze clovek nevie ktore je to naj,alebo si vyskusala aj ine?

deny tak to je super,ze uz mas po a citis sa dobre.urcite ta coskoro pustia domov.jasne nemocnicne prostredie je deprimujuce,doma je doma,ale vydrz 🙂

gajana a katrin tak si natukajte na:www.groupfasion.sk/t.j priamo firma,alebo
www.casualplay.sk/cz -tam je aj nova farebna kolekcia na rok 2010.

matelko1
14. dec 2009

alebo este si natukajte spanielsku stranku:www.casualplay.es...

matelko1
14. dec 2009

tak este raz napisem,lebo akosi pri kliknuti vychadza chyba.

www.groupfasion.sk
www.casualplay.sk

matelko1
14. dec 2009

baby tak si to natukajte,lebo ked potom kliknete,tak vypisuje chyba.neviem preco ☹

loginka
14. dec 2009

matelko :( bud to nenacita, alebo to neviem na stranke najst

boboo pekny rezim, taky by sa mi tiez pacil 🙂
dvojickove maminy maju malo mliecka pre oboch? lebo vela bab co citam presla skoro na UM

deny, no verim ze to nie je nic moc v nemocke, maju ta pustit? super, treba trosku aj doma pobudnut, ked je to stabilizovane a idu Vianoce, ty mas radost tak aj mali maju radost 🙂

matelko1
14. dec 2009

loginka tak si to normalne natukaj,je to tam,tam su aj nove farby pre dvojky kociky a je tam znazorneny kociar.ja som kukala a ide to.
ved aj ja som citala,ze maminy dvojickovske maju bud malo mliecka,ze hned prejdu na umele mliecko.keby aspon par mesiacov sme mohli kojit,to by bolo super.

bobooo
14. dec 2009

ahojte no záleží ktoré maminy ako...viem že jedna kojila asi 6mesiacov obe...no ja som mliečko vyslovene nemala...
matelko no v pôrodnici dokrmovali s nutrilonom, ale počula som že beba je omnoho sýtejšia aj od segri aj od lekárky v pôrodnici tak preto som kupovala bebu a neskúšala som iné...akurát že malý mu ju prestal zo dňa na deň piť, keď zmenili obal bola taká iná a nechcel ju tak som prešla u malého od 7 mesiacoch na polotučné 1,5%mlieko a pije ho dodnes,,malá je stále na bebe 😎
loginka prajem nie len tebe ale všetkým aby ste mali ten naj super režim a čo najmenej práce 😀
bibianka moji na nočníku sedia ráno a tak okolo obeda ich dávam väčšinou sa vypišajú a sem tam aj vykakajú..ale sedia niekedy aj trištvrte hodky a nič 😉 ale nemajú problém sadnúť--no pýtať sa ešte samozrejme nepýtajú

loginka
14. dec 2009

boboo dakujeme 🙂 , deticky mas krasnucke, aj pekne mena a tie porodne vahy, to sa ti tam ako pomestili, prosim ta? 🙂 v ktorom tt si rodila?
ja si uz teraz neviem predstavit to brucho, keby boli raz taki...aj ked pre nich samozrejme lepsie

matelko1
14. dec 2009

boboo a ked je ta beba taka syta,tak moc nepriberaju tie deticky?

loginka ani ja si neviem predstavit to brucho,ved uz teraz ho mam velke a to ma este nejake tie tyzdne cakaju.

katrinb
14. dec 2009

boboo - fiiha. Tak tebe to ako slo s malinkymii.....az neuveritelneeee 😉

matelko - dik za link - idem mrknut

deny - to je super, ze uz to mas za sebou a verim, ze ta co najskor pustia domkov.... drz sa nam

Matelko a loginka, supnite sem fotky bruska. Som zvedava ake ich mate 😉

loginka
14. dec 2009

musim cvaknut aktualne 🙂

avila
14. dec 2009

Ahojky🙂

Deny, tesim sa s Tebou a drzim palce, predsa len, doma ide lahsie mysliet pozitivne🙂

Chcem sa opytat, v kolkom tyzdni vam vystavili tehot. knizku? Mne sestra prave oznamila, ze az po 12. t.t., aj vsetky odbery. Nie je to neskoro? Ci je to bezne?

Inak ma objednala na 28., kde sa uz definitivne potvrdi, ci su 2. Normalne sa mi klepu kolena. Ja viem, ze sa neodporuca nakupovat nic predtym, ale baby, ja si neviem pomoct. Sa ale krotim.

loginka
14. dec 2009

avila, mne sa zda, ze okolo 10tt, neskoro to nie je, neboj
ja som kupila na zaciatku len tak pre srandu 2 body - ruzove a modre 🙂 ale zacala som okolo 17tt
aôe ved uz teraz by malo byt jasne ci su 2, ci nie?

bobooo
14. dec 2009

matelko ja neviem moje priberali tak akurát...dokonca by som povedala že Sofia je taká chudšia mala líčka pekné tlstučké keď bola malá a teraz v pohode
loginka no rodila som týždeň pred termínom čiže v 40tt som bola asi 2dni...inak keď som sa merala pred pôrodom tak okolo pupka som mala dobrých 120cm...takže sila no a pribrala som 26kíl-dosť ale čo už---ešte mám 7navyše a neviem ako sa ich zbaviť 😠 😠 😠

alienka73
14. dec 2009

Ahojte 😉

Avila, ono to zalezi od lekara. Mne pri prvom synovi vystavil tehu knizku mozno v 10tt alebo aj neskor uz sa nepamatam a inym mamickam napr druhorodickam vystavil hned. Teraz som ju dostala tusim v 7tt ked som od toho lekara odchadzala a mala som uz aj odbery urobene. Ale aj dnes mi brala nova lekarka este nieco.
Ale ten moj predosly lekar mi tak povedal, ze do 12tt velmi ani tehu knizku nedava.Tak neviem asi na to nie je pravidlo.
Dnes sme boli aj na usg a bol sa pozriet aj muz s malym tak uz sme sa trikrat ustili ze su dve. 🙂 Dufam, ze to uz tak ostane a ze budu v poriadku. Su o tyzden vacsie, jedno ma 3,66cm a druhe 3,26. A tiez idem potom o dva tyzden presne 28.decembra. Tak ti avila drzim palce nech mate aj vy stastny usg so stastnym vysledkom. Skoda, ze ta tak natahuju, ved teraz by uz bolo vidiet ci je to jedno alebo dvojtehu. 😒
Ja som pri prvom tehotenstve som zacala nakupovat az po 20tt , po tom velkom ultrazvuku a teraz asi tiez skor nebudem.

Dievcata, sem tam si teraz kychnem a strasne ma to tam dole zaboli, je to v poriadku?Dufam, ze babatkam to nejak nevadi? 😕

Aj ja som zvedava na ten kocik casualplay a co bude cca stat? Matelko a ty ho kupis z Talianska ci aj u nas sa uz bude od januara predavat?

Deni, drzim palce aby ti to tam v nemocke rychlo zbehlo aby nenastali ziadne ine komplikacie a mohla si ist domov! 😉

rosienka
14. dec 2009

caute baby 🙂
avila- tak predsa ides aspon este tento rok 😉 ja tiez este nemam knizku a neviem kedy a kde ju dostanem. Mam o tyzden termin, tak snad sa dozviem. Ja som v mojom CAR-e do 12tt a dnes som sa objednala k dokyne kam budem potom chodit a to budem uz v 15tt, tak snad dostanem knizku v centre...

bobo- fiiha, to tak dlho si vydrzala v dvojickami? ja som myslela, ze oni sa radovo rodia o 3-5 tyzdnov skôr.... 😕
Takze baby maminy, v ktorom tt ste rodili?

ja som zatial za poslednych 7 tyzdnov schudla 2.5 kg, tak dufam, ze velmi vela nepriberiem, vôbec sa mi nechce jest, ale asi by som kvôli babynkam mala.. 😒

katrinb
14. dec 2009

avila - ja som dostala knizku tez v 12 tt. Takze neskoro to naozja nie je.

boboo - teda v 40tt? No potiahla si krasne. Ale mas asi dvojvajecne babatka, ze? Lebo pri jednovajecnych je jedna placenta ata tak dlho asi nevydrzi...do 40 tt....

alienka...krasne velke mas babatka...super 🙂

rosienka - vobec sa netrap, ze nepapas vela.....neboj, ono sa to zmeni. Papaj tolko, kolko potrebujes ale hlavne vela ovocia, zeleninky a takych jedal, v ktorych maju babtka vitaminy, co teraz hlavne potrebuju. Oni si neberu mnozstvo jedla...cize fakt nemusis jest viac....kym nemusis 😉

lucila83
14. dec 2009

Ahojte kocky.
Chcem sa opytat,som v 30tt a posledne dni mam dost silnejsi vytok.Je to normalne?Mali ste to niektora?Je taky priesvitny - hlavne rano,inac cez den taky biely,bez zapachu,bez svrbenia.Pardon za intimnosti.... 😅

matelko1
14. dec 2009

avila ja som dostala dost neskoro tehotensku knizku,tusim som uz bola v 15 tt..

alienka ten isty problem som mala aj ja,ze ked som si kychla,tak ma pichlo.babatkam to nic nespravi.
a co sa tyka kociara,kupujem ho u nas a stat bude okolo 1000 eur.do toho fusaky som doobjednala,potom taku podlozku,tasku,takze ked mi povie vyslednu sumu,tak sa mi asi hlava zatoci 😅

boboo v 40 tt.parada.a bola si pred tym v nemocnici,myslim,ci ta skor hospitalizovali na pozorovanie.a mozno som sa pytala,rodila si cisarakom.

alienka73
14. dec 2009

matelko tak to je dost vela tych 1000 euro, to mi asi neprejde cez nas rozpocet 😖 .

Viete mi niekto povedat co si myslite o tomto kociku? http://www.prenasedeti.sk/product/novinka-najko...
Vyzera byt lahucky ale tie vanicky jedna nad druhou, no neviem neviem. A inac nechapem aj tu cenu, vsetky ostatne maju normalne napisanu cenu len tento je nejaky zvlastny.

alienka73
14. dec 2009

Aha prave som si to poriadne precitala, cena na dotaz a farba iba cierna, takze nic. Ale vyzera celkom dobre.

matelko1
14. dec 2009

alienka na ten som kukala,ale ktovie aka je tam cena.ale to tiez bude asi tak stat,ak tam cena nieje.
ja som tam aj pisala aka je cena,nech mi napisu,ale zatial neodpisali........ale ja som sa uz rozhodla pre ten casualplay....ja som si tak typla,ze okolo 1000 bude stat,povedala,ze bude stat tolko,co Jane,lebo su si skoro podobne.